Νέα

Dreams Platinum στo αεροδρόμιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GIAN69
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 624
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα και εγώ χθες dreams.Αν και στην αρχή με είχε ψήσει η  Μικαέλα σαν κλασσική ευρωαρπάχτρα,μετά απο διώξιμο 6-7 κοπελών με έψησε μια ξανθιά Αννιε απο Τσεχία καθώς μιλούσαμε ώρα για ταξίδια και είχε πολυ GF στυλ.
Ο χορός ήταν φοβερός και προσπαθούσε να σε κάνει να χύσεις με χέρια,πόδια,γόνατα,κώλους και ότι άλλο διαθέτει το κατάστημα....!!

Υ.Γ. Αξιοσημείωτο ότι όλες ήταν απο το Brno  :2funny:

Ναι, η Άννι είναι ωραίο κορίτσι και ήσυχη. Ποιες άλλες ήταν χτες; Είχε κόσμο το μαγαζί;
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Επίσκεψη στο Dreams κατά τις 2 σήμερα τα ξημερώματα. Το μαγαζί όχι φίσκα γεμάτο, είχε 4-5 παρέες (μία γυναικοπαρέα). Αργότερα γέμισε σχεδόν ασφικτικά.

Λόγος επίσκεψης το "ανέβασμα" της διάθεσής μου, καθώς είχα πληροφορηθεί κάποια άσχημα νέα νωρίτερα.

Λόγω του γνωστού "κολλήματος" και αφού εκείνη έλειπε, οι επιλογές μου ήταν περιορισμένες.

Οι κοπέλες ήταν:

1) Κατερίνα (Ουγγαρία)
2) Αλεξάνδρα [Σάντρα] (Ρωσία)
3) Νάταλι (Τσεχία)
4) Μπρέντα (Ρουμανία)
5) Ντενίζ (Ρουμανία)
6) Ροξάνα (Ρουμανία)
7) Μάτα (Ελλάδα)
8) Ίρις (Ελλάδα)
9) Ολίβια (Πολωνία)
10) Βαλεντίνα (Τσεχία)
11) Τζέσικα (...μαυρούλα...)
12) μία ακόμα Μαυρούλα
13) Αλέσια (Ρουμανία)
14) Λάρα (Λιθουανία) από Platinum ήρθε μετά τις 4
15) Μικαέλα (νομίζω Τσεχία) επίσης από Platinum
16) Κλαούντια (δεν ξέρω) από Platinum

και 2 ακόμα κοπέλες από το Platinum που δεν έμαθα ποιες ήταν.

Έχουμε και λέμε. Προσπάθησα όσο μπορούσα να είμαι διακριτικός στα "όχι" μου.

1) Η Νάταλι που ήρθε πρώτη, χωρίς να είναι κάτι εντυπωσιακό, δε νομίζω ότι αφήνει κάποιον αδιάφορο. Αξιοσημείωτο το ότι μιλήσαμε κανένα 5λεπτο πριν μου ζητήσει ποτό. Μιλάει καλά τα Ελληνικά και λογικά θα είναι ευχάριστη στην κουβέντα.

2) Η Κατερίνα στη συνέχεια, σταθερή αξία για όποιον θέλει μια εντυπωσιακή γυναίκα και για παρέα, αλλά και για χορό πριβέ. Μιλήσαμε αρκετά στο ποτό, περί ανέμων και υδάτων την πιο πολλή ώρα.

3) Η Αλεξάνδρα γλυκιά όπως πάντα. 2 ποτά μέχρι να φύγω. Δεν μιλάει καλά ελληνικά, αλλά έχουμε γνωριστεί πια κι έτσι την καταλαβαίνω και με καταλαβαίνει. Με τη Σαμπίνα ή χωρίς στο μαγαζί, από μένα θα έχει τουλάχιστον ένα ποτό. Γιατί είναι πολύ καλό παιδί και ειλικρινής.

Πάμε τώρα στα δύσκολα... Έμεινα από τις 2 μέχρι τις 6 στο μαγαζί και στο διάστημα αυτό κέρασα συνολικά 3 ποτά. Όπως μπορεί να καταλάβει κανείς, έμεινα πολλή ώρα μόνος μου στον καναπέ. Βέβαια, κοπέλες που με ήξεραν, όπως η Αλέσια, δεν μπήκαν καν στον κόπο να έρθουν στον καναπέ. Με χαιρέτησαν απλά από μακριά. Η Κατερίνα και η Αλεξάνδρα είναι "εντός ορίων" και το ξέρουν, γι'αυτό και έρχονται. Τέλος πάντων, στο προκείμενο...

4) Εκεί που καθόμουν μόνος, έρχεται από πάνω μου η Μάτα και γίνεται ο εξής διάλογος:
   - Τι κάνεις;
   - Καλά, εσύ;
   - Καλά. Να σε πάρω για πριβέ;
   - Όχι, ευχαριστώ.
   - (Φανερά ενοχλημένη, απομακρυνόμενη και γεμάτη ειρωνία) Κάτσε κι άλλο, καλά είσαι.
   Δε μου έκανε και καμία εντύπωση βέβαια αυτό, αν και θα έπρεπε να με θυμάται, αλλά τι ψάχνεις τώρα. Πάντως κάκιστη συμπεριφορά.

5) Προτελευταία επαφή της βραδιάς η Λάρα. Ψηλή, εντυπωσιακή, όχι πολύ όμορφη, αλλά καθόλου μα καθόλου αδιάφορη. Όμορφα μάτια. Μιλήσαμε για κανένα πεντάλεπτο. Είχε έρθει σε μένα και πριν μια βδομάδα, δεν με θυμόταν. Της θύμισα. Της εξήγησα ότι τη βρίσκω πολύ ελκυστική και ίσως υπό άλλες συνθήκες να περνούσαμε πολύ χρόνο μαζί. Πολύ γλυκιά και ευγενική μου ευχήθηκε να περάσω καλά και αποχώρησε. Όλος ο διάλογος στα Αγγλικά.

6) Τελευταία επαφή η Κλαούντια. Ξανθιά κοπέλα, μαλλί μέχρι τους ώμους, πολύ ωραίο σώμα. Γενικά, απ'ό,τι παρατηρούσα δυναμική και μου φαινόταν και πιεστική με τους πελάτες. Σε μένα όμως ήρθε, μου μίλησε πολύ γλυκά και ευγενικά, με ρώτησε γιατί κάθομαι μόνος και της απάντησα ότι έφευγα (ήταν ήδη 5.30). Συστηθήκαμε και ήταν πάρα μα πάρα πολύ ευγενική. Το τονίζω αυτό.

Σε ό,τι αφορά την πίστα, η Κατερίνα όπως πάντα α ι σ θ η σ ι α κ ό τ α τ η. Η Αλεξάνδρα (Σάντρα) καταπληκτική χορεύτρια. Ξεχωρίζει και η Αλέσια που πραγματικά το ευχαριστιέται πάνω στην πίστα, αλλά και η Ολίβια (καινούρια) η οποία έχει καταπληκτικά πόδια.

Το σέρβις άψογο, όπως πάντα. Το ποτό (βότκα πορτοκάλι) καλό και καθαρό.

Κόστος επίσκεψης: 20 (είσοδος με ποτός) + 3 x 30 (3 ποτά) + 10 (tip) + 2 (parking) = 122 ευρώ

Η επόμενη φορά ελπίζω να είναι διαφορετική, καθώς αναμένεται επιστροφή του αστεριού μου.


 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Δικέ μου, τι ρεπορτάζ ήταν αυτό;! Άψογος!! Αν το κάνεις αυτό κάθε βδομάδα θα είσαι αρχηγός!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Δικέ μου, τι ρεπορτάζ ήταν αυτό;! Άψογος!! Αν το κάνεις αυτό κάθε βδομάδα θα είσαι αρχηγός!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Αν το κάνω αυτό κάθε βδομάδα, θα είμαι χρεοκοπημένος! Άσε που Σαμπίνας παρούσης πάσα γυνή παυσάτο! Χα χα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Που'σαι ρε Σαμπίνα; Πότε θα γυρίσεις; Το φιλαράκι μου εδώ πέρα σε γουστάρει τρελά!  :rockon:
 

Bad Indian

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.950
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καρντάσια την Αλέσια και τα μάτια σας..............
Να της πείτε πως ο Ινδιάνος υτην αγαπάει ακόμα και την πέριμένει στη χαβούζα........
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Παρατήρησα ότι δεν υπάρχει η καταχώρηση του μαγαζιού στην ενότητα Στριπτιζάδικα. Θα ήταν θεωρώ καλό να μπει ώστε να γράφουμε κριτικές και εκεί.

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Που'σαι ρε Σαμπίνα; Πότε θα γυρίσεις; Το φιλαράκι μου εδώ πέρα σε γουστάρει τρελά!  :rockon:

Έλα ντε; Αυτό αναρωτιέμαι κι εγώ. Πού είναι; Δεν έχω όρεξη να ξαναπάω και να κουτουλήσω.
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Έγώ λέω να πας, να πάρεις πριβέ 3 γκόμενες μαζί, και να μείνεις στην ιστορία του μαγαζίού ως ο ΑΡΧΩΝ! Μετά αν έρθει η Σαμπίνα (λέω, αν) τι θα κάνει; Θα πει, α εσύ πήγες με άλλη, δεν έρχομαι να με κεράσεις; Έλα ρε φίλε μου τώρα, μην κάνουμε σαν παιδιά, στριπτιτζούδες είναι, όχι η κοπέλα που μας γυάλισε στο απέναντι θρανίο στη σχολή την ώρα της Γλωσσολογίας. Λέμε τώρα...
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Έγώ λέω να πας, να πάρεις πριβέ 3 γκόμενες μαζί, και να μείνεις στην ιστορία του μαγαζίού ως ο ΑΡΧΩΝ! Μετά αν έρθει η Σαμπίνα (λέω, αν) τι θα κάνει; Θα πει, α εσύ πήγες με άλλη, δεν έρχομαι να με κεράσεις; Έλα ρε φίλε μου τώρα, μην κάνουμε σαν παιδιά, στριπτιτζούδες είναι, όχι η κοπέλα που μας γυάλισε στο απέναντι θρανίο στη σχολή την ώρα της Γλωσσολογίας. Λέμε τώρα...

Χμ, 3 ε; Έχω κάποιες υπόψη μου. Γλωσσολογία μπορεί όχι, Τεχνική Μηχανική όμως...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
3, ούτε μια λιγότερη! Κατερίνα, Ντενίς, Ολίβια! Το απόλυτο τρίο! Το αντίδοτο σε κάθε ερωτικό θέμα! Μετά έλα πές μου για το κόλλημά σου.  :rockon:
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
3, ούτε μια λιγότερη! Κατερίνα, Ντενίς, Ολίβια! Το απόλυτο τρίο! Το αντίδοτο σε κάθε ερωτικό θέμα! Μετά έλα πές μου για το κόλλημά σου.  :rockon:

Έμαθες και την Ολίβια βλέπω! Νυχτοπερπατάμε, νυχτοπερπατάμε;

Έχω αντιπρόταση.

Κατερίνα, Αλεξάνδρα και Σαμπίνααααααααααααααααα  :(

Είπες κάτι για κόλλημα;
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Έμαθες και την Ολίβια βλέπω! Νυχτοπερπατάμε, νυχτοπερπατάμε;

Έχω αντιπρόταση.

Κατερίνα, Αλεξάνδρα και Σαμπίνααααααααααααααααα  :(

Είπες κάτι για κόλλημα;
Κατερίνα, Αλεξάνδρα, Μιχαέλα. Αφού λείπει η Σαμπίνα!!! Για τώρα που λείπει λέμε!  :cheesy:
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Και καλό θα είναι όλοι να συντηρούμε το παρόν thread και να μην ποστάρουμε μόνο τα ίδια άτομα στη χάση και στη φέξη. Είναι στάνταρ το καλύτερο μαγαζί της πόλης, αυτό μπορούν να το πιστοποιήσουν όλοι οι αμερόληπτοι συναγωνιστές.
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Κατερίνα, Αλεξάνδρα, Μιχαέλα. Αφού λείπει η Σαμπίνα!!! Για τώρα που λείπει λέμε!  :cheesy:

Ποια Μικαέλα ρε, πλάκα κάνεις; Με τρομάζει αυτή.

Έχω κι άλλο τότε

Νάταλι, Λάρα, Σαμπίνααααααααααααα.............
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Και καλό θα είναι όλοι να συντηρούμε το παρόν thread και να μην ποστάρουμε μόνο τα ίδια άτομα στη χάση και στη φέξη. Είναι στάνταρ το καλύτερο μαγαζί της πόλης, αυτό μπορούν να το πιστοποιήσουν όλοι οι αμερόληπτοι συναγωνιστές.

Συμφωνώ. Αλλά μήπως δεν πάει κανένας από δω; Δεν πιστεύω...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Ποια Μικαέλα ρε, πλάκα κάνεις; Με τρομάζει αυτή.

Έχω κι άλλο τότε

Νάταλι, Λάρα, Σαμπίνααααααααααααα.............
Ε, ναι... Μήπως τότε είναι καιρός να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις πότε έρχεται; Μήπως έρθει τώρα που θα έχει πολύ κόσμο το μαγαζί με την έκθεση;
 

npetrak77

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
184
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ε, ναι... Μήπως τότε είναι καιρός να πάρεις τηλέφωνο και να ρωτήσεις πότε έρχεται; Μήπως έρθει τώρα που θα έχει πολύ κόσμο το μαγαζί με την έκθεση;

Δε θέλω να πάρω. Μπορεί να περάσω αύριο για κανένα ποτό. Συμμετέχω στην έκθεση κι εγώ τώρα και θα περάσω 10 μέρες ζόρικες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom