Νέα

Δράστης θλιβερού επεισοδίου ο Kίμων Κουλούρης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pescatore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 641
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
Περασε 4 κοκκινα φαναρια τον σταματανε για ελεγχο και αυτος χλευαζει τον δημοσιο υπαλληλο για τα χρηματα που αποφασισε αυτος να εισπρατει και στη συνεχεια αφοτου αντεδρασε το χτυπησε με τη μερσεντες του.
Ο πολιτικος που βαφει τα ματια του για να βγει στην τηλεοραση και να το παιξει σωστος και φιλανθρωπος απεναντι στους πολιτες.
Αυτη ειναι η αποψη των πολιτικαντων της ελλαδας απεναντι στους ελληνες πολιτες!ΞΥΠΝΗΣΤΕ!
Βρεθηκε ο ελαφρομυαλος να τους αποκαλυψει για ακομη μια φορα.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
συνεχως γινονται τετοια σκηνικα
απλως δεν τα μαθαινουμε
το οτι μαθευτηκε δειχει ποσο ξοφλημενος ειναι ο Κουλουρης
ενώ όλοι οι λοιποι πασοκοι βρίσκονται στον κολοφώνα της πολιτικής τους καριέρας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ενώ όλοι οι λοιποι πασοκοι βρίσκονται στον κολοφώνα της πολιτικής τους καριέρας.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εμενα μ'αρεσει κιολας αυτος ο εκπροσωπος της ΝΔ.
Τα λεει ωραια καθε φορα...
mixelakhs-thumb-large-480x0.jpg
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Οταν θα γινει αυτο, εγω θα σε κερασω νουγκατινα στον Zonar's.
δε θέλω νουγκατίνα απ το ζοναρς
μερέντα απ τα κωλαράκια τους θέλω.....

Υ.Γ.
ο χρόνος κυλά εις βάρος τους....
οσο παραμένουν τόσο μεγαλύτερη θα είναι η ζημιά που θα πάθουν.
στην Αργεντινή είχαν καεί και σπίτια .........πτροβολούσαν μέσα απ τα σπιτια τους στο εξαγριωμένο πλήθος.....

δεν είναι μακριά αυτό μη νομίζεις.
οι μπάτσοι των 500 δεν υπαρχει περίπτωση να βάλουν το κεφάλι τους στον ντορβά να τους προστατέψουν.
 

spanky

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.659
Like
2
Πόντοι
16
για τον κουλουρη βεβεαια!
Ποσο καλα μπορει να ειναι καποιος που βαφει με εντονη μασκαρα τα ματια του για να βγει στην τιβι και να το παιξει προκλητικα καλοκαγαθος με τραγικη ερμηνεια?


 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
δε θέλω νουγκατίνα απ το ζοναρς
μερέντα απ τα κωλαράκια τους θέλω.....

Υ.Γ.
ο χρόνος κυλά εις βάρος τους....
οσο παραμένουν τόσο μεγαλύτερη θα είναι η ζημιά που θα πάθουν.
στην Αργεντινή είχαν καεί και σπίτια .........πτροβολούσαν μέσα απ τα σπιτια τους στο εξαγριωμένο πλήθος.....

δεν είναι μακριά αυτό μη νομίζεις.
οι μπάτσοι των 500 δεν υπαρχει περίπτωση να βάλουν το κεφάλι τους στον ντορβά να τους προστατέψουν.
Μην ευχεσαι για τετοιες καταστασεις.
Εκτος κι αν εισαι μπαχαλακιας :grin:.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Απίστευτο επεισόδιο με πρωταγωνιστή τον πρώην υπουργό του ΠΑΣΟΚ, Κίμωνα Κουλούρη σημειώθηκε τα μεσάνυχτα του Σαββάτου στη συμβολή των οδών Καλλιρόης και Βουλιαγμένης. Τραυμάτισε αστυνομικό της ομάδας ΔΙ.ΑΣ κατά την διάρκεια ελέγχου, παρασύροντάς τον με το αυτοκίνητό του και αφέθηκε ελεύθερος την ώρα που το 25χρονο θύμα του οδηγείτο με ασθενοφόρο στο νοσοκομείο!

Στις 23.30 συγκεκριμένα, αστυνομικοί της ομάδας Δίας αντιλαμβανόμενοι μία μαύρη «Μercedes» να παραβιάζει τον έναν μετά τον άλλον ερυθρούς σηματοδότες στο ύψος του Καλλιμάρμαρου προσπάθησαν να την ακινητοποιήσουν. Όταν αυτό συνέβη δέχθηκαν καταιγισμό ύβρεων και απαξιωτικών χαρακτηρισμών από τον οδηγό, χωρίς αρχικά να αντιληφθούν ότι επρόκειτο για τον πρώην υπουργό του ΠΑΣΟΚ Κίμωνα Κουλούρη.

Επιχειρώντας να του εξηγήσουν ότι όφειλε να δηλώσει τα στοιχεία της ταυτότητάς του, δέχθηκαν την επίθεση του εξαγριωμένου πολιτικού ο οποίος εκτός ελέγχου πλέον τους ειρωνευόταν με το απίστευτο επιχείρημα ότι είναι αδύνατον να εργάζονται με το ευτελές ποσόν των 500 ευρώ μηνιαίως!

Ωστόσο, το επεισόδιο δεν σταμάτησε εκεί. Οι αστυνομικοί δηλώνοντάς του ότι όφειλε ως πολίτης να υποβληθεί στον απαιτούμενο έλεγχο δέχθηκαν νέα επίθεση. Ο θρασύς πολιτικός συνέχιζε ακάθεκτος να τους χλευάζει και όταν ένας από αυτούς μπήκε μπροστά στο αυτοκίνητό του λέγοντάς ότι εάν επιχειρούσε να φύγει θα έπρεπε να περάσει από επάνω του, ο Κουλούρης γύρισε τον διακόπτη πάτησε γκάζι και παρέσυρε τον 25χρονο αστυνομικό της ομάδας ΔΙ.ΑΣ τραυματίζοντάς τον στα πόδια.

Έκπληκτοι διερχόμενοι πολίτες βλέποντας να διαδραματίζονται όλα αυτά μπροστά στα μάτια τους προσπαθούσαν να δώσουν τις πρώτες βοήθειες στον αστυνομικό, που βρισκόταν τραυματισμένος στο οδόστρωμα, ενώ οι συνάδελφοί του ακινητοποιούσαν τον δράστη, ο οποίος συνοδευόταν από την κόρη του.

Ο Κουλούρης οδηγήθηκε στην Τροχαία Αθηνών με περιπολικό, ο άτυχος αστυνομικός διακομίστηκε με ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ στο 401, ενώ το αυτοκίνητο του πρώην στελέχους του ΠΑΣΟΚ μεταφέρθηκε με γερανό στην Τροχαία.

Είναι απορίας άξιον τι επακολούθησε και ο Κίμωνας Κουλούρης αφέθηκε ελεύθερος μετά από επίθεση και τραυματισμό αστυνομικού, εφ όσον είναι αδικήματα για τα οποία ασκείται αυτεπαγγέλτως δίωξη και ακολουθείται η αυτόφωρη διαδικασία.

Τα πρώτα στοιχεία δείχνουν ότι ο Κίμωνας Κουλούρης απέφυγε την κράτηση λόγω άνωθεν παρεμβάσεων. Απίστευτο αλλά αληθινό…
Είναι χυδαίο και προκλητικό την ώρα που οι διαδηλωτές πολίτες δέχονται άγριες επιθέσεις από τα ΜΑΤ, ένα πρώην κυβερνητικό στέλεχος να στέλνει τον αστυνομικό στο νοσοκομείο και να παραμένει ελεύθερος σαν να μη συνέβη τίποτα.

Οι δημοσιογράφοι της zougla.gr επικοινώνησαν τόσο με το αρμόδιο τμήμα της Τροχαίας Αθηνών όσο και με το γραφείο τύπου της ΓΑΔΑ, χωρίς να πάρουν πειστικές απαντήσεις.

Με μισόλογα οι αξιωματικοί βάρδιας προσπαθούσαν να αποφύγουν την απάντηση στο ερώτημα, πως αφέθηκε ελεύθερος ο πρώην βουλευτής, ο οποίος συμπεριφερόμενος με τον προαναφερθέντα τρόπο έγραψε στα παλαιότερα των υποδημάτων του τους νόμους του κράτους.

Αντιθέτως, ο πατέρας του άτυχου αστυνομικού Θόδωρος Μιχαλάκης, ανώτερος αξιωματικός του Πολεμικού Ναυτικού, έκπληκτος για όσα συνέβησαν εις βάρος του παιδιού του μίλησε μαζί μας, χαρακτηρίζοντας απαράδεκτη και βάναυση την συμπεριφορά του δράστη.

ενα παιδι καποτε γιατι παιδι ηταν στην κρητη εφυγε απο ενα μπλοκο.....εστω οτι ειχε πιει ενα ποτηρι παραπανω,εστω καπνισε ενα χασισι εστω ειχε και 10 γραμμαρια πανω ας υποθεσουμε.....που δεν ειχε.....και για αυτο του το ατοπημα ειναι νεκρο με μια σφαιρα που εξοστρακιστηκε δηθεν......και εγω θα δεχθω οτι οι τοτε αστυνομικοι πυροβολησαν για εκφοβισμο και εξοστρακιστηκε η πουτανα η σφαιρα.....


για αυτον τον κιναιδο της πολιτικης χαθηκε να εξοστρακιστει μια πουτανα σφαιρα να του γαμησει το σπιτακι του μαλακα γαμω τον αντιχριστο του......εγω παντως αν ημουν μπροστα στο επεισοδιο μα την παναγια που δεν ειμαι μπατσος θα τον ειχα κατεβασει κατω τον πουσταρα και θα τον ειχα ξεκωλιασει στην σφαλιαρα....και ας με πηγαιναν και αυτοφωρο....


οχι για την μαλακια που εκανε ή δεν εκανε αλλα για τον κωλοπαιδαρισμο και τον καουμποισμο που επεδειξε.....για κατι τετοιους επρεπε ομως να ειναι οι μπατσοι εδω σαν τους αμερικανους μπατσους.....να φαει το ξυλο της αρκουδας και να δικαστει κιολας.....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ενα παιδι καποτε γιατι παιδι ηταν στην κρητη εφυγε απο ενα μπλοκο.....εστω οτι ειχε πιει ενα ποτηρι παραπανω,εστω καπνισε ενα χασισι εστω ειχε και 10 γραμμαρια πανω ας υποθεσουμε.....που δεν ειχε.....και για αυτο του το ατοπημα ειναι νεκρο με μια σφαιρα που εξοστρακιστηκε δηθεν......και εγω θα δεχθω οτι οι τοτε αστυνομικοι πυροβολησαν για εκφοβισμο και εξοστρακιστηκε η πουτανα η σφαιρα.....


για αυτον τον κιναιδο της πολιτικης χαθηκε να εξοστρακιστει μια πουτανα σφαιρα να του γαμησει το σπιτακι του μαλακα γαμω τον αντιχριστο του......εγω παντως αν ημουν μπροστα στο επεισοδιο μα την παναγια που δεν ειμαι μπατσος θα τον ειχα κατεβασει κατω τον πουσταρα και θα τον ειχα ξεκωλιασει στην σφαλιαρα....και ας με πηγαιναν και αυτοφωρο....


οχι για την μαλακια που εκανε ή δεν εκανε αλλα για τον κωλοπαιδαρισμο και τον καουμποισμο που επεδειξε.....για κατι τετοιους επρεπε ομως να ειναι οι μπατσοι εδω σαν τους αμερικανους μπατσους.....να φαει το ξυλο της αρκουδας και να δικαστει κιολας.....
:thumbsup:
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
ενα παιδι καποτε γιατι παιδι ηταν στην κρητη εφυγε απο ενα μπλοκο.....εστω οτι ειχε πιει ενα ποτηρι παραπανω,εστω καπνισε ενα χασισι εστω ειχε και 10 γραμμαρια πανω ας υποθεσουμε.....που δεν ειχε.....και για αυτο του το ατοπημα ειναι νεκρο με μια σφαιρα που εξοστρακιστηκε δηθεν......και εγω θα δεχθω οτι οι τοτε αστυνομικοι πυροβολησαν για εκφοβισμο και εξοστρακιστηκε η πουτανα η σφαιρα.....


για αυτον τον κιναιδο της πολιτικης χαθηκε να εξοστρακιστει μια πουτανα σφαιρα να του γαμησει το σπιτακι του μαλακα γαμω τον αντιχριστο του......εγω παντως αν ημουν μπροστα στο επεισοδιο μα την παναγια που δεν ειμαι μπατσος θα τον ειχα κατεβασει κατω τον πουσταρα και θα τον ειχα ξεκωλιασει στην σφαλιαρα....και ας με πηγαιναν και αυτοφωρο....


οχι για την μαλακια που εκανε ή δεν εκανε αλλα για τον κωλοπαιδαρισμο και τον καουμποισμο που επεδειξε.....για κατι τετοιους επρεπε ομως να ειναι οι μπατσοι εδω σαν τους αμερικανους μπατσους.....να φαει το ξυλο της αρκουδας και να δικαστει κιολας.....
Ακομα κι εγω καβλωσα Thessalo Ranger...
URL]]
 

panoutzoss

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2011
Μηνύματα
167
Like
0
Πόντοι
1
επι του παροντος, καθηστε στο bou να ΛΕΤΕ ιντερνετικες μαγκιες μπιχάιντ δε σκριν και αφηστε τον καθε κιμωνακο να ειναι αυτος ο μαγκας, να σας τα τρωει και να σας βγαζει και τη γλωσσα.  :P :2funny: :2funny: :2funny:
 

thessalos

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
2.851
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
επι του παροντος, καθηστε στο bou να ΛΕΤΕ ιντερνετικες μαγκιες μπιχάιντ δε σκριν και αφηστε τον καθε κιμωνακο να ειναι αυτος ο μαγκας, να σας τα τρωει και να σας βγαζει και τη γλωσσα.  :P :2funny: :2funny: :2funny:
ποια ακριβως ειναι η μαγκια του κιμωνακου; :think:
 

Amanita

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.424
Like
0
Πόντοι
16
επι του παροντος, καθηστε στο bou να ΛΕΤΕ ιντερνετικες μαγκιες μπιχάιντ δε σκριν και αφηστε τον καθε κιμωνακο να ειναι αυτος ο μαγκας, να σας τα τρωει και να σας βγαζει και τη γλωσσα.  :P :2funny: :2funny: :2funny:

από 'σενα παίρνει δανεικά να υποθέσουμε?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
επι του παροντος, καθηστε στο bou να ΛΕΤΕ ιντερνετικες μαγκιες μπιχάιντ δε σκριν και αφηστε τον καθε κιμωνακο να ειναι αυτος ο μαγκας, να σας τα τρωει και να σας βγαζει και τη γλωσσα.  :P :2funny: :2funny: :2funny:
Ξεκινησε η επανασταση κυριακάτικα και δεν μου το ειπατε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom