Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.805
Like
11.420
Πόντοι
3.656
Τύπε δεν είπα ότι της άξιζε. Απλά υπάρχουν κάτι "λευκοί ιππότες" εδώ μέσα που περιμένουν την ευκαιρία μόλις γίνει κάτι κατ' ευθείαν να το παίξουν αυτοί οι καλοί λες και θα πάρουν κοκκαλάκι.

Ξέρεις ο κακός ο πατριάρχης που και αυτός με τη σειρά του είναι προϊόν της αυστηρής πατριαρχικής κοινωνίας και ασκεί βία κλπ κλπ.

Πότε επιτέλους θα καταλάβετε ότι και η γυναίκα είναι απλά ένας άνθρωπος και όπως μπορεί να τασκωθείς με έναν άντρα και αν έχει άσχημη κατάληξη το ίδιο μπορεί να συμβεί και με τη γυναίκα;

Είναι σωστό να σκοτώνεις/χτυπάς έναν άνθρωπο; Προφανής η απάντηση.

Είπαμε όμως άνθρωπος είναι. Ούτε προσατεύομενο είδος είναι η γυναίκα ούτε θρησκευτική φιγούρα.

Ό,τι ισχύει για εμάς ισχύει και για αυτές. Φτάνει!
 

Συνημμένα

  • IMG_20230516_131834.jpg
    IMG_20230516_131834.jpg
    6 MB · Εμφανίσεις: 14

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δε το δίνουν οι άλλες…αλλά να μη το δίνει η γκομενα σου αντιφατικό δεν ειναι;

Πες ότι οι άντρες δε γουστάρουν τις γυναίκες τους γιατί πατσαβουριάζουν και χοντραίνουν

Και οι γυναίκες δε θέλουν τους άντρες τους γιατί χοντρένουν και αυτοί και ρίχνουν μια πιστόλια 3 λεπτά και μετά πάνε για ύπνο.

Ως εκ τούτου μπορεί ο καθένας να ψάχνει να κάνει τις μαλακιες του…εμείς με βίζιτες αυτές με οποίον βρουν.

Τα περί μοιχείας να είναι παράνομη είναι οι υπερβολές.
Καθολου αντιφατικό τυπε.
Αν αναλογιστούμε οτι μια αναλογει σε εναν καθεται ο καθένας με τη δικια του και τελειωνει η υπόθεση.
Απλα εσυ προσπαθείς να βρεις τρόπους διεξόδους γιατί εισαι υπερ της μοιχειας.
Και η σύγκριση που κανεις ειναι ουτοπικη.
Οι αντρες με τις πουτανες στα 10λεπτα και αυτες με αλλους...αναλογικα δεν βγαινει οπως το λες αλλα γιατί θες να στηριζεις την απιστια ρβμ γυναικών?
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.482
Like
1.539
Πόντοι
216
Ποιο απο αυτα συνεβη εδω?
Αυτή την απορία την έχω κι εγώ. Αφού η κρίση δεν είναι πειθαρχικό παράπτωμα, ποιο πειθαρχικό αδίκημα του άρθρου 109 μπορεί να θεμελιωθεί και το ψάχνει ο ΑΠ;
Λεπτομέρειες θα μου πεις, εδώ μιλάμε για επίπεδο πρωινάδικου.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.006
Πόντοι
3.656
Καθολου αντιφατικό τυπε.
Αν αναλογιστούμε οτι μια αναλογει σε εναν καθεται ο καθένας με τη δικια του και τελειωνει η υπόθεση.
Απλα εσυ προσπαθείς να βρεις τρόπους διεξόδους γιατί εισαι υπερ της μοιχειας.
Και η σύγκριση που κανεις ειναι ουτοπικη.
Οι αντρες με τις πουτανες στα 10λεπτα και αυτες με αλλους...αναλογικα δεν βγαινει οπως το λες αλλα γιατί θες να στηριζεις την απιστια ρβμ γυναικών?
Καμία απιστία δεν στηρίζω και γενικά θεωρώ ότι όταν έχεις σχέση με κάποια και σε εμπιστεύεται είναι έγκλημα να πηγαίνεις με πουτάνες και να της φέρνεις εν αγνοία της τα σμν στο κρεβάτι της. Δεν το κάνω.


Καμία δεν αναλογεί σε κανέναν. Αν είσαι πλούσιος και με καλή εμφάνιση σου αναλογούν 1000 αν είσαι φτωχός και άσχημος σου αναλογούν 0,5 (θα έχει κουσούρι :confused:)

Αλλά σίγουρα δεν θα υποστηρίξω ότι η μοιχεία πρέπει να είναι παράνομη. Είναι υπερβολικό και δεν στέκει πουθενά. Που είμαστε στο 1930?

Το ίδιο πράγμα είναι είτε με πουτάνα στα 10 λεπτά είτε η άλλη που θα βγει με αυτόν που γνώρισε από το ινστα. Και τα δύο κεράτωμα είναι αλλά έχω την εντύπωση ότι θεωρείς τις πουτάνες λιγότερο κεράτωμα από το ίνστα.


Αυτό δεν βγάζει νόημα.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Γυναικοκτονια έτσι όπως τα λένε τα καναλια.ειναι σαν να παραδέχονται ότι οι γυναίκες δεν είναι άνθρωποι.αλλα ζώα..σαν να λέμε σκυλοκτονια..
οποιος σηκωνει χερι σε γυναικα ή σε αντρα χωρις σοβαρο λογο πρεπει να του κοβετε κανονικα τελος.Πχ αμα ο αλλος ερθει και σε δειρει θα τον δειρεις δε γινεται αλλα αυτα τα σε εδειρα επειδη με κερατωσες ειναι για αποκεφαλισμο αυτοι που δερνουν για τετοιο λογο,ο μονος λογος να σηκωσεις χερι σε αντρα ή γυναικα ειναι αν ερθει να σου επιτεθει πρωτη ή πρωτος ή κανει κακο σε μελλη της οικογενειας σου και λεγοντας κακο εννοω σωματικη βια ή ψυχολογικη βια(βαρια ψυχολογικα και ψυχοσωματικα προβληματα και δυνατους ψυχολογικους πονους) καθε αλλος λογος δε εχει λογικη να το κανεις.Επισης ο μητσοτακης πχ εχει δολοφονησει ψυχολογικα τη ελλαδα προσπαθει να κανει τη ζωη των ελληνων πολιτων πανδυσκολη τους αξιζουν πραγματικα τα χειροτερα να παθει οπως καρκινο ή να ξεσηκωθουν ολοι οι πολιτες και να τον ξεσκισουν στα κλοτσιδια να δει πως βασανισε τους ελληνες πολιτες τοσα χρονια.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Καμία απιστία δεν στηρίζω και γενικά θεωρώ ότι όταν έχεις σχέση με κάποια και σε εμπιστεύεται είναι έγκλημα να πηγαίνεις με πουτάνες και να της φέρνεις εν αγνοία της τα σμν στο κρεβάτι της. Δεν το κάνω.


Καμία δεν αναλογεί σε κανέναν. Αν είσαι πλούσιος και με καλή εμφάνιση σου αναλογούν 1000 αν είσαι φτωχός και άσχημος σου αναλογούν 0,5 (θα έχει κουσούρι :confused:)

Αλλά σίγουρα δεν θα υποστηρίξω ότι η μοιχεία πρέπει να είναι παράνομη. Είναι υπερβολικό και δεν στέκει πουθενά. Που είμαστε στο 1930?

Το ίδιο πράγμα είναι είτε με πουτάνα στα 10 λεπτά είτε η άλλη που θα βγει με αυτόν που γνώρισε από το ινστα. Και τα δύο κεράτωμα είναι αλλά έχω την εντύπωση ότι θεωρείς τις πουτάνες λιγότερο κεράτωμα από το ίνστα.


Αυτό δεν βγάζει νόημα.
Οπως και μα το κανουμε αντρες και γυναικες δεν είναι το ιδιο.
Μια γυναίκα για να ανοιξει τα ποδια στον εκάστοτε θα πρέπει να τον θελει να ειναι ερωτευμένη.
Το ιδιο ειναι το τεχνικο πηδημα με τις πουτανες των 10 λεπτων μς το ίδιο που θα ξεσκιζεται η αλλη ολο το βραδι με τον ψωλαρα?
Εγω ειπα ειμαι κατά της μοιχείας
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.921
Like
1.706
Πόντοι
216
Γυναικοκτονια έτσι όπως τα λένε τα καναλια.ειναι σαν να παραδέχονται ότι οι γυναίκες δεν είναι άνθρωποι.αλλα ζώα..σαν να λέμε σκυλοκτονια..

Ας το πούνε όπως θέλουν αρκεί να σταματήσει αυτός ο ρατσισμός απέναντι σε οτιδήποτε έχει μη φεμινιστικά στοιχεία.

Οι συγκεκριμένοι τύποι (φεμιναζί κτλ) υποστηρίζουν τις γυναίκες οι οποίες είναι ενάντια στους άντρες.

Πόσο προβληματικός πρέπει να είναι κάποιος για να πηγαίνει κόντρα στον ίδιο του τον εαυτό; Εκτός φυσικά και αν δεν αισθάνονται άντρες ή έχουν διαστρεβλωμένη αντίληψη του αρσενικού στον εγκέφαλο τους.


Σημερα σκεφτομουν κατι με αφορμη Ζηνες,Κουγιες κτλ...
Δεν φταινε αυτοι για τις μαλακιες που λενε..Αυτοι μαλακες γεννηθηκαν,μαλακες θα πεθανουν..Εμεις φταιμε που τους δινουμε βημα και σημασια.
Κατι τετοιο ισχυει και για σενα.
Απο εμενα οχι αλλο βημα και σημασια.

Καλώς τον. Άργησες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Καμία απιστία δεν στηρίζω και γενικά θεωρώ ότι όταν έχεις σχέση με κάποια και σε εμπιστεύεται είναι έγκλημα να πηγαίνεις με πουτάνες και να της φέρνεις εν αγνοία της τα σμν στο κρεβάτι της. Δεν το κάνω.


Καμία δεν αναλογεί σε κανέναν. Αν είσαι πλούσιος και με καλή εμφάνιση σου αναλογούν 1000 αν είσαι φτωχός και άσχημος σου αναλογούν 0,5 (θα έχει κουσούρι :confused:)

Αλλά σίγουρα δεν θα υποστηρίξω ότι η μοιχεία πρέπει να είναι παράνομη. Είναι υπερβολικό και δεν στέκει πουθενά. Που είμαστε στο 1930?

Το ίδιο πράγμα είναι είτε με πουτάνα στα 10 λεπτά είτε η άλλη που θα βγει με αυτόν που γνώρισε από το ινστα. Και τα δύο κεράτωμα είναι αλλά έχω την εντύπωση ότι θεωρείς τις πουτάνες λιγότερο κεράτωμα από το ίνστα.


Αυτό δεν βγάζει νόημα.
δε ειναι ο μονος πολλοι πιστευουν οτι με πουτανα δε κερατωνεις εγω δε το πιστευω παντως σεξ ειναι και το ενα σεξ και το αλλο και η πιπα κερατωμα ειναι αλλα ολοκληρωτικο κερατωμα ειναι το σεξ,η διεισδηση εννοειται.Τα φιλια δε πιανονται ως κερατο ειτε με κανονικη γυναικα ειτε με πουτανα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.006
Πόντοι
3.656
Οπως και μα το κανουμε αντρες και γυναικες δεν είναι το ιδιο.
Μια γυναίκα για να ανοιξει τα ποδια στον εκάστοτε θα πρέπει να τον θελει να ειναι ερωτευμένη.
Το ιδιο ειναι το τεχνικο πηδημα με τις πουτανες των 10 λεπτων μς το ίδιο που θα ξεσκιζεται η αλλη ολο το βραδι με τον ψωλαρα?
Εγω ειπα ειμαι κατά της μοιχείας
ναι σιγά μην την παντρευτεί κιόλας :confused:

Το ίδιο είναι...την ανάγκη σου καλύπτεις και εσύ την ανάγκη της και αυτή...κεράτωμα είναι.

Κεράτωμα δεν είναι μόνο όταν βάζεις τον άλλο άνθρωπο πάνω από τις προσωπικές σου ανάγκες.
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
ναι σιγά μην την παντρευτεί κιόλας :confused:

Το ίδιο είναι...την ανάγκη σου καλύπτεις και εσύ την ανάγκη της και αυτή...κεράτωμα είναι.

Κεράτωμα δεν είναι μόνο όταν βάζεις τον άλλο άνθρωπο πάνω από τις προσωπικές σου ανάγκες.
Και γιατι οι γυναίκες αν κερατωσουν εξαφανίζονται με τον γκόμενο ενω οι αντρες ξαναγυριζουν στο σπιτικο?
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.805
Like
11.420
Πόντοι
3.656
δε ειναι ο μονος πολλοι πιστευουν οτι με πουτανα δε κερατωνεις εγω δε το πιστευω παντως σεξ ειναι και το ενα σεξ και το αλλο και η πιπα κερατωμα ειναι αλλα ολοκληρωτικο κερατωμα ειναι το σεξ,η διεισδηση εννοειται.Τα φιλια δε πιανονται ως κερατο ειτε με κανονικη γυναικα ειτε με πουτανα.
Εσυ πρεπει να εισαι μεγαλος αετος τυπε μου!!!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.273
Κριτικές
2
Like
18.977
Πόντοι
3.656
πηρα ρουχα τωρα ντυνομαι σα καγκουρας μαυρο γυαλι καπελο μαυρο μαυρη μπλουζα μαυρο σορτς ή τζιν σορτς και τσαντακι μαυρο,μονο κανα τατουαζ και σκουλαρικι μου λειπει και θα καγκουριζω φουλ.
όλα καλά αλλά αυτά τα σορτς ακούγονται κάπως....:sad2:
κανόνισε να τα κάνεις χειρότερα...να σε ψάχνουμε στα τσοντοσινεμά..

τα σκουλαρίκια μλκία είναι, καλύτερα 1 - 2 δαχτυλίδια :sunglasses:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.006
Πόντοι
3.656
Και γιατι οι γυναίκες αν κερατωσουν εξαφανίζονται με τον γκόμενο ενω οι αντρες ξαναγυριζουν στο σπιτικο?
Δεν υπάρχει κανόνας...αλλά αν θες να στο βάλω σε καλούπι έχω απάντηση αλλά δε θα σου αρέσει....


Γιατί 1) συνήθως ο γκόμενος τους είναι καλύτερος από τον άντρα τους και 2) εμείς γυρίζουμε σπίτι γιατί κάναμε τη δουλειά μας γαμήσαμε καλά καλά και γυρίζουμε εκεί που νομίζουμε ότι είμαστε safe.

Εσύ θα γύριζες σε ένα σπίτι που ήξερες ότι η γυναίκα σου πάει με πουτάνους? :confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.006
Πόντοι
3.656
όλα καλά αλλά αυτά τα σορτς ακούγονται κάπως....:sad2:
κανόνισε να τα κάνεις χειρότερα...να σε ψάχνουμε στα τσοντοσινεμά..

τα σκουλαρίκια μλκία είναι, καλύτερα 1 - 2 δαχτυλίδια :sunglasses:
ο τύπος το λέει καθαρά


έπιασε δουλειά σε γραφείο κηδειών :priest:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.360
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
όλα καλά αλλά αυτά τα σορτς ακούγονται κάπως....:sad2:
κανόνισε να τα κάνεις χειρότερα...να σε ψάχνουμε στα τσοντοσινεμά..

τα σκουλαρίκια μλκία είναι, καλύτερα 1 - 2 δαχτυλίδια :sunglasses:
Σορτς;;; Μην το μάθει ο Αργυροτόξος, αλοίμονό του!
Υ.Γ.: πιστεύω να μην το συνδυάζει με σιαγονάρες... φωτιά θα τον κάψει.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.608
Like
14.006
Πόντοι
3.656
έλα ρε ,σοβαρά ?
δεν έχω παρακολουθήσει το νήμα
Ελπίζω να μη ξηγηθεί νεκρόφιλος :2funny:
μαύρα γυαλιά, μάυρο καπέλο και μαύρα όλα ή νεκροθάφτης έγινε ή θα πάιξει σε κάνα βίδεο με τον σνίκ σε φάση ''if you know you know bro'' :confused:
 

Lasufin

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
888
Κριτικές
2
Like
737
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει κανόνας...αλλά αν θες να στο βάλω σε καλούπι έχω απάντηση αλλά δε θα σου αρέσει....


Γιατί 1) συνήθως ο γκόμενος τους είναι καλύτερος από τον άντρα τους και 2) εμείς γυρίζουμε σπίτι γιατί κάναμε τη δουλειά μας γαμήσαμε καλά καλά και γυρίζουμε εκεί που νομίζουμε ότι είμαστε safe.

Εσύ θα γύριζες σε ένα σπίτι που ήξερες ότι η γυναίκα σου πάει με πουτάνους? :confused:
Αν το παρουμε ετσι παντα υπάρχουν καλύτεροι θα έπρεπε η καθε μια να κερατωνει με τον καθε καλύτερο που βρίσκει στο διαβα της?
Απλα ο αντρας γυριζει γιατι απλα παει πηδαει και φεύγει χωρις συναισθημα κλπ αντιθέτως η γυναίκα θα πηδηθει και μετά θα σκέφτεται την αγκαλια του γκόμενου και τα φιλια του.
Η βαρύτητα της μοιχείαεταξι αντρα και γυναίκας δεν ειναι το ιδιο αν και οπως ειπα διαφωνω με τη μοιχεια και για τα δυο φυλα
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.273
Κριτικές
2
Like
18.977
Πόντοι
3.656
μαύρα γυαλιά, μάυρο καπέλο και μαύρα όλα ή νεκροθάφτης έγινε ή θα πάιξει σε κάνα βίδεο με τον σνίκ σε φάση ''if you know you know bro'' :confused:
ναι λες για το όλα μαύρα, δίκιο έχεις
Θέλει πολύ φροντιστήριο , άστα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom