Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Πειραιά αγαπητέ κέντρο πολύ κεντρο. Ασυλληπτο μουνι. Εχω φαει τον κόσμο να δω που δουλευει. Παντως με ντυσιμο σεντ λορεντ κ λουμπουτεν στιλετο οριτζιναλε μου κανει για πολυ ακριβο κασέ. Το σώμα παραπεμπει σε στριπτιτζου
Την ειδα με ροζ οχι στενο φορεμα μινι μεχρι εκει που δεν παιρνει βυζο 99% φυσικο στο θεό, κωλος στη στρατοσφαιρα πεταχτος υπεργυμνασμενος χαμογελαρα φοραγε γυαλια ηλιου (8 το βραδυ ηταν) λαδωμενη φουλ στα ποδια φουζερ αρωμα που η ατμοσφαιρα ατο ασανσες ηταν αποπνικτική, πολυ πορνοσταρ ρε τυποι πως να το πω. Δυσκολα εκφραζομαι για μουνί ετσι. Ηταν κατι το εξωφρενικό!
 
Τελευταία τροποποίηση:

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Την ειδα με ροζ οχι στενο φορεμα μινι μεχρι εκει που δεν παιρνει βυζο 99% φυσικο στο θεό, κωλος στη στρατοσφαιρα πεταχτος υπεργυμνασμενος χαμογελαρα φοραγε γυαλια ηλιου (8 το βραδυ ηταν) λαδωμενη φουλ στα ποδια φουζερ αρωμα που η ατμοσφαιρα ατο ασανσες ηταν αποπνικτική, πολυ πορνοσταρ ρε τυποι πως να το πω
Ωνσγ και είχα νυσταξει.... αυτό με τη στρατόσφαιρα με λύγισε....
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Ωνσγ και είχα νυσταξει.... αυτό με τη στρατόσφαιρα με λύγισε....
Ξερεις αυτος ο γυριστός προς τα μεσα η καμπύλη προς τα νεφρά αλλα σε κλειστή ροπή. Που τον ματσακωνεις απο πανω οπως οταν καβαλας 1000αρα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Ξερεις αυτος ο γυριστός προς τα μεσα η καμπύλη προς τα νεφρά αλλα σε κλειστή ροπή
Πωωωω άμα έχει κλειστή ροπή θα μπαίνει με τις πάντες ....από πόρτα σε πόρτα θα πηγαίνει η πισωκουνα....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Αυτά τα εργαλεία συνήθως χαλάνε τους σουμιεδες στο μήνα πάνω....λίγο υπομονή και θα στήνεις αυτί σπέσιαλ σε λίγο καιρό.....
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Πωωωω άμα έχει κλειστή ροπή θα μπαίνει με τις πάντες ....από πόρτα σε πόρτα θα πηγαίνει η πισωκουνα....
Ρε τυπε σου λεω δυσκολα εκφραζομαι ετσι για γκομενα.
Αυτη τη στιγμη που μιλαμε ηπ δουλευει ή ειναι απο πανω. Τι να κανω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτά τα εργαλεία συνήθως χαλάνε τους σουμιεδες στο μήνα πάνω....λίγο υπομονή και θα στήνεις αυτί σπέσιαλ σε λίγο καιρό.....
Δυσκολο το κοβω να χαλαει ο σουμιες. Η φαση ειναι οτι δεν ακουγεται τπτ.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Τύπε να υποθέσω πως έμπαινες από πολύ παλιά ως επισκέπτης και δεν έγραφες.... ξέρεις πάρα πολλά....
τυπε 10 χρόνια νικ ειναι ... εχει δει χιλιάδες μηνυματα του Αλεξουκου :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Ρε τυπε σου λεω δυσκολα εκφραζομαι ετσι για γκομενα.
Αυτη τη στιγμη που μιλαμε ηπ δουλευει ή ειναι απο πανω. Τι να κανω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δυσκολο το κοβω να χαλαει ο σουμιες. Η φαση ειναι οτι δεν ακουγεται τπτ.
Πρεπει να σου τελειωσει η ζάχαρη .. αλλα για να εισαι πιο in πες οτι σου
τελειωσαν τα μπλουμπερρυ ή κανα γάλα αμυγδάλου και ζητα δανεικη :coffee:

Αν θες να πας στο πιο τσαμπουκα ανεβα πανω χτυπα κουδουνι και πες οτι εχεις υγρασίες στο ταβανι :coffee:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Πρεπει να σου τελειωσει η ζάχαρη .. αλλα για να εισαι πιο in πες οτι σου
τελειωσαν τα μπλουμπερρυ ή κανα γάλα αμυγδάλου και ζητα δανεικη :coffee:

Αν θες να πας στο πιο τσαμπουκα ανεβα πανω χτυπα κουδουνι και πες οτι εχεις υγρασίες στο ταβανι :coffee:
Αυτο με τη ζαχαρη το σκεφτηκα αλλα εχει παιξει πολυ το μπλουμπερρυ μου κανει πιο πολυ! Το κουδουνι φυσικά επιμονα κ να ακολουθησει συνεχης χτυπος δυνατα στην πορτα σωστα;
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.045
Κριτικές
7
Like
9.774
Πόντοι
1.686
Μάγκες αν γινόταν το επεισόδιο σε σοβαρή χώρα


Θα ειχαν κα΄νει στην Αστυνομία ΤΟΞΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ στον τύπο

doctor-holding-a-blood-test-tube-XZV8G64.jpg



Ο τύπος είτε είχε πιει αλκοόλ
είτε "ουσίες " που του προκα΄λεσαν παράνοια.

Από την Ιστορία, φαίνεται να μην υπήρχε αιτία για τον ξυλοδαρμό.

Μήπως τον πείραξε η πορτοκαλάδα στο ρεστωράν ; ....

cocaine1.jpg


:2funny: :2funny::2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.204
Like
72.360
Πόντοι
12.756
Αυτο με τη ζαχαρη το σκεφτηκα αλλα εχει παιξει πολυ το μπλουμπερρυ μου κανει πιο πολυ! Το κουδουνι φυσικά επιμονα κ να ακολουθησει συνεχης χτυπος δυνατα στην πορτα σωστα;
οχι επίμονα , τζεντλεμαν εισαι οχι δικαστικος επιμελητης :coffee:
Αντι για ζαχαρη παιζει και το σιρόπι Αγαύης :coffee:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
οχι επίμονα , τζεντλεμαν εισαι οχι δικαστικος επιμελητης :coffee:
Αντι για ζαχαρη παιζει και το σιρόπι Αγαύης :coffee:
Εχεις δικιο Νίπλη. Το ξεχναω οτι ειμαι τζεντλμαν. Γι αυτο θα της παω ενα εκμεκ κανταιφι για το καλωσορισες
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
686
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Χρειάζεται οπωσδήποτε γνωμάτευση ψυχιάτρου προκειμένου να δει αν είναι μόνο ψυχολογικό το πρόβλημα ή αν είναι ψυχιατρικό επομένως πρέπει να χορηγηθεί και φαρμακευτική αγωγή. Η έκφραση πάντως του προσώπου του είναι πάρα πολύ άσχημη, δείχνει απίστευτα άρρωστος και ένας νοήμων άνθρωπος θα αντιληφθεί ότι έχει γίνει αντικείμενο σοβαρής κακοποίησης είτε σωματικής είτε συναισθηματικής από την μάνα του στην παιδική του ηλικία. Τέτοια βιαιότητα απέναντι στο γυναικείο φύλο δεν δικαιολογείται αλλιώς. Δυστυχώς. Η γυναίκα με το παιδί πρέπει να απομακρυνθούν άμεσα από αυτό το άτομο, γιατί τα κακοποιητικά άτομα ζητάνε συγγνώμη και μετά από λίγο επαναλαμβάνουν την κακοποιητική συμπεριφορά. Όσο είναι καιρός να φύγει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.645
Πόντοι
1.706
Mπορεί να ήπιε μια φορά και να παραφέρθηκε. Πέφτετε κι εσείς στη λούμπα των μμε και δικάζετε χωρίς το ξενοδόχο έναν άνρθωπο.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.898
Κριτικές
16
Like
14.730
Πόντοι
6.515

κοριτσια οποια ομορφη παντρευτει μεγαλο και ασχημο για δοξα κα χρημα, αμα το ξανασκεφτει και θελει να το ριξει λιγο εξω, εδω ειμαστε εμεις, μπορει να πληρωσει και φρουρα ο μακακας ο φορολογουμενος :confused:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.476
Κριτικές
1
Like
6.164
Πόντοι
2.356
Γενικα δεν εχω ακουσει ποτε δομημενο λογο απ αυτη.Εβλεπα τη βραδυνη της εκπομπη για να γελαω με τις,ασυναρτησιες της.Σ οποια υποθεση συζητουσαν δεν ειχε ιδεα,ουτε καν καταλαβαινε τι ειχε συμβει.
Δεν ξέρω ποια είναι η συγκεκριμένη, αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι σε σοβαρές χώρες (όχι στο Γιουνανιστάν δηλ), οι υποθέσεις της δικαιοσύνης δεν έχουν καμία δουλειά να συζητιούνται στην τηλεόραση, για τηλεθέαση.

Αυτό δείχνει τι μπουρδέλο είμαστε, βασικά. Είδες το χειρισμό της υπόθεσης Καϊλή από τους Βέλγους; Αυτό τα λέει όλα.

Εγώ όταν έζησα πολλά χρόνια πριν σε χώρα της Δυτικής Ευρώπης, δε θυμάμαι σε 4 χρόνια να έχω δει κάποιου είδους δικαστική υπόθεση να συζητιέται στην τηλεόραση, να καλούν δικηγόρους σε πάνελ κλπ. Σοβαρή χώρα βέβαια, όχι κωλοχανείο όπως εδώ.
 

konstantinosgalanis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
56
Κριτικές
7
Like
276
Πόντοι
280
Δεν ξέρω ποια είναι η συγκεκριμένη, αλλά αυτό που ξέρω είναι ότι σε σοβαρές χώρες (όχι στο Γιουνανιστάν δηλ), οι υποθέσεις της δικαιοσύνης δεν έχουν καμία δουλειά να συζητιούνται στην τηλεόραση, για τηλεθέαση.

Αυτό δείχνει τι μπουρδέλο είμαστε, βασικά. Είδες το χειρισμό της υπόθεσης Καϊλή από τους Βέλγους; Αυτό τα λέει όλα.

Εγώ όταν έζησα πολλά χρόνια πριν σε χώρα της Δυτικής Ευρώπης, δε θυμάμαι σε 4 χρόνια να έχω δει κάποιου είδους δικαστική υπόθεση να συζητιέται στην τηλεόραση, να καλούν δικηγόρους σε πάνελ κλπ. Σοβαρή χώρα βέβαια, όχι κωλοχανείο όπως εδώ.
Oντως μπουρδέλο είμαστε,
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
11
Like
3.408
Πόντοι
4.615
Οχι, δεν σημαινει αυτο.
Σημαινει οτι κατα την κριση τους για την αποτροπη τελεσης νεων αδικηματων αρκει η απαγορευση προσεγγισης (το ελασσον) και οχι η προφυλακιση (το μειζον).

Προσωπικά συμφωνώ ότι όλα έγιναν σωστά (και νομικώς έγιναν όλα ορθότατα και βάσει του γράμματος του νόμου- δεν διαφωνώ σε αυτό).

Απλά, όσο ως νομική κοινότητα έχουμε ''σιωπήσει'' στις ανοησίες (κραυγαλέες ενίοτε) δικαστικών λειτουργών στο πρόσφατο παρελθόν (για αποφάσεις που ελήφθησαν εξαιτίας της ''πίεσης'' των ΜΜΕ και της κοινής γνώμης), σήμερα είναι πανεύκολο ο μέσος πολίτης να θεωρεί ότι εδώ υπήρξε αλισβερίσι και κάτι ύποπτο.

Και μάλιστα όχι μόνον ως νομική κοινότητα έχουμε σιωπήσει, αλλά δικηγόροι με δημόσιο βήμα έχουν υπερθεματίσει στον πολλαπλασιασμό των ανοησιών και στην παρουσίαση μίας στρεβλής εικόνας για το τι δέον γενέσθαι σε συγκεκριμένες περιπτώσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom