Νέα

«Δωρεάν» vs πληρωμένος έρωτας – Μία χρηματοοικονομική προσέγγιση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jaygatsby
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 450
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε τυπε με τα λαικα παιδια δεν έχω κατι , οι μιρλες μου την σπάνε που θέλουν συνεχως να δημοσιοποιούν τα ψυχολογικά τους για να τραβάνε την προσοχη και να κουράζουν τον κοσμο.

Ειλικρινα στα αρχιδια ολωνων για το που πηδάς εσυ ή ο BMW. Ειναι οι άχρηστες πληροφοριες του μήνα ολες αυτες δεν δινουν σε κανέναν τιποτα.
μεγαλε καποιοι ειπαν  καποια πραγματα που δεν ισχυαν.γιαυτο απαντησα.τωρα αν ενοχλησε απο αυτα που γραφω.καλο ειναι να μην τα διαβαζεις.δεν εχω προβλημα που γαμαει ο καθενας.απλα την αποψη μου λεω.φορουμ που ανταλασουμε αποψεις ειναι και τιποτα αλλο
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
μεγαλε καποιοι ειπαν  καποια πραγματα που δεν ισχυαν.γιαυτο απαντησα.τωρα αν ενοχλησε απο αυτα που γραφω.καλο ειναι να μην τα διαβαζεις.δεν προβλημα που γαμαει ο καθενας.απλα την αποψη μου λεω

Δεν ενοχλουμαι απλα οι αποψεις σου ειναι γτπ και δεν το έχεις καταλαβει χρονια τωρα.

Και δεν μπορει να κρινει αν ισχυει μια αποψη ή οχι ενας μπακουρος ή ενας που δεν έχει επφαη με γκομενες παρα μονο με πουτανες πως να στο πω δεν εχεις την εμπειρια για κάτι τετοιο δεν ξέρεις εχεις μεσάνυχτα αλλο αν λογω εγωισμου πας να τα ριξεις τα δικα σου στις γκομενες.

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Δεν ενοχλουμαι απλα οι αποψεις σου ειναι γτπ και δεν το έχεις καταλαβει χρονια τωρα.

Και δεν μπορει να κρινει αν ισχυει μια αποψη ή οχι ενας μπακουρος ή ενας που δεν έχει επφαη με γκομενες παρα μονο με πουτανες πως να στο πω δεν εχεις την εμπειρια για κάτι τετοιο δεν ξέρεις εχεις μεσάνυχτα αλλο αν λογω εγωισμου πας να τα ριξεις τα δικα σου στις γκομενες.
φιλε μιλησα για τη βιολογια.δεν μπορω να κατηγορησω τις γυναικες για κατι που κανουν κατω απο τη βια της βιολογικης τους προδιαθεσης.ερμαια της βιολογιας τους ειναι και αυτες οπως και εμεις
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
έχει γεμισει την google o άρρωστος 4 σελιδες για πάρτη του  :2funny: :2funny:

αρρωστημένα μυαλά
 

Επισκέπτης
Ενταξει το παρατραβηξες κι εσυ δεν ειναι αρρωστημενα μυαλα μερικοι, απλα δυσκολευονται να βρουν γυναικα και πηγαινουν συνεχεια με πουτανες. Αχρηστους τους λες, αρρωστους οχι.  :)
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
έχει γεμισει την google o άρρωστος 4 σελιδες για πάρτη του  :2funny: :2funny:

αρρωστημένα μυαλά
αν αυτα που λεω ειναι σωστα μπορει να τα δει ο καθε αντρας στην καθημερινη του ζωη και να αποφασισει.ποσες γυναικες θα πεφταν στα ποδια του μπερλουσκονι μονο και μονο επειδη εχει χρημα.πολλες φορεςπροσπαθουν να βγαλουν καποιο τρελο για να σκοτωσουν την αληθεια.οταν η πραγματικοτητα δεν μας συμφερει τοσο το χειροτερο γιαυτην
 

Eisenfaust

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Απρ 2011
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
58
Like
2.597
Πόντοι
7.276
Η αλήθεια είναι οτι η επίσκεψη στην πουτάνα:

1.αφαιρεί την πίεση στα νεύρα, σε χαλαρώνει και σε κάνει να ασχοληθείς με κανονικές γυναίκες με περισσότερη αυτοπεποίθηση,

2.μειώνει την αίσθηση εγκαβλότητος, η οποία και πάλι σε σχέση με τις κανονικές γυναίκες μπορεί να σε οδηγήσει σε λανθασμένες επιλογές απόγνωσης και συμβιβασμού.
Πολύ σωστά.
Γενικά, είναι δύσκολο να πεις τί είναι σωστό και τί όχι για αυτό το θέμα.
Κάθε άνθρωπος είναι διαφορετικός και δεν πρέπει να του λες ότι κάτι 'πρέπει' να γίνει.
Στο περιβάλλον σας, δεν έχετε προσέξει ανθρώπους που δεν κάνουν για σχέση ;
Από οικονομικής άποψης, πιστεύω ότι πιο φθηνά έρχεται ο αγοραίος έρωτας (και μάλιστα αρκετά πιο φθηνά) γιατί στη σχέση δεν είναι μόνο τα έξοδα που ειπαν στο πρώτο ποστ, είναι και τα δυνητικά έξοδα (αυτά που μπορείς να δώσεις στο μέλλον και πιστέψτε με , η γυναίκα τα κοιτάει).
Μια σχέση είναι οπωσδήποτε προτιμότερη , αλλά και ακριβότερη.  
Φυσικά, αν μπορέσεις να βρεις μια ελεύθερη σχέση , (απλά να πηδιέστε χωρίς πολλά πολλά) τότε έπιασες το λαχείο, αλλά δεν   είναι τόσο εύκολο για τον πολύ κόσμο :-
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ενταξει το παρατραβηξες κι εσυ δεν ειναι αρρωστημενα μυαλα μερικοι, απλα δυσκολευονται να βρουν γυναικα και πηγαινουν συνεχεια με πουτανες. Αχρηστους τους λες, αρρωστους οχι.  :)

Κουραστικοί ειναι ρε... συνεχεια τα ιδια και τα ιδια λένε.



 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αν αυτα που λεω ειναι σωστα μπορει να τα δει ο καθε αντρας στην καθημερινη του ζωη και να αποφασισει.ποσες γυναικες θα πεφταν στα ποδια του μπερλουσκονι μονο και μονο επειδη εχει χρημα.πολλες φορεςπροσπαθουν να βγαλουν καποιο τρελο για να σκοτωσουν την αληθεια.οταν η πραγματικοτητα δεν μας συμφερει τοσο το χειροτερο γιαυτην
Ρε φιλαρακι εσυ μιλας για μοντελα οχι για κοριτσια της διπλανης πορτας.Λογικο ειναι να κοιτανε τετοιους αντρες αυτες γιατι ετσι εχουν μαθει.Αλλα τι πιστευεις οτι πηγαινοντας με τον Μπερλουσκονι η τον Πανταζη δεν θα εχουν απο πισω τον σφιχτη να τις γαμαει;
Οσοι παραπονιουνται για τετοια θεματα,υπερκτιμανε τον εαυτο τους.Εχω δει κοιλαρα 1,60 να μουρμουραει οτι οι γκομενες κοιτανε μονο τα λεφτα
επειδη πηγαινε και την επεφτε σε κατι μουναρους και ετρωγε χυλοπιτα.Μην λες μαλακιες,δεν εχεις δει δηλαδη ζευγαρια που να μην ειναι πλουσιοι;
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Πως γίνεται σε ένα σάιτ για πουτάνες να γράφουν μερικοί ότι δεν πάνε ή ότι θεωρούν αυτούς που πάνε αποτυχημένους?

Τι δουλειά έχουν εδώ?  :huh:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε φιλαρακι εσυ μιλας για μοντελα οχι για κοριτσια της διπλανης πορτας.Λογικο ειναι να κοιτανε τετοιους αντρες αυτες γιατι ετσι εχουν μαθει.Αλλα τι πιστευεις οτι πηγαινοντας με τον Μπερλουσκονι η τον Πανταζη δεν θα εχουν απο πισω τον σφιχτη να τις γαμαει;
Οσοι παραπονιουνται για τετοια θεματα,υπερκτιμανε τον εαυτο τους.Εχω δει κοιλαρα 1,60 να μουρμουραει οτι οι γκομενες κοιτανε μονο τα λεφτα
επειδη πηγαινε και την επεφτε σε κατι μουναρους και ετρωγε χυλοπιτα.Μην λες μαλακιες,δεν εχεις δει δηλαδη ζευγαρια που να μην ειναι πλουσιοι;
αυτα πες τα στους φιλους μου που εχουν ποσες γραμμωσεις και οχι σε εμενα.εισαι μαλλον πολυ αθωος φιλε
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
αυτα πες τα στους φιλους μου που εχουν ποσες γραμμωσεις και οχι σε εμενα.εισαι μαλλον πολυ αθωος φιλε
Ρε αδελφε μου οι φιλοι σου ειπες οτι την επεφταν σε γκομενες απο το φεισμπουκ..Πες μου εσυ ποιος νορμαλ εμφανισημος αντρας θα
την πεφτει σε γκομενα απο το φεισμπουκ.Και ετσι να ειναι οι φιλοι σου που το αμφισβητω γιατι δεν εχω δει κανεναν εγω γραμμομενο να εχει
προβλημα να βρει γκομενα,ακομη και ο embrance που ειναι χτυπημενος πνευματικα εχει.
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Ρε αδελφε μου οι φιλοι σου ειπες οτι την επεφταν σε γκομενες απο το φεισμπουκ..Πες μου εσυ ποιος νορμαλ εμφανισημος αντρας θα
την πεφτει σε γκομενα απο το φεισμπουκ.Και ετσι να ειναι οι φιλοι σου που το αμφισβητω γιατι δεν εχω δει κανεναν εγω γραμμομενο να εχει
προβλημα να βρει γκομενα,ακομη και ο embrance που ειναι χτυπημενος πνευματικα εχει.
εγω λεω τι βλεπω.εσυ πες τα δικα σου και οτι αλλο σε κανει να νιωθεις καλα με τον ευατο σου.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε αδελφε μου οι φιλοι σου ειπες οτι την επεφταν σε γκομενες απο το φεισμπουκ..Πες μου εσυ ποιος νορμαλ εμφανισημος αντρας θα
την πεφτει σε γκομενα απο το φεισμπουκ.Και ετσι να ειναι οι φιλοι σου που το αμφισβητω γιατι δεν εχω δει κανεναν εγω γραμμομενο να εχει
προβλημα να βρει γκομενα,ακομη και ο embrance που ειναι χτυπημενος πνευματικα εχει.

xaxaxa πρεπει να εισαι πολυ αποτυχημενος στην συμπεριφορα για να έχεις κοιλιακους και να καταντησεις να την πεφτεις μεσω φβ.

2 βασικοι τροποι δικτυωσης μεσω παρέας ή μεσω καμακιου απο κανένα μπαράκι ο πρωτος πες δεν τον θες επειδη δεν γουσταρεις πολλα πολλα με παρεες κτλπ αλλα ουτε το 2ο? οποτε καταλαηγεις σε λυσεις φβ ή ιντερνετ.

Γενικα κατι δεν πάει καλα αμα βλεπεις ανθρωπο να χρησιμοποιει το φβ σαν μέσο για να βγάλει γκομενα... κατι δεν πάει καλα με την συμπεριφορα του μπορει να ειναι ντροπαλός ή να μην το έχει στο καμάκι εκτος. Να μην ειναι δικτυωμένος ή ακομη και να έχει γκομενα και να θέλει να κάνει και 2η σχέση κρυφη
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
xaxaxa πρεπει να εισαι πολυ αποτυχημενος στην συμπεριφορα για να έχεις κοιλιακους και να καταντησεις να την πεφτεις μεσω φβ.

2 βασικοι τροποι δικτυωσης μεσω παρέας ή μεσω καμακιου απο κανένα μπαράκι ο πρωτος πες δεν τον θες επειδη δεν γουσταρεις πολλα πολλα με παρεες κτλπ αλλα ουτε το 2ο? οποτε καταλαηγεις σε λυσεις φβ ή ιντερνετ.
δεν παιζεσε :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

Παντως για να ειναι δικοι σου φιλοι δεν παιζει να στέκουν και πολυ καλα γιατι λογικα θα έχετε τις ιδιες αποψεις αλλιως σιγα μην σε άντεχαν 2η φορα δεν θα εμφανιζοσουν στην παρέα.

 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Παντως για να ειναι δικοι σου φιλοι δεν παιζει να στέκουν και πολυ καλα γιατι λογικα θα έχετε τις ιδιες αποψεις αλλιως σιγα μην σε άντεχαν 2η φορα δεν θα εμφανιζοσουν στην παρέα.
ρε φιλε αντι να μου τι λες.δεν μου λες καμια λυση
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
απεξω το τρως το πιστολάκι σε χρονο dt αμα αρχισεις τις μαλακιες για αυτο οι μισοι και οι μισες χέζονται να βγαλουν τα ψυχολογικα τους στις παρέες και μπαινουν στα φορα και γράφουν ανωνυμα  :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παντως για να ειναι δικοι σου φιλοι δεν παιζει να στέκουν και πολυ καλα γιατι λογικα θα έχετε τις ιδιες αποψεις αλλιως σιγα μην σε άντεχαν 2η φορα δεν θα εμφανιζοσουν στην παρέα.
Το να έχουν σε μια παρέα όλοι διαφορετικές απόψεις το έχεις σκεφτεί ποτέ?Μη σου πω και γενικά στη ζωή και σου έρθει απότομα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom