Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η Κατερίνα είναι πράγματι πολύ όμορφη. Και καλή κοπέλα. Αλλά μετά από χτες, εγώ έχω μάτια μόνο για μία εκεί μέσα...
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
Δεν θυμαμαι ονομα αλλα μια ξανθια στυλ αλβανιδας στο μαλλι, με μεγαλα βυζια μαλλον σιλικονατα τα οποια φαινοντουσαν κιολας γιατι φορουσε μια διχτυωτη μπλουζα, την ρωτησε ο φιλος μου για το αν μπορει να την γαμησει και του ειπε 500ευρω. με 500 ευρω περνεις τοπ CT για 3 ωρες αλλα αυτη του ειπε για ολο το βραδυ. Παντως αν η Ντενις σου καθεται με 500ευρω για ολο το βραδυ εγω θα την επερνα με τα 1000. Αν εχει κανεις πληροφορια για το αν η Ντενις καθεται ας μου στειλει ΠΜ. Επισης με την Ντενις ειχαμε καλη χημεια με εδινε και φιλακια και τετοια :)
νομιζω οτι θα σε στεναχωρισω...αλλα ποτε δεν ξερεις οι ανθρωποι αλλαζουν
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ξέρει κανείς τη Σαμπίνα;
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Απλά έχω φάει μεγάλο κόλλημα. Μου αρέσει πολύ και αρχίζω να νιώθω επικίνδυνα πράγματα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
petrak και γκομενα να την βγαλεις τι θα καταλαβεις?? γκομενα που δουλευει σε στριπ ειναι. συγκεντρωσου.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
δεν τρέφω καμιά αυταπάτη. Απλά έτσι νιώθω.
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια....σασ παρακαλω δηλαδη....παω χρονια στα στριπ αν και μικροσ και καθομαι και διαβαζω τι λενε κατι παλικαρια και γελαω.ο αλλοσ θελει να κανει κατι με ντενισ (500 ευρω λεει και τετοια).πατε καλα???λοιπον θα σασ πω και ασ βριζετε μετα,οι σιγκεκριμενεσ γκομενεσ εχουν σχεσεισ πολλα χρονια και δεν θελω να σασ πω που σασ γραφουν.διστυχωσ.τι αλλο να πω??αν θελει να με ρωτησει καποιοσ για καποια κοπελα θα του απαντησω ευχαριστωσ....καλη σινεχεια παλικαρια.
 

pseg

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
162
Like
0
Πόντοι
1
Γειασαν του πιτσιρικα  !!!
ρε παιδια....σασ παρακαλω δηλαδη....παω χρονια στα στριπ αν και μικροσ και καθομαι και διαβαζω τι λενε κατι παλικαρια και γελαω.ο αλλοσ θελει να κανει κατι με ντενισ (500 ευρω λεει και τετοια).πατε καλα???λοιπον θα σασ πω και ασ βριζετε μετα,οι σιγκεκριμενεσ γκομενεσ εχουν σχεσεισ πολλα χρονια και δεν θελω να σασ πω που σασ γραφουν.διστυχωσ.τι αλλο να πω??αν θελει να με ρωτησει καποιοσ για καποια κοπελα θα του απαντησω ευχαριστωσ....καλη σινεχεια παλικαρια.
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
ρε παιδια....σασ παρακαλω δηλαδη....παω χρονια στα στριπ αν και μικροσ και καθομαι και διαβαζω τι λενε κατι παλικαρια και γελαω.ο αλλοσ θελει να κανει κατι με ντενισ (500 ευρω λεει και τετοια).πατε καλα???λοιπον θα σασ πω και ασ βριζετε μετα,οι σιγκεκριμενεσ γκομενεσ εχουν σχεσεισ πολλα χρονια και δεν θελω να σασ πω που σασ γραφουν.διστυχωσ.τι αλλο να πω??αν θελει να με ρωτησει καποιοσ για καποια κοπελα θα του απαντησω ευχαριστωσ....καλη σινεχεια παλικαρια.
ελα τωρα ρε φιλε...μην τους χαλας το ονειρο..
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Καλα εισαι μαλακας ghostden? Οταν καθομαι και λεω οτι μια απο τις κοπελες ειπε στον φιλο μου 500ευρω για ολο το βραδυ, τι δεν καταλαβαινεις?? και οσο για την Ντενις εμαθα οτι δν κανει τετοια ΟΚ αλλα μην καθεσαι και γελας με αυτα που λεω γιατι τα βλεπω με τα ματια μου και οτι και να πεις θα ειναι λιγο. Αυτα απο μενα και γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος.
 

ghostden

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2007
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
τα βλεπεισ με τα ματια σου ε????μεγαλη επιτυχια??αληθεια πωσ το κανεισ????ελα δεν θελω να ανοιξω κοντρα με κανεναν...δεν ειμαστε αντιπαλοι εδω..απλα να βοηθησουμε ο ενασ τον αλλο θελουμε..εγω απλα ειμαι διατεθημενοσ να βοηθησω οποιν θελει με καποια κοπελα..και βοηθεια δεν ειναι μονο να του πω πανε φαε τα λεφτα σου...αλλου ειδοσ βοηθεια....ξερω σχεδον ολεσ τισ κοπελεσ,ειχα σχεση για αρκετο καιρο με 2 κοπελεσ απο εκει μεσα και εγω βγει φιλικα με πολλεσ...απλα..α!και ευχαριστω για το μαλακασ....με ξερεισ πιστευω αρκετα ωστε να με βριζεισ...καλη τυχη σε ολα τα πεδια που παλευουν για του σιγκεκριμενου ειδουσ μουνια.!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Οταν καθεσαι και λες οτι καθεσαι και γελας με αυτα που γραφω τοτε ναι εισαι μαλακας γιατι αυτα που εγραψα γινανε και δν λεω λογια του αερα. Και αν ειχες σχεση με 2 κοπελες απο εκει μεσα στην πουτσα μας κιολας, πας να δειξεις κατι και το λες αυτο? Και οσο για το μαλακας στην Ελλαδα ζουμε, σιγα την βρισια κιολας. Και κοψε το ειρωνικο το στυλακι στην αρχη σε αυτα τα οποια λες, "μικρε".
 

prague

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2007
Μηνύματα
67
Like
33
Πόντοι
0
Πήγα και εγώ χθες dreams.Αν και στην αρχή με είχε ψήσει η  Μικαέλα σαν κλασσική ευρωαρπάχτρα,μετά απο διώξιμο 6-7 κοπελών με έψησε μια ξανθιά Αννιε απο Τσεχία καθώς μιλούσαμε ώρα για ταξίδια και είχε πολυ GF στυλ.
Ο χορός ήταν φοβερός και προσπαθούσε να σε κάνει να χύσεις με χέρια,πόδια,γόνατα,κώλους και ότι άλλο διαθέτει το κατάστημα....!!

Υ.Γ. Αξιοσημείωτο ότι όλες ήταν απο το Brno  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom