Νέα

Δίωξη σε πασίγνωστο δικηγόρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα O Mitsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 75K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Τωρα δεν καθονται να τις γαμησεις! Δυστυχως.

Δεν ειδες τον αλλον προχτες; Τον Ναν ντε. Τον πηγε στο τμημα για λεκτικη επιθεση η γυναικα. Δεν του εκανε μηνυση βεβαια. Το εντυπωσιακο ειναι οτι ενας άντρας, της παει στο σπιτι δυο με τρια μυρια τον χρονο και απο πανω τον παει και κατηγορουμενο.
Ή γινανε ολες οι γυναικες καριολες παγκοσμιως ή εμεις οι αντρες τελειως μαλακες παγκοσμιως.
Έχεις δει ινστα της λεγόμενης?..... μέχρι μήτρα έφτανε η καλλιτέχνιδα....το έκλεισε όμως από προχτές....
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
η ορίτζιναλ φάντα recipe έχει διατηρηθεί ίδια όλα τα χρόνια χωρίς καμία παραλλαγή βοηθά το ανοσοποιητικό σύστημα των μελών του σάιτ να χτίσουν ανοσία σε κάθε είδους μικροοργανισμό
Λαθος τυπε. Την οριτζιναλ τη βρισκεις μονο σε ξεχασμενα ψιλικών καθότι δεν εχει ημερομηνια ληξης οπως τα ζβαν στα κεντρα εκπαιδευσης
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Μια χαρά γαμαμε αλλα τοτε υπήρχε και ρομάντζο κ οριτζιναλ Φαντα κ οχι φουλ στα συντηρητικά.
Το ρομάντζο είχε κλείσει πολλά χρόνια πριν ανοίξει το σαη... μόνο η φαντα μας ενώνει ιστορικά με το παρελθόν...και αυτή φουλ συντηρητικά όπως λες....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Αυτο ειναι το προβλημα Αλεξ. ΔΕΝ γνωριζεις καν την εννοια του Νομικού ούτε καν την διαφορά με αυτήν του δικηγόρου.
Οπότε η ζέση όλη δική σου.
Απ το πρωι ως το βράδυ ενω δηλώνεις δικηγόρος παραθέτεις εδω μέσα τις αποψεις σου σε καθημερινή βάση και κοντραρεσαι μ ολο τον κοσμο γιατι προφανως θες ν αποδειξεις κατι.
Το παραξενο ειναι ΠΟΥ βρισκεις το χρονο να δικηγορεις απ την στιγμή που το μεγαλύτερο μερος του χρόνου σου το περνάς εδώ μέσα. Εκτος κι αν εισαι κατα φαντασίαν Νομικόφρων.
Σου έδωσε κάποια ταυτότητα το να παρουσιάζεσαι όλα αυτά τα χρόνια σε κάθε πρωτοεμφανιζόμενη εταίρα πρώτος πρώτος; Ή μήπως αυτό είναι το φάσμα σου. Ψάχνεις για πελάτες εδώ ή για κορόιδα;
Ή για χειροκρότημα; Ή για παράσημα;
Αφου λοιπόν τα ξέρεις τόσο καλά και περι απειλων στη πρωην του Λύτρα και η ζέση σου είναι τόσο μεγάλη γι αυτό το υποκείμενο 253 δλδ τι λεει ο 3500/2006 για την ενδοοικογενειακή βια και την απειλή μεσα σ αυτή; Έλα εχεις χρόνο να διαβάσεις λίγο και να μ απαντήσεις.
Και γιατι αποσύρθηκε κατά την γνώμη σου η μήνυση απ την πρώην ενω πρωτόδικα δικάστηκε για το πλημμέλημα της απειλής όπως λες.
Η ολη κουβέντα σημερα εγινε για το αν επραξε ορθως ο Α.Π με αυτη την παρέμβαση.
Η βαρύτητα των αποψεων σου φαίνεται στην αναφορά σου για τα Τέμπη. Λες με λίγα λόγια πως περίμεναν πως και πως εναν Λύτρα για να ανακτήσουν την εμπιστοσύνη του κόσμου επειδή κάπου αλλού δεν έγινε σωστά η δουλειά. Κι είσαι και δικηγόρος!
Λυπάμαι πραγματικά.
Συγνωμη αλλά δεν καταλαβαινω ούτε τι λες, ούτε σε τι διαφωνεις, ούτε ποιο ειναι το θεμα σου, δεν μπορω να σε παρακολουθησω
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.879
Κριτικές
42
Like
29.166
Πόντοι
28.246
Έχεις δει ινστα της λεγόμενης?..... μέχρι μήτρα έφτανε η καλλιτέχνιδα....το έκλεισε όμως από προχτές....
Την εστρωσε και της θυμησε ποιος βαζει το χρημα στο σπιτι ο φαφουτης δηλαδη; Να παμε να μας το διδαξει και σε εμας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.585
Like
13.956
Πόντοι
3.656
Λαθος τυπε. Την οριτζιναλ τη βρισκεις μονο σε ξεχασμενα ψιλικών καθότι δεν εχει ημερομηνια ληξης οπως τα ζβαν στα κεντρα εκπαιδευσης
λες τόσο καιρό να πίνω τη λάθος και να μην έχω προστασία :confused:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Λαθος τυπε. Την οριτζιναλ τη βρισκεις μονο σε ξεχασμενα ψιλικών καθότι δεν εχει ημερομηνια ληξης οπως τα ζβαν στα κεντρα εκπαιδευσης
Σιγά μην έχει πάει φαντάρος....θα χει πλακωθεί κόντρα αναβολές ο γιώτας για να ψωλαρμενιζει όλη μέρα εδώ μέσα....
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Παντως τυποι να μοιραστω κατι μαζι σας…
Επιστρεφοντας απο ταξιδι προσφατα, διαπιστωσα πως στον ακριβως απο πανω οροφο το διαμερισμα νοικιαστηκε σε εξωπραγματικο μουνι που αδυνατώ να πιστέψω οτι ΔΕΝ ειναι του χώρου. Μιλαμε για άτι 1.70-1.75. Αψεγαδιαστο κορμι, καμπυλες ξανθο, κοινως αυτο που λεμε All In… ηλικια πρεπει να παιζει γυρω στα 35. Επαθα κοκομπλοκο
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Την εστρωσε και της θυμησε ποιος βαζει το χρημα στο σπιτι ο φαφουτης δηλαδη; Να παμε να μας το διδαξει και σε εμας.
Τύπε εκεί μέσα πάντως δεν θα πήγαινα να διδαχτω...δεν ξέρω για σένα αν είσαι τολμηρός....άσε γιατί μπορεί να παίζει κάνας μαύρος βοας ελεύθερος και να ζήσουμε τίποτα δράματα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Zebu

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Συγνωμη αλλά δεν καταλαβαινω ούτε τι λες, ούτε σε τι διαφωνεις, ούτε ποιο ειναι το θεμα σου, δεν μπορω να σε παρακολουθησω
Πέσε για υπνο εχεις τριμελές αύριο
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.528
Like
21.891
Πόντοι
5.006
Παντως τυποι να μοιραστω κατι μαζι σας…
Επιστρεφοντας απο ταξιδι προσφατα, διαπιστωσα πως στον ακριβως απο πανω οροφο το διαμερισμα νοικιαστηκε σε εξωπραγματικο μουνι που αδυνατώ να πιστέψω οτι ΔΕΝ ειναι του χώρου. Μιλαμε για άτι 1.70-1.75. Αψεγαδιαστο κορμι, καμπυλες ξανθο, κοινως αυτο που λεμε All In… ηλικια πρεπει να παιζει γυρω στα 35. Επαθα κοκομπλοκο
που μενεις?
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Παντως τυποι να μοιραστω κατι μαζι σας…
Επιστρεφοντας απο ταξιδι προσφατα, διαπιστωσα πως στον ακριβως απο πανω οροφο το διαμερισμα νοικιαστηκε σε εξωπραγματικο μουνι που αδυνατώ να πιστέψω οτι ΔΕΝ ειναι του χώρου. Μιλαμε για άτι 1.70-1.75. Αψεγαδιαστο κορμι, καμπυλες ξανθο, κοινως αυτο που λεμε All In… ηλικια πρεπει να παιζει γυρω στα 35. Επαθα κοκομπλοκο
Άντε ρε φιλαράκι....τώρα που τακιμιασαμε λοιπόν δεν μας λες και για την πολυκατοικία που ρωτάει ο συμπουρδελος....να αποκτήσουμε όλη μια εμπεριστατωμένη άποψη....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.585
Like
13.956
Πόντοι
3.656
Πες μου ότι πηγές πολύ μικρός για να ξεμπερδεψεις γρήγορα.....και μετά να ψωλαρμενιζεις όλη μέρα εδώ....
μου είχε βάλει όρο στο συμβόλαιο το ντιλιβεράδικο της γειτονιάς πρώτα φαντάρος και μετά θα με προσλάβει με 3+1

επίσης το ότι ψωλαρμενίζω σημαίνει ότι έχω κάνει σωστά τη δουλειά μου και όλα πάνε όπως πρέπει δε χρειάζεται η παρέμβαση μου :coffee:
 

Moscowita

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2014
Μηνύματα
2.227
Κριτικές
16
Like
1.448
Πόντοι
506
Άντε ρε φιλαράκι....τώρα που τακιμιασαμε λοιπόν δεν μας λες και για την πολυκατοικία που ρωτάει ο συμπουρδελος....να αποκτήσουμε όλη μια εμπεριστατωμένη άποψη....
Πειραιά αγαπητέ κέντρο πολύ κεντρο. Ασυλληπτο μουνι. Εχω φαει τον κόσμο να δω που δουλευει. Παντως με ντυσιμο σεντ λορεντ κ λουμπουτεν στιλετο οριτζιναλε μου κανει για πολυ ακριβο κασέ. Το σώμα παραπεμπει σε στριπτιτζου
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Ε τοτε άραξε εδω μαζι μας. Ασε τα δικηγοριστικα κ πες μας για κανα μουνακι
Πάνω από εκατόν εξήντα πέντε κιλά δεν το υπολογίζεις με τη λέξη μουνακι....το περιγράφεις με μετρικούς τόνους....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.965
Like
11.205
Πόντοι
2.606
Πειραιά αγαπητέ κέντρο πολύ κεντρο. Ασυλληπτο μουνι. Εχω φαει τον κόσμο να δω που δουλευει. Παντως με ντυσιμο σεντ λορεντ κ λουμπουτεν στιλετο οριτζιναλε μου κανει για πολυ ακριβο κασέ. Το σώμα παραπεμπει σε στριπτιτζου
Αν έλεγες Περαία το συζηταγαμε...τώρα δε θέλω να μπω στα χωράφια του ραουπαου....τον στεναχώρησα και με το πρωτάθλημα....έχει και δύσκολη πεθερά.....μπορείς να στείλεις όμως λεπτομέρειες στον τρουμπακη ...είναι τσακαλακι αυτός,θα στο βρει το μουνακι πιτς φυτίλι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom