Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Πάντως το σκεπτικό σου να παντρευτεί κάποιος για να μην τον θεωρούν ανώριμο οι γυναίκες το βρίσκω... ανώριμο!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
γιατι όχι? γουστάρουμε παντρευόμαστε, ξυνιζει μετα χωριζουμε. τοσο απλο. αν εσυ φοβάσαι τα διαζυγια ή τα παιδια δεν σε υποχρεωνει κανεις. μια εμπειρια είναι, εμενα μου αρεσε που το εζησα 1 φορα και αν ξαναζουσα θα το ξαναεκανα. δευτερη φορα δεν ξερω για την ωρα θα ελεγα όχι.
αλλα ξες ποσο καλυτερο είναι να εισαι χωρισμένος από ότι αγαμος?
δεν σε ξαναπρηζουν οι δικοι σου για γαμο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο εμπειρο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο φερεγγυο και σοβαρο.
μεχρι και κονε σου κανονιζουν οι γνωστες ή και ερχονται μονες τους ελευθερες και χωρισμένες που πριν δεν ασχολούνταν μαζι σου.
αν δεν εχεις οικονομικο θεμα εχω προτινω να παντρευτείς τουλάχιστον 1 φορα ετσι για την εμπειρια, μετα βλέπεις και κανεις τι θες στην ζωη σου. χωρις να το εχεις ζησει μπορει οι αλλοι να σου λενε ότι θελουν αν το εχεις περασει δεν σε κοροιδευει κανεις ξανα.
πολύ σωστα εγραψε και ενας άλλος αν δεν παντρευτείς 1 φορα μεχρι τα 40 σε θεωρουν προβληματικο κυριως οι γυναικες...
Γιατι να κανουμε μια ζωη οτι θελουν οι γυναικες;; Aφου και οι ιδιες λενε οτι αν ειχαν γεννηθει αντρες, θα αλλαζαν τις γυναικες σαν τα πουκαμισα.. Επομενως, ειναι οτι να'ναι..
Αυτο με το γαμο (οτι πρεπει να το ζησεις),ειναι σαν να λεμε: να κολλησεις τουλαχιστον μια φορα γριπη, για να δεις πως ειναι..
Νομιζω οτι το συμφωνο συμβιωσης ειναι μια καλη λυση.. για να ειναι η σχεση -α λα καρτ- και να σπαει ανα πασα στιγμη, οταν η μονογαμια, φερει την αγαμια. Η' προκυψει οποιοδηποτε αλλο προβλημα.
Απο την αλλη, ενα διαζυγιο στην πλατη, ειτε αφορα αντρες ειτε γυναικες, δεν ειναι οτι καλυτερο' γιατι γεννα ενα ερωτηματικο του τι συνεβει,(κατα την διαρκεια ενος γαμου),και τι δεν πηγε καλα.. Ετσι, θα αιωρειται ενα ανεξιχνιαστο πεπλο μυστηριου πανω απο μια μελλοντικη σχεση, και τα ατομα μεσα σε αυτην, θα ειναι πιο συγκρατημενα.
 

lakis7

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2005
Μηνύματα
87
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
0
γιατι όχι? γουστάρουμε παντρευόμαστε, ξυνιζει μετα χωριζουμε. τοσο απλο. αν εσυ φοβάσαι τα διαζυγια ή τα παιδια δεν σε υποχρεωνει κανεις. μια εμπειρια είναι, εμενα μου αρεσε που το εζησα 1 φορα και αν ξαναζουσα θα το ξαναεκανα. δευτερη φορα δεν ξερω για την ωρα θα ελεγα όχι.

αλλα ξες ποσο καλυτερο είναι να εισαι χωρισμένος από ότι αγαμος?
δεν σε ξαναπρηζουν οι δικοι σου για γαμο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο εμπειρο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο φερεγγυο και σοβαρο.
μεχρι και κονε σου κανονιζουν οι γνωστες ή και ερχονται μονες τους ελευθερες και χωρισμένες που πριν δεν ασχολούνταν μαζι σου.
αν δεν εχεις οικονομικο θεμα εχω προτινω να παντρευτείς τουλάχιστον 1 φορα ετσι για την εμπειρια, μετα βλέπεις και κανεις τι θες στην ζωη σου. χωρις να το εχεις ζησει μπορει οι αλλοι να σου λενε ότι θελουν αν το εχεις περασει δεν σε κοροιδευει κανεις ξανα.
πολύ σωστα εγραψε και ενας άλλος αν δεν παντρευτείς 1 φορα μεχρι τα 40 σε θεωρουν προβληματικο κυριως οι γυναικες...

Είναι τελείως ανώριμη αντιμετώπιση του θέματος, γνώμη μου και χωρίς παρεξήγηση.


 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
αλλα ξες ποσο καλυτερο είναι να εισαι χωρισμένος από ότι αγαμος?
δεν σε ξαναπρηζουν οι δικοι σου για γαμο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο εμπειρο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο φερεγγυο και σοβαρο.
μεχρι και κονε σου κανονιζουν οι γνωστες ή και ερχονται μονες τους ελευθερες και χωρισμένες που πριν δεν ασχολούνταν μαζι σου.
αν δεν εχεις οικονομικο θεμα εχω προτινω να παντρευτείς τουλάχιστον 1 φορα ετσι για την εμπειρια, μετα βλέπεις και κανεις τι θες στην ζωη σου. χωρις να το εχεις ζησει μπορει οι αλλοι να σου λενε ότι θελουν αν το εχεις περασει δεν σε κοροιδευει κανεις ξανα.
πολύ σωστα εγραψε και ενας άλλος αν δεν παντρευτείς 1 φορα μεχρι τα 40 σε θεωρουν προβληματικο κυριως οι γυναικες...

Συμφωνώ εν μέρει,αλλά εαν χώρισες επειδή στα φόραγε η γυναίκα σου και αυτό μαθευόταν,θα ήθελαν πάλι να σε γνωρίσουν;
 

talbot

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2017
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Σαν μεσήλικας παντρεμένος θα σας καταθέσω τη μεγάλη αλήθεια της ζωής: η πιό ακριβή πουτάνα που θα πηδήξετε ποτέ στη ζωή σας είναι η γυναίκα που θα παντρευτείτε....
Το είχα ακούσει κάποτε από έναν ηλικιωμένο όταν ήμουν πιτσιρικάς 19 χρονών και σκέφτηκα τότε: τι λέει μωρέ ο μαλάκας....
Δυστυχώς κατάλαβα πόσο δίκιο είχε μετά από 15 χρόνια γάμου...
 

putaniaris89

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2017
Μηνύματα
685
Like
42
Πόντοι
6
γιατι όχι? γουστάρουμε παντρευόμαστε, ξυνιζει μετα χωριζουμε. τοσο απλο. αν εσυ φοβάσαι τα διαζυγια ή τα παιδια δεν σε υποχρεωνει κανεις. μια εμπειρια είναι, εμενα μου αρεσε που το εζησα 1 φορα και αν ξαναζουσα θα το ξαναεκανα. δευτερη φορα δεν ξερω για την ωρα θα ελεγα όχι.

αλλα ξες ποσο καλυτερο είναι να εισαι χωρισμένος από ότι αγαμος?
δεν σε ξαναπρηζουν οι δικοι σου για γαμο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο εμπειρο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο φερεγγυο και σοβαρο.
μεχρι και κονε σου κανονιζουν οι γνωστες ή και ερχονται μονες τους ελευθερες και χωρισμένες που πριν δεν ασχολούνταν μαζι σου.
αν δεν εχεις οικονομικο θεμα εχω προτινω να παντρευτείς τουλάχιστον 1 φορα ετσι για την εμπειρια, μετα βλέπεις και κανεις τι θες στην ζωη σου. χωρις να το εχεις ζησει μπορει οι αλλοι να σου λενε ότι θελουν αν το εχεις περασει δεν σε κοροιδευει κανεις ξανα.
πολύ σωστα εγραψε και ενας άλλος αν δεν παντρευτείς 1 φορα μεχρι τα 40 σε θεωρουν προβληματικο κυριως οι γυναικες...

ειναι λεει καλυτερο να εισαι χωρισμενος απο αγαμος τι αλλος θα ακουσουμε σε αυτην την κοινωνια των τρελων
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.108
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Σαν μεσήλικας παντρεμένος θα σας καταθέσω τη μεγάλη αλήθεια της ζωής: η πιό ακριβή πουτάνα που θα πηδήξετε ποτέ στη ζωή σας είναι η γυναίκα που θα παντρευτείτε....
Το είχα ακούσει κάποτε από έναν ηλικιωμένο όταν ήμουν πιτσιρικάς 19 χρονών και σκέφτηκα τότε: τι λέει μωρέ ο μαλάκας....
Δυστυχώς κατάλαβα πόσο δίκιο είχε μετά από 15 χρόνια γάμου...
Tυπε, το ιδιο ακριβως ακουγα κι εγω μικρος απο ηλικιωμενους..
γι' αυτο δεν προχωρησα ποτε, στο κεφαλαιο, γαμος.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.066
Like
3.712
Πόντοι
606
Σαν μεσήλικας παντρεμένος θα σας καταθέσω τη μεγάλη αλήθεια της ζωής: η πιό ακριβή πουτάνα που θα πηδήξετε ποτέ στη ζωή σας είναι η γυναίκα που θα παντρευτείτε....

Αυτό το λες εαν παντρευτείς καμια 30 χρόνια μικρότερη.

 

urban

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
354
Like
6
Πόντοι
1
Δουλεύω Αφρική. Συνάδελφος εδώ αρκετά πιο παλιός από εμένα βγάζει 18 χιλιάρικα τον μήνα. Τον πέτυχα σε τηλεφωνικό παντόφλιασμα από την γυναίκα του στην Ελλάδα σχετικό με λεφτά :helpplea:
Ο άνθρωπος ειναι στην άλλη άκρη του κόσμου για καλύτερο μεροκάματο (και στην Ελλάδα δούλευε με σχετικά καλό μισθό) αλλά η γυναίκα του του ζητάει συνεχώς και άλλα. Τα λεφτά που βγάζω εδώ θα τα τρώω παντα με μοντελογκόμενες. Το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και στον επόμενο μήνα off θα αράξω Παρίσι μερικες μερες πάντα με μοντελέ. Από οτι βλέπω τα ταξίδια με υπερμουνιά κοστίζουν λιγότερο από οικογένεια και οι μοντελογκόμενες αναγνωρίζουν περισσότερο από τις αχάριστες συζύγους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δουλεύω Αφρική. Συνάδελφος εδώ αρκετά πιο παλιός από εμένα βγάζει 18 χιλιάρικα τον μήνα. Τον πέτυχα σε τηλεφωνικό παντόφλιασμα από την γυναίκα του στην Ελλάδα σχετικό με λεφτά :helpplea:
Ο άνθρωπος ειναι στην άλλη άκρη του κόσμου για καλύτερο μεροκάματο (και στην Ελλάδα δούλευε με σχετικά καλό μισθό) αλλά η γυναίκα του του ζητάει συνεχώς και άλλα. Τα λεφτά που βγάζω εδώ θα τα τρώω παντα με μοντελογκόμενες. Το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και στον επόμενο μήνα off θα αράξω Παρίσι μερικες μερες πάντα με μοντελέ. Από οτι βλέπω τα ταξίδια με υπερμουνιά κοστίζουν λιγότερο από οικογένεια και οι μοντελογκόμενες αναγνωρίζουν περισσότερο από τις αχάριστες συζύγους
και οι ακαποτοι κρεμπιεδες?
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
3
Like
1.666
Πόντοι
216
βρες μια κανε παιδια και αν δεν μπορειτε μαζι μετα στειλε την διατροφή να την πληρωση η μητερα σου

ετσι εχει κανει ένα γειτονας μου μενει ακριβως απέναντι μου και είναι στα 55 πλεον με διδυμα παιδιακια 7 χρονων παρακαλω

αυτος εχει γκομενα και η μανα του πληρωνει την διατροφή των παιδιων μενει στο ιδιο σπιτι με την μητερα του και επειδή δεν εχει μια σταθερη εργασια (γκομενα εχει όμως) φερνει την γκομενα στο σπιτι για φικι-φικι 

χααχαχαχα εάν οντως υπαρχει τετοιο πραγμα, μιλαμε για την απολυτη μιζερια στο μεγαλειο της! Αληθεια λες τυπε?

1000 πρεζακιας!
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
3
Like
1.666
Πόντοι
216
Η γυναίκα επείγει να κάνει παιδί γιατί τη βιάζει ο χρόνος. Δε μπορεί σαν εμάς να κάνει παιδι οταν γουστάρει.

Γι'αυτό κανουν σαν υστερικές

ετσι είναι, και πανω στην τρελα τους αγνοουν βασικα πραγματα όπως η επιβιωση, κτλπ!
Εχω φιλο που είναι με ένα ζωον, που ηταν ανεργη, 32 χρονων γαιδουρα ζουσε με κατι διευρα απτους γονεις της, και παραλληλα πουλαγε και τρελα να κανει παιδι!

Δηλαδη ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ τα ειχε μια χαρα η τυπισσα...

Προσπαθουσε ο δικος μου (άλλος από κει) να της εξηγησει τα αυτονόητα, ότι δεν μπορουν να κανουν παιδι χωρις να μπορουν να του εξασφαλισουν ουτε τα βασικα κτλπ, κι ακολουθησε το κλασσικο φοβερο επιχειρημα του κωλου 'ουτε εμενα ειχαν οι γονεις μου, αλλα με εκαναν!'...
Ε, γι αυτό εχουμε γεμισει ηλιθιους...
 

urban

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
354
Like
6
Πόντοι
1
ετσι είναι, και πανω στην τρελα τους αγνοουν βασικα πραγματα όπως η επιβιωση, κτλπ!
Εχω φιλο που είναι με ένα ζωον, που ηταν ανεργη, 32 χρονων γαιδουρα ζουσε με κατι διευρα απτους γονεις της, και παραλληλα πουλαγε και τρελα να κανει παιδι!

Δηλαδη ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ τα ειχε μια χαρα η τυπισσα...

Προσπαθουσε ο δικος μου (άλλος από κει) να της εξηγησει τα αυτονόητα, ότι δεν μπορουν να κανουν παιδι χωρις να μπορουν να του εξασφαλισουν ουτε τα βασικα κτλπ, κι ακολουθησε το κλασσικο φοβερο επιχειρημα του κωλου 'ουτε εμενα ειχαν οι γονεις μου, αλλα με εκαναν!'...
Ε, γι αυτό εχουμε γεμισει ηλιθιους...

:)

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.586
Κριτικές
2
Like
6.042
Πόντοι
2.356
Δουλεύω Αφρική. Συνάδελφος εδώ αρκετά πιο παλιός από εμένα βγάζει 18 χιλιάρικα τον μήνα. Τον πέτυχα σε τηλεφωνικό παντόφλιασμα από την γυναίκα του στην Ελλάδα σχετικό με λεφτά :helpplea:
Ο άνθρωπος ειναι στην άλλη άκρη του κόσμου για καλύτερο μεροκάματο (και στην Ελλάδα δούλευε με σχετικά καλό μισθό) αλλά η γυναίκα του του ζητάει συνεχώς και άλλα. Τα λεφτά που βγάζω εδώ θα τα τρώω παντα με μοντελογκόμενες. Το καλοκαίρι ήμουν Μύκονο και στον επόμενο μήνα off θα αράξω Παρίσι μερικες μερες πάντα με μοντελέ. Από οτι βλέπω τα ταξίδια με υπερμουνιά κοστίζουν λιγότερο από οικογένεια και οι μοντελογκόμενες αναγνωρίζουν περισσότερο από τις αχάριστες συζύγους

ΑΠΛΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΩ ΟΜΩΣ
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.337
Κριτικές
61
Like
3.066
Πόντοι
7.216
ετσι είναι, και πανω στην τρελα τους αγνοουν βασικα πραγματα όπως η επιβιωση, κτλπ!
Εχω φιλο που είναι με ένα ζωον, που ηταν ανεργη, 32 χρονων γαιδουρα ζουσε με κατι διευρα απτους γονεις της, και παραλληλα πουλαγε και τρελα να κανει παιδι!

Δηλαδη ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ τα ειχε μια χαρα η τυπισσα...

Προσπαθουσε ο δικος μου (άλλος από κει) να της εξηγησει τα αυτονόητα, ότι δεν μπορουν να κανουν παιδι χωρις να μπορουν να του εξασφαλισουν ουτε τα βασικα κτλπ, κι ακολουθησε το κλασσικο φοβερο επιχειρημα του κωλου 'ουτε εμενα ειχαν οι γονεις μου, αλλα με εκαναν!'...
Ε, γι αυτό εχουμε γεμισει ηλιθιους...

Κλασσική περίπτωση βλάβης....
Και στην κατηγορία της φίλης παραπάνω δεν ανήκουν μονο οι άνεργοι αλλά και οι υποτίθεται εργαζόμενοι αλλά με μισθούς πίνας (βλ. <700 ευρώ/μήνα ) οποτε δεν είναι και λίγοι αμα τους αθροισεις...
 

ananias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.939
Κριτικές
3
Like
1.666
Πόντοι
216
Κλασσική περίπτωση βλάβης....
Και στην κατηγορία της φίλης παραπάνω δεν ανήκουν μονο οι άνεργοι αλλά και οι υποτίθεται εργαζόμενοι αλλά με μισθούς πίνας (βλ. <700 ευρώ/μήνα ) οποτε δεν είναι και λίγοι αμα τους αθροισεις...

στειρωση επι το που χωρις πολλα-πολλα, τυποι!
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.202
Like
1.736
Πόντοι
216
λιγα είναι και είναι κακο που είναι τοσο λιγα. κανονικα τα διαζυγια θα επρεπε να είναι το 90% των γαμων που δεν πανε καλα και όχι μονο το 40% περιπου που είναι σημερα.
επισης είναι κακο που υπαρχει ως υπολειμα του παρελθόντος ο θεσμος του γαμου που εγινε για να προστατευει και να ταϊζει ο πατερας παιδια και μητερα, η δε μητερα ως εξαρτημενη από αυτόν να υποκυπτει. μεταπολεμικα η γυναικα επαψε να εχει αναγκη ταϊσματος, οποτε επαψε να ακουει τον αντρα, οποτε δεν εχει και νοημα ο γαμος. εκ των πραγματων θα καταργηθεί σε λιγες γενιες, όπως και αλλα εθιμα που δεν ειχαν νοημα, ηδη στην βορειο ευρωπη που εχουν προχωρησει σιγα σιγα επικρατουν οι μονογονεϊκες οικογενειες εναντι των παραδοσιακών, αλλα οσο υπαρχει θα δημιουργει προβλήματα κυριως και λιγοτερες περιπτώσεις ευτυχισμένων ζευγαριων (αυτό το 10% που ουτε χωριζουν ουτε υποφερουν μεσα στο γαμο)

Σωστός τύπε  :headbang2: :thumbsup:
 

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
713
Κριτικές
1
Like
397
Πόντοι
26
γιατι όχι? γουστάρουμε παντρευόμαστε, ξυνιζει μετα χωριζουμε. τοσο απλο. αν εσυ φοβάσαι τα διαζυγια ή τα παιδια δεν σε υποχρεωνει κανεις. μια εμπειρια είναι, εμενα μου αρεσε που το εζησα 1 φορα και αν ξαναζουσα θα το ξαναεκανα. δευτερη φορα δεν ξερω για την ωρα θα ελεγα όχι.

αλλα ξες ποσο καλυτερο είναι να εισαι χωρισμένος από ότι αγαμος?
δεν σε ξαναπρηζουν οι δικοι σου για γαμο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο εμπειρο.
οι γυναικες σε αντιμετωπιζουν ως πιο φερεγγυο και σοβαρο.
μεχρι και κονε σου κανονιζουν οι γνωστες ή και ερχονται μονες τους ελευθερες και χωρισμένες που πριν δεν ασχολούνταν μαζι σου.
αν δεν εχεις οικονομικο θεμα εχω προτινω να παντρευτείς τουλάχιστον 1 φορα ετσι για την εμπειρια, μετα βλέπεις και κανεις τι θες στην ζωη σου. χωρις να το εχεις ζησει μπορει οι αλλοι να σου λενε ότι θελουν αν το εχεις περασει δεν σε κοροιδευει κανεις ξανα.
πολύ σωστα εγραψε και ενας άλλος αν δεν παντρευτείς 1 φορα μεχρι τα 40 σε θεωρουν προβληματικο κυριως οι γυναικες...
Εγώ αγαπητέ είμαι 41 χρονών άγαμος και αρκετά εμφανίσιμος.
Σε πληροφορώ οτι οι γονείς μου ποτέ δε με ενόχλησαν στο θέμα γάμου , ίσα ίσα βλέπουν το τι καριόλες κυκλοφορούν εκεί έξω και μου λένε οτι καλά κάθομαι στα αυγά μου.Το ίδιο μου λένε και φίλοι και γνωστοί.(παντρεμένοι και μη).
Οικονομικό θέμα δεν έχω και γαμάω όποτε γουστάρω τα καλύτερα μουνιά.Τώρα τα περί γνωριμιών που σου κανονίζουν αν είσαι παντρεμένος-χωρισμένος είναι να είχαμε να λέγαμε.Έχω δει τι πατσαβούρες έχουν πασάρει για γνωριμία κατά καιρούς σε 1-2 φίλους χωρισμένους που έχω και γελάω με τα χάλια τους.
Όσο για το τελευταίο που είπες οτι οι γυναίκες σε θεωρούν προβληματικό αν δεν έχεις παντρευτεί έστω μια φορά μέχρι τα 40 , τις γράφω στα τριχωτά μου τα παπάρια.Όταν δε μυρίσουν οτι έχει ο άλλος παραδάκι αλλάζουν άποψη για όλα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom