Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Σήμερα έχω κλείσει session με την έρικα θέλω να ξέρω αν ισχύει ότι θα πάει Αγγλία και το έχω ξαναγράψει αν σταματήσει η έρικα σταματώ και το

ο πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα από το 2018
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους

Έχω κλείσει session με την έρικα την Δευτέρα και αν αληθεύει ότι θα φύγει για Αγγλία πιστεύω ότι θα μου το πει
Χτες έκανα session με την έρικα θα πάει Λονδίνο μόνο για δύο βδομάδες για session ,την ρώτησα αν θα πάει ταξιδάκι θεσσαλονίκη και μου απάντησε θεσσαλονίκη και Λονδίνο
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session
Δεν θα φύγει για 6 μήνες για λίγες βδομάδες έκανα χτες session μαζί της και την ρώτησα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Χτες έκανα session με την έρικα θα πάει Λονδίνο μόνο για δύο βδομάδες για session ,την ρώτησα αν θα πάει ταξιδάκι θεσσαλονίκη και μου απάντησε θεσσαλονίκη και Λονδίνο

Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session

Δεν θα φύγει για 6 μήνες για λίγες βδομάδες έκανα χτες session μαζί της και την ρώτησα
Ευχαριστώ
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την Δευτέρα έκανα session με την έρικα εκτός από ντύσιμο και πλήρης θηλυκοποίηση που μου έκανε και στράπ μου έκανε και fisting ενώ με είχε δέσει bontage στο κρεβάτι με σκοινιά ,έλεγχο οργασμού και cbt ,βεβαίως την λάτρεψα σε όλο της το σώμα και τις πατούσες της ως γνωστόν έχει υπέροχα πόδια ,μετά με έβαλε στο πυλωρί με ματστίγωσε και μου έβαλε και τάπα ,ακολούθησε ουρολαγνεία σε όλο μου το σώμα και επειδή ξέρω ότι έχει εξετάσεις τα υπόλοιπα τα ήπια για άλλη μία φορά με απογείωσε
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session
Δεν θα πάει για μισό χρόνο την είδα και την ρώτησα θα πάει Αγγλία για δύο βδομάδες ,ευτυχώς
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
Ασχολούνται επειδή είναι η καλύτερη σε όλα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Από τα ομορφότερα πόδια και το καλύτερο trampling που έχω κάνει, δεν υπάρχει λόγος να ξαναγράψω στο forum καλό Πάσχα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
την περιμένω να επιστρέψει ι να την προσκυνήσω ,να με ντύσει και να με πηδήξει
 

Συνημμένα

  • 89048372_2363272510631225_8203122454273458176_n.jpg
    89048372_2363272510631225_8203122454273458176_n.jpg
    586,5 KB · Εμφανίσεις: 129
  • 30704264_1897517847206696_2664882424526721422_n.jpg
    30704264_1897517847206696_2664882424526721422_n.jpg
    30,7 KB · Εμφανίσεις: 113

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
την περιμένω να επιστρέψει ι να την προσκυνήσω ,να με ντύσει και να με πηδήξει
Πότε γυρίζει; την παίρνω τηλέφωνο και είναι κλειστό ανυπομονώ να με γαμήσει και να ξαναχύσω και από τον πούτσο και από τον κώλο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Στην μονοκατοικία της στην βόρεια Ανατολική Αττική

Πότε γυρίζει; την παίρνω τηλέφωνο και είναι κλειστό ανυπομονώ να με γαμήσει και να ξαναχύσω και από τον πούτσο και από τον κώλο
Λογικά αύριο επιστρέφει
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Έκλεισα μαζί της την επόμενη εβδομάδα, για να με ποδοπατήσει και να γλύψω τις μποτάρες και τα πόδια της
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σήμερα έχει cross dtressing πάρτυ ,θα είμαστε τέσσερις cross και η έρικα θα μας βολέψει και τις τέσσερις ,το τι σενάριο θα παιχτεί δεν το ξέρω ακόμα ,θα γράψω αύριο τι παίχτηκε
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μάγκες , συγνώμη αν ενοχλώ, δεν είμαι της φάσης, αλλά τυχαία είδα ότι μία που δηλώνει αφέντρα και
ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ... GFE = girlfirend experience !!!!!


Αυτό στην ορολογία της πιάτσας, σημαίνει ότι κάνει σεξ κανονικά, πέρα από τα αφέντρικα παιχνίδια με όσους γουστάρουν .
Ισχύει για τη συγκεκριμένη ; Δεν βρήκα πουθενά κριτική !


ή γράφτηκε από σπόντα/λάθος ;;;
Στις φωτό γιατί φαίνεται ψηλή , ψηλοκάπουλη μοντελέ !

switch julietta λέγεται , δεν επιτρέπουν λινκ εδώ βλέπω
Είσαι σε λάθος νήμα φίλε ,εδώ γράφουμε για την έρικα και μόνο που δεν είναι switch μόνο αυταρχικό κάνει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Οκ το έσβησα. Απλά ψάχνω ίνφο για τη συγκεκριμένη .
στείλε μου pm να σου δώσω πληροφορίες μετά τις 7 το απόγευμα τώρα φεύγω πάω στο πάρτυ της έρικας για να ντυθώ να βαφτώ και να στραπαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom