Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ.
Ο Αστυνομικός της ΔΙΑΣ
σε τι βαθμό θα φτάσει ;;;
Τι καρριέρα να κάνει,
αφού δεν είναι αξιωματικός ;;;;
Να γίνει ... υποστράτηγος ;;;;;;;;
τα "" τα βλεπεις;
2 γνωστοι μου εγιναν μπατσοι πριν καμια 10ετια
μπατσοκαβλοι,αγοραζαν ρουχισμο, οπλισμο και πηγαιναν για σκοποβολη κτλ
τωρα μετρουν μερες για την συνταξη και εχουν γινει ΔΥ 100%

 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
τα "" τα βλεπεις;
2 γνωστοι μου εγιανν μπατσοι πριν καμια 10ετια
μπατσοκαβλοι,αγοραζαν ρουχισμο, οπλισμο και πηγαιναν για σκοποβολη κτλ
τωρα μετρουν μερες για την συνταξη και εχουν γινει ΔΥ 100%
μπατσος εισαι συ παλιογκασμα κ ολο σου το σοι
α στο διαλο πια
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
τρελαθηκε ο κοσμος και ο ντουνιας
 

vlachodeutsch

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2008
Μηνύματα
6.218
Like
4
Πόντοι
66
α εισαι τελειως χαζος
εμ, γιουφτος δεν εισαι?
βουλγαρε κομπλεξικε
επειδη λεω τους μπατσους μπατσους
θα μου βιασουν την γυναικα μπροστα στα παιδια μου;
και εγω ειμαι ο χαζος;
ρε κατι ατομα που ψηφιζουν κιολας και απορουν ορισμενοι γιατι φτασαμε σε αυτο το σημειο
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
επειδη λεω τους μπατσους μπαστους
θα μου βιασουν την γυναικα μπροστα στα παιδια μου;
και εγω ειμαι ο βλακας;
ρε κατι ατομα που ψηφιζουν κιολας και απορουν ορισμενοι γιατι φτασαμε σε αυτο το σημειο
ρε καθυστερημενε μπατσο εχεις δικαιωμα να τους αποκαλεις μονο αν εισαι χουντικος.
και μαλιστα εσατζης.
αλλα αμα εισαι, οχι μονο αγραμματος, αλλα και ανιστοριτος, τι να σου εξηγω.

Και φυσικα δεν εννοω οτι θα εκαναν κατι τετοιο οι ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ, οι αλβανοι ομως θα το εκαναν με ευχαριστηση


και τα ειδαμε πως γαμαει η βουλγαρια, με τον κωλο

Με αγαπη, delije
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
γιατί δεν μπορούμε σε αυτό το φόρουμ να μιλήσουμε ήρεμα;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
ΡΕ τρελομπετουγιες ,γαμηθηκατε ολοι πρωινιατικα....τον φαγατε τον κουλουρη....καλα κανανε και τον αφησανε γιατι εδωσε πειστηκοτατες εξηγησεις και λυθηκε το θεμα....εξηγησε οτι μολις βγηκε απο το αμαξι του,το ψιλιβροχο του χαλασε το ριμμελ στα ματια,ετρεξε λοιπον μεσα παλι για να πεταχτει μεχρι το σπιτι του να βαλει καινουργιο.Στην αναμπουμπουλα πανω ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ το αι λαινερ του κυλησε στα ματια με συνεπεια προσωρινη τυφλωσις,δεν αντιληφθηκε οτι το "οργανο"ηταν μπροστα στη μερσεντα και το κακο δεν αργησε να συμβει....ΑΦΗΣΤΕ λοιπον τις μαλακιες σας πρωινιατικα που λυσσαξατε ....κακεντρεχεις...ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΙΣ ΛΕΜΕ....για ολα φταιει το ριμμελ...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
γιαυτο δεν θα αλλαξουν τα πραματα προς το καλυτερο  διοτι αφησαμε να λυσουν τα προβληματα αυτοι που τα δημιουργησαν και συμπεριφερονται με βαση υην λογικη του  ξερεις ποιος ειμαι εγω?  αυτοι που αγωνιστηκαν υποτιθεται να σταματησει η σφαλιαρα που τρωγανε οι μισοι απο τους υπολοιπους τωρα ριχνουν σφαλιαρες χαρην της επωνυμιας τους   αμετροεπεια κομπασμος και παραλογισμος σε μια χωρα που πολλα ανεχθηκε     ωστοσο υποψιαζομαι οτι πλησιαζει ο καιρος για κατι που το απευχομαι..και ο νοων νοειτο
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
ΡΕ τρελομπετουγιες ,γαμηθηκατε ολοι πρωινιατικα....τον φαγατε τον κουλουρη....καλα κανανε και τον αφησανε γιατι εδωσε πειστηκοτατες εξηγησεις και λυθηκε το θεμα....εξηγησε οτι μολις βγηκε απο το αμαξι του,το ψιλιβροχο του χαλασε το ριμμελ στα ματια,ετρεξε λοιπον μεσα παλι για να πεταχτει μεχρι το σπιτι του να βαλει καινουργιο.Στην αναμπουμπουλα πανω ΚΑΙ ΚΑΘΩΣ το αι λαινερ του κυλησε στα ματια με συνεπεια προσωρινη τυφλωσις,δεν αντιληφθηκε οτι το "οργανο"ηταν μπροστα στη μερσεντα και το κακο δεν αργησε να συμβει....ΑΦΗΣΤΕ λοιπον τις μαλακιες σας πρωινιατικα που λυσσαξατε ....κακεντρεχεις...ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΙΣ ΛΕΜΕ....για ολα φταιει το ριμμελ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing:
 

karablaxos

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
882
Like
14
Πόντοι
6
γιαυτο δεν θα αλλαξουν τα πραματα προς το καλυτερο  διοτι αφησαμε να λυσουν τα προβληματα αυτοι που τα δημιουργησαν και συμπεριφερονται με βαση υην λογικη του  ξερεις ποιος ειμαι εγω?  αυτοι που αγωνιστηκαν υποτιθεται να σταματησει η σφαλιαρα που τρωγανε οι μισοι απο τους υπολοιπους τωρα ριχνουν σφαλιαρες χαρην της επωνυμιας τους   αμετροεπεια κομπασμος και παραλογισμος σε μια χωρα που πολλα ανεχθηκε     ωστοσο υποψιαζομαι οτι πλησιαζει ο καιρος για κατι που το απευχομαι..και ο νοων νοειτο
...καλα τε λες...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Το γαμημενο θεμα, ειναι οτι εκανε, οτι εκανε και τον αφησαν !!!

Εκει γεννατε και η μαλακια των αστυνομικων !!!

Θα επρεπε να τον συλλαβουν και την επομενη, να παει στο αυτοφορο και να φαει, την μεγαλυτερη ποινη που θα του εριχνε ο δικαστης !!!

Αλλα τι να λεμε, εδω ισχυει ο νομος του Δυνατου !!!

Κυριοι, ζουσαμε και ζουμε, στην ΤΑΓΚΑΝΙΚΑ (τυχαιο το ονομα)!!!
Λάθος φίλε μου....

Εδω ισχύει ο νόμος της διαπλοκής !!!!!!!!
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
"Τι κάνεις εκεί ρε υπαλληλάκο των 500 ευρώ; Φύγε από τη μέση, γιατί θα περάσω από πάνω σου..."
'Ετσι επισφραγίστηκε σύμφωνα με έγκυρες πηγές το χθεσινοβραδινό επεισόδιο του πρώην Υπουργού με τα παιδιά της ομάδας ΔΙ.ΑΣ. και φυσικά είχαμε τον τραυματισμό του νεαρού αστυνομικού από το Μερτσέντες του Κίμωνα Κουλούρη.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
-παντως αν δουμε το θεμα πιο σφαιρικα,δεν ειναι τυχαια μαρκα η μερσεντα....εχει και σκοπευτρο...αδυνατον να αστοχησεις...
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    5,9 KB · Εμφανίσεις: 23

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ερωτήματα προκύπτουν για το γεγονός ότι ο πρώην υπουργός δεν διώχθηκε αυτεπαγγέλτως για την επιθετική συμπεριφορά, ενώ ακόμη δεν έχουν δώσει καταθέσεις οι αστυνομικοί που ενεπλάκησαν στο επεισόδιο.

αβαβα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom