Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εσυ βρε μπουχεσα τι πληρωσες;
Κληρονομικα τα εχεις, τι καθεσαι και λαικιζεις λες και τα εχεις δουλεψει;
Μητσο να προσεχεις μη χυσεις το καφε στο ipad σου, γιατι η εγγυηση δε το καλυπτει.
ΜΑΛΑΚΑ...... κληρονομικα δεν εχω δει ουτε καλτσα  :jerking:

Εργαζομαι απο τα 9 μου χρονια αρχικα πουλωντας περιοδικα (μου ειχαν φερει την αστυνομια 4 φορες γιατι τους ειχα γαμησει τα μαγαζια και ο διοικητης γελουσε μαζι τους) για να βοηθαω την μητερα μου ωστε να εχω χαρτζιλικι και να μην την επιβαρυνω και μετεπειτα ως λαχειοπωλης απο τα 16 μου ενω την σταματησα και απο την δουλεια της και την συντηρω μαζι με ολο το σπιτι....

Τραβα ρε μαλακομπουκωμα να πεις τις μαλακιες σου σε τιποτα παιδακια και ασε με εμενα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ΜΑΛΑΚΑ......

εργαζομαι απο τα 9 μου χρονια αρχικα πουλωντας περιοδικα (μου ειχαν φερει την αστυνομια 4 φορες γιατι τους ειχα γαμησει τα μαγαζια και ο διοικητης γελουσε μαζι τους) για να βοηθαω την μητερα μου ωστε να εχω χαρτζιλικι και να μην την επιβαρυνω και μετεπειτα ως λαχειοπωλης απο τα 16 μου ενω την σταματησα και απο την δουλεια της και την συντηρω μαζι με ολο το σπιτι....

Τραβα ρε μαλακομπουκωμα να πεις τις μαλακιες σου σε τιποτα παιδακια και ασε με εμενα
Το μπουζουκι ποτε το ξεκινησες;
Ποτε εφυγες για Βουπερταλ;
Θελω ολη την αυτοβιογραφια σου...
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν το ηξερα οτι ο Μητσος ειναι ο Καιλας...
untitled-1copy.jpg
Αυτοι οι ανθρωποι που κοροιδευεις μαλακα μου, κατεχουν και διατηρουν ολες τις ηθικες αξιες και αρχες,
κατι που προφανως εσυ, δεν γνωριζεις καν τι σημαινει..... ΜΑΛΑΚΑ
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
ΜΑΛΑΚΑ......

εργαζομαι απο τα 9 μου χρονια αρχικα πουλωντας περιοδικα (μου ειχαν φερει την αστυνομια 4 φορες γιατι τους ειχα γαμησει τα μαγαζια και ο διοικητης γελουσε μαζι τους) για να βοηθαω την μητερα μου ωστε να εχω χαρτζιλικι και να μην την επιβαρυνω και μετεπειτα ως λαχειοπωλης απο τα 16 μου ενω την σταματησα και απο την δουλεια της και την συντηρω μαζι με ολο το σπιτι....

Τραβα ρε μαλακομπουκωμα να πεις τις μαλακιες σου σε τιποτα παιδακια και ασε με εμενα

Αστον το μακακα βρε Πρόεδρε, δεν χρειάζεται να αποδέιξεις τίποτα και σε κανέναν
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
μπατσακος εισαι αγορινα..?? :2funny: :2funny:   τους συνταξιουχους ομως κ τις γυναικες ξεραν να τους χτυπουν στις διαδηλωσεις με τους αγανακτισμενους...(εκει ηταν υψηλομισθοι φενεται...)ρεε....πουτσα κ ξυλο στα στρουμφακια(αλλωστε τσιρακια τις εκαστοτε κυβερνησης ειναι)

να δω τι αρχιδια θαχουν οι απο πανω τους κ ποσο...γρηγορα θα ξεχαστει το θεμα παλι...!
Ενας μαλακας και μισος ειναι ...... μην του δινεις σημασια  ;)
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Αυτοι οι ανθρωποι που κοροιδευεις μαλακα μου, κατεχουν και διατηρουν ολες τις ηθικες αξιες και αρχες,
κατι που προφανως εσυ, δεν γνωριζεις καν τι σημαινει..... ΜΑΛΑΚΑ
Παω στοιχημα οτι τελικα καταφερες να γινεις δικηγορος...
[video] [video]http://www.youtube.com/watch?v=3u4gCzZ9Vo0[/video] [/video]
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
στην  αμερικη  και   στις  περισσοτερες   χωρες  του  κοσμου   αν  εβαζε  μπρος  να  φυγει  σε  μπλοκο   της  αστυνομιας  θα   τον  ειχαν  γαζωσει   κακονικα!
ΠΟΣΟ  ΘΡΑΣΣΟΣ   ΕΧΟΥΝ  ΤΑ  ΠΑΣΟΚΟΣΚΥΛΑ :headbang:   ΠΟΤΕ  ΘΑ   ΑΠΑΛΑΓΕΙ   Ο  ΤΟΠΟΣ    ΑΠ   ΑΥΤΗ   ΤΗ  ΣΥΜΟΡΙΑ?   ΟΙ  ΠΡΩΗΝ   ΥΠΟΥΡΓΟΙ   ΤΟΥ  ΠΑΣΟΚ   ΕΙΝΑΙ  ΟΙ  ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ :piss:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Να δω μετα αμα θα τους συμπεραστεκοσασταν οταν θα τους τραβολογουσε ο Κιμων σε δικαστηρια και ΕΔΕ.
Αμα η Δημοκρατια εχει κανει τον καθε Κουλουρη πριγκηπα, ο χαμηλομισθος δημοσιος υπαλληλος δεν ειναι μαλακας να κατσει να βγαλει το φιδι απο την τρυπα. Επομενως μην προτρεχετε και μην εξαπτεστε με την ατολμια των μπατσινιλων.
Αλλα στο Ελλαδισταν ετσι ειμαστε, οσοι ειναι εξω απο το χορο πολλα τραγουδια ξερουν...
Λυπάμαι  
sad-012.gif
για την κατάντια μας,αλλά έχεις δίκιο
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Παω στοιχημα οτι τελικα καταφερες να γινεις δικηγορος...
Μαλακας σαν του λογου σου και να κοροιδευω, ειρωνευομαι τους παντες, δεν εγινα, δοξα τον θεο....
Αλλα κατι πουστρακια σαν του λογου σου τα πηδαω οπου τα βρω...... με το κονταρι !!!!!!


Μην κολλησω και τιποτα στα καλα καθουμενα  ;)
 

asia_fun

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
μη το γαματε  το  θρεντ  ρε    με  τις  προσωπικες   σας  κοντρες   αφηστε  να  μιλησει  κανεις  για το θεμα
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Μαλακας σαν του λογου σου και να κοροιδευω, ειρωνευομαι τους παντες, δεν εγινα, δοξα τον θεο....
Αλλα κατι πουστρακια σαν του λογου σου τα πηδαω οπου τα βρω...... με το κονταρι !!!!!!


Μην κολλησω και τιποτα στα καλα καθουμενα  ;)
Σαν το Βλαντ τον Ανασκολοπιστη ε;
Αγριανθρωπε :birdman:.
vlad_the_impaler_ilustration_germanic__3.jpg
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το γαμημενο θεμα, ειναι οτι εκανε, οτι εκανε και τον αφησαν !!!

Εκει γεννατε και η μαλακια των αστυνομικων !!!

Θα επρεπε να τον συλλαβουν και την επομενη, να παει στο αυτοφορο και να φαει, την μεγαλυτερη ποινη που θα του εριχνε ο δικαστης !!!

Αλλα τι να λεμε, εδω ισχυει ο νομος του Δυνατου !!!

Κυριοι, ζουσαμε και ζουμε, στην ΤΑΓΚΑΝΙΚΑ (τυχαιο το ονομα)!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom