Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πάνε ρε φίλε, μην ακούς κανέναν!! Γλέντα ρε, η ζωή είναι ωραία!! Όλοι αυτοί τα λένε για να τα ακούνε οι ίδιοι, επειδή δε μπορούν να βάλουν φραγμούς στα θέλω τους! Τι είπα πάλι ο παίχτης ρε!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Απλά να κοντρολάρεις τα λεφτά σου, αυτό μόνο. Όχι υπερβολές. Και γαμώ τις γκόμενες: Ελβίρα, Ντενίς, Ίρις, Λιλού!!! Καλά γλέντια!

Ελβίρα δεν εντόπισα, ούτε Λιλού. Ίρις δεν είναι του γούστου μου, αν και μάλλον ήταν του γούστου του γαμπρού. Η Ντενίς φαίνεται πολύ καλή, αλλά κάτι στο πρόσωπό της με χαλάει. Για αυτές που ανέφερα έχεις κάποια άποψη;
 

arcansR

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.008
Like
0
Πόντοι
16
Πάνε ρε φίλε, μην ακούς κανέναν!! Γλέντα ρε, η ζωή είναι ωραία!! Όλοι αυτοί τα λένε για να τα ακούνε οι ίδιοι, επειδή δε μπορούν να βάλουν φραγμούς στα θέλω τους! Τι είπα πάλι ο παίχτης ρε!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: Απλά να κοντρολάρεις τα λεφτά σου, αυτό μόνο. Όχι υπερβολές. Και γαμώ τις γκόμενες: Ελβίρα, Ντενίς, Ίρις, Λιλού!!! Καλά γλέντια!

καλα του τα λες μπραβο.
να μπαινει στο μαγαζι και να λενε καλως τον μαλακα οι ευρωρουφηχτρες.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Σιγά ρε παιδιά. 120 ευρώ ξόδεψε ο άνθρωπος. Και πέσατε να τον φάτε. Τα έχει και τα δίνει. Λογαριασμό θα σας δώσει?

Τα έκλεψε ή σας τα χρωστάει και δεν σας τα δίνει.
Και σιγά το ποσό δηλαδή.

Καλά έκανες αγόρι μου. Αφού πέρασες καλά.......χαλάλι σου.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Σχετικά με τα φράγκα που έφαγες φίλε γούστο σου καπέλο σου...
Επειδή όμως ζητάς απόψεις σχετικά με τις κοπέλες και... ανταπόκριση δεν βλέπω να σου πώ για Αλεξάνδρα.
Μάλλον λέμε την ίδια ομορφούλα Ρωσίδα σκούρόχρωμο μαλλί κοντούλα με ωραίο κωλαράκι. Από τις αγαπημένες μου. Ίσως επειδή είναι ο τύπος γυναίκας που μου ταιριάζει :grin:. Πρίν ένα χρόνο δούλευε Le Cabaret. Καλή κοπέλα ψιλό bi αλλά αν σε γουστάρει σε παίζει καλά ;)
Από χορό έμεινες ικανοποιημένος????
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Σχετικά με τα φράγκα που έφαγες φίλε γούστο σου καπέλο σου...
Επειδή όμως ζητάς απόψεις σχετικά με τις κοπέλες και... ανταπόκριση δεν βλέπω να σου πώ για Αλεξάνδρα.
Μάλλον λέμε την ίδια ομορφούλα Ρωσίδα σκούρόχρωμο μαλλί κοντούλα με ωραίο κωλαράκι. Από τις αγαπημένες μου. Ίσως επειδή είναι ο τύπος γυναίκας που μου ταιριάζει :grin:. Πρίν ένα χρόνο δούλευε Le Cabaret. Καλή κοπέλα ψιλό bi αλλά αν σε γουστάρει σε παίζει καλά ;)
Από χορό έμεινες ικανοποιημένος????

Πιστεύω ότι μιλάμε για την ίδια. Γαλανό μάτι αν θυμάμαι καλά και σκουλαρίκι στο δεξί της φρύδι. Κοίταξε, δεν ήταν τόσο επιθετική όσο η Κατερίνα, αλλά επειδή όλο το βράδυ την κοιτούσα και ειδικά όταν χόρευε και ήταν ΘΕΑ, δε με χάλασε. Επίσης ήταν πολύ διασκεδαστικό το γεγονός ότι με φιλούσε...στη μύτη! Χαχα ειλικρινά μου άρεσε. Κάτι που με χάλασε ήταν τα αρκετά σπαστά της ελληνικά (και όχι και τόσο καλά). Δηλαδή για ποτό το βλέπω δύσκολο. Σε αντίθεση με την Κατερίνα βέβαια η οποία κάνει και πολύ καλή κουβέντα. Πάντως και οι δύο πάνω στην πίστα είναι φωτιά. Πολύ όμορφος χορός.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ελβίρα δεν εντόπισα, ούτε Λιλού. Ίρις δεν είναι του γούστου μου, αν και μάλλον ήταν του γούστου του γαμπρού. Η Ντενίς φαίνεται πολύ καλή, αλλά κάτι στο πρόσωπό της με χαλάει. Για αυτές που ανέφερα έχεις κάποια άποψη;
Είχε ρεπό φαίνεται το top του μαγαζιού, η Ελβίρα!
Μπραβο γαμπρέ, λαμπρά! Εξαιρετικό γούστο!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Η Ντενίς είναι γαμάτη! Πολύ αισθησιακή και γλυκιά! Και καλό παιδί ταυτόχρονα!
Κατερίνα, πολύ sexy, φοβερό prive. Αλεξάνδρα, μία από τις καλύτερες χορεύτριες στη Θεσσαλονίκη, όχι μόνο στην κατηγορία των στριπτιζούδων.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι μιλάμε για την ίδια. Γαλανό μάτι αν θυμάμαι καλά και σκουλαρίκι στο δεξί της φρύδι. Κοίταξε, δεν ήταν τόσο επιθετική όσο η Κατερίνα, αλλά επειδή όλο το βράδυ την κοιτούσα και ειδικά όταν χόρευε και ήταν ΘΕΑ, δε με χάλασε. Επίσης ήταν πολύ διασκεδαστικό το γεγονός ότι με φιλούσε...στη μύτη! Χαχα ειλικρινά μου άρεσε. Κάτι που με χάλασε ήταν τα αρκετά σπαστά της ελληνικά (και όχι και τόσο καλά). Δηλαδή για ποτό το βλέπω δύσκολο. Σε αντίθεση με την Κατερίνα βέβαια η οποία κάνει και πολύ καλή κουβέντα. Πάντως και οι δύο πάνω στην πίστα είναι φωτιά. Πολύ όμορφος χορός.
Η Αλεξάνδρα φίλε μου δεν είναι για κουβέντα (την ίδια λέμε), αλλά για άλλα πράγματα και αυτό κυρίως λόγω της αμφισεξουαλικότητας της. Θέλει ειδικό χειρισμό. Τα σπαστά καταλαβαίνω πως σε χαλάνε αλλά σε δικαιολογώ γιατί δεν τα έχεις συνηθίσει. Θεά όντως στην πίστα και την ξεχώρισα αμέσως... Για Κατερίνα δεν ξέρω οπότε... Εφόσον πέρασες καλά μαζί της τα λόγια περιττεύουν. Πού να σε φιλήσει και στο στόμα η Αλεξάνδρα να δείς τί θα πάθεις  :2funny:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Η Αλεξάνδρα φίλε μου δεν είναι για κουβέντα (την ίδια λέμε), αλλά για άλλα πράγματα και αυτό κυρίως λόγω της αμφισεξουαλικότητας της. Θέλει ειδικό χειρισμό. Τα σπαστά καταλαβαίνω πως σε χαλάνε αλλά σε δικαιολογώ γιατί δεν τα έχεις συνηθίσει. Θεά όντως στην πίστα και την ξεχώρισα αμέσως... Για Κατερίνα δεν ξέρω οπότε... Εφόσον πέρασες καλά μαζί της τα λόγια περιττεύουν. Πού να σε φιλήσει και στο στόμα η Αλεξάνδρα να δείς τί θα πάθεις  :2funny:

Θα ήθελα να ασχοληθώ μαζί της πιο πολύ, αλλά αυτό δυστυχώς σημαίνει αρκετά φράγκα, απ'ό,τι κατάλαβα. Μάλλον θα πάω αυτήν την Παρασκευή. Είδομεν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Σιγά ρε παιδιά. 120 ευρώ ξόδεψε ο άνθρωπος. Και πέσατε να τον φάτε. Τα έχει και τα δίνει. Λογαριασμό θα σας δώσει?

Τα έκλεψε ή σας τα χρωστάει και δεν σας τα δίνει.
Και σιγά το ποσό δηλαδή.

Καλά έκανες αγόρι μου. Αφού πέρασες καλά.......χαλάλι σου.
συμφωνω απολυτα.μας τα εχουν σπασει ορισμενοι με αυτην την καραμελα.αυτα ειναι ακριβα γουστα και τα κανει αυτος που τα'χει.δεν ειναι μαγαζια για τους φτωχους και δεν σε αναγκαζει κανεις να πας.Τα ιδια λενε συνεχεια και καποιοι για τα μπουρδελα.Για να υπαρχουν τοσα χρονια αυτα τα μαγαζια,σημαινει οτι καποια μεριδα του κοσμου μπορει και τα επισκεπτεται και γι'αυτο υπαρχουν
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Θα ήθελα να ασχοληθώ μαζί της πιο πολύ, αλλά αυτό δυστυχώς σημαίνει αρκετά φράγκα, απ'ό,τι κατάλαβα. Μάλλον θα πάω αυτήν την Παρασκευή. Είδομεν.
Αν ασχοληθείς πάντως μαζί της παίξτην χορό (πολύ χορό) μέχρι να σου ζητήσει ποτό.... :2funny:

συμφωνω απολυτα.μας τα εχουν σπασει ορισμενοι με αυτην την καραμελα.αυτα ειναι ακριβα γουστα και τα κανει αυτος που τα'χει.δεν ειναι μαγαζια για τους φτωχους και δεν σε αναγκαζει κανεις να πας.Τα ιδια λενε συνεχεια και καποιοι για τα μπουρδελα.Για να υπαρχουν τοσα χρονια αυτα τα μαγαζια,σημαινει οτι καποια μεριδα του κοσμου μπορει και τα επισκεπτεται και γι'αυτο υπαρχουν
Αλλο σας λένε αλλά δεν το πιάνετε....
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
συμφωνω απολυτα.μας τα εχουν σπασει ορισμενοι με αυτην την καραμελα.αυτα ειναι ακριβα γουστα και τα κανει αυτος που τα'χει.δεν ειναι μαγαζια για τους φτωχους και δεν σε αναγκαζει κανεις να πας.Τα ιδια λενε συνεχεια και καποιοι για τα μπουρδελα.Για να υπαρχουν τοσα χρονια αυτα τα μαγαζια,σημαινει οτι καποια μεριδα του κοσμου μπορει και τα επισκεπτεται και γι'αυτο υπαρχουν

Και γω όταν πάω σε τέτοια μαγαζιά του δίνω και καταλαβαίνει. Δεν τα κλαίω μετά. Εν γνώση μου πηγαίνω. Και προσπαθώ να περάσω καλά. Και έχω βγάλει 2 λαυράκια από κει μέσα. Και περνάω καλά (έξω)....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Και γω όταν πάω σε τέτοια μαγαζιά του δίνω και καταλαβαίνει. Δεν τα κλαίω μετά. Εν γνώση μου πηγαίνω. Και προσπαθώ να περάσω καλά. Και έχω βγάλει 2 λαυράκια από κει μέσα. Και περνάω καλά (έξω)....
μες τη βδομαδα πηγα 2 φορες στο Iguana και πεταξα 130ε.αν το δουμε ρεαλιστικα μ'αυτα τα λεφτα θα πηδουσα τρεις φορες σε μπουρδελο.αλλο το ενα αλλο το αλλο ομως.το γουστο μας κανουμε και ετσι γουσταρουμε να πεταμε τα λεφτα μας.τι να κανουμε δηλαδη??να κρινουμε ο ενας τον αλλον για το πως πεταει τα λεφτα του??χανουμε την ουσια ετσι
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Αν ασχοληθείς πάντως μαζί της παίξτην χορό (πολύ χορό) μέχρι να σου ζητήσει ποτό.... :2funny:

Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία από αυτά και συγχώρεσέ με αν κάνω ηλίθιες ερωτήσεις, αλλά πώς να το κάνω αυτό; Συνεχόμενα; Μέσα σε ένα βράδυ σπαστά;
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Δυστυχώς δεν έχω εμπειρία από αυτά και συγχώρεσέ με αν κάνω ηλίθιες ερωτήσεις, αλλά πώς να το κάνω αυτό; Συνεχόμενα; Μέσα σε ένα βράδυ σπαστά;
Ηλίθιες ερωτήσεις δεν υπάρχουν... μόνο ηλίθιες απαντήσεις.
Από τη στιγμή που μου λές οτι σε χαλάνε τα σπαστά ελληνικά της... πάρε χορό. Τώρα ο,τιδήποτε άλλο το ξέρεις εσύ... Πως νομίζεις πως θα περάσεις καλύτερα? Πώς θα διαθέσεις τα λεφτά σου και το χρόνο σου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για σένα?
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ηλίθιες ερωτήσεις δεν υπάρχουν... μόνο ηλίθιες απαντήσεις.
Από τη στιγμή που μου λές οτι σε χαλάνε τα σπαστά ελληνικά της... πάρε χορό. Τώρα ο,τιδήποτε άλλο το ξέρεις εσύ... Πως νομίζεις πως θα περάσεις καλύτερα? Πώς θα διαθέσεις τα λεφτά σου και το χρόνο σου με τον καλύτερο δυνατό τρόπο για σένα?

Καταλαβαίνω το σκεπτικό. Το θέμα είναι ότι δεν πρέπει να περνάνε πολλές μέρες αν θέλεις να σε θυμάται. Έτσι νομίζω τουλάχιστον. Και το να γίνω θαμώνας, δεν το έχω σκοπό. Θα δείξει.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καταλαβαίνω το σκεπτικό. Το θέμα είναι ότι δεν πρέπει να περνάνε πολλές μέρες αν θέλεις να σε θυμάται. Έτσι νομίζω τουλάχιστον. Και το να γίνω θαμώνας, δεν το έχω σκοπό. Θα δείξει.
Από τη στιγμή που μου λές πως θέλεις να σε θυμάται... δύσκολα τα πράγματα.
Μην μπαίνεις σε αυτή τη λογική γιατί εξ'ορισμού θα γίνεις θαμώνας....
Άλλο πράγμα θέλεις....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Από τη στιγμή που μου λές πως θέλεις να σε θυμάται... δύσκολα τα πράγματα.
Μην μπαίνεις σε αυτή τη λογική γιατί εξ'ορισμού θα γίνεις θαμώνας....
Άλλο πράγμα θέλεις....

Ωχ, με μπέρδεψες τώρα! Τι πράγμα θέλω; lol
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Ωχ, με μπέρδεψες τώρα! Τι πράγμα θέλω; lol
Τί μπορεί να θέλεις από μια στριπτητζού?
Ή να περάσεις καλά μαζί της και γι'αυτό υπάρχουν δύο τρόποι. Ποτό αν γουστάρεις να μιλάτε και χορός αν γουστάρεις να κάνετε.

Η να την  :knockinb: και για εκεί δεν υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος με εξασφαλισμένη επιτυχία. Είναι αποτέλεσμα αρκετών παραγόντων. Η πλέον ενδεδειγμένη συνταγή όμως λέει της το ρίχνεις στα ίσα και της λές και πόσα πληρώνεις.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Με τα λεφτά όλα γίνονται φίλε μου . Ολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom