Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Κορυφή στο strap και στα mind games ,sounding και cbt δεμένος,η τύπισσα δεν παίζεται και τα πόδια της είναι πάντα περιποιημένα, μασάζ προστάτη ενώ με είχε δεμένο και έλεγχο οργασμού είναι top αλλά αν την περιορίσεις πολύ ξέχνα το
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Έχει ψυχή και είναι τύπισσα και το πιο σημαντικό αυτό που γράφουν όλοι δεν κρατάει ρολόι βέβαια πρέπει να βγει και χημεία
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Η έρικα είναι χαμαιλέων η καλύτερη από όλες που έχω πάει ,milfara και μουνάρα ,προτιμά τα σκληρά αλλά επειδή είναι άκρως εγκεφαλική εγώ αφέθηκα μαζί της και με έπαιξε όπως εκείνη ήθελε πρώτα μου γάμησε το μυαλό και μετά το σώμα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
Έφαγα μεγάλη πούτσα προχτές από την αφέντρα μου, ίσως την μεγαλύτερη που έχω πάρει, μου κατούρησε την τρύπα μου και μετά μου έβαλε και το χέρι της όλο μέσα ,ντυμένη σαν τσουλίτσα με πήρε και όρθια ,όποιος αναζητεί cross έχω ακκαουντ στο φβ ,δεκτά όλα τα μηνύματα και θα απαντήσω σε όλα penia το όνομα μου
Σου έχω στείλει μήνυμα αν είσαι ενεργητική θα τα πούμε όσο για την έρικα γαμεί και δέρνει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σου έχω στείλει μήνυμα αν είσαι ενεργητική θα τα πούμε όσο για την έρικα γαμεί και δέρ

Σου έχω στείλει μήνυμα αν είσαι ενεργητική θα τα πούμε όσο για την έρικα γαμεί και δέρνει
Το πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Το πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με του

100 έδωσα αλλά τα άξιζε ,γαμήσι ,fisting ,cbt, μου έχωσε την μούρη μου στα κωλομέρια της και στο λεκτικό καύλα
Είναι κορυφή η γυναίκα και επειδή παίζει μπάλα μόνη της γράφουν μαλακίες ,οι περισσότερες βαριούνται και στην μία ώρα τον πούλο πήρες στην έρικα δεν υπάρχει αυτό ,δύσκολες εποχές για 100 ευρώ σε μία ώρα ,πολλές θα χτυπάνε μύγες και έχουν βάλει τα τρόλ τους να γράφουν
 

kwstas.argyroy

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
21
Like
34
Πόντοι
0
Είναι κορυφή η γυναίκα και επειδή παίζει μπάλα μόνη της γράφουν μαλακίες ,οι περισσότερες βαριούνται και στην μία ώρα τον πούλο πήρες στην έρικα δεν υπάρχει αυτό ,δύσκολες εποχές για 100 ευρώ σε μία ώρα ,πολλές θα χτυπάνε μύγες και έχουν βάλει τα τρόλ τους να γράφουν
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
 

Raypay72

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2019
Μηνύματα
221
Like
198
Πόντοι
1
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
Έρικα και πάσης Ελλάδος, εγώ ήμουν στην αναμονή ένα μήνα, κάνει μόνο αυταρχικό αλλά τα δίνει όλα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
Δυστυχώς σταμάτησε η Αλεξάνδρα αλλά είχα γράψει και για την Αλεξάνδρα παλαιότερα

Domina Erika

Έρικα και Αλεξάνδρα οι καλύτερες
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Για αυτό πάω μόνο έρικα, έχω γράψει τους λόγους
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Κορυφή στο strap και στα mind games ,sounding και cbt δεμένος,η τύπισσα δεν παίζεται και τα πόδια της είναι πάντα περιποιημένα, μασάζ προστάτη ενώ με είχε δεμένο και έλεγχο οργασμού είναι top αλλά αν την περιορίσεις πολύ ξέχνα το
Είναι κορυφαία στο pegging αξίζει το 100στάρι
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
Και με την έρικα εφόσον σε δεχτεί θα περάσεις εξίσου καλά
 

giwrgos.wraios

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2021
Μηνύματα
76
Like
176
Πόντοι
0
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
Να πας είναι περίπτωση η γυναίκα,ανώμαλη και φουλ ενέργεια
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σου έχω στείλει μήνυμα αν είσαι ενεργητική θα τα πούμε όσο για την έρικα γαμεί και δέρνει
Γράφω τι είμαι και τι κάνω ,δες στο προφίλ μου στις πληροφορίες ,δεν είμαι γκέι το γράφω όσο για τις φωτογραφίες που είμαι ντυμένη είναι στα πλαίσια του role play ,γράφω επίσης ότι ανήκω μόνο στην αφέντρα μου
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα
Με τα 1000 να πας αν δεν έχεις πάει ήδη,δύο αφέντρες έχουμε έρικα και Αλεξάνδρα μόνο αυτές αξίζουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom