Νέα

Διακοπές στην τουρκία .. μήπως είναι καλύτερα και πολύ φθηνότερα??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 228
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Vassiliani

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
146
Κριτικές
20
Like
0
Πόντοι
11
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..

τελειως διαφορετικες χωρες....σε καθε χωρα πας για να δεις διαφορετικα πραγματα....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..
δεν εχει καμια σχεση το καιρο με την κων/πολη
ουτε σε υποδομες,ουτε σε νοοτροπια
 

marcopolo

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..

νομιζω ειδικα αυτο το καιρο οτι κανενας ουτε οι αιγυπτιοι ουτε πολυ περισσοτερο οι τουρκοι δεν αξιζουν τα λεφτα μας.
πχ με 15ε Ιουλη μηνα βρισκεις δωματιο στην Ιο, ποσο πιο φτηνα θα τοχουν τα μεμετια?
ασε που σε αυτες τις χωρες ποτε δεν μπορεις να εισαι συγουρος ουτε με την πολιτικη κατασταση, ουτε με τρομοκρατιες κτλ ουτε με την ποιοτητα του φαγητου ουτε με τους απλους κανονες υγειηνης
συγουρα υπαρχουν και ακριβες και πολυ πιο ακριβες λυσεις και προορισμοι στην Ελλαδα απο οτι η Ιος αλλα αμα το ψαξει κανεις κανει μια χαρα διακοπουλες στην Ελλαδιτσα και πολυ οικονομικα μαλιστα
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
νομιζω ειδικα αυτο το καιρο οτι κανενας ουτε οι αιγυπτιοι ουτε πολυ περισσοτερο οι τουρκοι δεν αξιζουν τα λεφτα μας.
πχ με 15ε Ιουλη μηνα βρισκεις δωματιο στην Ιο, ποσο πιο φτηνα θα τοχουν τα μεμετια?
ασε που σε αυτες τις χωρες ποτε δεν μπορεις να εισαι συγουρος ουτε με την πολιτικη κατασταση, ουτε με τρομοκρατιες κτλ ουτε με την ποιοτητα του φαγητου ουτε με τους απλους κανονες υγειηνης
συγουρα υπαρχουν και ακριβες και πολυ πιο ακριβες λυσεις και προορισμοι στην Ελλαδα απο οτι η Ιος αλλα αμα το ψαξει κανεις κανει μια χαρα διακοπουλες στην Ελλαδιτσα και πολυ οικονομικα μαλιστα


Μαλλον δεν διαβασες πιο πριν αυτα που λεγαμε περι υγιεινης και ποιοτητας φαγητου ε? :P τουλαχιστον για την τουρκια δηλαδη...η αιγυπτος ειναι πολυ πιο κατω σε θεμα υγιεινης αλλα αυτα ειναι και θεματα υποκειμενικα πιστευω...η αισθηση "υγιεινης" που εχει ο καθενας....εγω δε μενω σε πενταστερα ξενοδοχεια οποτε εχω προφανως αλλη αισθηση και των υποδομων και των επιπεδων υγιεινης....

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..

Για τον Απολυτο ειναι καλα εκει .. θα μπορει να γαμησει και μουμιες

:2funny: :2funny: :2funny:

GILFακηδες ορματε !
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ιουλη μηνα βρισκεις δωματιο στην Ιο


μπλιαχ μακρια...μονο μαγκαναρι ενα διημερο το πολυ μονο εκει με γκομενα.απο τα υπολοιπα μακρια.ειναι πολυ σιχαμερα.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
η τουρκια μας εχει περασει κατα πολυ στον τουρισμο.απλα πραγματα φτηνο πολυ καλο φαγητο και φτηνα κυριλε ξενοδοχεια.οσο για ποτα διασεκδαση πολυ πιο φτηνα απο εδω που τα λαμογια εδω εχουν γινει οι αρχιμαστορες της αρπαχτης.καλα κανουν οι τουρκοι και εχουν τουρισμο τεραστιο.βεβαια να απισημανουμε ποσα παιρνει ενας τουρκος υπαλληλος εκει.τι μισθους θα εοχυν.λογικα πολυ χαμηλοτερους απο εδω εστω και αν ειμαστε στο χειλος της διαλυσης ως χωρα οποτε αυτος ειναι ενας λογος που κρατανε χαμηλα τις τιμες οπως και το οτι εχουν το δικο τους νομισμα.
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Τελικά είναι πολύ ωραίο πράγμα να ταιριάζουν δύο άνθρωποι  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Απλά όσοι πάτε , έχετε μερικά χάπια για τη διάροια
και τα σχετικά. Χρειάζονται.
 

Επισκέπτης
νομίζω οτι οι τουρκοι δεν αξίζουν τα λεφτά μας.. πολύ φτηνή λύση είναι και η Αίγυπτος με αντίστοιχη υποδομη κλπ..

Στην Αίγυπτο παίζουν και ωραία παιχνίδια με τους ευρωπαίους.
Σκοποβολή με ΑΚ-47.
Δωρεάν , χωρίς συμμετοχή.
Οι ευρωπαίοι τουρίστες κάνουν τους ... στόχους.

Είχαν παίξει με κάτι Γερμανούς γκρουπ τουριστών θυμαμαι πριν λίγα χρόνια.
Γύρισαν με μεταγωγικό αεροπλάνο , σε κάσες.

Αυτό είναι που λένε πήγαν ... στον αγύριστο.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Στην Αίγυπτο παίζουν και ωραία παιχνίδια με τους ευρωπαίους.
Σκοποβολή με ΑΚ-47.
Δωρεάν , χωρίς συμμετοχή.
Οι ευρωπαίοι τουρίστες κάνουν τους ... στόχους.

Είχαν παίξει με κάτι Γερμανούς γκρουπ τουριστών θυμαμαι πριν λίγα χρόνια.
Γύρισαν με μεταγωγικό αεροπλάνο , σε κάσες.

Αυτό είναι που λένε πήγαν ... στον αγύριστο.
σωστος τυπε :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Μάστορα λέει για γαμήλιο πακέτο,
2000€ για δύο νύχτες.
Δεν είναι ακριβώς αυτό που εννοούμε "φθηνό" ...
Γι'αυτό το ξενοδοχείο αυτό είναι το φθηνό του πακέτο για σουίτες
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Πάντως στο αεροδρόμιο Ατατουκ στην Πόλη, ο καπουτσίνο στο χέρι έκανε 11 λίρεςςςςςς= 4ευρα

Που βλέπεται εσεις την φθήνια :think: δεν ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom