Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Τί μπορεί να θέλεις από μια στριπτητζού?
Ή να περάσεις καλά μαζί της και γι'αυτό υπάρχουν δύο τρόποι. Ποτό αν γουστάρεις να μιλάτε και χορός αν γουστάρεις να κάνετε.

Η να την  :knockinb: και για εκεί δεν υπάρχει συγκεκριμένος τρόπος με εξασφαλισμένη επιτυχία. Είναι αποτέλεσμα αρκετών παραγόντων. Η πλέον ενδεδειγμένη συνταγή όμως λέει της το ρίχνεις στα ίσα και της λές και πόσα πληρώνεις.

Έχεις δίκιο. Μάλλον θέλω να περνάω καλά εκείνη την ώρα. Να νιώθω καλά μαζί της.
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο. Μάλλον θέλω να περνάω καλά εκείνη την ώρα. Να νιώθω καλά μαζί της.
Κόιτα τότε να περάσεις καλά μαζί της και να μη σε ενδιαφέρει αν περνάει καλά εκείνη μαζί σου ή αν θα σε θυμάται. Η δουλειά της είναι αυτή στο κάτω κάτω της γραφής και απ'όσο καταλαβαίνω την κάνει μαζί σου... ;)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Κόιτα τότε να περάσεις καλά μαζί της και να μη σε ενδιαφέρει αν περνάει καλά εκείνη μαζί σου ή αν θα σε θυμάται. Η δουλειά της είναι αυτή στο κάτω κάτω της γραφής και απ'όσο καταλαβαίνω την κάνει μαζί σου... ;)

Μάλλον την Παρασκευή θα πάω. Με λίγα λεφτά πάνω μου. χε χε
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Μάλλον την Παρασκευή θα πάω. Με λίγα λεφτά πάνω μου. χε χε
Για μένα φίλε δεν παίζουν σημασία αν είναι λίγα ή πολλα (κι ας παρεξηγούμε από διάφορους), αλλά το να περάσω πρωτίστως εγώ καλά. Το βλέπω σαν το καζίνο ένα πράγμα. Πόσα μπορώ να διαθέσω για να παίξω και να περάσω καλά εκείνη την ώρα. Δεν πάς με την ελπίδα να κερδίσεις κάτι, αλλά να διασκεδάσεις και αν σου κάτσει και το κέρδος ακόμα καλύτερα ;)
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Για μένα φίλε δεν παίζουν σημασία αν είναι λίγα ή πολλα (κι ας παρεξηγούμε από διάφορους), αλλά το να περάσω πρωτίστως εγώ καλά. Το βλέπω σαν το καζίνο ένα πράγμα. Πόσα μπορώ να διαθέσω για να παίξω και να περάσω καλά εκείνη την ώρα. Δεν πάς με την ελπίδα να κερδίσεις κάτι, αλλά να διασκεδάσεις και αν σου κάτσει και το κέρδος ακόμα καλύτερα ;)

Έχεις δίκιο. Αυτή τη φορά θα είμαι πιο προσεκτικός και θα το τρενάρω πιο πολύ μέχρι να πέσω με τα μούτρα. Ας γνωρίσουμε και τις υπόλοιπες κοπέλες.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Φίλε μην πέσεις με τα μούτρα. Πρόσεχε

Μη φας κόλλημα. Μετά θα έχεις άσχημες καταστάσεις. Μετά όντως θα τα κλαις. Πέρνα καλά με μέτρο φυσικά γιατί νομίζω είσαι μικρός ακόμη και μην ερωτεύεσαι. Κάηκες μετά.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε μην πέσεις με τα μούτρα. Πρόσεχε

Μη φας κόλλημα. Μετά θα έχεις άσχημες καταστάσεις. Μετά όντως θα τα κλαις. Πέρνα καλά με μέτρο φυσικά γιατί νομίζω είσαι μικρός ακόμη και μην ερωτεύεσαι. Κάηκες μετά.

Όχι όχι, δεν εννοούσα αυτό. Έπρεπε να το βάλω σε εισαγωγικά. Εννοούσα, πριν πάρω κάποιο χορό ή πριν κεράσω κάποιο ποτό!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
ΟΚ σόρρυ.

Πάντως αυτό που σου είπα να το έχεις στο νου σου
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Όντως να το έχεις στο νου σου είναι μεγάλη αλήθεια.....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Όντως να το έχεις στο νου σου είναι μεγάλη αλήθεια.....

Καλά κάνετε και το λέτε. Απλά περνάω καλά και ξοδεύω μόνο αυτά που μπορώ. Απλά αυτή τη φορά θα ήθελα να γνωρίσω και τις άλλες κοπέλες γιατί την πρώτη φορά ήρθαν πάνω μου μόνο 4 και μάλιστα σας λέω, η μία έφαγε 3 άκυρα και την τέταρτη φορά την έστειλα στον φίλο μου δίπλα.
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Πολύ φουριόζο σε βλέπω. Επειδή έφαγε 3 άκυρα και την έστειλες δεν χρειάζεται ντε και καλά να ξαναπας για να της μιλήσεις και ....(ποτά, χοροί, πριβέ). Κούλαρε λιγάκι μικρέ.

Ηταν η πρώτη φορά που πήγες και σε δικαιολογώ. ΠΡΟΣΕΧΕ.....
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πολύ φουριόζο σε βλέπω. Επειδή έφαγε 3 άκυρα και την έστειλες δεν χρειάζεται ντε και καλά να ξαναπας για να της μιλήσεις και ....(ποτά, χοροί, πριβέ). Κούλαρε λιγάκι μικρέ.

Ηταν η πρώτη φορά που πήγες και σε δικαιολογώ. ΠΡΟΣΕΧΕ.....

Απλά το ανέφερα, για να δείξω ότι είμαι επιλεκτικός.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Το μικρέ δεν ξέρω πώς το εννοείς, αλλά δεν είμαι και πολύ μικρός.
 

DoctorG

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
96
Like
4
Πόντοι
0
Αυτό το μαγαζί πρέπει τώρα να δουλεύει τρελά. Όλα τα καλοκαιρινά μαγαζιά είναι ανοικτά, ο κόσμος είναι εκεί, αν δεν δουλέψει τώρα , ΓΕΙΑ ΣΑΣ....
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Χθες το βραδυ πηγα και εγω σε Στριπτιτζαδικο πρωτη φορα στην ζωη μου. Πηγαμε 4 ατομα γυρω στις 12 και. το μαγαζι αδειο φυσικα. Κοπελες πολλες. Στην αρχη εκανε χωρο η Ντενις... πω θεε μου , τι απιστευτος κωλος.... Σκανε μυτι 3 γκομενες, και σε μενα μου ερχεται μετα απο λιγο μια ΜΑΥΡΗ. και δν μπορω τις μαυρες! λολ. την εδωσα ακυρο και περιμενα με αγωνια την Ντενις. Με το που πλησιαζει στο τραπεζι μετα απο 10 λεπτα η Ντενις ερχεται καθεται διπλα μου χωρις να δωσει καμια σημασια στους φιλους μου! χεχε! αμεσως μου λεει να την κερασω ποτο η να φυγει? της λεω τι αλλο παιζει? μου λεει πριβε χωρο. Βουρ πανω της λεω φυγαμε. Εγλυψα βυζακι, πεταχτα φιλακια, και πολυ μουνοτριψιμο, επισης εβαλε τα κωλομερια της τοσο καλα που ειχα μπει μεσα της. Απο τους αλλους φιλους ενας δοκιμασε την Κατερινα που προσωπικα εμενα μου φανηκε μεγαλη στην φατσα αλλα ο φιλος μου λεει εχυσε κιολας και οτι ηταν τοπ η γκομενα στον χωρο. Ελβιρα παντως δν θυμαμαι καμια. ΑΛλη μια που μου αρεσε επισης ηταν περιπου ιδια με Ντενις αλλα πιο γυμνασμενη απο μπροστα, μελαχροινη και αυτη και πιο μικροκαμωμενη καπως.
 

markelos2000

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
  Απο τους αλλους φιλους ενας δοκιμασε την Κατερινα που προσωπικα εμενα μου φανηκε μεγαλη στην φατσα αλλα ο φιλος μου λεει εχυσε κιολας και οτι ηταν τοπ η γκομενα στον χωρο.
Η Κατερινα ειναι 27 χρονων. Να πιστεψεις το φιλαρακι σου και εμενα με εκανε να χυσω στο prive....τετοιο τριψιμο και κουνημα δεν υπαρχει!!!
 

stefan00

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
3.974
Like
339
Πόντοι
36
sory η Κατερινα εχει αφησει τα 30 αλλα παραμενει πανεμορφη και επαγγελματιας
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.431
Κριτικές
96
Like
12.052
Πόντοι
25.015
Δεν θυμαμαι ονομα αλλα μια ξανθια στυλ αλβανιδας στο μαλλι, με μεγαλα βυζια μαλλον σιλικονατα τα οποια φαινοντουσαν κιολας γιατι φορουσε μια διχτυωτη μπλουζα, την ρωτησε ο φιλος μου για το αν μπορει να την γαμησει και του ειπε 500ευρω. με 500 ευρω περνεις τοπ CT για 3 ωρες αλλα αυτη του ειπε για ολο το βραδυ. Παντως αν η Ντενις σου καθεται με 500ευρω για ολο το βραδυ εγω θα την επερνα με τα 1000. Αν εχει κανεις πληροφορια για το αν η Ντενις καθεται ας μου στειλει ΠΜ. Επισης με την Ντενις ειχαμε καλη χημεια με εδινε και φιλακια και τετοια :)
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Α ρε πρόεδρε

Ολα τα ξέρεις

Φαντάζομαι το έχεις χτίσει το μαγαζί.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom