Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Το να έχουν σε μια παρέα όλοι διαφορετικές απόψεις το έχεις σκεφτεί ποτέ?Μη σου πω και γενικά στη ζωή και σου έρθει απότομα.

Δεν γινεται να έχεις διαφορετικες αντιληψεις και να αντεξεις για πολυ σε μια παρέα. Ο κοσμος δεν ειναι τοσο δημοκρατικος οσο θέλει να νομιζει. Για αυτο οι μεταλαδες κανουν παρέα με τους μεταλάδες οι μπουρδελιαριδες με τους μπουρδελιαριδες και οι κλαρινογαμπροι με τους δαπιτες.

Το βλεπεις και απο εδω μεσα αυτο που κανονιζουν μεταξυ τους εξοδους... καθε Σαββατοκυριακο

 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Εγω βαριεμαι να γαμαω την ιδια γυναικα συνεχεια οσο ομορφη και να ειναι για αυτο
δεν θελω σοβαρες σχεσεις
Θελω να γαμαω καθε μερα διαφορετικη γκομενα!
Λυπαμαι τους φανατικους σχεσακηδες!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν γινεται να έχεις διαφορετικες αντιληψεις και να αντεξεις για πολυ σε μια παρέα. Ο κοσμος δεν ειναι τοσο δημοκρατικος οσο θέλει να νομιζει. Για αυτο οι μεταλαδες κανουν παρέα με τους μεταλάδες οι μπουρδελιαριδες με τους μπουρδελιαριδες και οι κλαρινογαμπροι με τους δαπιτες.
Είσαι μικρός ακόμα θα μεγαλώσεις και θα καταλάβεις.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Είσαι μικρός ακόμα θα μεγαλώσεις και θα καταλάβεις.

Δεν ειμαι μικρος εσυ εισαι ισχυρογνωμων. Σου εξηγω με πραγματικα παραδειγματα αλλα ισως να μην έχει σημασια τελικα να συμφωνησεις μαζι μου

δεν μπορεις να μπεις σε μια παρέα κοινωνικών ατομων και να εισαι μιζερος και να τους πρηζεις συνεχεια θα σε κάνουν πέρα με την πρωτη ευκαιρια ειναι τοσο δυσκολο να το καταλαβεις αυτο? απλη λογικη ειναι για αυτο βλεπεις ολα τα μπακουρια να ειναι μαζεμενα και να τριγυρνανε σαν καημένοι
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Πριν καποιος έγραψε τι δουλεια έχουν οσοι δεν πάνε σε μπουρδελα σε αυτο το σαιτ και έχει λογικη αυτο που υποστηριζει ... μια παρέα και μια ομαδα την ενώνουν οι κοινές αποψεις αμα μπεις εσυ ο διαφορετικος δεν θα τους κατσεις καλα στο μάτι αυτοι νομιζουν οτι έχουν δικιο ξερω γω και σε βλεπουν σαν εναν ενοχλητικο που αμφισβητει την εξυπναδα τους για αυτο βρισκεις παρέα να σου ταιριάζει.

ΥΓ Το πιο απλο παράδειγμα που σε ενα κομμα αν διαφωνήσεις και δεν υπογράψεις κατι με την μια διαγράφεσαι ή σε διαγράφουν
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Πριν καποιος έγραψε τι δουλεια έχουν οσοι δεν πάνε σε μπουρδελα σε αυτο το σαιτ και έχει λογικη αυτο που υποστηριζει ... μια παρέα και μια ομαδα την ενώνουν οι κοινές αποψεις αμα μπεις εσυ ο διαφορετικος δεν θα τους κατσεις καλα στο μάτι αυτοι νομιζουν οτι έχουν δικιο ξερω γω και σε βλεπουν σαν εναν ενοχλητικο που αμφισβητει την εξυπναδα τους για αυτο βρισκεις παρέα να σου ταιριάζει.
δεν πιστευω οτι εισαι ενοχλητικος μεγαλε.κουβεντα κανουμε.ουτε πιστευω οτι ειμαι εξυπνοτερος σου.αμα το πιστευα δεν θα σε ρωταγα να μου πεις μια λυση
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Πριν καποιος έγραψε τι δουλεια έχουν οσοι δεν πάνε σε μπουρδελα σε αυτο το σαιτ και έχει λογικη αυτο που υποστηριζει ... μια παρέα και μια ομαδα την ενώνουν οι κοινές αποψεις αμα μπεις εσυ ο διαφορετικος δεν θα τους κατσεις καλα στο μάτι αυτοι νομιζουν οτι έχουν δικιο ξερω γω και σε βλεπουν σαν εναν ενοχλητικο που αμφισβητει την εξυπναδα τους για αυτο βρισκεις παρέα να σου ταιριάζει.
Εγώ το έγραψα γιατί μου φαίνεται πολύ υποκριτικό να μπαίνουν σε σάιτ που είναι για πουτάνες και να μιλάνε υποτιμητικά για μας τους πόρνους. :grin:

Ας κάτσουν με τη σχέση τους (αν έχουν) κι ας μπουν σε κανα σάιτ για σεντόνια,σερβίτσια και πετσέτες που τους ζήτησε για το σπιτάκι τους. :S  :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δεν ειμαι μικρος εσυ εισαι ισχυρογνωμων. Σου εξηγω με πραγματικα παραδειγματα αλλα ισως να μην έχει σημασια τελικα να συμφωνησεις μαζι μου

δεν μπορεις να μπεις σε μια παρέα κοινωνικών ατομων και να εισαι μιζερος και να τους πρηζεις συνεχεια θα σε κάνουν πέρα με την πρωτη ευκαιρια ειναι τοσο δυσκολο να το καταλαβεις αυτο? απλη λογικη ειναι για αυτο βλεπεις ολα τα μπακουρια να ειναι μαζεμενα και να τριγυρνανε σαν καημένοι
Βρε χαζούλη με λες και ισχυρογνώμονα από πάνω.Σου λέω πως ολοι εχουν διαφορετικές απόψεις κι αυτό ειναι οκ.Εγω εχω μια φιλη και κανουμε παρεα.Σ αυτή αρεσουν τα καβλιά.Σε μένα τα μουνιά.Λες να μη ξαναμιλήσουμε?
Εχω και 2 παόκια φιλους.Και κάτι σκυλάδες,κι έναν παντρεμένο και μια κομμώτρια.Και?
 

TOMMY DEVITO

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3.639
Κριτικές
388
Like
8.913
Πόντοι
25.056
Εγώ το έγραψα γιατί μου φαίνεται πολύ υποκριτικό να μπαίνουν σε σάιτ που είναι για πουτάνες και να μιλάνε υποτιμητικά για μας τους πόρνους. :grin:

Ας κάτσουν με τη σχέση τους (αν έχουν) κι ας μπουν σε κανα σάιτ για σεντόνια,σερβίτσια και πετσέτες που τους ζήτησε για το σπιτάκι τους. :S  :2funny:
ΣΩΣΤΟΣ!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Βρε χαζούλη με λες και ισχυρογνώμονα από πάνω.Σου λέω πως ολοι εχουν διαφορετικές απόψεις κι αυτό ειναι οκ.Εγω εχω μια φιλη και κανουμε παρεα.Σ αυτή αρεσουν τα καβλιά.Σε μένα τα μουνιά.Λες να μη ξαναμιλήσουμε?
Εχω και 2 παόκια φιλους.Και κάτι σκυλάδες,κι έναν παντρεμένο και μια κομμώτρια.Και?

Εγω σου μιλησα για παρέα δεν σου μιλησα για έναν παντρεμενο που τον βλεπεις μια φορα τον μήνα για ένα καφεδάκι και αν.

Σου ειπα για παρέα με την οποια βγαινεις συχνά 2 φορές την εβδομαδα τουλάχιστον.Δεν ειναι ευκολο να ταιριάξει κοσμος με διαφορετικές ιδιοτροπιες σε μια παρέα εμενα τουλαχιστον με κουράζει αυτο να λεω πχ σε κάποοιον να βγουμε 10 φορές και να έρχεται τις 2 και αυτες να γυριζει σπιτι του πριν τις 12 ή να γκρινιάζει ολο το βράδυ δεν θα του ξαναπώ να έρθει. Απλό

θα σπάσουμε σαν παρέα ή πχ αμα έρθει κάποιος και κραζει ολο το βράδυ τις γυναικες και κάθεται σε μια γωνια θα πω μα τι μαλακας ειναι αυτος ... οι σκυλάδες κάνουν παρέα περισσοτεριο με τους σκυλάδες για να πηγαινουν στα ιδια μαγαζιά.
 

pouk58

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
626
Like
202
Πόντοι
26
Εγω σου μιλησα για παρέα δεν σου μιλησα για έναν παντρεμενο που τον βλεπεις μια φορα τον μήνα για ένα καφεδάκι και αν.

Σου ειπα για παρέα με την οποια βγαινεις συχνά 2 φορές την εβδομαδα τουλάχιστον.Δεν ειναι ευκολο να ταιριάξει κοσμος με διαφορετικές ιδιοτροπιες σε μια παρέα εμενα τουλαχιστον με κουράζει αυτο να λεω πχ σε κάποοιον να βγουμε 10 φορές και να έρχεται τις 2 και αυτες να γυριζει σπιτι του πριν τις 12 ή να γκρινιάζει ολο το βράδυ δεν θα του ξαναπώ να έρθει. Απλό

Και ωμος γινεται
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Εγω σου μιλησα για παρέα δεν σου μιλησα για έναν παντρεμενο που τον βλεπεις μια φορα τον μήνα για ένα καφεδάκι και αν.
Σχεδόν κάθε μέρα,απλά μεγαλώσαμε και ανεχόμαστε ο ένας τα χούγια του άλλου.Γι αυτό σου ειπα θα μεγαλώσεις θα καταλάβεις.Κι εγώ στην ηλικία σου δεν εκανα παρεα με κανέναν που άκουγε σκυλάδικα πχ.Τώρα θα πάω για χαρη τους και 1-2 φορες το χρόνο σε καμιά παρακμή.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Σχεδόν κάθε μέρα,απλά μεγαλώσαμε και ανεχόμαστε ο ένας τα χούγια του άλλου.Γι αυτό σου ειπα θα μεγαλώσεις θα καταλάβεις.Κι εγώ στην ηλικία σου δεν εκανα παρεα με κανέναν που άκουγε σκυλάδικα πχ.Τώρα θα πάω για χαρη τους και 1-2 φορες το χρόνο σε καμιά παρακμή.

Ωραια αρα στους κατω των 40 ισχυει αυτο που λέω εγω?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Εγω πηστευω οτι ειναι ο κανονας. Δεν γινεται ολοι στην ιδια παρεα να ταυτιζονται σε ολα τα θεματα

Δεν ειπα να ταυτιζονται σε ολα αλλα στα περισσοτερα ταυτιζονται. Δεν γινεται ενας μπουρδελιαρης να κάνει παρέα με αυτους που αποκαλεί πιρφορους και παρέακηδες. Απλη παρατήρηση ειναι. Εχω δει απο εδω μεσα να κανονιζουν βολτες μεταξυ τους αρα έχουν φτιάξει δικια τους παρέα απο εδω.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Ωραια αρα στους κατω των 40 ισχυει αυτο που λέω εγω?
Μην είσαι απόλυτος,πεσ ΧΑΛΑΡΑ τις απόψεις και στην παρέα και δε θα φας και ξύλο.Φιλοι σου ειναι.Αν δε σε γουστάρουν γιατί διαφωνειτε σε κάτι κάντους πέρα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Μην είσαι απόλυτος,πεσ ΧΑΛΑΡΑ τις απόψεις και στην παρέα και δε θα φας και ξύλο.Φιλοι σου ειναι.Αν δε σε γουστάρουν γιατί διαφωνειτε σε κάτι κάντους πέρα.

Μπορει να μην σε γουστάρουν επειδη λές μαλακιες ομως και τους κουράζεις συνεχεια με τα ιδια και τα ιδια.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
εξαρτάται τι ανθρωπος εισαι. πιστευω ότι ο σεβαλιε δεν το εχει αναγκη κατι τετοιο και λογικα το εχει τηρησει παντα... τουλάχιστον στην ηλικια που είναι τωρα και με τα μυαλα που κουβαλάει τωρα, εμενα μου δειχνει ότι δε θα εκανε ποτε κατι τετοιο.

Με τα ποιά;;;;;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom