Νέα

Δήμητρα Αλεξανδράκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PA_2007
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.242
Like
34.857
Πόντοι
9.931
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

Όταν λέτε αρχηγός εννοείτε εκείνο το μαιμουδελι που παίζει βιντεοπαιχνίδια και του έφερνε ο μπαμπάς του φαγητό να φάει; Αν η Δημητρούλα γκαστρώθηκε από εκείνο το αίσχος, ορκίζομαι εδώ και τώρα θα γίνω ένας νέος Σαντμαν.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
καλο μουνι η βλαχαρα ρε πουστη μου...αλλα δευτεραντζα και νταλικερης κριμα :undecided:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
ποιος πουστης την εχυσε μεσα στη μουναρα της γαμω το....:cussing:
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281

Συνημμένα

  • F2C7A3C1-69E1-40DB-ABEA-0AA41CCB1764.png
    F2C7A3C1-69E1-40DB-ABEA-0AA41CCB1764.png
    726,5 KB · Εμφανίσεις: 286

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
ο τουνης ρε φιλε?
ελπιζω το παιδι να παρει απο την δημητρουλα
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.242
Like
34.857
Πόντοι
9.931
Πόσο μαλακας πρέπει να είσαι για να γκαστρωνεις την χιλιοχυμενη Αλεξανδράκη:headbang::headbang:
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
Πόσο μαλακας πρέπει να είσαι για να γκαστρωνεις την χιλιοχυμενη Αλεξανδράκη:headbang::headbang:
ελα ντε...μονο για μοστρα ειναι ο λιμενεργατης που να κανεις σπιτι με αυτο το νευροσπασμα
 

peter_forum

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
340
Like
37
Πόντοι
1
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

Όταν λέτε αρχηγός εννοείτε εκείνο το μαιμουδελι που παίζει βιντεοπαιχνίδια και του έφερνε ο μπαμπάς του φαγητό να φάει; Αν η Δημητρούλα γκαστρώθηκε από εκείνο το αίσχος, ορκίζομαι εδώ και τώρα θα γίνω ένας νέος Σαντμαν.

Ο μπαμπάς σας
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.214
Πόντοι
6.056
ποιος ειναι αυτος ρε τυποι ο βιντεπαιχνιδας?
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326

milftaster

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2016
Μηνύματα
455
Like
251
Πόντοι
21
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

Όταν λέτε αρχηγός εννοείτε εκείνο το μαιμουδελι που παίζει βιντεοπαιχνίδια και του έφερνε ο μπαμπάς του φαγητό να φάει; Αν η Δημητρούλα γκαστρώθηκε από εκείνο το αίσχος, ορκίζομαι εδώ και τώρα θα γίνω ένας νέος Σαντμαν.

Ο μπαμπάς σας
:2funny::):2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: βρε ηλιθιοι καθυστερημενοι , θελετε ταχα μου να λεγεστε και ενηλικες με νοηση !
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να πιστευετε οτι ενας youtuber που τον βλεπουν σε μονιμη βαση ατομα με αναπηρια στα μυαλα(οπως ειναι οι περισσοτεροι εφηβοι σημερα), ψωλοχυσε και ΓΚΑΣΤΡΩΣΕ μια ψωνισμενη καταπιολα σαν αυτην, που εχει φουλ ακρες της showbiz απο 2010 και πρωτυτερα που ειχε χωθει στο τριμπουρδελο που λεγεται showbiz με τα next top model και τα συναφη σκατα και μεχρι χθες την γαμαγε ενας καρκινιαρης μαφιοζος σαν τον Μηλιωνη !
Και ολα αυτα επειδη ο υποτιθεμενος 'αρχηγος' (γελαει το συμπαν με τον χαρακτηρισμο αρχηγος), εχει μια σχετικη αρρενωποτητα και εμφανιση για να 'αντεξει' να 'δικαιολογηθει' στα αναπηρα μυαλα σας, μια τετοια 'σχεση' !
ΞΥΠΝΑΤΕ ΠΙΘΗΚΟΙ !
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326


Όταν λέτε αρχηγός εννοείτε εκείνο το μαιμουδελι που παίζει βιντεοπαιχνίδια και του έφερνε ο μπαμπάς του φαγητό να φάει; Αν η Δημητρούλα γκαστρώθηκε από εκείνο το αίσχος, ορκίζομαι εδώ και τώρα θα γίνω ένας νέος Σαντμαν. [/quote]

Ο μπαμπάς σας [/quote]:2funny::):2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny: βρε ηλιθιοι καθυστερημενοι , θελετε ταχα μου να λεγεστε και ενηλικες με νοηση !
ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ να πιστευετε οτι ενας youtuber που τον βλεπουν σε μονιμη βαση ατομα με αναπηρια στα μυαλα(οπως ειναι οι περισσοτεροι εφηβοι σημερα), ψωλοχυσε και ΓΚΑΣΤΡΩΣΕ μια ψωνισμενη καταπιολα σαν αυτην, που εχει φουλ ακρες της showbiz απο 2010 και πρωτυτερα που ειχε χωθει στο τριμπουρδελο που λεγεται showbiz με τα next top model και τα συναφη σκατα και μεχρι χθες την γαμαγε ενας καρκινιαρης μαφιοζος σαν τον Μηλιωνη !
Και ολα αυτα επειδη ο υποτιθεμενος 'αρχηγος' (γελαει το συμπαν με τον χαρακτηρισμο αρχηγος), εχει μια σχετικη αρρενωποτητα και εμφανιση για να 'αντεξει' να 'δικαιολογηθει' στα αναπηρα μυαλα σας, μια τετοια 'σχεση' !
ΞΥΠΝΑΤΕ ΠΙΘΗΚΟΙ ! [/quote]
Αυτός ο Μηλιωνης τι είναι ?
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.881
Πόντοι
3.556
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

ωπα ρε τύπε αφου ο κμαν ειναι εξωτερικο ποτε προλαβε; :confused:
 

Toni_M_A_P

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2014
Μηνύματα
292
Κριτικές
7
Like
361
Πόντοι
281
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

ωπα ρε τύπε αφου ο κμαν ειναι εξωτερικο ποτε προλαβε; :confused:

Θα κεράσεις ουίσκι και μουνι στο χιλτον; Τι θα γίνει, μας έχεις ένα χρόνο και περιμένουμε. Τράβα μπες απ’ το παλιό προφίλ, μετά την αναβάθμιση του σάιτ όλοι οι διαγραμμένοι λογαριασμοί είναι ξανά ενεργοί. Άντε πάσα μου.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.333
Like
16.881
Πόντοι
3.556
Εχει εξαφανιστεί το μουνετο απο τα σοσιαλ, ξέρουμε τι συμβαίνει;; Υποθετω οτι θα εχει μπλέξει με κανα μεγα-χορηγο και θα ζει τον ερωτα της:cheesy: :cheesy:

Γκαστρώθηκε ...
Αρχηγός μου μυρίζει
Παπαπαπαπαπαπαπ

ωπα ρε τύπε αφου ο κμαν ειναι εξωτερικο ποτε προλαβε; :confused:

Θα κεράσεις ουίσκι και μουνι στο χιλτον; Τι θα γίνει, μας έχεις ένα χρόνο και περιμένουμε. Τράβα μπες απ’ το παλιό προφίλ, μετά την αναβάθμιση του σάιτ όλοι οι διαγραμμένοι λογαριασμοί είναι ξανά ενεργοί. Άντε πάσα μου.

που εισαι μωρη γαμιολα καραμανη:headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom