Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ , αφου η καριολα δεν τον αφηνει να παει να παρει τα ρουχα του !!!

Δεν εχει ουτε λεφτα να παει να ραψει ενα καινουργιο ΚΟΣΤΟΥΜΙ και ΥΠΟΚΑΜΙΣΟ

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ :confused::confused::confused:
σοβαρα ρε συ,που ??? εδω στα αρχιδια τους ειμαι σιγουρος οτι τους δινουν και βαουτσερ καπου να βαλουν οτι πιο μπουρδελο υπαρχει!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.483
Like
20.309
Πόντοι
6.056
ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ , αφου η καριολα δεν τον αφηνει να παει να παρει τα ρουχα του !!!

Δεν εχει ουτε λεφτα να παει να ραψει ενα καινουργιο ΚΟΣΤΟΥΜΙ και ΥΠΟΚΑΜΙΣΟ

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ :confused::confused::confused:
Παιζει να ειναι και δικαβαλο σε κανενα παπι γιατι δεν εχει λεφτα ουτε για ταξι-βενζινη:undecided::confused::confused::confused:
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
Στ' αρχιδια μας τύπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τα μυαλα σου και μια λίρα
αφου ειστε μαλακες οι δικηγοροι τι να κανουμε.Ειχα παει να δουλεψω σε ενα οπαπ και μια γκομενα δικηγορος φοιτητρια μου εδειχνε τη δουλεια επειδη δουλευε εκει και μου τη επεφτε φουλ ολο με επιανε δε μπορω να πω εχει γουστο στους αντρες αλλα απο χαρακτηρας φαινοταν γτπ η γκομενα ξερολας ωραιοπαθης και επειδη η δουλεια μου φανηκε δυσκολη και της ειπα δε κανω για τη δουλεια ξενερωσε και σταματησε το πεσιμο και ελεγε ενταξει βρες αλλη δουλεια αγορι μου οκ,με περασε χαζο μαλλον επειδη δε κανω για τη δουλεια και με απομυθωποιησε λες και ολοι κανουν για ολες τις δουλιες και οποιος δε κανει για μια δουλεια ειναι βλακας οτι να ναι τελειως παλιοχαρακτηρας η γκομενα αλλα της αναγνωριζω τουλαχιστον ηθελε αντρακλες σα εμενα μπραβο της το μονο θετικο της αλλα απο χαρακτηρα γτπ οπως ολοι οι δικηγοροι και δικηγορεσες,ολοι και ολες τη ιδια μουρη εχετε οι δικηοροι και οι δικηγορεσες.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.638
Like
27.892
Πόντοι
5.506
αγροτικα στο πισω μερος του σπιτιου λυτρα φορτωνουν σακους με "ρουχα".....μπροστα το 100 πινει φρεντο απο γρηγορη
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515
παιζει να εχει 2 ντιβανομπαουλα μαυρα ο λυτρας στο σπιτι....οχυρωθηκε η κυρα και αντε να τα παρει

Τυπε τότε δεν αρκεί ένα περιπολικο για
την φρουρηση, μήπως πρεπει να αναλάβει ο στρατός?
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.515
Πόντοι
2.306
αφου ειστε μαλακες οι δικηγοροι τι να κανουμε.Ειχα παει να δουλεψω σε ενα οπαπ και μια γκομενα δικηγορος φοιτητρια μου εδειχνε τη δουλεια επειδη δουλευε εκει και μου τη επεφτε φουλ ολο με επιανε δε μπορω να πω εχει γουστο στους αντρες αλλα απο χαρακτηρας φαινοταν γτπ η γκομενα ξερολας ωραιοπαθης και επειδη η δουλεια μου φανηκε δυσκολη και της ειπα δε κανω για τη δουλεια ξενερωσε και σταματησε το πεσιμο και ελεγε ενταξει βρες αλλη δουλεια αγορι μου οκ,με περασε χαζο μαλλον επειδη δε κανω για τη δουλεια και με απομυθωποιησε λες και ολοι κανουν για ολες τις δουλιες και οποιος δε κανει για μια δουλεια ειναι βλακας οτι να ναι τελειως παλιοχαρακτηρας η γκομενα αλλα της αναγνωριζω τουλαχιστον ηθελε αντρακλες σα εμενα μπραβο της το μονο θετικο της αλλα απο χαρακτηρα γτπ οπως ολοι οι δικηγοροι και δικηγορεσες,ολοι και ολες τη ιδια μουρη εχετε οι δικηοροι και οι δικηγορεσες.
σε ιαμβικο δεκαπεντασυλλαβο:confused::confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
αφου ειστε μαλακες οι δικηγοροι τι να κανουμε.Ειχα παει να δουλεψω σε ενα οπαπ και μια γκομενα δικηγορος φοιτητρια μου εδειχνε τη δουλεια επειδη δουλευε εκει και μου τη επεφτε φουλ ολο με επιανε δε μπορω να πω εχει γουστο στους αντρες αλλα απο χαρακτηρας φαινοταν γτπ η γκομενα ξερολας ωραιοπαθης και επειδη η δουλεια μου φανηκε δυσκολη και της ειπα δε κανω για τη δουλεια ξενερωσε και σταματησε το πεσιμο και ελεγε ενταξει βρες αλλη δουλεια αγορι μου οκ,με περασε χαζο μαλλον επειδη δε κανω για τη δουλεια και με απομυθωποιησε λες και ολοι κανουν για ολες τις δουλιες και οποιος δε κανει για μια δουλεια ειναι βλακας οτι να ναι τελειως παλιοχαρακτηρας η γκομενα αλλα της αναγνωριζω τουλαχιστον ηθελε αντρακλες σα εμενα μπραβο της το μονο θετικο της αλλα απο χαρακτηρα γτπ οπως ολοι οι δικηγοροι και δικηγορεσες,ολοι και ολες τη ιδια μουρη εχετε οι δικηοροι και οι δικηγορεσες.
παντως ουτε και για να γραφεις κανεις.....βαζε φωνητικα καλυτερα!
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
875
Κριτικές
1
Like
762
Πόντοι
86
σε ιαμβικο δεκαπεντασυλλαβο:confused::confused:
αυτο σε πειραξε?δες λιγο τη ουσια του πραγματος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παντως ουτε και για να γραφεις κανεις.....βαζε φωνητικα καλυτερα!
δειτε τη ουσια ρε μη ειστε μαλακες και ειρωνικοι.
 

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.479
Κριτικές
1
Like
7.515
Πόντοι
2.306

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.521
Πόντοι
25.186
Eκδόθηκε ενταλμα συλληψής του.Αναμενόμενο.
Κάτι θα εβρισκαν να ανατρεψουν την απόφαση μη προφυλάκισης.

Μιλάμε για δικαιοσύνη...αφρικανικού επιπέδου.
Τα επιχειρήματα ειναι πλέον "γιατι δεν τον βάλατε μέσα,αφου ετσι ηθελε ο κόσμος;"
Μιλάμε για κανονικά λαικά δικαστήρια,οι δημόσιοι λιθοβολισμοί μόνο λείπουν.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
αυτο σε πειραξε?δες λιγο τη ουσια του πραγματος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δειτε τη ουσια ρε μη ειστε μαλακες και ειρωνικοι.
το κακο ειναι την ειδαμε την ουσια τυπε!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.638
Like
27.892
Πόντοι
5.506
Eκδόθηκε ενταλμα συλληψής του.Αναμενόμενο.
Κάτι θα εβρισκαν να ανατρεψουν την απόφαση μη προφυλάκισης.

Μιλάμε για δικαιοσύνη...αφρικανικού επιπέδου.
Τα επιχειρήματα ειναι πλέον "γιατι δεν τον βάλατε μέσα,αφου ετσι ηθελε ο κόσμος;"
F7SxGSBXoAApA6I.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.589
Like
13.960
Πόντοι
3.656
θα βρει αύριο ο χατζηδάκης και θα πει απόδειξη ότι οι εε έχουν μαύρα λεφτά είναι αυτός εδώ....ακόμα και τα παράβολα από τα black τα πληρώνει....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
Eκδόθηκε ενταλμα συλληψής του.Αναμενόμενο.
Κάτι θα εβρισκαν να ανατρεψουν την απόφαση μη προφυλάκισης.

Μιλάμε για δικαιοσύνη...αφρικανικού επιπέδου.
Τα επιχειρήματα ειναι πλέον "γιατι δεν τον βάλατε μέσα,αφου ετσι ηθελε ο κόσμος;"
Μιλάμε για κανονικά λαικά δικαστήρια,οι δημόσιοι λιθοβολισμοί μόνο λείπουν.
δικε μου εσυ εχεις το γκαιλε σου ακομα ,εδω εχουνε γινει πραματα και θαματα ,σε λιγο θα παει να προφυλακιστει μονος του ο τυπος και συ ακομα τον γκαιλε σου!
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.595
Like
6.257
Πόντοι
2.356
καλα μην πας μακρία , και εδω εχουμε 2 μορφωμενους αστέρια της κοινωνίας , ο αγαπητος μας δικηγόρος και ο πρωην διευθυντης σχολειου Νταιμας :rockon::rockon::rockon:
Nτάιμας που χάθηκε; Μάλλον θα ψάχνει να βρει τι σημαίνει ρύθμιση δανείου.:coffee:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.787
Like
11.372
Πόντοι
3.656
Κατσε να φωναξουμε τον @Μπιρλας γιατι μπλεκεται κι ο αντρας της Σταματινας στην υποθεση.Πυργος,πρωιναδικα,τηλεδικηγοροι αν δεν ηταν και καλοκαιρακι να ειναι στις παραλιες η πλεμπαιοι θα πηγαινε τρενο η υποθεση:coffee::confused::confused::confused:
 

Συνημμένα

  • savra.png
    savra.png
    936,7 KB · Εμφανίσεις: 16

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.787
Like
11.372
Πόντοι
3.656
ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ , αφου η καριολα δεν τον αφηνει να παει να παρει τα ρουχα του !!!

Δεν εχει ουτε λεφτα να παει να ραψει ενα καινουργιο ΚΟΣΤΟΥΜΙ και ΥΠΟΚΑΜΙΣΟ

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ :confused::confused::confused:
Λαθος οι κλησεις για τις εξατμισεις.
Επρεπε να τις κοβουν με τροχο και να τους τις βαζουν στον ΠΑΤΟ!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.184
Κριτικές
166
Like
27.048
Πόντοι
34.538
Που σε ρε ΚΟΥΓΙΑ!!!

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom