Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Είναι κορυφή σε όλα και κάνει τα πάντα την θεωρώ top,ακούραστη,εγκεφαλική και δεν παίζεται στα mind games k στα role play,cbt και sounding ενώ με είχε δεμένο,με φοβερή ενέργεια στο pegging
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Πλέον μόνο η θεανώ μένει στην Αθήνα, δυστυχώς η λόλα εκτός και η Αλεξάνδρα, φεύγει και η έρικα και ξεμείναμε από αφέντρες
Να φερετε το θεμα στη Βουλη !!!!!!! Να ζητησετε αφεντρα-pass
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Η έρικα κάνει τα πάντα, το καλύτερο γαμήσι που μου έχει κάνει Αφέντρα
Πλέον μόνο η θεανώ μένει στην Αθήνα, δυστυχώς η λόλα εκτός και η Αλεξάνδρα, φεύγει και η έρικα και ξεμείναμε από αφέντρες
Φίλε λέγε και γράφε ότι θέλεις, διακοπές είναι έχω επικοινωνήσει μαζί της θα ξαναεπιστρέψει Αθήνα και δεν είναι εκτός και εξωτερικό να πάει πάλι θα ξαναγυρίσει
 

Alex_BigBoy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2023
Μηνύματα
48
Κριτικές
6
Like
238
Πόντοι
280
Μπράβο αφέντρα μου!!!
 

Look_up

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2023
Μηνύματα
6
Like
6
Πόντοι
0
Πιο soft πρόγραμμα κάνει? δηλαδή περισσότερο εγκεφαλικό παιχνίδι, η φεύγεις και πονάς καμια βδομάδα?
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Πιο soft πρόγραμμα κάνει? δηλαδή περισσότερο εγκεφαλικό παιχνίδι, η φεύγεις και πονάς καμια βδομάδα?
Είσαι νέος στον χώρο ,βεβαίως κάνει αρκεί να σε δεχτεί
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η έρικα κάνει τα πάντα, το καλύτερο γαμήσι που μου έχει κάνει Αφέντρα

Φίλε λέγε και γράφε ότι θέλεις, διακοπές είναι έχω επικοινωνήσει μαζί της θα ξαναεπιστρέψει Αθήνα και δεν είναι εκτός και εξωτερικό να πάει πάλι θα ξαναγυρίσει
Επέστρεψε η Αφέντρα μου
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Σαλόνικα έχει να έρθει πάνω από ένα χρόνο,την περιμένουμε με τρέλα
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Καλώς μας ήρθε, οπότε μαλακίε; έγραφε ο άλλος ότι σταμάτησε, διακοπές διαρκείας έκανε, θα την επισκεφθώ σύντομα, το καλύτερο γαμήσει και ττο καλύτερο fisting, Θαυματουργό το χέρι της δυνατό για σφαλιάρες και μαστίγωμα και sounding μου είχε κάνει κατούρημα στο ειδικό έπιπλο, φτύσιμο στην μάπα μου και στον πούτσο ενώ ήμουν δεμένος και μου έκανε και έλενχο οργασμού, καθαρή πολύ
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Είναι κορυφή σε όλα και κάνει τα πάντα την θεωρώ top,ακούραστη,εγκεφαλική και δεν παίζεται στα mind games k στα role play,cbt και sounding ενώ με είχε δεμένο,με φοβερή ενέργεια στο pegging
Η καλύτερη στο forced feminization,η βασίλισσα των sissy
 

Mikeopx

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2020
Μηνύματα
76
Like
162
Πόντοι
0
Όμορφη,εχέμυθη και σωστή επαγγελματίας,τα ομορφότερα πόδια που έχω λατρέψει και στο στράπ καταπληκτική
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Όμορφη,εχέμυθη και σωστή επαγγελματίας,τα ομορφότερα πόδια που έχω λατρέψει και στο στράπ καταπληκτική


Είναι μεγάλη μαστόρισα ,στραπάρει με τρέλα με έκανε έλεγχο οργασμού ,βυζοσκάμπιλα ,μασάζ προστάτη ,ερχόταν με μπόλικα καλούδια αλλά έχει πάνω από ένα χρόνο να έρθει δυστυχώς
 

giannisgiannis776

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
121
Like
332
Πόντοι
21
Μου είχε πει ότι θα έφευγε για Αγγλία και δεν την ξαναενόχλησα μάλλον κάτι άλλαξε και από ότι διαβάζω είναι ακόμα Ελλάδα,μαζί της έχω κάνει το καλύτερο session
 

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Την ξέρω χρόνια, άγρια ντομινατρίξ και διεστραμμένη, το καλύτερο δίδυμο ήταν μαζί με την irina, με είχαν πάει και στο εξοχικό και μου είχανε κάνει δημόσιο εξευτελισμό με είχαν ντύσει γυναίκα και με έβγαλαν έξω, ωραίες εποχές
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Η ερίκα είναι μέσα σε όλα ,μπεσαλού γυναίκα και της αρέσει πολύ το στράπ
 

Peterdkwf12

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2017
Μηνύματα
95
Like
42
Πόντοι
0
Χρόνια Πάω στην Ερικα και δεν την αλλάζω με καμια, γιατί είναι η Καλύτερη. Είμαι Του hard bdsm εγω και την έχω καταβρει μαζί της χρόνια και θα ξαναπώ ότι είναι η καλύτερη σε αυτό που κανει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μου είχε πει ότι θα έφευγε για Αγγλία και δεν την ξαναενόχλησα μάλλον κάτι άλλαξε και από ότι διαβάζω είναι ακόμα Ελλάδα,μαζί της έχω κάνει το καλύτερο session
Αθήνα είναι η Αφέντρα μου
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Πιο soft πρόγραμμα κάνει? δηλαδή περισσότερο εγκεφαλικό παιχνίδι, η φεύγεις και πονάς καμια βδομάδα?
Βαλτός είσαι και εσύ και καταλάβαμε από πια δεν διάβασες τα προηγούμενα σχόλια?
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Είναι κορυφή σε όλα και κάνει τα πάντα την θεωρώ top,ακούραστη,εγκεφαλική και δεν παίζεται στα mind games k στα role play,cbt και sounding ενώ με είχε δεμένο,με φοβερή ενέργεια στο pegging
Ναι είναι και η άλλη η ίσιδα της το παίζει φίλη αλλά βάζει και την θάβουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom