Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
οι περισσοτερες γιαυτο γαμιουνται. νομιζεις οτι τους τρεχαν τα σαλια για τη πουτσα σου.
Για σένα ρωτάω όσες γαμιόσασταν ήθελαν να σε παντρευτούν?
Εμένα δεν ήθελε καμία να με παντρευτεί.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Για σένα ρωτάω όσες γαμιόσασταν ήθελαν να σε παντρευτούν?
Εμένα δεν ήθελε καμία να με παντρευτεί.
ποιος σου ειπε οτι γαμιουνται μαζι μου? Βλεπω απο φυλαρακια που εχουν χρημα πως κανουν σαν τρελες.επισης βλεπω πως κανουν οταν βλεπουν ενα διασημο με πολλα λεφτα εχουν τυχει περιστατικα με γυναικες αλλα δεν ενεδωσα γιατι ξερω οτι νομιζουν οτι εχω πολυ χρημα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
ποιος σου ειπε οτι γαμιουνται μαζι μου? Βλεπω απο φυλαρακια που εχουν χρημα πως κανουν σαν τρελες.επισης βλεπω πως κανουν οταν βλεπουν ενα διασημο με πολλα λεφτα εχουν τυχει περιστατικα με γυναικες αλλα δεν ενεδωσα γιατι ξερω οτι νομιζουν οτι εχω πολυ χρημα.
Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω.Ελπίζω οι γυναίκες να σε καταλαβαίνουν καλύτερα από μένα.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πραγματικά δε σε καταλαβαίνω,μάλλον(ελπίζω δλδ)οι γυναίκες να σε καταλαβαίνουν καλύτερα από μένα.
λεω οτι οι γυναικες λογο τις εμφανισης που εχω μου κανουν τα γλυκα ματια καποιες φορες επειδη νομιζουν οτι εχω πολυ χρημα.δεν γουσταρω την υποκρισια τους
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
λεω οτι οι γυναικες λογο τις εμφανισης που εχω μου κανουν τα γλυκα ματια καποιες φορες επειδη νομιζουν οτι εχω πολυ χρημα.δεν γουσταρω την υποκρισια τους
Βγάζεις άκρη μ αυτά που λες?οκ πάσο,κουράστηκα.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
λεω οτι οι γυναικες λογο τις εμφανισης που εχω μου κανουν τα γλυκα ματια καποιες φορες επειδη νομιζουν οτι εχω πολυ χρημα.δεν γουσταρω την υποκρισια τους
Τι εμφανιση εχεις τυπε;Κοστουμι gucci και κυκλοφορας porche?
 

Επισκέπτης
συνηθως τα ρουχα μου μοιαζουν ακριβοτερα απο οτι ειναι
ρε πικερ δεν αφηνεις τις μαλακιες;
συντροφε.μου επιτρεπεις να σε λεω συντροφε.οι μερες του πιρφορισταν ειναι λιγες.βλεπω ολο και περισσοτερους αντρες να επιλεγουν το δρομο του πορνισμου αφου δεν αντεχουν τη σκλαβια και τα καμοματα της καθε τρελης αλλα πολυ λογικης με το δικο της μυαλο παντα ελλεινηδας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
δεν ειμαι ο πικερ.ειμαι απλα ενα παιδι που λεει τα πραματα οπως ειναι και οχι οπως τα βλεπει.
εγω παλι εχω γνωστο 120 κιλα  που πηδαει ωραια γκομενα χωρις φραγκα και του κανει και δωρα.......ελληνιδα οχι ελλεηνιδα.......αν ψαξεις πιστευω οτι βρισκεις αξιολογες κοπελες
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom