Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

NELLO

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2024
Μηνύματα
367
Like
462
Πόντοι
21
Που έχεις μπλέξει ρε αγόρι μου....
Ρε φιλαρακι.....εδω και χρονια.. ζω αυτο το δραμα.....
μαυτες που μου αρεσουν περισσοτερο,κατα περιεργο λογο, οπου πεσει το ματι μου κ το ματι της αλλης σε μενα και προκυψει ενταση.... ρε φιλε 100% ειναι καριολες....καριολες λεμε ομως......
τι κολοτρυπηδες... τι δονηταρια... τι ξεφτιλισμα... τι παρτουζες...τι τι τι
δεν ξερω πως γινεται και το ταιριαμα μου παει εκει......=η καβλα στα κοκκινα βεβαια=
Μιλαμε για κυριλε μουνια....μετρατα...ντυσιματα..μαλλια..ταπεραμεντο...κοινωνικοτητα...λουσα
Υποψη περα απο τις εξοδους δεν μου ζητανε δωρα,λεφτα κτλ...
τι να πω...............ρε φιλε..
Εν το μεταξυ, το ματι μου βγαζει μια παρανοια, αλλα ειμαι ψιλονορμαλ ως τυπος....
Ευτυχως την κανω στην πορεια με ελαφρα.......αλλα αυτο το εργο παιζει.....
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.184
Κριτικές
166
Like
27.048
Πόντοι
34.538

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
παιζει να εχει 2 ντιβανομπαουλα μαυρα ο λυτρας στο σπιτι....οχυρωθηκε η κυρα και αντε να τα παρει
βαζουν ,ακουσα, εκδρομες απο τιρανα ημερησιες για γλυκα νερα καθε μια ωρα οι γειτονες,επιχειρηματικα μυαλα.....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006
πες τα αδερφε μεγαλη βρωμα οι δικηγοροι,σιχαμενα οντα ειναι ουτε που θελω να τους κοιταζω μου δημιουργουν αηδεια.
Στ' αρχιδια μας τύπε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ένας 55αρης δεν μπορεί μαχει ούτε 40αρα
Μαλάκες
Τα μυαλα σου και μια λίρα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.214
Like
72.371
Πόντοι
12.756
Ενα ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ότι θα μας συμβει με ολο αυτο το κρυφτό του μαλάκα του Λυτρα

ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΡΙΒΥΝΕΙ ΠΑΛΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ :coffee::coffee::coffee:

Εντωμεταξυ η αλλη θα ειναι σπίτι στο ενα χερι το ΠΑΝΙΚ ΜΠΑΤΟΝ και :

Get Your Billion Back Make It Rain GIF by Billion Back Records
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
Ενα ΜΟΝΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ότι θα μας συμβει με ολο αυτο το κρυφτό του μαλάκα του Λυτρα

ΟΤΙ ΘΑ ΑΚΡΙΒΥΝΕΙ ΠΑΛΙ Η ΒΕΝΖΙΝΗ :coffee::coffee::coffee:

Εντωμεταξυ η αλλη θα ειναι σπίτι στο ενα χερι το ΠΑΝΙΚ ΜΠΑΤΟΝ και :

Get Your Billion Back Make It Rain GIF by Billion Back Records
πως θα γινει να την γραψουμε μελος στο σαη και μετα να την τσαντισουμε να μας τα βαλει καμια φωτογραφια απλωμενα στο σαλονι ,ρολογια ,ραβδους ,τιμαλφη ,μετρητο ,ολα για να μας ρουμπωσει!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.638
Like
27.892
Πόντοι
5.506
ρε μαλακα μπανανοκολομβια που ειμαστε με βαλκανοτουρκικες ριζες....το κεντρο του κοσμου
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.214
Like
72.371
Πόντοι
12.756
πως θα γινει να την γραψουμε μελος στο σαη και μετα να την τσαντισουμε να μας τα βαλει καμια φωτογραφια απλωμενα στο σαλονι ,ρολογια ,ραβδους ,τιμαλφη ,μετρητο ,ολα για να μας ρουμπωσει!!
να απλωσει και κανα 2 λερωμενα βρακιά της ομως να φτιαχτει και ο Αργυροτοξος (πως στο μπουτσο λεγετε ο τυπος εδω ) :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.214
Like
72.371
Πόντοι
12.756
Και μετα σου λεει ΕΡΓΑΝΗ και αρχιδια ψηφιακο κρατος Μητσοτακης

ΕΤΟΙΜΟΣ ΕΙΜΑΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΩ ΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΥΠΟΥΡΓΟ ΕΡΓΑΣΙΑΣ , ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ :coffee::coffee::coffee::coffee:
Αραγε εχουν πληρωθει αυτες ;;; Με μαύρα ;;

7-21-1024x566.png


ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ ΛΕΦΤΑ ΒΑΖΟΥΝ

ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΥΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑΙΟΣ ΠΟΥ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙ ΚΙΟΛΑΣ , ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΒΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΤΟΥΣ
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
να απλωσει και κανα 2 λερωμενα βρακιά της ομως να φτιαχτει και ο Αργυροτοξος (πως στο μπουτσο λεγετε ο τυπος εδω ) :coffee:
το πας μακρια εσυ....θα τον παιζει ο αργυροτοξος μεχρι αφυδατοσεως και θα παρει εργολαβια να βαζει φωτο της ο σατοβ1 ...της πουτανας θα γινει τελειως μετα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.214
Like
72.371
Πόντοι
12.756
ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΛΥΤΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΜΠΑΡΩΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ

ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ :rockon::rockon::rockon:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
Αυτό που λέω τύπε , είναι ότι δεν πρέπει να είμαστε απόλυτοι χωρίς να ξέρουμε και τος δυο πλευρές. Υπάρχουν αυτοί που είναι τέρατα και βιαιοπραγούν ,υπάρχει η κακιά στιγμή , υπάρχει η αυτοάμυνα υπάρχουν χίλια δυο .

Στην περίπτωση του Αμερικάνου που προανέφερα (στρατιωτικός του ΝΑΤΟ) το νομικό πλαίσιο θα έπρεπε να τον είχε προστατέψει. Εν βρασμώ ψυχής δε θα του έδινα άδικο να τη βάραγε . Βέβαια μετά θα μιλάγαμε για τοξική αρρενωπότητα κοκ
ουτε βρασμος ψυχης ουτε βρασμος ψωλης ουτε τιποτα.....αν δεν μπορουν να κρατανε τα χερια τους και τα νευρα τους με πενηντα κιλα γυναικες ειδικα ,να πα να γαμηθουνε...αν ειχε δηλαδη τιποτα νταραβερια με ασβερκους και στραβωνε το θεμα τι θα εκανε δηλαδη .....σιγα την αυτοαμυνα ρε τυπε ,μη τρελαθουμε.....μη κοιτας που εχουμε δωσει ρεσιταλ χαβαλε γιατι μια συνηθισμενη (δυστυχως ειναι συνηθης) υποθεση χειροδικιας μικροψωλη σε γυναικα ξεβρακωσε ολο το συστημα οπερετα γυρω γυρω...τι δικαστες τι εισαγγελεις τι μπατσοι τι ο αρειος παγος ολοι γινανε ρομπα σε τρεις μερες -ΟΛΟΙ -ΠΑΝΙΚ ΜΠΑΤΟΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΑΙ.....
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.483
Like
20.309
Πόντοι
6.056
ΟΛΗ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΨΑΧΝΕΙ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΜΕΤΑΔΟΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ

ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΒΡΕΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ

ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ;;;
:confused::confused::confused::confused:
Μην ξεχνας τον Παππα της ΧΑ που τον περιμεναν εξω απο το σπιτι να τον συλλαβουν και εξαφανιστηκε για 6 μηνες.Βεβαια οταν το επισημανε η Τζιμα στον Μιχαλακη δεν του πολυαρεσε:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.638
Like
27.892
Πόντοι
5.506
ΑΠΛΗΡΩΤΟΙ ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΛΥΤΡΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΥΡΙΑ ΤΟΥ ΕΧΕΙ ΑΜΠΑΡΩΘΕΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΕ ΤΑ ΦΡΑΓΚΑ

ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ ΑΜΕΣΑ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΝΤΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟΥ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΝ ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ :rockon::rockon::rockon:
FFdQxqDWUAExbnZ.jpg
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.214
Like
72.371
Πόντοι
12.756
Μην ξεχνας τον Παππα της ΧΑ που τον περιμεναν εξω απο το σπιτι να τον συλλαβουν και εξαφανιστηκε για 6 μηνες.Βεβαια οταν το επισημανε η Τζιμα στον Μιχαλακη δεν του πολυαρεσε:coffee::coffee::confused::confused::confused:
ΚΟΒΟΥΝΕ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ Ο ΛΥΤΡΑΣ ΠΙΝΕΙ ΚΑΦΕΔΕΣ ΚΑΙ ΓΥΡΝΑΕΙ ΒΟΛΤΕΣ ΜΕ ΡΟΥΧΑ 3 ΗΜΕΡΩΝ , αφου η καριολα δεν τον αφηνει να παει να παρει τα ρουχα του !!!

Δεν εχει ουτε λεφτα να παει να ραψει ενα καινουργιο ΚΟΣΤΟΥΜΙ και ΥΠΟΚΑΜΙΣΟ

ΣΕ ΤΙ ΚΟΣΜΟ ΖΟΥΜΕ ΘΕΕ ΜΟΥ :confused::confused::confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.209
Πόντοι
2.606
Μην ξεχνας τον Παππα της ΧΑ που τον περιμεναν εξω απο το σπιτι να τον συλλαβουν και εξαφανιστηκε για 6 μηνες.Βεβαια οταν το επισημανε η Τζιμα στον Μιχαλακη δεν του πολυαρεσε:coffee::coffee::confused::confused::confused:
ΔΕΝ ηταν υποχρεωμενος να διαβασει το μνημονιο ρε τυπε...τα χουμε πει χιλιες φορες αυτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom