Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Με τα 1000 να πας αν δεν έχεις πάει ήδη,δύο αφέντρες έχουμε έρικα και Αλεξάνδρα μόνο αυτές αξίζουν
Και κατόπιν των γνωστών εξελίξεων έχει μείνει η εξής μία. Όσο για τα κουλούρια τα φρέσκα, μόνο .... στον φούρνο της γειτονιάς πλέον.....
 

Mihail.aggelos

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
133
Like
84
Πόντοι
1
Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα

Δυστυχώς σταμάτησε η Αλεξάνδρα αλλά είχα γράψει και για την Αλεξάνδρα παλαιότερα

Domina Erika

Έρικα και Αλεξάνδρα οι καλύτερες

Δυστυχώς σταμάτησε η Αλεξάνδρα αλλά είχα γράψει και για την Αλεξάνδρα παλαιότερα

Domina Erika

Έρικα και Αλεξάνδρα οι καλύτερες

Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα

Την επόμενη εβδομάδα ευελπιστώ να την γνωρίσω,μέχρι στιγμής το καλύτερο session το είχα κάνει με την Κυρία Αλεξάνδρα

Και με την έρικα εφόσον σε δεχτεί θα περάσεις εξίσου καλά

Και κατόπιν των γνωστών εξελίξεων έχει μείνει η εξής μία. Όσο για τα κουλούρια τα φρέσκα, μόνο .... στον φούρνο της γειτονιάς πλέον.....
Εξαιρετική σε όλα
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Και κατόπιν των γνωστών εξελίξεων έχει μείνει η εξής μία. Όσο για τα κουλούρια τα φρέσκα, μόνο .... στον φούρνο της γειτονιάς πλέον...

Εξαιρετική σε όλα

Και κατόπιν των γνωστών εξελίξεων έχει μείνει η εξής μία. Όσο για τα κουλούρια τα φρέσκα, μόνο .... στον φούρνο της γειτονιάς πλέον.....
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session
Είσαι σίγουρος ? αν φύγει και η έρικα τέλος τα session για εμένα
 

Giorgos_kondos

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2020
Μηνύματα
126
Like
258
Πόντοι
21
Είσαι σίγουρος ? αν φύγει και η έρικα τέλος τα session για εμένα
Το είχα γράψει πρώτος ότι θα ξαναφύγει στην Αγγλία, σου παραθέτω το post μου
Κορυφή είναι η έρικα ,το καλύτερο pegging ,cbt .bondage ,role play σε όλα είναι τέλεια και πολύ ωραία πόδια για γλύψιμο ,η γυναίκα έχει φαντασία και ανωμαλία στο φουλ αλλά μίλησα προχτές μαζί της και μου είπε ότι θα ξαναφύγει για Αγγλία όπως πέρυσι για μισό χρόνο αλλά θα ξαναεπιστρέψει
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Δεν γνωρίζω αλλά καλύτερα να πάει εξωτερικό εδώ χαραμίζεται,το καλύτερο session το έχω κάνει μαζί της
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Δεν γνωρίζω αλλά καλύτερα να πάει εξωτερικό εδώ χαραμίζεται,το καλύτερο session το έχω κάνει μαζί της
Δεν έχω ενημερωθεί και δεν ξέρω μακάρι να μην φύγει ,επίσης γιατί όπως γράφεις χαραμίζεται ?
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Δεν έχω ενημερωθεί και δεν ξέρω μακάρι να μην φύγει ,επίσης γιατί όπως γράφεις χαραμίζεται ?
Δεν υπάρχει γιατί, η έρικα είναι πιστόλι μέσα σε όλα για την ίδια καλύτερα να πάει Αγγλία και την θεωρώ κορυφαία για αυτό, ντόμπρα γυναίκα και αυθεντική Αφέντρα
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Με τα 1000 να πας αν δεν έχεις πάει ήδη,δύο αφέντρες έχουμε έρικα και Αλεξάνδρα μόνο αυτές αξίζουν
Την έρικα δεν μπορείς
Δεν υπάρχει γιατί, η έρικα είναι πιστόλι μέσα σε όλα για την ίδια καλύτερα να πάει Αγγλία και την θεωρώ κορυφαία για αυτό, ντόμπρα γυναίκα και

Και κατόπιν των γνωστών εξελίξεων έχει μείνει η εξής μία. Όσο για τα κουλούρια τα φρέσκα, μόνο .... στον φούρνο της γειτονιάς πλέον.....
Είναι εξαιρετική η Έρικα,καθαρή,όμορφη ,εχέμυθη και δεν συγκρίνεται με καμία ,ισχυρή προσωπικότητα και τα πιο όμορφα πόδια που έχω προσκυνήσει και το καλύτερο στράπ χωρίς να μετράει την ώρα το διασκεδάζει αυτό μετρά
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
ο πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα από το 2018
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους

Έχω κλείσει session με την έρικα την Δευτέρα και αν αληθεύει ότι θα φύγει για Αγγλία πιστεύω ότι θα μου το πει
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
ο πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα από το 2018
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους

Έχω κλείσει session με την έρικα την Δευτέρα και αν αληθεύει ότι θα φύγει για Αγγλία πιστεύω ότι θα

ο πρώτο μου post για την αφέντρα μου, για την αφέντρα μου κάνω τα πάντα από το 2018
π: Οι καλύτερες στο αυταρχικό προγραμμα
« Απάντηση #1529 στις: 24/11/18, 17:05 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Καλησπέρα προς όλους τους συναγωνιστές,έκλεισα session με την έρικα πριν ένα μήνα περίπου,την πήρα τηλέφωνο πρώτα, εκτίμησα το ότι για δεκαπέντε λεπτά μου εξηγούσε ότι την ρωτούσα,το session κλείστηκε την επόμενη μέρα,η πρώτη εντύπωση μόλις άνοιξε την πόρτα θετική,ντυμένη με λάτεξ φόρεμα κοντό,ωραίο Πρόσωπο και πολύ καλό σώμα χωρίς ίχνος κυταρίτιδας και ωραίο χυτό πόδι,μιλήσαμε για δεκαπέντε λεπτά περίπου,με ρώτησε τι εμπειρίες είχα της απάντησα και της είπα ότι θέλω να δοκιμάσω και άλλα είχα διαβάσει ότι είναι έμπειρη και πολλά χρόνια στον χώρο,ο χώρος της πεντακάθαρος και με εξοπλισμό,το session μαζί της άγγιξε την τελειότητα,το ότι κατάφερε να με ντύσει με γυναικεία ρούχα το πιό σημαντικό,ήταν το μόνο που δεν ήθελα να δοκιμάσω μου το πλάσαρε όμως τόσο καλά που το δέχτηκα,μου πρότεινε να με ντύσει γυναικεία και να με βάψει και να παίξουμε ρόλο,δύο γυναίκες λεσβίες ήταν το σενάριο και εκείνη η κυρίαρχη,δύο φιλενάδες που παίζουν μεταξύ τους μόλις το άκουσα δέχτηκα αμέσως και πέρασα καταπληκτικά,όντως παίξαμε μεταξύ μας σαν δύο λεσβίες αλλά εκείνη σαν κυρίαρχη με πήρε με στράπ το κάτι άλλο,το στράπ πάνω της είναι σαν προέκταση του κορμιού της,μου έγλυψε τον λαιμό και το στήθος και απογειώθηκα,μετά μου έβαλε το στράπ στο στόμα μου ενώ ταυτοχρόνως μου μιλούσε και με ξαναπήρε με άλλο στράπ είδα την καύλα στα μάτια της ,πεντακάθαρη την λάτρεψα από τις πατούσες της μέχρι κάτω,ήταν υγρή απίστευτο πρώτη φορά να με παίρνει γυναίκα και να χύνει στραπάροντας,κάναμε αρκετά τι να πρωτοπεριγράψω, η γεύση απο την χρυσή της βροχή θεσπέσια ακόμα και το φτύσιμο της στο στόμα μου και στην πίσω τρυπούλα μου σκέτη καύλα,το καλύτερο ήταν ότι όταν τελείωσα και έχυσα δεν ένοιωσα ενοχές,όπως τις προηγούμενες φορές που είχα κάνει στράπ,μέχρι και προφίλ στο facebook άνοιξα για να μπορώ να την βλέπω και να επικοινωνώ έστω με μηνύματα μαζί της,τέλεια σε όλα και χωρίς να κρατάει πόση ώρα κάθησα.Αφέντρα με τα όλα της αλλά και καταπληκτικός χαρακτήρας. s&m_1,αυτά είχα γράψει εγώ αλλά ουσιαστικά και κυριολεκτικά είχα μπεί στον ρόλο σαν δυό φίλες λεσβίες οπότε θα συμφωνήσω με τους υπόλοιπους

Έχω κλείσει session με την έρικα την Δευτέρα και αν αληθεύει ότι θα φύγει για Αγγλία πιστεύω ότι θα μου το πει
Είναι πιστόλι η έρικα σε όλα,εγκεφαλική αφέντρα ,καθαρή,εχέμυθη και κάνει τα πάντα ,εφόσον θα πας γράψε θα φύγει για Αγγλία να ξέρω να κάνω τα κουμάντα μου
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Να την δεις αν και από ότι ξέρω βλέπει μόνο γνωστούς
Την είδα και δεν ήμουν πελάτη της και θα την ξαναδώ αξίζει, πήγαινα mistress Alexandra τώρα πάω Έρικα την ιδρώνει την φανέλα ιδίως στο pegging
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1
Αφέντρα σαν την έρικα δύσκολα να βρεις η μόνη που μπορούσε να την συναγωνιστεί ήταν η Αλεξάνδρα το έχω ξαναγράψει αλλά και η έρικα θα φύγει Μάιο για Αγγλία για μισό χρόνο έτσι μου είπε στο τελευταίο session
Χτες το βράδυ ξαναέκανα session με την έρικα , με γάμησε με έδεσε με έντυσε και όσο με γαμούσε μου έσκισε το στρινκ τι να λέμε τα πάντα όλα η ανωμιαλάρα μουνάρα,και τα σρχίδια μου έδεσε και fisting μου έκανε ,2 ώρες έμεινα γιατί εκτός ότι είναι ανώμαλη δεν κρατάει ώρα το γουστάρει και το ζεί
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Σήμερα έχω κλείσει session με την έρικα θέλω να ξέρω αν ισχύει ότι θα πάει Αγγλία και το έχω ξαναγράψει αν σταματήσει η έρικα σταματώ και το αυταρχικό
 

giannis.glykos127

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
200
Like
135
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom