Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.790
Like
11.372
Πόντοι
3.656
τυπε εδω εχω μαθει την δουλεια σε πρακτορειο οπαπ εγω που ψηνω καλαμποκια απ'εξω,και δεν την εμαθε ο τυπος; :confused::confused::confused:
τυπε ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να σου δινουν ενα κομματι χαρτι και να το βαζεις σε ενα μηχανημα και να ακους το τζιζ??
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.571
Πόντοι
3.656
να βερνικωνει μοκασινια στο καυσαεριο!!!!!

να βουτυρωνει καλαμποκια στο καμινι!!!


101-%CE%95%CE%A1%CE%A9%CE%A4%CE%89%CE%A3%CE%95%CE%99%CE%A3-%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%85%CF%82-Spooky-RedRum-1-6-718x490.jpg
 

dem

Ανώτερος
Εγγρ.
23 Νοε 2005
Μηνύματα
3.731
Κριτικές
15
Like
6.455
Πόντοι
8.345
Eκδόθηκε ενταλμα συλληψής του.Αναμενόμενο.
Κάτι θα εβρισκαν να ανατρεψουν την απόφαση μη προφυλάκισης.

Μιλάμε για δικαιοσύνη...αφρικανικού επιπέδου.
Τα επιχειρήματα ειναι πλέον "γιατι δεν τον βάλατε μέσα,αφου ετσι ηθελε ο κόσμος;"
Μιλάμε για κανονικά λαικά δικαστήρια,οι δημόσιοι λιθοβολισμοί μόνο λείπουν.

παραβιασε τους ορους του. θα νομιζε οτι ειχε ακομη αλληλεγγυους μαζι του και λεει σιγα μην μου κανουν τπτ

λαικα δικαστηρια εκανε εκεινος και η γυναικα του
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
τυπε ξερεις ποσο δυσκολο ειναι να σου δινουν ενα κομματι χαρτι και να το βαζεις σε ενα μηχανημα και να ακους το τζιζ??
ΣΕ κοβω ειρωνικο ομως ,μαλλον δεν καταλαβες την ουσια...
 

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056
Να κάνει διάρρηξη στο σπίτι του ο Λύτρας και να τσακώσει το Θέμη Σοφό να γαμάει την Πολυζωγοπούλου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.641
Like
27.892
Πόντοι
5.506
ο @celebre εχει βιντεο την ζινα να κατουραει τον λυτρα.....πισω αχνοφαινεται κουγιας να βαζει σφηνα στον κωλο πανω σε ψηλοτακουνα
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.486
Like
20.309
Πόντοι
6.056

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.652
Like
6.346
Πόντοι
1.056
Τύπε,
Αν τολμησω να σπρώξω έστω τη συγκεκριμενη κοπελα (ποσο μαλλον να την χτυπησω), θα με βρισκουν κομμάτι-κομματι στη ζουγκλα

Δε θα τη γλιτώσεις από το Χοσέ λες.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.210
Πόντοι
2.606
Τυπε η ουσια ειναι οτι ΤΟΣΟ χαζο στο σαη εχουμε τον ζανκλο...οποτε ο τυπος ειναι κλωνος του.
αδυνατο ,ο ζανκλω πετυχαινε και καμια ορθογραφια,εβαζε τελειες ,γενικα την παλευε....αυτος εδω ο αετος ειναι σκετο ποταμι....
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.920
Like
1.706
Πόντοι
216
Πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω το λόγο για τον οποίο υπάρχει τόση ευαισθητοποίηση με τις γυναίκες.

Δεν έχω κανένα λόγο φυσικά να υποστηρίξω τον συγκεκριμένο αλλά θα επαναλάβω ότι λέω κάθε φορά που σκάει μια γυναικοκτονία (και είναι η σταθερή θέση μου), ότι δηλαδή κανένας δεν ξυπνάει μια μέρα και λέει ααα τι θα κάνω σήμερα; Να σκοτώσω την Α Β ή να δείρω τη γκόμενα μου;

Σίγουρα υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις που ο άλλος είναι ψυχασθενής αλλά δεν είναι ο κανόνας. Προφανώς κάποιες γυναίκες έχουν βρει το κουμπί που βγάζει τον άλλο εκτός εαυτού και όσοι δεν έχουν εγκράτεια ενδίδουν και αρχίζουν και βαράνε.

Όσον αφορά τη λεκτική βία που μπορεί να ασκήσει μια γυναίκα απέναντι σε ένα άντρα κανένας δεν την αναφέρει.

Πάντα φταίει ο "κακός" που κάνει πρώτος κίνηση είτε είναι στις προσωπικές επαφές είτε σε επίπεδο κρατών. Πάντα οι ιδιες μαλακίες...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.641
Like
27.892
Πόντοι
5.506
Πραγματικά δεν μπορώ να κατανοήσω το λόγο για τον οποίο υπάρχει τόση ευαισθητοποίηση με τις γυναίκες.

Δεν έχω κανένα λόγο φυσικά να υποστηρίξω τον συγκεκριμένο αλλά θα επαναλάβω ότι λέω κάθε φορά που σκάει μια γυναικοκτονία (και είναι η σταθερή θέση μου), ότι δηλαδή κανένας δεν ξυπνάει μια μέρα και λέει ααα τι θα κάνω σήμερα; Να σκοτώσω την Α Β ή να δείρω τη γκόμενα μου;

Σίγουρα υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις που ο άλλος είναι ψυχασθενής αλλά δεν είναι ο κανόνας. Προφανώς κάποιες γυναίκες έχουν βρει το κουμπί που βγάζει τον άλλο εκτός εαυτού και όσοι δεν έχουν εγκράτεια ενδίδουν και αρχίζουν και βαράνε.

Όσον αφορά τη λεκτική βία που μπορεί να ασκήσει μια γυναίκα απέναντι σε ένα άντρα κανένας δεν την αναφέρει.

Πάντα φταίει ο "κακός" που κάνει πρώτος κίνηση είτε είναι στις προσωπικές επαφές είτε σε επίπεδο κρατών. Πάντα οι ιδιες μαλακίες...
FNoPNLLXwAMPLyl.jpg
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.192
Κριτικές
20
Like
3.723
Πόντοι
1.446
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΣΟΦΙΑ Χ. ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ
Δικηγόρος Αθηνών, Νομικός Σύμβουλος – Μέλος της Στέγης για τις Κακοποιημένες Γυναίκες, μέλος του συνδέσμου Επιστημόνων Ηλείας.
Θυμίζει κάπως την ηθοποιό Σύλβια Δελληκούρα...
Τέτοιες φυσιογνωμίες βγαίνουν με το τσουβάλι...
Πυργιώτισσα... Τι άλλο θα ήταν...
 

Συνημμένα

  • silvia.jpg
    silvia.jpg
    129,6 KB · Εμφανίσεις: 17

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom