Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Τους τελευταίους 6 μήνες 3 διαζύγια σε φίλους που είναι παντρεμένοι λιγότερο από 2 χρόνια (και βλέπω άλλους 2-3 που ειναι θέμα χρόνου)...με παιδιά σχεδόν αβάπτιστα. Τι να τον κάνεις τον γάμο...χωρισμένοι απ'τα 30-35 τους ολοι αυτοί μια ζωή θα πληρώνουν διατροφές και το παιδί τους θα μεγαλώνει με πατριό και θα λενε εκεινον μπαμπά.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Τους τελευταίους 6 μήνες 3 διαζύγια σε φίλους που είναι παντρεμένοι λιγότερο από 2 χρόνια (και βλέπω άλλους 2-3 που ειναι θέμα χρόνου)...με παιδιά σχεδόν αβάπτιστα. Τι να τον κάνεις τον γάμο...χωρισμένοι απ'τα 30-35 τους ολοι αυτοί μια ζωή θα πληρώνουν διατροφές και το παιδί τους θα το φροντίζει πατριός μια ζωή και θα λενε εκεινον μπαμπά.

Ετσι ρε φιλε...καταντια....αλλα και ανυπολογιστη καταστροφη, και για τους αντρες, και για τα παιδια,
και για τις ιδιες, αλλα τοσο μαλακισμενες ειναι...μπουρλοτο ολα....χαμενα κορμια αυτες οι γυναικες...
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Τους τελευταίους 6 μήνες 3 διαζύγια σε φίλους που είναι παντρεμένοι λιγότερο από 2 χρόνια (και βλέπω άλλους 2-3 που ειναι θέμα χρόνου)...με παιδιά σχεδόν αβάπτιστα. Τι να τον κάνεις τον γάμο...χωρισμένοι απ'τα 30-35 τους ολοι αυτοί μια ζωή θα πληρώνουν διατροφές και το παιδί τους θα μεγαλώνει με πατριό και θα λενε εκεινον μπαμπά.

Λένε καθόλου για ποιο λόγο χωρίζουν;Βαρεμάρα;Οικονομικοί λόγοι;Κέρατο;
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Mε κάλεσε η φίλη μου ελληνίδα στο εξοχικό της σε κοντινό νησί, και βρέθηκα πάνω απο το κεφάλι μου στον πρώτο όροφο να έχουν έρθει και οι γονείς της.Και στο δίπλα διαμέρισμα ήταν ο αδελφός της με την γυναίκα του. Σούπερ ελλεινιδίαση ξενερουά και αντικούκου η κατάσταση. Την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια.  :S

Ναι ρε, κλασικες ελληνιδαρες!
Ολο το concept οπως το θελουν,
μπαμπας-μαμα-αδερφια-σκυλια-γατια,
α, και αμα λαχει και το σκυλακι-αντρας να πλαισιωνει το καρε.
Αχρηστες!
Στα τσακιδια ολες τους οι προβληματικες!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.761
Κριτικές
6
Like
11.222
Πόντοι
3.936
Ναι ρε, κλασικες ελληνιδαρες!
Ολο το concept οπως το θελουν,
μπαμπας-μαμα-αδερφια-σκυλια-γατια,
α, και αμα λαχει και το σκυλακι-αντρας να πλαισιωνει το καρε.
Αχρηστες!
Στα τσακιδια ολες τους οι προβληματικες!
Έτσι είναι τύπε. Αν θέλω το μάτι του μπίγκ μπράδερ πάνω απο το κεφάλι μου, πάω καλύτερα να κάνω διακοπές με την οικογένεια μου. Και όχι με ξένες για εμένα οικογένειες.
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Λένε καθόλου για ποιο λόγο χωρίζουν;Βαρεμάρα;Οικονομικοί λόγοι;Κέρατο;

Ένας κεράτωσε και τον έπιασε...οι άλλοι 2 απλά δεν την παλεύανε πλεον μαζι. Καυγάδες και ένταση συνέχεια. Και σε αλλα 2-3 ζευγαρια στον στενο μου κυκλο τα ιδια...δεν περνάνε καλά ουτε οι γυναικες ουτε οι αντρες. Καλά άσε από σεξ...εχουν ξεχασει πως γινεται.
 

torcap1989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
176
Like
89
Πόντοι
1
Ένας κεράτωσε και τον έπιασε...οι άλλοι 2 απλά δεν την παλεύανε πλεον μαζι. Καυγάδες και ένταση συνέχεια. Και σε αλλα 2-3 ζευγαρια στον στενο μου κυκλο τα ιδια...δεν περνάνε καλά ουτε οι γυναικες ουτε οι αντρες. Καλά άσε από σεξ...εχουν ξεχασει πως γινεται.

το καλυτερο το ειχε πει ενας τυπος

οταν λεει περνανε τα χρονια δεν υπαρχει διαφορα

ειτε πιανεις τον κωλο σου ειτε πιανεις τον δικο της το ιδιο πραγμα ειναι ακριβως
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Εντάξει η γκάβλα θα χαθεί ειναι φυσιολογικό. Αλλά εγώ βλέπω οτι δεν την παλεύουν ούτε καν σε επιπεδο συνεννοησης οι περισσότεροι. Αλλες αποψεις άλλα γούστα.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εντάξει η γκάβλα θα χαθεί ειναι φυσιολογικό. Αλλά εγώ βλέπω οτι δεν την παλεύουν ούτε καν σε επιπεδο συνεννοησης οι περισσότεροι. Αλλες αποψεις άλλα γούστα.

Αυτά παθαίνεις όταν σε πιέζουν συγγενείς και κοινωνία να παντρευτείς.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Αυτά παθαίνεις όταν σε πιέζουν συγγενείς και κοινωνία να παντρευτείς.

ετσι ειναι μαστορα

εκει φαινεται και ο χαρακτηρας του ατομου

κανεις το δικο σου η υποκυπτεις
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Αυτά παθαίνεις όταν σε πιέζουν συγγενείς και κοινωνία να παντρευτείς.

Αυτό ακριβώς. Ολοι παντρεύονται επειδή φτάσανε στα 30 τους περίπου και έχουν μια σχέση 2 χρόνια. Ειμαστε 30...τα εχουμε 2 χρόνια...ας παντρευτούμε. Ε δεν γινεται ετσι. Την πληρώνουν τα καημένα τα παιδακια μετά που μεγαλώνουν σε διαλυμένα σπίτια.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αυτό ακριβώς. Ολοι παντρεύονται επειδή φτάσανε στα 30 τους περίπου και έχουν μια σχέση 2 χρόνια. Ειμαστε 30...τα εχουμε 2 χρόνια...ας παντρευτούμε. Ε δεν γινεται ετσι. Την πληρώνουν τα καημένα τα παιδακια μετά που μεγαλώνουν σε διαλυμένα σπίτια.

Δυο χρόνια είναι ένα καλό διάστημα για να ξέρεις τί παίρνεις.Εγώ δεν συμφωνώ μ'αυτούς που παντρεύονται στο 6μηνο ή μετά από 10 χρόνια σχέσης που ο έρωτας πλέον έχει φύγει.
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Δυο χρόνια είναι ένα καλό διάστημα για να ξέρεις τί παίρνεις.Εγώ δεν συμφωνώ μ'αυτούς που παντρεύονται στο 6μηνο ή μετά από 10 χρόνια σχέσης που ο έρωτας πλέον έχει φύγει.

2 χρόνια ειναι καλο διαστημα. Αλλα το να παντρευτείς επειδή απλά έφτασες σε μια ηλικία δεν ειναι καλό. Επίσης αλλο περνάω καλα με καποιον σε μια σχέση και αλλο να κανουμε οικογένεια.
 

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
Ένας κεράτωσε και τον έπιασε...οι άλλοι 2 απλά δεν την παλεύανε πλεον μαζι. Καυγάδες και ένταση συνέχεια. Και σε αλλα 2-3 ζευγαρια στον στενο μου κυκλο τα ιδια...δεν περνάνε καλά ουτε οι γυναικες ουτε οι αντρες. Καλά άσε από σεξ...εχουν ξεχασει πως γινεται.

Εχει χαθεί ο διάλογος, ο σεβασμός και η συνενόηση.

Γνωστό μου ζευγάρι χώρισε διότι η σύζυγος έλεγε συνεχώς το εξής:  

"Εσύ βγάζεις 1.200 ευρώ (ο ανδρας) εγώ 1.800 ευρώ (η γυναίκα) άρα εγώ σε ζω, άρα εγώ αποφασίζω για το πως θα ζούμε!!!"

Να σημειώσω πως εμεναν σε οροφοδιαμερισμα ρετιρε του άνδρα χωρίς δάνειο, μεσα στο ιδιο του το σπιτι τα ακουγε.

Ποιος άνδρας μπορεί να δεχτεί τέτοιο τελεσίγραφο?  Την έστειλε στα τσακιδια και ησύχασε .... ευτυχώς δεν είχαν παιδιά!
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
Εχει χαθεί ο διάλογος, ο σεβασμός και η συνενόηση.

Γνωστό μου ζευγάρι χώρισε διότι η σύζυγος έλεγε συνεχώς το εξής: 

"Εσύ βγάζεις 1.200 ευρώ (ο ανδρας) εγώ 1.800 ευρώ (η γυναίκα) άρα εγώ σε ζω, άρα εγώ αποφασίζω για το πως θα ζούμε!!!"

Να σημειώσω πως εμεναν σε οροφοδιαμερισμα ρετιρε του άνδρα χωρίς δάνειο, μεσα στο ιδιο του το σπιτι τα ακουγε.

Ποιος άνδρας μπορεί να δεχτεί τέτοιο τελεσίγραφο?  Την έστειλε στα τσακιδια και ησύχασε .... ευτυχώς δεν είχαν παιδιά!

Και που να δεις οταν αρχίζουν και μπλέκουν και τα πεθερικά. Άχρηστοι και αντρες και γυναικες να κρατησουν τους γονεις τους μακρια από τις ζωες τους. Άρρωστες καταστάσεις.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
746
Πόντοι
96
ενας ακομη λογος για να περιοριστουν δραστικα τα δικαιωματα των γυναικων σε ολα τα επιπεδα

αυξηθηκε ο πλουτος των γυναικων παγκοσμιως και σαρωνει η υπογεννητικοτητα

αριστα τα περιγραφει ο mgtow hellas
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.761
Κριτικές
6
Like
11.222
Πόντοι
3.936
Εχει χαθεί ο διάλογος, ο σεβασμός και η συνενόηση.

Γνωστό μου ζευγάρι χώρισε διότι η σύζυγος έλεγε συνεχώς το εξής: 

"Εσύ βγάζεις 1.200 ευρώ (ο ανδρας) εγώ 1.800 ευρώ (η γυναίκα) άρα εγώ σε ζω, άρα εγώ αποφασίζω για το πως θα ζούμε!!!"

Να σημειώσω πως εμεναν σε οροφοδιαμερισμα ρετιρε του άνδρα χωρίς δάνειο, μεσα στο ιδιο του το σπιτι τα ακουγε.

Ποιος άνδρας μπορεί να δεχτεί τέτοιο τελεσίγραφο?  Την έστειλε στα τσακιδια και ησύχασε .... ευτυχώς δεν είχαν παιδιά!
Και εγώ σε γ..μάω απο όλες τις τρύπες, έπρεπε να της πει..  :takethis:  Άρα εγώ είμαι ο αρχηγός βρωμόμ..νο!!
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.791
Like
746
Πόντοι
96
Αυτά παθαίνεις όταν σε πιέζουν συγγενείς και κοινωνία να παντρευτείς.

αυτο γινεται οταν η κοινωνια λειτουργει με την λογικη της στρουγκας και η μεση ελλεηνιδα και ο μεσος ελλεινας δεν γνωριζει ατομα για σχεσεις εκτος του κυκλου τους/της
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
987
Κριτικές
18
Like
3.522
Πόντοι
5.585
ενας ακομη λογος για να περιοριστουν δραστικα τα δικαιωματα των γυναικων σε ολα τα επιπεδα

αυξηθηκε ο πλουτος των γυναικων παγκοσμιως και σαρωνει η υπογεννητικοτητα

αριστα τα περιγραφει ο mgtow hellas

Υπάρχουν πολλές χώρες που μπορείτε να πάτε να ζήσετε το όνειρο σας. Άντε κλείστε εισιτήριο για Αραβίες και Πακιστάν μην καταπιέζεστε εδώ από τις γυναίκες και τα λεφτά τους.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.903
Like
1.425
Πόντοι
216
Βλεπω η ελληνιδιαση εχει εισχωρησει για τα καλα και σε αυτο το φορουμ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom