Νέα

Δουλειά για ΣΚ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Observerbou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lelosbi

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2023
Μηνύματα
372
Like
787
Πόντοι
81
Υπαρχουν πολλες αγγελιες που ζητουν ατομα για ΠΣΚ, συνηθως σε εστιαση, αλλα αντεχει να δουλευει καποιος 7 μερες τη βδομαδα ? Και για ποσο διαστημα ?
Μαγκες οσοι δεν τα βγαζετε περα με τη ζωη στην Αθηνα 2 λυσεις υπαρχουν. Εξωτερικο ή επαρχια.
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.152
Κριτικές
1
Like
2.604
Πόντοι
456
Υπαρχουν πολλες αγγελιες που ζητουν ατομα για ΠΣΚ, συνηθως σε εστιαση, αλλα αντεχει να δουλευει καποιος 7 μερες τη βδομαδα ? Και για ποσο διαστημα ?
Μαγκες οσοι δεν τα βγαζετε περα με τη ζωη στην Αθηνα 2 λυσεις υπαρχουν. Εξωτερικο ή επαρχια.
Η λυντσάρισμα Κούλη κλπ. στο Σύνταγμα.
 

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.774
Κριτικές
13
Like
5.911
Πόντοι
2.046
Να σου πω εγω δουλειά για ΣΚ..

15 ωρες κουβάλημα και service σε katering γάμου.. / 80 ευρώ..

Και να εχω το κάθε παπάρα να μου ζητάει fanta και εγω να γελάω ...
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.299
Πόντοι
1.446

old.school.cowboy79

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2024
Μηνύματα
38
Like
73
Πόντοι
0
Καλημέρα. Περίπτερο φίλε. Πάντα ψάχνουν για θύματα να κάνουν τα Σαββατοκύριακα.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.551
Like
4.627
Πόντοι
1.706
Σε μεταφορική μπορείς να βρεις δουλειά. Απλά ένα μεροκάματο κάθε Σάββατο κάνε να ξεκουράζεσαι μια μέρα.
Έχει πάρα πολύ καλές απολαβές απ' ότι ξέρω τουλάχιστον από φίλους. Στις μετακομίσεις από πάρα πολύ μεγάλα διαμερίσματα, ειδικά αν είναι και ρετιρέ, πηγαίνοντας 3-4 περιοχές και βάλε παρά πέρα είναι τα τρελά λεφτά. Συνήθως πάει όλη η μέρα ως αργά αλλά θα λάβεις ένα εκατοσταρικάκι το λιγότερο. 4 τέτοια μεροκάματα να το το 400αρι το μήνα.
Η πιο ρεαλιστική όμως και εύκολη λύση είναι να κάνεις delivery. Είτε part time το απογευματάκι κάθε μέρα ή όπως το βολέψεις τέλος πάντων. Ένα παιδί που ξέρω δουλεύει βενζινάδικο το πρωί και το απόγευμα κάνει ντελιβεράκι με το μηχανάκι. Τον βλέπω να παίρνει διαμέρισμα σε λίγο καιρό κι εγώ ακόμη τέλος του μήνα να μαζεύω δίευρα μήπως καταφέρω να βγω για κανένα ποτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom