Νέα

Διάθεση ημέρας!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα White Othellos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 676
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
ψψ @Lady Alexia γίνε φιλενάδα με τη @Magi να σας κερνάω καφέδες όταν κερδίζω γιατί την άλλη δουλειά δεν μπορώ να την κάνω, είμαι παρθένος ακόμη :confused:

ΤΑ ΓΑΜΗΣΑ ΤΑ ΜΟΥΝΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
αμαν δασκαλε με επιασες με τις πιτζάμες ! τι εχουμε εδω? για να δω ...μαλιστα ..βλεπω χρημα..βλεπω κατι καρδουλες απο την lady alexia ..

ΟΠΟΤΕ?? εγω να συστηθώ στην κοπελα? τι να κανω ? κατσε να χτενιστώ.....
λοιπον ... για αυτη την εποχη η Μαγκι εχω 2 φιδια ενα 2ποδο σκυλο 4 με 5 αρσενικα πουτανακια εχω καποια σε ελευθερα βοσκη μια σκλαβα μπλεξιμο και κατι φιλες αφεντρες αυτα...ομαδα αίματος ρεζους οπαδικο..

δασκαλε πως τα πηγα ? :2funny::2funny:
 

Lady Alexia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
425
Like
5.046
Πόντοι
441
αμαν δασκαλε με επιασες με τις πιτζάμες ! τι εχουμε εδω? για να δω ...μαλιστα ..βλεπω χρημα..βλεπω κατι καρδουλες απο την lady alexia ..

ΟΠΟΤΕ?? εγω να συστηθώ στην κοπελα? τι να κανω ? κατσε να χτενιστώ.....
λοιπον ... για αυτη την εποχη η Μαγκι εχω 2 φιδια ενα 2ποδο σκυλο 4 με 5 αρσενικα πουτανακια εχω καποια σε ελευθερα βοσκη μια σκλαβα μπλεξιμο και κατι φιλες αφεντρες αυτα...ομαδα αίματος ρεζους οπαδικο..

δασκαλε πως τα πηγα ? :2funny::2funny:
Εχουμε πολλα να πουμε αναλυτικα απο κοντα ♡♡♡
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
ετσι τυπε,αλληλεγγυη και αυταπαρνηση :confused::confused::confused:

Μη σπαμαρετε ρε μουνοπανα!!!
Το νημα ειναι σοβαρο!!!
Ελάτε εδώ να τα πούμε...
225Ε (αν δεν απατώμαι - έχω και κουραστεί) στον ΟΠΑΠ, 30 περίπου καθαρά στο ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ, τώρα αν έριξα κι άλλα δελτία αλλού και με τι πολλαπλασιαστές, δεν απαντώ :sunglasses:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
Κορίτσια @Magi @Lady Alexia αν κι ώρα είναι περασμένη κι είμαι κουρασμένος από την ενασχόληση με δαύτα, ειλικρινά - και να μην σώσει να ξημερωθώ - θέλω κάποια στιγμή να σας κάνω ένα δωράκι. Όχι ότι το έχετε ανάγκη κι ούτε είστε τίποτε ζητιάνες, αλλά πες ότι νοιώθω μία υποχρέωση, ένα βάρος που με ανεχόσαστε.
Τώρα αν είναι ένας καφές 5Ε ή ένα φαγητό σε εστιατόριο θα δούμε, η καλή διάθεση μετράει.
Φυσικά και δεν πιάσαμε το λαγό από τα αυτιά, αλλά είμαι σε καλό δρόμο.
Αυτό όμως που θέλω να σας τονίσω είναι να μην παίρνουν τα μυαλά σας (και τα δικά μου) αέρα.
 

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
Κορίτσια @Magi @Lady Alexia αν κι ώρα είναι περασμένη κι είμαι κουρασμένος από την ενασχόληση με δαύτα, ειλικρινά - και να μην σώσει να ξημερωθώ - θέλω κάποια στιγμή να σας κάνω ένα δωράκι. Όχι ότι το έχετε ανάγκη κι ούτε είστε τίποτε ζητιάνες, αλλά πες ότι νοιώθω μία υποχρέωση, ένα βάρος που με ανεχόσαστε.
Τώρα αν είναι ένας καφές 5Ε ή ένα φαγητό σε εστιατόριο θα δούμε, η καλή διάθεση μετράει.
Φυσικά και δεν πιάσαμε το λαγό από τα αυτιά, αλλά είμαι σε καλό δρόμο.
Αυτό όμως που θέλω να σας τονίσω είναι να μην παίρνουν τα μυαλά σας (και τα δικά μου) αέρα.
τι αερα να παρουν ? εχεις βαλει τον πολλαπλασιαστή σε απαγορευτικο να σου θυμίσω ..και να σου υπενθυμίσω οτι εχω δικαίωμα ενα ομαλού περιεχομένου και ενα ανώμαλο ...

επισης δασκαλε δεν θελω να σου χαλασω το βιτσιο αλλα δεν σε ανεχόμαστε δεν ειναι στα προσοντα μας .. ..κατσε τωρα αρχίζουν τα αγγλοπαιδα οποτε τωρα θα αρχίσει και το γλεντι ..εγω αρχαρια και εσυ βετερανος ..οποτε μαλλον θα σε κερασω εγω το καφεδακι για την υπομονη σου...

αυτα με εκτίμηση προς το δασκαλο και παω για υπνο για να παίρνω τα μαθηματα ποιο ευκολα..καληνύχτα:angel::angel::angel:
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
τι αερα να παρουν ? εχεις βαλει τον πολλαπλασιαστή σε απαγορευτικο να σου θυμίσω ..και να σου υπενθυμίσω οτι εχω δικαίωμα ενα ομαλού περιεχομένου και ενα ανώμαλο ...
Εννοώ να μην πετάς 10ρικα και 20ρικα σε καθημερινή βάση. Στην αρχή θα ξεκινήσεις με μισό Μεταξουργείο την εβδομάδα κι αυτό πολύ είναι....
Έτσι κι αλλιώς στα σκορ δεν χρειάζονται να ρίξεις πακέτα. Στο δελτίο με τις εθνικές τα δύο σκορ έδωσαν 7.5 επί 5.5 (οι αποδόσεις) επί δύο (ο πολλαπλασιαστής) πάμε στα 82.5 οβραίους. Εσύ επειδή θα το παίζεις σκέτο, θα έπαιρνες 41.75, δεν νομίζω ότι είναι άσχημα (αφού δεν βάζεις πολλαπλασιαστή).
Ξαναδές το δελτίο της δυάδας παρολί των Άσσων στο ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ. Τέτοια δελτία θα ρίχνεις ΜΟΝΟ κατόπιν δικών μου υποδείξεων.
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
7
Like
5.397
Πόντοι
736
Εννοώ να μην πετάς 10ρικα και 20ρικα σε καθημερινή βάση. Στην αρχή θα ξεκινήσεις με μισό Μεταξουργείο την εβδομάδα κι αυτό πολύ είναι....
Έτσι κι αλλιώς στα σκορ δεν χρειάζονται να ρίξεις πακέτα. Στο δελτίο με τις εθνικές τα δύο σκορ έδωσαν 7.5 επί 5.5 (οι αποδόσεις) επί δύο (ο πολλαπλασιαστής) πάμε στα 82.5 οβραίους. Εσύ επειδή θα το παίζεις σκέτο, θα έπαιρνες 41.75, δεν νομίζω ότι είναι άσχημα (αφού δεν βάζεις πολλαπλασιαστή).
Ξαναδές το δελτίο της δυάδας παρολί των Άσσων στο ΠΑΜΕΣΤΟΙΧΗΜΑ. Τέτοια δελτία θα ρίχνεις ΜΟΝΟ κατόπιν δικών μου υποδείξεων.
Πιο safe είναι σκορ οποιαδήποτε στον αγώνα ,καλο θα ήταν να 'ναι σε ξεχωριστό δελτίο .
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
Το 1-1 όμως τι θα σου έδινε, άντε 2.75-2.8, τα άλλα δύο (ΑυστριακοΕλλάδα) πες εκεί γύρω στο 3.75-4.25 σαν όπιο (οποιαδήποτε στιγμή). Δες για παράδειγμα το ισπανικό που έληξε τελικά ως 2-3 με ανατροπή αλλά ως όπιο πέρασε. Το δε αρχείο του Μαθεμάτικα κρατεί τις καθυστερήσεις των σκορ και υπολογίζει τα διαστήματα εμπιστοσύνης κάθε φορά. Ας μπει μία άνω τελεία και τα ξαναλέμε όταν ξημερώσει διότι τα γατιά θα αρχίσουν επανάσταση (το κατάλαβαν ότι κέρδισα).
 

Συνημμένα

  • IMG-7f077a612f66ace164fd079526c3bd8c-V.jpg
    IMG-7f077a612f66ace164fd079526c3bd8c-V.jpg
    218,6 KB · Εμφανίσεις: 4
  • Screenshot_20241009-204413.png
    Screenshot_20241009-204413.png
    24,8 KB · Εμφανίσεις: 5
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
7
Like
5.397
Πόντοι
736
Καλημέρεςςςςς bou, όπως είπε και ο φίλος BIG_BIG_BEN ,θετική ενέργεια, αδιαφορία σε ότι μας χαλάει είναι το καλύτερο φάρμακο για την εκπλήρωση των στόχων μας και εσωτερική ηρεμία. Βγάλτε τα χειμωνιάτικα σας ,με έχει γαμησει ο πόνος στο πόδι .
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.334
Κριτικές
32
Like
27.480
Πόντοι
8.346
Καλημέρεςςςςς bou, όπως είπε και ο φίλος BIG_BIG_BEN ,θετική ενέργεια, αδιαφορία σε ότι μας χαλάει είναι το καλύτερο φάρμακο για την εκπλήρωση των στόχων μας και εσωτερική ηρεμία. Βγάλτε τα χειμωνιάτικα σας ,με έχει γαμησει ο πόνος στο πόδι .
....μαγκα μου χρειαζεσαι συνδυαστικη αγωγη!!! :wink::wink::wink:

marij.jpg
blow1.jpg
 
OP
OP
White Othellos

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
7
Like
5.397
Πόντοι
736
Αντε να κυπνήσω το πρωι μετα απο ένα κολασμένο Δευτερόβραδο,,, δεν γαμιέται οτι είναι να γίνει ας γίνει ,,,,,
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
Ξυπνώ ενωρίς φεύγω 8:00 επιστρέφω πριν λίγο ρεύμα ΓΙΟΚ...
Προκαθορισμένη διακοπή ηλεκτροδότησης μου είπαν οι γείτονες...
Μα προχθές το έκοψαν για 2 ώρες, πάλι τους κάπνισε;

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Απαιτείται χρήμα για έναν ακόμη λόγο: να στήσω κλιμακοστάσιο με γεννήτρια και στα @@ρια μου μετά...
Συν μίνι φωτοβολταϊκή εγκατάσταση ώστε να παίζω και με δαύτα, όχι μόνο Στοίχημα...
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.828
Like
9.473
Πόντοι
2.356
Ξυπνώ ενωρίς φεύγω 8:00 επιστρέφω πριν λίγο ρεύμα ΓΙΟΚ...
Προκαθορισμένη διακοπή ηλεκτροδότησης μου είπαν οι γείτονες...
Μα προχθές το έκοψαν για 2 ώρες, πάλι τους κάπνισε;

ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ: Απαιτείται χρήμα για έναν ακόμη λόγο: να στήσω κλιμακοστάσιο με γεννήτρια και στα @@ρια μου μετά...
Συν μίνι φωτοβολταϊκή εγκατάσταση ώστε να παίζω και με δαύτα, όχι μόνο Στοίχημα...

Ναι, καλό είναι να έχει κανείς και κάποιες πρωινές σκέψεις, που να βγάζουν οικονομικό νόημα.

Καλημέρα κι από μένα.
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
Όχι άσκοπα κογιότ

Screenshot_20241015-114236~2.png


αφού γράφετε ακριβώς από κάτω...
Σενάριο τσόντας: έρχεται η @Lady Alexia στο χωριό και πηδιώμαστε μέχρι αηδίας, όμως ξαφνικά κόβεται το ρεύμα, άντε να είναι νύχτα να έχουμε κι απογόνους :confused:
 

Lady Alexia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2024
Μηνύματα
425
Like
5.046
Πόντοι
441
Όχι άσκοπα κογιότ

Screenshot_20241015-114236~2.png


αφού γράφετε ακριβώς από κάτω...
Σενάριο τσόντας: έρχεται η @Lady Alexia στο χωριό και πηδιώμαστε μέχρι αηδίας, όμως ξαφνικά κόβεται το ρεύμα, άντε να είναι νύχτα να έχουμε κι απογόνους :confused:
Θα μαζευουν τς ελιες
 

Ντουνταράς

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
2.660
Κριτικές
11
Like
5.405
Πόντοι
1.346
@Magi βλέπεις γιατί βρίζω με τον παλιογαμημένο;
Εδώ και 3 χρόνια που αποφάσισε να αλλάξει τη σελίδα - στην ουσία αρχίδια άλλαξε σε εμφάνιση - σχεδόν η ίδια είναι - τα έκανε μουνί :angry:
Κάθε τόσο και λιγάκι κρεμάει για τον ΧΨΖΩ λόγο και τώρα έχω μπει και με VPN Opera...
Τι τα αρχίδια αποδόσεις να πάρω, πάλι θα διαλέγω τις ρυθμίσεις, χαθήκανε όσα παιχνίδια είχα στο κουπόνι.
@Lady Alexia υπάρχει και το backspace (δηλαδή να κόβεται η φωτογραφία του ΓΚΡ - κατανοώ ότι λόγω βιασύνης δεν το έκανες) βλέπεις όμως τι ζόρια είναι τα στοιχηματικά;
Αφενός δεν στα δίνουν έτοιμα, αφετέρου υπάρχουν ένα σωρό προβλήματα. Εξαφανιζόλ...
 

Συνημμένα

  • image_2024-10-15_160941025.png
    image_2024-10-15_160941025.png
    156,6 KB · Εμφανίσεις: 6

Magi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
2.279
Κριτικές
3
Like
2.151
Πόντοι
736
@Magi βλέπεις γιατί βρίζω με τον παλιογαμημένο;
Εδώ και 3 χρόνια που αποφάσισε να αλλάξει τη σελίδα - στην ουσία αρχίδια άλλαξε σε εμφάνιση - σχεδόν η ίδια είναι - τα έκανε μουνί :angry:
Κάθε τόσο και λιγάκι κρεμάει για τον ΧΨΖΩ λόγο και τώρα έχω μπει και με VPN Opera...
Τι τα αρχίδια αποδόσεις να πάρω, πάλι θα διαλέγω τις ρυθμίσεις, χαθήκανε όσα παιχνίδια είχα στο κουπόνι.
@Lady Alexia υπάρχει και το backspace (δηλαδή να κόβεται η φωτογραφία του ΓΚΡ - κατανοώ ότι λόγω βιασύνης δεν το έκανες) βλέπεις όμως τι ζόρια είναι τα στοιχηματικά;
Αφενός δεν στα δίνουν έτοιμα, αφετέρου υπάρχουν ένα σωρό προβλήματα. Εξαφανιζόλ...
το πρωι μια χαρα μπηκα εβαλα και 2 κουπονι και μετα φινιτο:2funny::2funny: μπορντελ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom