Νέα

Δραπετσώνα

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

pantelisathina

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2016
Μηνύματα
269
Like
791
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους..

Έχει γαμησει κανείς στο πάρκο στα λιπάσματα στην Δραπετσώνα?
Έχει κάνα καλό σποτ για εξωτερική ασχολία?

Πυροβολεία δεν θέλουμε να ανέβουμε γιατί κάθε φορά πέφτουμε σε σπαστικους
 

samis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2018
Μηνύματα
52
Κριτικές
9
Like
519
Πόντοι
280
Μονο στα παρκιγκ των λιντλ, πουνστηνονται ρωσοποντιες. Ανοθχτα μυαλα οχι σαν τις δικες μας.
Που βρέθηκες εσύ παναθηναϊκός ανθρωπος να ξέρεις τα κατατόπια στον Πειραιά;;; Μπραβοοοο
 

Plitss

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2023
Μηνύματα
62
Like
67
Πόντοι
0
Για αμάξι το ξεχνάς έχει κόσμο μέχρι αργά..καβατζες έχει όμως ..λίγο περπάτημα και θα βρείτε..
 

Paranagua7

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2019
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
230
Πόντοι
20
Ρε μαγκες Δρατσα μενω, για λιντλ δεν εχω ακουσει κατι...ή ειμαι πολυ πισω οπως κ ολοι οι δικοι μου ή ειναι φούμαρα.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.888
Like
14.839
Πόντοι
2.256
Ρε μαγκες Δρατσα μενω, για λιντλ δεν εχω ακουσει κατι...ή ειμαι πολυ πισω οπως κ ολοι οι δικοι μου ή ειναι φούμαρα.
Φούμαρα!!!
Α ρε Δράτσα αθάνατη!!! Τεχνικό Λύκειο στη Σωκράτους και Σπάρτης ρε νιαμού!!! Με το σουβλατζίδικο στη μία γωνία και το καφενείο στην άλλη!! Στη γωνία της Σπάρτης και Αναπαύσεως μπιλιάρδα και φραπεδάρα στη la petit!!!
Στις κοπάνες Πασαλιμάνι!!!
Με συγκινήσατε παλιόπαιδα!!!
:cry:
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
177
Πόντοι
6
Πριν 20 χρονιαπεριπου διαβαζω σε αγγελια "νοικοκυρα 40αρα κανει μασαζ σε καθαρους και σοβαρους κυριους , περισσοτερα απο κοντα , τιμη εκπληξη " η διευθυνση που εγραφε και μου επιβεβαιωσε τηλεφωνικα και η ιδια ηταν διπλα στην "ΚΟΠΗ"
Σε 10 λεπτα ειμαι ετοιμος να κτυπησω το κουδουνι μιας μονοκατοικιας . Ανοιγει μια ξερακιανη 55αρα μολις την βλεπω ειμαι ετοιμος να τρεξω ,"ηρθατε για την αγγελια μασαζ ? με ρωτα " Ναι ψελιζω και κανω ενα βημα πισω .Ελατε περαστε να τα πουμε ...Απο ντροπη και μονο περναω μεσα ενα δωματιο σκοτεινο μ'ενα διπλο κρεβατι στρωμενο με καθαρα σεντονια καθιστε κυριε μου λεει , προτιμω ναμαι ορθιος και να μου πειτε ." Κυριε εγω θα σας κανω μασαζ , θα ειμαι με ενα στριγκ και εσεις γυμνος και θα σας εκτονωσω με το χερι η με το στομα μου και θα μου δωσετε 2.000 δραχμες . Το κανω απο αναγκη , η μανουλα μου ειναι κατακοιτη στο αλλο δωματιο με εγκεφαλικο . Ταχασα δεν ηξερα τι να κανω .Βγαζω 2 χιλιαρικα απο την τσεπη μου τα αφηνω πανω στο κρεβατι και μεταβολη και ΔΡΟΜΟ ........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom