Νέα

48 ωρες με μια squirter milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Και ομως δεν ειναι ουρα... Δεν κατουραμε βρε παιδια ενω κάνουμε σεχ... δεν γινετε... :)
Προσοπικα δεν ήξερα οτι μπορώ να χύσω και έτσι.. το έμαθα ομως και αυτό. Με πολλή υπομονή από τον παρτενερ μου βέβαια και επειδή ήθελε να μου αποδήξει οτι όλες οι γυναίκες χύνουν και έτσι... όντως μετά αρκετές φορέσ του έκανα το κρεβάτι και τον καναπέ χάλια αλλά όπως λεει... χαλάλι...:)
και να ξερεις αμα ποτησει κατουρο ο καναπες καθαριζει μονο με ατμο stirella
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
48ωρες με μια μιλφ με ακράτεια :wanker:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Και ομως δεν ειναι ουρα... Δεν κατουραμε βρε παιδια ενω κάνουμε σεχ... δεν γινετε... :)
Προσοπικα δεν ήξερα οτι μπορώ να χύσω και έτσι.. το έμαθα ομως και αυτό. Με πολλή υπομονή από τον παρτενερ μου βέβαια και επειδή ήθελε να μου αποδήξει οτι όλες οι γυναίκες χύνουν και έτσι... όντως μετά αρκετές φορέσ του έκανα το κρεβάτι και τον καναπέ χάλια αλλά όπως λεει... χαλάλι...:)

αποκλείεται να είναι ούρα
αλλά δε νομίζω όλες να χύνουν έτσι...
με προβλημάτισες τώρα  :think:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
αποκλείεται να είναι ούρα
αλλά δε νομίζω όλες να χύνουν έτσι...
με προβλημάτισες τώρα  :think:
ρε κοπελια ξεκολα σου λεω
κατουρα ειναι
αμα σου τυχει ποτε μαζεψε λιγο σε εναν ουροσυλλεκτη και πηγαινε το στη βιοιατρικη για αναλυση να δεις τι θα σου πουνε
οσο για αυτο που λεγαμε πριν για τη δηθεν γυναικεια εκσπερματιση και τις λεσβιαρες:

In the United Kingdom, the British Board of Film Classification has banned films alleged to show female ejaculation, claiming that the expert medical advice it received was that there is no such thing as female ejaculation, and therefore the films deemed to show urine. According to the Carnal Nation site, the issue was first raised by the group Feminists Against Censorship (FAC) in 2001.
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
ρε κοπελια ξεκολα σου λεω
κατουρα ειναι
αμα σου τυχει ποτε μαζεψε λιγο σε εναν ουροσυλλεκτη και πηγαινε το στη βιοιατρικη για αναλυση να δεις τι θα σου πουνε
οσο για αυτο που λεγαμε πριν για τη δηθεν γυναικεια εκσπερματιση και τις λεσβιαρες:

In the United Kingdom, the British Board of Film Classification has banned films alleged to show female ejaculation, claiming that the expert medical advice it received was that there is no such thing as female ejaculation, and therefore the films deemed to show urine. According to the Carnal Nation site, the issue was first raised by the group Feminists Against Censorship (FAC) in 2001.

εμένα μου 'χει τύχει
εσένα δεν σου 'χει τύχει
μάντεψε ποιός έχει περισσότερη γνώση πάνω στο θέμα  :P
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
εμένα μου 'χει τύχει
εσένα δεν σου 'χει τύχει
μάντεψε ποιός έχει περισσότερη γνώση πάνω στο θέμα  :P
εμενα δε μου εχει τυχει να δω νεραιδα
ενας φιλος μου χασικλης εχει δει νεραιδα
λες να τον πιστεψω αφου εχει περισσοτερη γνωση για το θεμα;
μην εισαι ξεροκεφαλη
δεν υπαρχει γυναικεια εκσπερματιση
μονο γυναικειος οργασμος
οσες πανω στις συσπασεις εχουν ακρατεια αφηνουν και λιγα ουρα ενθυμιο στα σεντονια του γαμια τους
γι αυτο δεν κανουμε ποτε γλειφομουνι  :grin:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
εμενα δε μου εχει τυχει να δω νεραιδα
ενας φιλος μου χασικλης εχει δει νεραιδα
λες να τον πιστεψω αφου εχει περισσοτερη γνωση για το θεμα;
μην εισαι ξεροκεφαλη
δεν υπαρχει γυναικεια εκσπερματιση
μονο γυναικειος οργασμος
οσες πανω στις συσπασεις εχουν ακρατεια αφηνουν και λιγα ουρα ενθυμιο στα σεντονια του γαμια τους
γι αυτο δεν κανουμε ποτε γλειφομουνι  :grin:

καλά δε με ενδιαφέρει να σε πείσω για κάτι
μπορείς να ρωτήσεις ανθρώπους που το έχουν ζήσει, το έχουν γευτει και το έχουν μυρίσει
αλλά οκ εσύ λέγε ότι είναι ούρα , έτσι κι αλλιώς μια η άλλη είναι δε χάνεις κάτι αφου πας μόνο με πουτάνες και δεν διατίθεσαι να το δοκιμάσεις
που δεν επιτυγχάνεται με τη γλώσσα αλλά με τα δάχτυλα ή με το πέος αλλά και πάλι οκ , δικό σου θέμα
ούρα θες? ούρα!  :P
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Πουλι δεν έχεις απόλυτα δίκιο, μπορεί η γυναίκα να κάνει δυνατές
συσπάσεις στον οργασμό , με τον βολβοσηραγγώδη μυ της, και να εκτοξεύσει
τη βλέννα που έχουν εκκρίνει οι αδένες του τραχήλου της μήτρας της
και να φανεί σαν "εκσπερμάτιση " .
τυπε λαδακι εσυ που εισαι γραμματιζουμενος (γιατι εγω ειμαι του δημοτικου) θελω να μου απαντησεις στις εξης 3 ερωτησεις:
1) η γυναικα εχει προστατη;
2) το υγρο που φαινεται στις τσοντες η σε ερασιτεχνικα βιντεακια να εκτοξευεται σα συντριβανι απο το μουνι κατα τη διαρκεια των συσπασεων του γυναικειου οργασμου τι συσταση εχει;
3) εκτος απο ουρα και κολπικα υγρα για τη φυσικη λιπανση κατα τη διαρκεια του σεξ, παραγει το γυναικειο αναπαραγωγικο συστημα οποιοδηποτε αλλο υγρο;
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
κατσε φωναξα τη ροζυ να τη ρωτησουμε γιατι θα μας τρελανει η αλλη
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
τυπε λαδακι εσυ που εισαι γραμματιζουμενος (γιατι εγω ειμαι του δημοτικου) θελω να μου απαντησεις στις εξης 3 ερωτησεις:
1) η γυναικα εχει προστατη;
2) το υγρο που φαινεται στις τσοντες η σε ερασιτεχνικα βιντεακια να εκτοξευεται σα συντριβανι απο το μουνι κατα τη διαρκεια των συσπασεων του γυναικειου οργασμου τι συσταση εχει;
3) εκτος απο ουρα και κολπικα υγρα για τη φυσικη λιπανση κατα τη διαρκεια του σεξ, παραγει το γυναικειο αναπαραγωγικο συστημα οποιοδηποτε αλλο υγρο;

ξεκόλλα πια με τον προστάτη, το υγρό προέρχεται απο κάποιους αδένες που έχουν παρόμοια σύσταση με τον προστάτη, ορ σαμθινγκ λαικ δατ
(Skene’s glands)
το υγρό που φαίνεται στις τσόντες που πετάγεται σαν σιντριβάνι στις περισσότερες περιπτώσεις είναι fake
συνήθως ναι είναι πίδακας αλλά άντε να φτάσει μέχρι το μπούτι σου, όχι και μέχρι τη κάμερα!
και ποιός λιπαίνει τη περιοχή με ούρα???????? ιου!!!!!

 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Ηρθε η βοηθεια του κοινου!!!  :grin:
διαβασε την προηγουμενη σελιδα και θα καταλαβεις
διαφωνουμε αν η γυναικα εκσπερματιζει κατα τον οργασμο
πες μας μια αποψη γιατι σημερα θα σκισω τα πτυχια μου με τη μαριαννα
 

the_boy

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2014
Μηνύματα
661
Like
34
Πόντοι
6
καλε ψηφιστε χυσια που ξερουμε και σιγουρα τι πινουμε....
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
και γω τα ειχα καποτε με μια που ηθελε να την κατουραω
ειναι ανωμαλιαρες οι γκομενες τυπε
οι μισες θελουν τις μαπες τους και οι αλλες μισες απαξιωση με γκολντεν σαουερ  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom