Νέα

μπάς καί μας μαδάνε οι βενζινοπώλές??

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koproni65
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
4
Πόντοι
16
και εγω ετσι ξηγηθηκα,ζητησα απο τον υπαλληλο να μιλησω με τον υπευθυνο και μου εβαλε..."αλλα" 10 και καλα  :birdman:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
εγώ στην πόλη μου έχω εντοπίσει βενζινάδικο (α) που δίνουν συστηματικά πλαστά χαρτονομίσματα για ρέστα ...
το νου σας μέχρι και στα ρέστα... έχουν ξεφύγει τα άτομα   :2funny:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
Εκτος οτι σε ολα σχεδον τα βενζιναδικα εχει πακηδες..

α και να προσεχετε γιατι δεν σφιγγουν επιτηδες την ταπα της βενζινης και χανουμε κι απο εκει

τους εχω πιασει 3 φορες να το κανουν  :s&m_1:
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
εγώ στην πόλη μου έχω εντοπίσει βενζινάδικο (α) που δίνουν συστηματικά πλαστά χαρτονομίσματα για ρέστα ...
το νου σας μέχρι και στα ρέστα... έχουν ξεφύγει τα άτομα   :2funny:

Καλό θα είναι να γινόμαστε πιο συγκεκριμένοι και με αυτούς που κλέβουν στην αντλία και με αυτούς που δίνουν πλαστά,για να προστατευόμαστε και οι υπόλοιποι. πχ στο Φυλής 0, η τάδε γκόμενα, β βάρδεια έχει κονδυλώματα.... Μην γίνει η μαλακία ή πηγαίνουμε γυρεύοντας...να σώσουμε κανέναν ανθρωπάκο..
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Καλό θα είναι να γινόμαστε πιο συγκεκριμένοι και με αυτούς που κλέβουν στην αντλία και με αυτούς που δίνουν πλαστά,για να προστατευόμαστε και οι υπόλοιποι. πχ στο Φυλής 0, η τάδε γκόμενα, β βάρδεια έχει κονδυλώματα.... Μην γίνει η μαλακία ή πηγαίνουμε γυρεύοντας...να σώσουμε κανέναν ανθρωπάκο..

τύπε πλέον και τα πλαστά και τα κονδυλώματα είναι εξίσου συχνό φαινόμενο ...  :grin:
απλά προσέχουμε πάντα  :)

 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Σε βενζινάδικο στη Βάρη. Έγραψε 50 Ευρώ και ζήτημα να μπήκαν 10. Όταν είπα κάτι για αστυνομία μου έβαλαν άλλα 50...

Έχει αλλάξει διεύθυνση εδώ και δύο χρόνια αυτό από τότε που άνοιξε ξανά.
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
τύπε πλέον και τα πλαστά και τα κονδυλώματα είναι εξίσου συχνό φαινόμενο ...  :grin:
απλά προσέχουμε πάντα  :)

ναι ρε συ,αλλά άμα είσαι σίγουρος για κάτι,πες πολύ απλά,προσέξτε το τάδε πρατήριο..εκεί,με εταιρίας γιουβέτσι ταμπέλα κτλ....
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Εκτος οτι σε ολα σχεδον τα βενζιναδικα εχει πακηδες..

α και να προσεχετε γιατι δεν σφιγγουν επιτηδες την ταπα της βενζινης και χανουμε κι απο εκει

τους εχω πιασει 3 φορες να το κανουν  :s&m_1:

τότε ελπίζω να μην καπνίζεις κοντά στο αμάξι  :birdman:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
τότε ελπίζω να μην καπνίζεις κοντά στο αμάξι  :birdman:

Εσυ σφιγγε καλα την ταπα  :s&m_2:

Μάλλον εννοεί ότι το κάνουν επίτηδες για να εξαερώνεται πιο γρήγορα αλλά δε νομίζω ότι ισχύει και πολύ.

Επιτηδες το κανουν φυσικα, ειναι δασκαλεμενα τα πακια....

και εξατμιζεται,  κι αμα εισαι φουλ (λεμε και καμια μαλακια ;) ) χυνεται εξω και μυριζει...

 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Εσυ σφιγγε καλα την ταπα  :s&m_2:

Επιτηδες το κανουν φυσικα, ειναι δασκαλεμενα τα πακια....

και εξατμιζεται,  κι αμα εισαι φουλ (λεμε και καμια μαλακια ;) ) χυνεται εξω και μυριζει...

Άμα είσαι φουλ εξατμίζεται πιο αργά ρε συ. Η ταχύτητα της εξάτμισης είναι ανάλογη με την ελεύθερη επιφάνεια του υγρού. (καλά έσκισα ε;)
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
με το κινητό δεν πιστεύω να παίζει θέμα..
εκτός και αν είσαι ο Μαγκάιβερ  :tooth:

Δύσκολα μεν αλλά υπάρχει κίνδυνος. Καλό είναι να μην προκαλείς πολύ την τύχη σου είναι αρκετά τρομακτικό το αποτέλεσμα. ;)
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Δύσκολα μεν αλλά υπάρχει κίνδυνος. Καλό είναι να μην προκαλείς πολύ την τύχη σου είναι αρκετά τρομακτικό το αποτέλεσμα. ;)


http://[URL unfurl="true"]www.attikipress.gr/thumbnail?filepath=/contentfiles/eikones/astinomiko/ekriksi-aytokinito.jpg&width=375[/img[/URL]]

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
[img]http://[URL unfurl="true"]www.epikaira.gr/content/data/multimedia/images/imagescache/4696467cb34cc3c826ea1f4a8084cbdd471f99f3.244.160.936170213.3b56efdf0b27a78544810e8a943b4b01cb67136a.jpg[/img[/URL]]
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ναι φυσικα και κλέβουν. Οποτε το μετρας απο τα χιλιομετρα. Βαζεις βενζινη και βλεπεις κανονικα ποσα χιλιομετρα πρεπει να σε βγάλει.  ;)

Στην ΕΛΛΑΔΑ εισαι την χωρα της πουστιας ειναι δυνατον να μην κλεβουν στις βενζινες?  :grin:

 

pontikiii

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2007
Μηνύματα
215
Like
0
Πόντοι
1
Θα πας στον βενζινά και θα του πεις να σου βάλει 4 λίτρα βενζίνη σε ένα μπετόνι από αυτά που πουλάνε το απεσταγμένο νερό για τα σίδερα. Εκεί λογικά θα δεις αν όντως είναι τέσσερα τα λίτρα που σου έβαλε.
Φυσικά μπορεί όμως να αρνηθεί γιατί απαγορεύεται η πώληση σε τέτοιου είδους δοχεία. Επιτρέπεται η πώληση σε ειδικά κάνιστρα τα οποία είναι σαν αυτά που έχουν τα στρατιωτικά τζιπ. Πουλάνε τέτοια σε μαγαζιά μικροτέρων διαστάσεων.

Βέβαια με αυτόν τον τρόπο δεν ξέρεις αν είναι νοθευμεύνη η βενζίνη. Απλώς γνωρίζεις αν σε κλέβει η αντλία στην ποσότητα.
θα σε γαμησι με την κανουλα...
 

gusmx5

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
6
Like
61
Πόντοι
16
yπαρχοθν κατι ειδικες μπογιες ποι τις αγοραζεις και βαφεις ενα ξυλο την μυτη του με αυτη την μπογια που ειναι κοκκινη οταν την βουτηξεις μεσα στην βενζινη και αν και αυτη ειναι νοθευμενη πανω απο 1,5 % τοτε αμεσως η μπογια στο ξυλο μεσα σε 1 δευτερολεπτο γινεται ροζ!!!!
αυτο σημαινει νοθευμενη βενζινη
παλια την ειχα την μπογια διοτι  :zfuck: μια βενζινοπωλα και μου ειχε ανοιξει τα ματια με το κολπο αυτο αλλα μετα χωρισα και δεν θμαμαι απο που προμηθευοταν αυτη την ειδικη μπογια
ισως πουλαν σε ειδικα καταστηματα
Δεν τα ξαναφτιαχνεις για να μαθουμε?????
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom