Νέα

Δημιουργία οικογένειας -Αξίζει ή όχι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα duskolieggrafi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 482K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
τα ρουχα μου πχ εγω τα σιδερωνα υγρα σε 12 λεπτα η γυναικα μου εκανε 2 ωρες και 40 λεπτα για να το σιδερωσει γιατι τα σιδερωνε στεγνα και τα γυρναγε από 10 φορες και 10 πλευρες το κάθε πουκαμισο ενώ εγω με ένα περασμα στον γιακα και ένα στα μανικια και ένα στον κορμο σιδερωνα σε 1 λεπτο το πουκαμισο που αυτή σιδερωνε σε 8 λεπτα,


δεν λεω παπαριες τα ειχα χρονομετρησει για να δω γιατι καθυστερει ενώ εγω τα κανω γρηγορα.


το αποτέλεσμα ηταν ΤΟ ΙΔΙΟ
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ένα ωραιο και αληθινο που ακουσα παλια λεει

η γυναικα δεν ησυχαζει αν δεν παντρευτεί.

ο αντρας χανει την ησυχια του όταν παντρευτεί.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
16
ένα ωραιο και αληθινο που ακουσα παλια λεει

η γυναικα δεν ησυχαζει αν δεν παντρευτεί.

ο αντρας χανει την ησυχια του όταν παντρευτεί.

Το θεμα ειναι οτι και ανυπαντρος να ειναι, παλι δεν μπορει να ησιχασει γιατι ειναι η κοινωνικη πιεση τετοια που δεν μπορει να τον αφησει ήσυχο!
Και επειδη ο αντρας ενδιαφέρεται πανω απο ολα για την εικονα του στην κοινωνια, αργα η γρηγορα υποκυπτει! (και μετα καταλαβαινει τη μαλακια εκανε!).
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86
Ευτυχισμενα ζευγαρια ξερω δυο
Ολοι οι υπολοιποι απλως ανεχονται
Οι πιθανοτητες ειναι κατα..
 

torcap1989

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2018
Μηνύματα
176
Like
89
Πόντοι
1
παντρευεσαι μονο και μονο λογω των πιεσεων που δεχεσαι απο την κοινωνια
για να μην λενε δειτε το μπακουρι γαμαει ακομα πουτανες στα 40 του και δεν εφτιαξε οικογενεια
 

gggjjjjj

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
911
Like
208
Πόντοι
6
Αντε μαλακες τρεξτε να βαλτε τη κουλουρα να φορτοθειτε κι ενα κακομαθημενο μουλικο να βαλει και καμια 30 αρια κιλα η πατσαβουρα σας να τελειωσει οριστικα η ζωη σας!

Μαλακες...
 

Επισκέπτης
Το θεμα ειναι οτι και ανυπαντρος να ειναι, παλι δεν μπορει να ησιχασει γιατι ειναι η κοινωνικη πιεση τετοια που δεν μπορει να τον αφησει ήσυχο!
Και επειδη ο αντρας ενδιαφέρεται πανω απο ολα για την εικονα του στην κοινωνια, αργα η γρηγορα υποκυπτει! (και μετα καταλαβαινει τη μαλακια εκανε!).
Εσύ θα νυμφευθεις τεντυ;
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
16
Εσύ θα νυμφευθεις τεντυ;

tumblr_oyv4dt5Yti1w99u4ko1_1280.gif
 

acapoeira

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2017
Μηνύματα
7.440
Like
233
Πόντοι
86

Σπασε ρε σιχαμα
Τοσα θρεντ για πουστηδες εχει μεινε σε αυτα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.863
Πόντοι
5.406
Ρε φίλε έλεος...το τερμάτισες. Είπαμε να δεχτούμε οτι Είσαι πουστάρα , αλλα μην μας γαμας τα θέματα έτσι. Μπήκα λίγο το πρωί να χαζέψω κανένα θεματάκι και να βλέπω ολες αυτές τις αηδιες.
 

Πουστρα35

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.340
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
16
Ρε φίλε έλεος...το τερμάτισες. Είπαμε να δεχτούμε οτι Είσαι πουστάρα , αλλα μην μας γαμας τα θέματα έτσι. Μπήκα λίγο το πρωί να χαζέψω κανένα θεματάκι και να βλέπω ολες αυτές τις αηδιες.

Εεεε ενταξει το παραδεχομαι, ισως ειμαι λιγο πιο "γλαφυρή" στα ποσταρισματα μου τελευταια :-)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom