Νέα

Domina Erika

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Χρόνια έκανα μαζί της ποδολαγνεία και trampling αλλά με κατάφερε και μου έκανε και strap, μασάζ προστάτη και έλεγχο οργασμού
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
ΚΥΡΙΑ η έρικα με τα όλα της και δεν μιλώ μόνο για το αυταρχικό αλλά και σαν χαρακτήρα,γεννημένη ηγέτης με πάθος και φοβερή ενέργεια,έχουμε κάνει αρκετές συζητήσεις,άρχισε από τα δεκαεννιά της και συνεχίζει και είναι στην κορυφή είκοσι χρόνια μετά χωρίς να βαριέται και να σε διώχνει στην μία ώρα,η μόνη που δεν σε χρονομετρεί,αυτό από μόνο του λέει πολλά .Session στην βεράντα το κάτι άλλο, τα έχω ξαναγράψει για την έρικα,καύλα σκέτη το στραπάρισμα που μου έκανε, όχι μόνο το κλασσικό το πισωκολλητό αλλά και στο πλάι,το καλύτερο που μου έκανε ήταν όταν κάθισα εγώ από πάνω της και μου έγλυφε τις ρόγες μου, μου είχε βάλει και σουτιέν και ένα στρινκ, με ξευτίλισε στον πούτσο, καύλα και ηδονή ,μετά στο άλλο δωμάτιο για να μου τον πατήσει στο cock box και να μου τον φτύνει ,σταυρό μου είπε την επόμενη φορά, σειρά είχε ένα μυστήριο έπιπλο που μπήκε το κεφάλι μου μέσα τα χέρια μου και τα πόδια μου, από εδώ δεν ξεφεύγεις με τίποτα μου είπε και με ξαναπήρε αλλά με το χέρι της ,έφαγα και κάμποσες ξυλιές στον κώλο όσο μου έκανε φίστικγκ, είχε και πορεία μετά πάλι σε άλλο έπιπλο ξαπλωμένος και με κατούρησε, το είχα ζητήσει από την αρχή, μία κατηγορία μόνη της είναι.
Σε εμένα μου βάζει και γόβες και περούκα και κάνουμε role play πότε οι δύο φιλενάδες λεσβίες το καλύτερο και άλλη φορά η siisy slut της ,η τσούλα της
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Μεγάλη μαστόρισα ,στραπάρει με τρέλα με έκανε έλεγχο οργασμού ,βυζοσκάμπιλα ,μασάζ προστάτη ,ερχόταν με μπόλικα καλούδια ,ερχόταν συχνά Σαλονίκη,πεντακάθαρα όμορφα πόδια τι να πρωτογράψω
 

Simos1978

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2018
Μηνύματα
261
Like
149
Πόντοι
1
Καλησπερα Και Καλη Βδομαδα.Επισκεφτηκα την Ερικα Σημερα.Περα σα Καταπληκτικα.Με υποδεχτηκε παντα φιλοξενα εννοωντας οτι νι ωθεις ανετα.Σημερα ήταν πανεμορφη.Με βαρεσε αλυπητα και για αυτο πηγα.Η γυναικα το χει το ξυλο.Περασαμε τελεια.Την σημερινη μερα θα την θυμαμαι μεχρι την επομενη που θα ξαναπ αω.Ειναι η Καλυτερη ολων.Σε κανει να αισθανεσαι ανετα.Καναμε ενα τελειο σεσσιον.Ειναι παρα πολυ ομορφη και φοβερη σε οτι αφορα το bdsm.Δασκαλα μεγαλη,με εντυσε γυναικα και το χαρηκα με.Την Ευχαριστω και απο δω για το καταπληκτικο σεσσιον και την φιλοξενια της!!!Χρονια Πολλα!!Κυρια Ερικα να ειστε παντοτε καλα και σας Ευχαριστω παρα πολυ!!!
Την περίμενουμε Σαλονίκη,η ερίκα μας έμαθε αυταρχικό αλλά έχει πάνω από χρόνο να έρθει
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Την λατρεύω την Αφέντρα μου ,χτες το βράδυ ξαναέκανα session μαζί της ,ήθελα βράδυ για με βγάλει έξω στην βεράντα και να με πηδήξει και να με κατουρήσει
 

Συνημμένα

  • afaf4371c4ef12ace423cbdcc9e3f5cf22f7aad2.jpg
    afaf4371c4ef12ace423cbdcc9e3f5cf22f7aad2.jpg
    18,4 KB · Εμφανίσεις: 124
  • 137151-282x500.jpg
    137151-282x500.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 143

tmkiria

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2015
Μηνύματα
281
Like
158
Πόντοι
1
Νομίζω για κομπλιμέντο το γράφει!
Την ξέρω χρόνια από πιτσιρίκα για καλό το έγραψα,γκεστάπο επειδή είναι σκληρή όταν πρέπει και εκεί που πρέπει,old school mistress από τις πρώτες που ξεκίνησαν στο αυταρχικό
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
Σε εμένα μου βάζει και γόβες και περούκα και κάνουμε role play πότε οι δύο φιλενάδες λεσβίες το καλύτερο και άλλη φορά η siisy slut της ,η τσούλα της
Σου έβαζε, εκτός και η έρικα, μίλησα μαζί της είναι διακοπές, μετά θα
Σε εμένα μου βάζει και γόβες και περούκα και κάνουμε role play πότε οι δύο φιλενάδες λεσβίες το καλύτερο και άλλη φορά η siisy slut της ,η τσούλα της
Μίλησα χτες μαζί της είναι διακοπές, μετά θα πάει Θεσσαλονίκη και μετά Λονδίνο για μισό χρόνο οπότε εκτός και η έρικα
 

mkotsiadis

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
170
Like
111
Πόντοι
1
....αυτή η Αγγλία μας έχει στερήσει τα καλύτερα strapon :alivedick:
Πλέον μόνο η θεανώ μένει στην Αθήνα, δυστυχώς η λόλα εκτός και η Αλεξάνδρα, φεύγει και η έρικα και ξεμείναμε από αφέντρες
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Πλέον μόνο η θεανώ μένει στην Αθήνα, δυστυχώς η λόλα εκτός και η Αλεξάνδρα, φεύγει και η έρικα και ξεμείναμε από αφέντρες
Δεν γνωρίζω κάτι για Λονδίνο αλλά επειδή είχε ξαναφύγει για 6 μήνες πάλι στο Λονδίνο πριν 2 χρόνια χωρίς να μου έχει πει τίποτα μπορεί να έχεις δίκιο
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Μετά των πολλών θετικών σχολίων (αν κ συνήθως δεν αφήνω τα σχόλια εδώ να επιρεάζουν τις επιλογές μου...) αποφάσισα να κανονίσω να την δώ.
Τηλεφώνησα εχθές... μου είπε να της τηλεφωνήσω σήμερα το μεσημέρι. Ήταν μάλιστα πολύ θερμή στο τηλέφωνο και με ρώτησε διάφορα... αν κ ο λόγος της (η άρθρωση της) δεν ήταν πολύ καθαρός. 'Ποιός ξέρει?' σκέφτηκα... μπορεί να είχε μόλις σηκωθεί.
Το έκανα λοιπόν, και μεταξύ άλλων, μου είπε 'οκ' για το ραντεβού στις 9 η ώρα, και να της τηλεφωνήσω μια ώρα πριν, δηλαδή στις 8. Πάλι ο λόγος της δεν ήταν καθαρός... 'ίσως έτσι να είναι ο τρόπος που μιλάει' σκέφτηκα.
Αφού κανόνισα τα θέματα της καθημερινότητας μου με πολύ κόπο, και πήγα στην περιοχή που μου είπε οτι θα βρεθούμε (έτσι ώστε να είμαι κοντά), τηλεφώνησα. Δεν το σήκωνε... αφού καλούσα ανα 5λεπτο, στο έκτο τηλεφώνημα το σήκωσε τελικά (δηλαδή μετα απο μισή ώρα!) μου είπε 'αααχχχ δεν έχω τελειώσει ακόμη... δεν θα προλάβω, θα πρέπει να στο ακυρώσω'...
Της εξήγησα οτι απο εχθές το είπαμε για να κανονίσει το προγραμμά της, κ ακολούθησα τα λεγόμενα της χωρίς καμία καθυστέρηση απο πλευράς μου, έτσι ώστε να μην έχει θέμα. Απάντηση: 'ναι αλλά δεν έχω τελειώσει, κ δεν θα προλάβω, τι να κάνω? Γειά σου.'
Έχοντας μείνει με το τηλέφωνο στο χέρι αρχικά, προχώρησα προς άλλα, γνώριμα μονοπάτια... χωρίς τέτοια καραγκιοζιλίκια...
Πάντως σήμερα το βράδυ που τελικά το σήκωσε και μιλήσαμε, η άρθρωση της, όχι απλα δεν ήταν καθαρή... χάλια μαύρα ήταν, κ κατάλαβα τελικά οτι δεν υπάρχει κατι άλλο που να μπορέσω απο μόνος μου να το δικαιολογήσω... όντας αρκετά χρόνια πια σε αυτές της 'παρέες ηδονής', προσωπική μου άποψη είναι πως όποιος πραγματικά πιστεύει οτι δεν παίρνει... 'ληγμένα' η κοπέλα, μάλλον τα ίδια ληγμένα παίρνει κ αυτός...
Ως εκ τούτου, το νουμεράκι της διεγράφη απο τη λίστα 'Μασαζ' του κινητού μου, ανεπιστρεπτί μάλιστα...
Ποτέ στο παρελθόν δεν μου έχει τύχει κατι τέτοιο πάντως, ειλικρινά.
Και καλή μας συνέχεια...
Είσαι μεγάλος ψεύτης άλλα μηνύματα μου στέλνεις ότι την έχεις δει τρολ παραθέτω τα μηνύματα σου

Εγινε παρτακι με Ερικα διαβασα? Το εχασα γιατι ημουν εξωτερικο ρε γμτ... περασατε τελεια απ'οσο διαβασα ε?
Ειστε το fb ενωμενη με την Ερικα? Ειμαι κ εγω εκει...

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
27 Ιουν 2023
Εγινε παρτακι με Ερικα διαβασα? Το εχασα γιατι ημουν εξωτερικο ρε γμτ... περασατε τελεια απ'οσο διαβασα ε?
Ειστε το fb ενωμενη με την Ερικα? Ειμαι κ εγω εκει...
Ναι περάσαμε τέλεια

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
2 Ιουλ 2023
Ελπιζω στο επομενο να ειμαι Ελλαδα!!!

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
3 Ιουλ 2023
Μακάρι να είσαι ,την ξέρεις?

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
Ε βεβαια βρε συ... απο το Μαρτιο το λεγαμε, να το κανει στο εξοχικο της... τελικα το εκανε, κι ελειπα... ασε με, να σκασω ειμαι! χιχι

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
εισαι 'φιλη' της στο fb? Αν ναι, με τι ονομα?

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
πριν 12 λεπτά
το ''εχω γράψει το όνομα μου

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
πριν 10 λεπτά
Δεν την ξέρεις έτσι έχεις γράψει
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
Είσαι μεγάλος ψεύτης άλλα μηνύματα μου στέλνεις ότι την έχεις δει τρολ παραθέτω τα μηνύματα σου

Εγινε παρτακι με Ερικα διαβασα? Το εχασα γιατι ημουν εξωτερικο ρε γμτ... περασατε τελεια απ'οσο διαβασα ε?
Ειστε το fb ενωμενη με την Ερικα? Ειμαι κ εγω εκει...

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
27 Ιουν 2023

Ναι περάσαμε τέλεια

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
2 Ιουλ 2023
Ελπιζω στο επομενο να ειμαι Ελλαδα!!!

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
3 Ιουλ 2023
Μακάρι να είσαι ,την ξέρεις?

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
Ε βεβαια βρε συ... απο το Μαρτιο το λεγαμε, να το κανει στο εξοχικο της... τελικα το εκανε, κι ελειπα... ασε με, να σκασω ειμαι! χιχι

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

[IMG alt="Ahotone"]https://xenstorage.bourdela.com/data/avatars/m/181/181996.jpg?1633997945[/IMG]

Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
εισαι 'φιλη' της στο fb? Αν ναι, με τι ονομα?

Like Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
πριν 12 λεπτά
το ''εχω γράψει το όνομα μου

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

C

coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
πριν 10 λεπτά
Δεν την ξέρεις έτσι έχεις γράψει
Ρε τον Ahotone άλλα γράφει δημόσια και άλλα σε μηνύματα, μπορεί και να την γνώρισε αργότερα τον πηδηξει σίγουρα καλά και έσκασε που δεν ήταν και στο πάρτη αλλά μάλλον σε γουστάρει penia xaca, όσο για την έρικα είναι φαινόμενο η γυναίκα
 

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Ρε τον Ahotone άλλα γράφει δημόσια και άλλα σε μηνύματα, μπορεί και να την γνώρισε αργότερα τον πηδηξει σίγουρα καλά και έσκασε που δεν ήταν και στο πάρτη αλλά μάλλον σε γουστάρει penia xaca, όσο για την έρικα είναι φαινόμενο η γυναίκα

Ρε τον Ahotone άλλα γράφει δημόσια και άλλα σε μηνύματα, μπορεί και να την γνώρισε αργότερα τον πηδηξει σίγουρα καλά και έσκασε που δεν ήταν και στο πάρτη αλλά μάλλον σε γουστάρει penia xaca, όσο για την έρικα είναι φαινόμενο η γυναίκα
@C

@coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
3 Ιουλ 2023
Μακάρι να είσαι ,την ξέρεις?

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

@
Ahotone

@Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
Ε βεβαια βρε συ... απο το Μαρτιο το λεγαμε, να το κανει στο εξοχικο της... τελικα το εκανε, κι ελειπα... ασε με, να σκασω ειμαι! χιχι
γράφει ότι την ξέρει αλλά στο δημόσιο γράφει άλλα οπότε η είναι ψεύτης η τρολ
 

dimitris.kyrios

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2022
Μηνύματα
82
Like
232
Πόντοι
20
@C

@coogar13

Μέλος​

Εγγρ.12 Αυγ 2018Μηνύματα341Like568Πόντοι81
3 Ιουλ 2023
Μακάρι να είσαι ,την ξέρεις?

Παράθεση Απάντηση
Αναφορά

@
Ahotone

@Ahotone

Μέλος​

Εγγρ.20 Ιουν 2018Μηνύματα54Like59Πόντοι0
4 Ιουλ 2023
Ε βεβαια βρε συ... απο το Μαρτιο το λεγαμε, να το κανει στο εξοχικο της... τελικα το εκανε, κι ελειπα... ασε με, να σκασω ειμαι! χιχι
γράφει ότι την ξέρει αλλά στο δημόσιο γράφει άλλα οπότε η είναι ψεύτης η τρολ
Άλλαξε γνώμη πήγε τον έφαγε και τώρα τι να γράψει; ρωτά και για εσένα θέλει κονε μαζί σου, σε έχω φίλη στο φβ μπράβο για τις φωτογραφίες σου
 

Ahotone

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
71
Like
71
Πόντοι
0
Τετοια μεγαλεια, και παραθεσεις για μενα, ουαου... σας ευχαριστω... οι προκαταβολικοι χαρακτηρισμοι ομως... δεν ασχολουμε ομως με τον καθενα, κλασσικο ... τεσπα... τι να πω... ναι την γνωρισα τελικα, μετα απο τηλεφωνημα της να μου ζητησει συγνωμη για την ημερα εκεινη, το οποιο και εκτιμησα και αποφασισα να της δωσω μια ευκαιρια ακομη... και μαλιστα πολλοστες φορες, και ηταν πολυ καλη... δεν καταλαβαινω που ειναι το περιεργο...
Οσο για τις πριβε συζητησεις σε παμπλικ ποστ απο τη στιγμη που δεν επιρεαζει με οποιοδηποτε τροπο την αξιοπρεπεια του συνομιλιτη, δεν το καταλαβαινω... οταν μεγαλωσετε θα μαθετε να εχετε και τροπους... χαιρομαι παντως γιατι και 'δημοσιως' δειχνετε ακριβως τον 'ομορφο' χαρακτηρα σας... θελοντας και μη...
Οτιδηποτε περαιτερω περιττο λοιπον ;-)
 
Τελευταία τροποποίηση:

coogar13

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2018
Μηνύματα
550
Like
799
Πόντοι
86
Τετοια μεγαλεια, και παραθεσεις για μενα, ουαου... σας ευχαριστω... οι προκαταβολικοι χαρακτηρισμοι ομως... δεν ασχολουμε ομως με τον καθενα, κλασσικο ... τεσπα... τι να πω... ναι την γνωρισα τελικα, μετα απο τηλεφωνημα της να μου ζητησει συγνωμη για την ημερα εκεινη, το οποιο και εκτιμησα και αποφασισα να της δωσω μια ευκαιρια ακομη... και μαλιστα πολλοστες φορες, και ηταν πολυ καλη... δεν καταλαβαινω που ειναι το περιεργο...
Οσο για τις πριβε συζητησεις σε παμπλικ ποστ απο τη στιγμη που δεν επιρεαζει με οποιοδηποτε τροπο την αξιοπρεπεια του συνομιλιτη, δεν το καταλαβαινω... οταν μεγαλωσετε θα μαθετε να εχετε και τροπους... χαιρομαι παντως γιατι και 'δημοσιως' δειχνετε ακριβως τον 'ομορφο' χαρακτηρα σας... θελοντας και μη...
Οτιδηποτε περαιτερω περιττο λοιπον ;-)
Εφόσον τελικά την γνώρισες το σωστό ήταν να τα γράψεις δημόσια αυτά που γράφεις τώρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

ivispet

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2014
Μηνύματα
383
Κριτικές
2
Like
970
Πόντοι
81
Τετοια μεγαλεια, και παραθεσεις για μενα, ουαου... σας ευχαριστω... οι προκαταβολικοι χαρακτηρισμοι ομως... δεν ασχολουμε ομως με τον καθενα, κλασσικο ... τεσπα... τι να πω... ναι την γνωρισα τελικα, μετα απο τηλεφωνημα της να μου ζητησει συγνωμη για την ημερα εκεινη, το οποιο και εκτιμησα και αποφασισα να της δωσω μια ευκαιρια ακομη... και μαλιστα πολλοστες φορες, και ηταν πολυ καλη... δεν καταλαβαινω που ειναι το περιεργο...
Οσο για τις πριβε συζητησεις σε παμπλικ ποστ απο τη στιγμη που δεν επιρεαζει με οποιοδηποτε τροπο την αξιοπρεπεια του συνομιλιτη, δεν το καταλαβαινω... οταν μεγαλωσετε θα μαθετε να εχετε και τροπους... χαιρομαι παντως γιατι και 'δημοσιως' δειχνετε ακριβως τον 'ομορφο' χαρακτηρα σας... θελοντας και μη...
Οτιδηποτε περαιτερω περιττο λοιπον ;-)
Κατ' αρχήν αν ήμουν στη θέση σου, θα φρόντιζα πριν γράψω εντυπώσεις, να έχω μάθει στοιχειώδη ορθογραφία. Όσο μεγάλος κι αν είσαι, ποτέ δεν είναι αργά.
Τες πα, ακόμα κι αν ως υπόθεση εργασίας έτσι να έγιναν τα πράγματα, αφού "της έδωσες μια δεύτερη ευκαιρία", δεοντολογικά θα όφειλες να γράψεις μια διορθωτική ανάρτηση, εφ' όσον κι εσύ παραδέχεσαι ότι τελικά "ήταν πολύ καλή"
Και πάλι καλά ρε τύπε που της έδωσες μια δεύτερη ευκαιρία γιατί αν δεν της έδινες, θα έβαζε τη γάτα (σκύλο) της να κλαίει, και τι θα έκανε η καψερή.
Είσαι φάουλ, και η συγκεκριμένη δεν συγχωρεί τα φάουλ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom