Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20

dimmd84

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
45
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
0
Ποδολαγνεία και trampling κάνω χρόνια μαζί της
Θέλω να κλείσω μαζί της όταν έρθει στην Θεσσαλονίκη. Δυστυχώς δεν έρχεται συχνά και όταν έρχεται δεν μπορώ να την βρω με τίποτα στο τηλέφωνο.
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Νομίζω για κομπλιμέντο το γράφει!
Επειδή είναι σκληρή
Θέλω να κλείσω μαζί της όταν έρθει στην Θεσσαλονίκη. Δυστυχώς δεν έρχεται συχνά και όταν έρχεται δεν μπορώ να την βρω με τίποτα στο τηλέφωνο.
Και στην Αθήνα δύσκολο να της πετύχεις εκτός αν ξέρεις το προσωπικό της τηλέφωνο,αξίζει όμως γαμεί και δέρνει η γυναίκα στην κυριολεξία αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή value for money
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Η καλύτερη Αφέντρα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Η καλύτερη Αφέντρα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
Είναι η καλύτερη σε όλα η έρικα,ακούραστη με φοβερή ενέργεια ,στο pegging δίνει τα ρέστα της
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
εγω εχω να πω οτι για αλλη μια φορα περασα υπεροχα μαζι της,η Ερικα ειναι υπεροχη Αφεντρα και πανεμορφη και απο την στιγμη που περναω καλα δεν με νοιαζει αν ειναι 30 40 50 ελεος παλι με την ηλικια της ασχοληστε.Εγω σημερα συναντηθηκα μαζι της ζητησα να ανεβω επιιπεδο πονου τις ζητησα μαστιγωμα μεχρι δακρυων και οντως το πετυχε και εγω το ευχαριστηθηκα.με εντυσε σαν τσουλακι με εβαλε στην λαιμητομο και αφου με κλειδωσε για αρχη μου εχωσε μια χοντρη σφηνα στο κολομουνο και αρχισε το μαστιγωμα,δοκιμασα ολα τα μαστιγια της και την βοιδοπουτσα μεχρι που εσπασα εκλαψα και ζητησα ελεος.Τα σημαδια στο κωλαρακι μου τελεια σαν χαρτης,μετα με πηγε στο κρεβατι με εδεσε και καναμε φιστινγκ τις ζητησα να μπει οσο αντεχω αποτελεσμα να περασει τον τριτο σφιχτιρα μου και να εχει μπει το χερι μεχρι τον αγκωνα της ,εκει καυλωσα τελειως και αρχισα να χυνω απο τον κωλο τρελη καυλα,για τελειωμα ειχε ουρολαγνεια,για αυτο σας λεω κοιτατε να περνατε καλα και μην ψαχνετε στο ταληρο γωνια,ο καθενας οπως και με οποια την βρισκει...
Μία κατηγορία μόνη τς είναι, γεννημένη κυρίαρχη γυναίκα, σωστή σε όλα της
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Αυτά είναι τα καλύτερα ιδίως το session στην βεράντα που γράφεις έχω κάνει και εγώ στην βεράντα με είχε βάλει σε ένα σκυλόσπιτο μέσα φορώντας πάντα το λουρί μου και με γάμησε ,φορούσα και τα πέδιλα που μου είχε δώσει και το στρινγκάκι μου και όσο με γαμούσε μου έσκισε και το στρινκγκάκι, είναι μεγάλες και οι δύο βεράντες ,στην άλλη βεράντα με είχε βγάλει και καθόταν στην μπαμπού καρέκλα της έγλυφα τα πόδια ταπωμένος βέβαια μετά με κατούρησε και μετά έκατσε πάνω στην μούρη μου και μου έδωσε διαταγή να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Αυτά είναι τα καλύτερα ιδίως το session στην βεράντα που γράφεις έχω κάνει και εγώ στην βεράντα με είχε βάλει σε ένα σκυλόσπιτο μέσα φορώντας πάντα το λουρί μου και με γάμησε ,φορούσα και τα πέδιλα που μου είχε δώσει και το στρινγκάκι μου και όσο με γαμούσε μου έσκισε και το στρινκγκάκι, είναι μεγάλες και οι δύο βεράντες ,στην άλλη βεράντα με είχε βγάλει και καθόταν στην μπαμπού καρέκλα της έγλυφα τα πόδια ταπωμένος βέβαια μετά με κατούρησε και μετά έκατσε πάνω στην μούρη μου και μου έδωσε διαταγή να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
Τι να λέμε είναι φαινόμενο η Ερικα
 

alexis.grvsls

Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2022
Μηνύματα
66
Like
229
Πόντοι
20
η έρικα είναι το κάτι άλλο, ο καλύτερος γαμιάς και γουστάρει πολύ το fisting αλλά και στο cbt και bondage που έκανα μαζί της ήταν εκστασιακή εμπειρία
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Η καλύτερη Αφέντρα, φοβερό γαμήσι μου κάνει και fisting, μπορεί να είναι σκληρή αλλά ενίοτε γίνεται και αισθησιακή, το καλύτερο bondage k cbt, πολύ δυνατή και στο ballbusting, μου έχει κάνει σχεδόν τα πάντα, στο σταυρό ballbusting και ταυτόχρονα μου είχε κάνει και έλενχο οργασμού, κατούρημα στο ειδικό έπιπλο που έχει και μετά καθάρισμα στο μουνί της, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο, χτες μου φόρεσε και αισθησιακά γυναικεία εσώρουχα και μετά με γάμησε,πολύ καθαρη και η ίδια και ο χώρος, μου έδωσε οδοντοβούρτσα μιας χρήσης, παντόφλες μιας χρήσεως, έκανα το μπάνιο μου και όταν μπήκα και μετά που τελείωσε το session, πετσέτες σεντόνια όλα πεντακάθαρα, φοβερή επαγγελματίες και μπράβο της
Είναι η καψούρα μου η μεγάλη η έρικα
 

Andreasups41

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
77
Like
220
Πόντοι
20
Αυτά είναι τα καλύτερα ιδίως το session στην βεράντα που γράφεις έχω κάνει και εγώ στην βεράντα με είχε βάλει σε ένα σκυλόσπιτο μέσα φορώντας πάντα το λουρί μου και με γάμησε ,φορούσα και τα πέδιλα που μου είχε δώσει και το στρινγκάκι μου και όσο με γαμούσε μου έσκισε και το στρινκγκάκι, είναι μεγάλες και οι δύο βεράντες ,στην άλλη βεράντα με είχε βγάλει και καθόταν στην μπαμπού καρέκλα της έγλυφα τα πόδια ταπωμένος βέβαια μετά με κατούρησε και μετά έκατσε πάνω στην μούρη μου και μου έδωσε διαταγή να την καθαρίσω με την γλώσσα μου
Τελικά όλους μας έχει πάρει στο σκυλόσπιτο,δεν κολώνει σε τίποτα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Η μόνη Αφέντρα που στο πάρτυ που κάναμε μας έκανε καλά και τις 4cross μόνη της τρένο μας πήγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom