Νέα

48 ωρες με μια squirter milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 168
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Ναι η ιδεα ειναι φρικτη...γι αυτο θελω να μαθω...εχω δικαιωμα να ξερω τι ειναι το μπαρμπουνι ή ο γαυρος που τρωω...οχι αλλα κρυμμενα πραγματα στο πιατο μας...
τυπε τα ορμονιαζουν γιαυτο πρεπει να γινονται τραβελια :grin:
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.142
Like
4.673
Πόντοι
1.756
Οταν ερθει ο Μπουρδελιωτης θα ειναι λιωμενος και δεν θα εχει ορεξη για επιστημονικες εξηγησεις....
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Δεν ξερω αλλα εγω θα τον εμπιστευτω τον Μπουρδελιωτη, μια που ειναι Βιολογος...εχω ακουσει φρικτα πραγματα για τα ψαρια...πως δεν εχουν φυλο, πως ειναι ερμαφροδυτα, πως αλλαζουν φυλο αναλογα με την ηλικια///Δεν ξερω τι να πιστεψω...Η ιδεα να κολυμπω καπου το καλοκαιρι ξερωντας πως με περιτριγυριζουν ψαρια -κροσσακια, με αηδιαζει...θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα σε σχεση μετην σεξουαλικη ζωη των ψαριων (που παντα ηταν ταμπου για μενα) και φαινεται πως ο Μπουρδελιωτης μπορει να τα εξηγησει σεολους μας...θα τον παρακαλεσω λοιπον οταν γυρισει σημερα το βραδυ (νομιζω τωρα πηγε ραντεβου για σεξ) να μας τα πει ξεκαθαρα...Αν συμφωνειτε φυσικα και εσεις....Ειναι τα ψαρια Τρανς? κροσσακια? θελω να μαθω...



τα γαμας πριν τα φας αδερφε;
 

alonikos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
παει για τουαλετα και βλεπω το καλυμα του καναπε να εχει βραχει σε ενα ελλειψοειδες σημαδι 70 εκατοστα Χ 40 εκατοστα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: Ειχεσ και κορδελα μαζι σου και μετρησεσ χαχαχα
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
παει για τουαλετα και βλεπω το καλυμα του καναπε να εχει βραχει σε ενα ελλειψοειδες σημαδι 70 εκατοστα Χ 40 εκατοστα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: Ειχεσ και κορδελα μαζι σου και μετρησεσ χαχαχα




που ειναι το περιεργο αδερφε;;;
παντα πρεπει να υπαρχει ενα χαρακακι στο κομοδίνο
δεν ξερεις ποτε τι θα χρειαστει να μετρηθει...
 

bull4cuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2012
Μηνύματα
530
Κριτικές
6
Like
563
Πόντοι
306
τυπε υπαρχει γενικα μια δυσπιστια σε οτι γραφει ο τυπος μπουρδελιωτης :S


Πολλά ορθογραφικά, ρε πατριώτες, παρά τα τόσα πτυχία του... Εκτός αν υπερίσχυσε ο ψαράς του επιστήμονα...
 

thodorio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2014
Μηνύματα
2.782
Κριτικές
4
Like
1.819
Πόντοι
216
Πολλά ορθογραφικά, ρε πατριώτες, παρά τα τόσα πτυχία του... Εκτός αν υπερίσχυσε ο ψαράς του επιστήμονα...



καλα ρε πατρωτη, η ιστορια του μας ενδιαφερει, δεν γραφει εξεταστικη...
 

alonikos

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2014
Μηνύματα
88
Like
0
Πόντοι
0
Με χαρακακι δεν μετρασ 70x40 μεγαλε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Πολλά ορθογραφικά, ρε πατριώτες, παρά τα τόσα πτυχία του... Εκτός αν υπερίσχυσε ο ψαράς του επιστήμονα...
ορθογραφικα μεγαλε ειχα να κανω απο τριτη δημοτικου μεχρι που εγινα καθηγητης και το ματι μπερδευτηκε βλεποντας το φυτο γραμμενο με ολα τα ι και τα ο που υπαρχουν οποτε τωρα ναι φευγουνε αβερτα ειδικα δακτυλογραφωντας γρηγορα και βαριεμαι πολλες φορες να τα διορθωνω...
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Δεν ξερω αλλα εγω θα τον εμπιστευτω τον Μπουρδελιωτη, μια που ειναι Βιολογος...εχω ακουσει φρικτα πραγματα για τα ψαρια...πως δεν εχουν φυλο, πως ειναι ερμαφροδυτα, πως αλλαζουν φυλο αναλογα με την ηλικια///Δεν ξερω τι να πιστεψω...Η ιδεα να κολυμπω καπου το καλοκαιρι ξερωντας πως με περιτριγυριζουν ψαρια -κροσσακια, με αηδιαζει...θελω να ξεκαθαρισω καποια πραγματα σε σχεση μετην σεξουαλικη ζωη των ψαριων (που παντα ηταν ταμπου για μενα) και φαινεται πως ο Μπουρδελιωτης μπορει να τα εξηγησει σεολους μας...θα τον παρακαλεσω λοιπον οταν γυρισει σημερα το βραδυ (νομιζω τωρα πηγε ραντεβου για σεξ) να μας τα πει ξεκαθαρα...Αν συμφωνειτε φυσικα και εσεις....Ειναι τα ψαρια Τρανς? κροσσακια? θελω να μαθω...
καποια οπως οι τσιπουρες και οι γυλλοι ναι τα περισσοτερα ειδη εχουν το ιδιο φυλο σε ολη την ζωη τους οπως εμεις.
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
Εγω πριν τα φαω κοιταζω αν εχουν στηθος (απο τις ορμονες) αλλα με τα λεπια μπερδευομαι...μονο ο Μπουρδελιωτης θα τα ξεκαθαρισει αυτα..
εξωτερικα λιγα ειδη εχουν φυλετικο διμορφισμο και μπορεις να ξεχωρισεις το φυλο τους πχ καρχαριες και σελαχια (εχουν πλεουποδια συζευξης κατι σαν ζευγαρι απο πουτσες στην εδρα τους για να τα χωνουν στο θηλυκο) ή σολωμοι και πεστροφες που εχουν εντονοτερα χρωματα και γαμψη μυτη οι αρσενικοι. τα περισσοτερα τα ξεχωριζεις μονο απο μεσα αμα βρεις χαβιαρι-αυγα ή ορχεις. καθαρισμενα και μαγειρεμενα ειναι ιδια θηλυκα και αρσενικα τα περισσοτερα ειδη οπως οι γαυροι, σαρδελες, κουτσουμουρες, κλπ
 
OP
OP
bourdeliotis

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
5
Πόντοι
26
τυπε νομιζω οτι εχει πει οτι εχει 3 πτυχια :think:
οχι ρε συ 1 πτυχιο εχω βιολογιας.
γκομενες αυτην την περιοδο εχω 3
τις οποιες ο ιδιος σε αλλο θεμα για την καρντασιαν βαθμολογησα με βαθμους
4, 5, 6 με αριστα το 10
εχω ποσοστητα αυτην την στιγμη δεν εχω ποιοτητα.
αμα ημουν φιγουρατζης το ιδιο ευκολα θα μπορουσα να πω οτι γαμαω μουναρες του 8, 9 , 10
αλλα ειμαι ειληκρινης μεταξυ αγνωστων δεν εχει νοημα να κοκορευεσαι καταθεση ψυχης κανουμε στο μπουρδελα.κομ
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
που ειναι το περιεργο αδερφε;;;
παντα πρεπει να υπαρχει ενα χαρακακι στο κομοδίνο
δεν ξερεις ποτε τι θα χρειαστει να μετρηθει...

από εκείνα τα μεγάλα τα πλαστικά. Κάνουν και πολύ καλό spanking  ;)
 

Ritaki Piperaki

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
777
Like
2
Πόντοι
6
Και ομως δεν ειναι ουρα... Δεν κατουραμε βρε παιδια ενω κάνουμε σεχ... δεν γινετε... :)
Προσοπικα δεν ήξερα οτι μπορώ να χύσω και έτσι.. το έμαθα ομως και αυτό. Με πολλή υπομονή από τον παρτενερ μου βέβαια και επειδή ήθελε να μου αποδήξει οτι όλες οι γυναίκες χύνουν και έτσι... όντως μετά αρκετές φορέσ του έκανα το κρεβάτι και τον καναπέ χάλια αλλά όπως λεει... χαλάλι...:)
 

panaotispaok

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2011
Μηνύματα
32
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Μήπως ειναι κομμωτήρια κ την λένε Μαρία ; Γιατ παρόμοια ιστορία έχω ζήσει κ εγω
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Για λύσε μας κι εσύ την απορία λοιπόν, που το συζητούσαμε σε άλλο νήμα
είναι το σκουίρτινγκ κάτουρο?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom