Νέα

Έχει ανοίξει το μουνί της γκόμενάς μου από το πήδημα. Τι να κάνω;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billsalonika1926
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 292
  • Εμφανίσεις 33K
  • Ετικέτες
    μουνί
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Μπαχαλάκηδες τύπε... :S
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
12
Like
6.891
Πόντοι
2.646
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...
τυπε δε μιλάς καλα για το μιλφ σου
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...

Ξεκινά με μέρα παρα μέρα. Αν δεις οτι βαστάει η τρύπα, αύξησε τη συχνότητα. Πάντως εχει ροπή στο ξεχείλωμα και δεν ειναι φυσιολογικο.
Το σε πουτάνες γάμιουνται χρονια μουνι κωλο πανω απο 10 πουτσες τη μέρα και ακομα κρατάνε.
 

Επισκέπτης
Eίχα ακούσει για του κώλου τα νιάμερα, αλλά για του αιδοίου τα ράμματα όχι :grin:
 

olimpi@k@r@

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
133
Like
130
Πόντοι
1
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...



Δεν είσαι  ο μόνος  ρε φίλε  και  εγώ  το ίδιο  πρόβλημα  εχω.  Δοκίμασε να  το κάνεις  κάθε  δέκα μέρες και θα  δεις  αποτέλεσμα.  Σίγουρα θα είναι  πιο  σφιχτό το κόλπο της. 

        :happy: :happy: :happy:
 

pipinia luv

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.644
Like
306
Πόντοι
36
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...


τυπε δεν σε βοηθησαμε με τις απαντησεις μας;    :S :S :S
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.465
Κριτικές
36
Like
38.107
Πόντοι
18.565
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....
Και τωρα τι; Ολοι οι καλοι χωρανε; :grin:
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Ξεκινά με μέρα παρα μέρα. Αν δεις οτι βαστάει η τρύπα, αύξησε τη συχνότητα. Πάντως εχει ροπή στο ξεχείλωμα και δεν ειναι φυσιολογικο.
Το σε πουτάνες γάμιουνται χρονια μουνι κωλο πανω απο 10 πουτσες τη μέρα και ακομα κρατάνε.
To έχετε τερματίσει... εγώ έκανα μια ειλικρινή ερώτηση κι εσείς λέτε βλακείες...  Η λύση της ολιγοήμερης αποχής θα δοκιμαστεί, ή θα την παίρνω την πουτάνα μου για κάνα μήνα μόνο από τον κώλο για να δούμε τι θα γίνει... δεν πειράζει, ευχαριστώ για το χρόνο σας...

Μονο οι πουτανες μπορουν να σου δωσουν αυτο που θελεις.. εμεις που γαμαμε πουτανες δεν εχουμε αντιμετωπισει ποτε τετοιο θεμα.. Στενα μουνια ολες τους..
 

nitro28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
139
Κριτικές
4
Like
769
Πόντοι
361
Μονο οι πουτανες μπορουν να σου δωσουν αυτο που θελεις.. εμεις που γαμαμε πουτανες δεν εχουμε αντιμετωπισει ποτε τετοιο θεμα.. Στενα μουνια ολες τους..




Καλό ε          :respect:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Εδώ και δύο χρόνια πηδάω μια χωρισμένη που δεν την γαμούσε και πολύ ο πρώην της ενώ δεν είχε και παλιότερα πολλές σχέσεις. Μια χαρά γκόμενα είναι και έχει απελευθερωθεί με αποτέλεσμα να την πηδάω κατά μέσο όρο 3 φορές την ημέρα, κάθε μέρα, 365 ημέρες το χρόνο ,ανεξαρτήτως περιόδου κλπ. Τη γαμάω ακάποτη και τελειώνω μέσα της πάντα, παίρνει χάπια. Όποτε γουστάρω παίρνω και την όμορφη κωλάρα της (μπορεί και κάθε μέρα), γενικώς στο σεξ τα περνάμε τέλεια, και όχι μόνο, είναι εξαιρετική γυναίκα σε όλα της. Το θέμα είναι ότι από το πολύ το πήδημα έχει αρχίσει και ανοίγει η μούνα της, ενώ ο πούτσος μου μπαίνει πλέον στο κωλί της όπως έμπαινε στην αρχή ο πούτσος μου στο μουνί της. Εν τω μεταξύ επειδή είναι πολύ μα πολύ καυλιάρα χύνει πολλά υγρά, αμέσως μόλις ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι από το ξεχείλωμα αρχίζω να μη νιώθω την αντίσταση από το υπέροχο μουνί της. Έχουμε κάνει κουβέντα για να εγχειριστεί για να ξαναγίνει στενή. Υπάρχει κάποια φίλη σας που να το έχει κάνει;; Εκτιμητέες οι αξιόπιστες πληροφορίες....

παραμυθά extra large !!!!
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Δεν θέλω να σε πείσω ότι λέω αλήθεια. Μια γνώμη ρώτησα σε σχέση με το εάν ξέρει κανείς καμιά γυναίκα-φίλη που έχει κάνει ραφή. Τώρα το τι του έχει κατέβει του καθενός και λέει στο νήμα, δικαίωμά του, κανένα θέμα, δημοκρατία έχουμε. Εγώ και πάλι ρωτάω εάν έχει κάποιος εμπειρία από γυναίκα που έχει κάνει ραφή. Αυτό. Τελεία και παύλα. Μπορείτε είτε να με πιστεύετε, είτε όχι.
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
τύπε έχει κάτι μουνοασκήσεις για ανοιγμένα μιλφ kegel λέγονται, σφίγγουν υποτίθεται οι μυς. το πρόβλημα σου μάλλον είναι τα πολλά υγρά και όχι το ανοιγμένο μουνί, δοκίμαζε να τα σκουπίζεις απο πάνω σου όσο γαμάς. 3 φορές τη μέρα 365 μέρες το χρόνο στα 42 τύπε δεν θα γαμούσε ούτε ο πίκυ που είναι τελείως αγάμητος.  
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Μπορεί και να έχεις δίκαιο σε σχέση με τα υγρά, θα το δοκιμάσω. Όσον αφορά τις 3 φορές την ημέρα, πριν από αυτήν την γκόμενα μου ήταν πραγματικά αδύνατο... τώρα, το γουστάρω πολύ, υπάρχει αλληλοσεξοεξάρτηση.... Ώρες ώρες νιώθω ότι δεν μπορώ να πάρω τα πόδια μου. Απλά φροντίζω να υπάρχει χρονική απόσταση της μίας από την επόμενη φορά... 
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.189
Κριτικές
14
Like
4.447
Πόντοι
3.715
κανε δίαιτα
 
OP
OP
B

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Από σήμερα ξεκίνησα να τη γαμάω μόνο από τον κώλο για καμιά βδομάδα, για να δούμε αποτελέσματα που θα έχουμε... όσον αφορά τους υβριστές, ανταποδίδω τις ύβρεις...
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.234
Κριτικές
35
Like
6.061
Πόντοι
6.796
Από σήμερα ξεκίνησα να τη γαμάω μόνο από τον κώλο για καμιά βδομάδα, για να δούμε αποτελέσματα που θα έχουμε... όσον αφορά τους υβριστές, ανταποδίδω τις ύβρεις...

Ενταξει τυπε κρατα μας ενημερους εχουμε μεγαλη αγωνια αν στενέψει το μουνι της γκομενας σου.. εντωμεταξυ εχω ρωτησει πολλες πουτανες που μπορει να οφείλεται αυτο.. καμια δε ξερει δεν εχει συμβει σε καμια κατι αντίστοιχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom