Νέα

Δεν την κέρασα. Είμαι εγώ λάθος;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Alexis_cool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 365
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Skipper!

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2016
Μηνύματα
106
Κριτικές
1
Like
604
Πόντοι
81
Έχουμε πετάξει τόσα γιούρια και δραχμές σε πουτανες που ο καφές δεν θα ήταν τίποτα…..
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
Έλα ρε καυλεα!!
Πιτσιλαω αβερτα και κουμπωνω πρωτεϊνη κ κρεατίνη καθημερινά για να γίνω πορνωδης!

Εσύ τι κανείς; έμαθες ορθογραφία βλέπω; κάνα γυμναστήριο πας ή φλωρεψες;;;
Στείλε τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στο μαύρο θάνατο το λεγεωνάριο από τη Σομαλία και τους υπόλοιπους πρωκτικούς εξτρεμιστές! Τα σέβη μου!!
καυλιαρη σε περιμενω να δεις τους ατακτους μυωνες μας να ξεροχυσεις!
η απαξιωση των σιδερων συνεχιζεται...ποτε δεν σταματησε!!!
παρε ματι την παλια ομαδα σε νεες πορνοπεριπετειες αυτη την φορα με σιδεροπορνες!!!
κανε και εγραφη μεινε πορνοσυντονισμενος και προπαντων ερεθισμενος!
https://www.youtube.com/channel/UCzEaKdE1oYmEaqVCcqv3-jg
χυσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καυλιαρη!

υ/γ ορθογραφια παντα ηξερα)) χαχα!!!
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
καυλιαρη σε περιμενω να δεις τους ατακτους μυωνες μας να ξεροχυσεις!
η απαξιωση των σιδερων συνεχιζεται...ποτε δεν σταματησε!!!
παρε ματι την παλια ομαδα σε νεες πορνοπεριπετειες αυτη την φορα με σιδεροπορνες!!!
κανε και εγραφη μεινε πορνοσυντονισμενος και προπαντων ερεθισμενος!
https://www.youtube.com/channel/UCzEaKdE1oYmEaqVCcqv3-jg
χυσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε καυλιαρη!

υ/γ ορθογραφια παντα ηξερα)) χαχα!!!
πορνε μου έχυσα ηδονικα το βρακι μου όταν είδα τα σιδερικα βιντεο από το γυμναστήριο.
Όταν κατέβω Ελλάδα ελπίζω να μου επιτρέψεις να περάσω για μία ατσαλενια προπόνηση. Θα ήταν τιμή μου!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
πορνε μου έχυσα ηδονικα το βρακι μου όταν είδα τα σιδερικα βιντεο από το γυμναστήριο.
Όταν κατέβω Ελλάδα ελπίζω να μου επιτρέψεις να περάσω για μία ατσαλενια προπόνηση. Θα ήταν τιμή μου!!!
οι παλιοι μυστες επιβαλεται να ερθουν στο μπουντρουμι του πονου ,στο υπογειο του καμασουτρα!!!
ειναι ακρως επιτακτικη αναγκη!!!
στειλε μου ενα πμ οταν εισαι αθηνα να γινει πανικος πορνε μου!!!το εχουμε πελωρια αναγκη!!!
χυνωωωωωωωωωωωωωωωω με πουσταλεκοοοοοοοοοοοοοοοο γκαυλιαρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη!!!
 
Εγγρ.
20 Μαΐ 2013
Μηνύματα
670
Like
1.356
Πόντοι
206
πορνε μου έχυσα ηδονικα το βρακι μου όταν είδα τα σιδερικα βιντεο από το γυμναστήριο.
Όταν κατέβω Ελλάδα ελπίζω να μου επιτρέψεις να περάσω για μία ατσαλενια προπόνηση. Θα ήταν τιμή μου!!!
οι μυωνες του πουσταλεκου στο καμινι του διαβολου,στην μεκα του σιδερικου οργασμου θα γινουν πιο θηριωδεις πιο πομπωδεις πιο τιτανωδεις απο ποτε!!!
χυνω απο τωρα με την σκεψη να μπαινει ατακτος λαγνος πουσταλεκος νταης στο μπουντρουμι του πονου να ασελγει πανω στις ξεβρακοκεφαλες σιδεροπορνες!!!
 

Geo...

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
1.071
Πόντοι
81
Όσο υπάρχουν αναποφασιστοι κ ανασφαλείς άνδρες, που περιμένουν από την τύχη ή από μια 50αρα να βρεθεί να κάνει κάτι ώστε να τους κάνει να νιώσουν λίγο αξιοπρεπεστατα με τον εαυτό τους ή με ότι άλλο τρώγονται γύρω τους, άλλο τόσο θα υπάρχουν και πιο πολλές πουτανες !
Κάτι μας είπες τώρα, σιγά τα ωά...
Δεν είσαι τέτοιος αλλά είσαι απ τους άλλους αλλά εκείνη τη στιγμή την είδες στραβά.
Το θέμα ήταν η κυρία να πέρναγε καλά μαζί σου, κ συ μετά !
Όλα τ άλλα είναι ιστορικά συγγράμματα για να χουμε να λέμε ώστε να μην μας πηγαίνει τίποτα καλά σ αυτό τον κόσμο ! Κ να μας φταίνε συνέχεια οι άλλοι....
Σε λίγο να φέρουμε καμιά γιαγιά δω μέσα δα να μας λέει κιόλας αν πράττουμε σωστά !
Σε λάθος site είσαι μεγάλε....
Εδώ μέσα πρωτευει τι ανεβαίνει στο κ@βλι μας, πως κ πόσο....
Όχι σνομπαριες του τύπου " ήθελα να δω "
Δω μέσα είναι ζούγκλα.
Ή θα φας, ή θα φας άκυρο
Εύγε....
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Όσο υπάρχουν αναποφασιστοι κ ανασφαλείς άνδρες, που περιμένουν από την τύχη ή από μια 50αρα να βρεθεί να κάνει κάτι ώστε να τους κάνει να νιώσουν λίγο αξιοπρεπεστατα με τον εαυτό τους ή με ότι άλλο τρώγονται γύρω τους, άλλο τόσο θα υπάρχουν και πιο πολλές πουτανες !
Κάτι μας είπες τώρα, σιγά τα ωά...
Δεν είσαι τέτοιος αλλά είσαι απ τους άλλους αλλά εκείνη τη στιγμή την είδες στραβά.
Το θέμα ήταν η κυρία να πέρναγε καλά μαζί σου, κ συ μετά !
Όλα τ άλλα είναι ιστορικά συγγράμματα για να χουμε να λέμε ώστε να μην μας πηγαίνει τίποτα καλά σ αυτό τον κόσμο ! Κ να μας φταίνε συνέχεια οι άλλοι....
Σε λίγο να φέρουμε καμιά γιαγιά δω μέσα δα να μας λέει κιόλας αν πράττουμε σωστά !
Σε λάθος site είσαι μεγάλε....
Εδώ μέσα πρωτευει τι ανεβαίνει στο κ@βλι μας, πως κ πόσο....
Όχι σνομπαριες του τύπου " ήθελα να δω "
Δω μέσα είναι ζούγκλα.
Ή θα φας, ή θα φας άκυρο
Εύγε....
Μπαρούφες έγραψες. Ειδικά σε σχόλια γενικού τύπου για το άτομο μου. Πάμε παρακάτω.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.460
Κριτικές
1
Like
6.139
Πόντοι
2.356

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
50αρα κυρια, αποψε πρωτο ραντεβου για καφε. ολα καλα , μπλα μπλα μπλα, κλπ.
παμε να πληρωσουμε και δεν κανει κινηση να βγαλει λεφτα. εστω την κινηση ρε φιλεναδα! λιγο αξιοπρεπεια! ξερω να φανω Κυριος. ε, λεω απο μεσα μου κι εγω, θα σε φτιαξω μωρη! (που δεν ειμαι τετοιο στυλ αντρα). δινω τα δικα μου και λεω στο γκαρσονι, τα υπολοιπα τα δινει η κυρια. ντραπηκε μαλλον και πληρωσε. φταιω εγω τωρα? μου εστειλε μετα μηνυμα με υποννοουμενα.
Καλησπέρα σε όλους και όλες. Θα πω κι εγώ την άποψή μου ως 50άρα. ΟΚ, την κίνηση έπρεπε να την κάνει για λογους αξιοπρεπειας. Απο την αλλη θεωρω απαραδεκτο σε αυτή την ηλικία, να βγω ραντεβού με κάποιον για καφέ και να πληρώσω τον καφέ μου. Δεν είναι θέμα χρημάτων, απλα έτσι συνηθίζεται. Τί είμαστε, φοιτητές;
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους και όλες. Θα πω κι εγώ την άποψή μου ως 50άρα. ΟΚ, την κίνηση έπρεπε να την κάνει για λογους αξιοπρεπειας. Απο την αλλη θεωρω απαραδεκτο σε αυτή την ηλικία, να βγω ραντεβού με κάποιον για καφέ και να πληρώσω τον καφέ μου. Δεν είναι θέμα χρημάτων, απλα έτσι συνηθίζεται. Τί είμαστε, φοιτητές;
αν και το θέμα έχει εξαντληθεί και κουράζουμε τους αναγνώστες, έχω ένα ερώτημα:

με δεδομένο ότι έχω κεράσει πάνω από 10-15 φορές γυναίκες που έχουν αποφύγει να κάνουν την κίνηση ότι πληρώνουν, στους πόσους καφέδες άραγε πρέπει να αρχίσω να αισθάνομαι κορόιδο; θυμάμαι μια μάλιστα, μου είχε ζητήσει να την πάω κιόλας με το αμάξι στο σπίτι της. Πριν 10 χρόνια περίπου.
Να λοιπόν γιατί άνοιξα αυτό το θέμα. Δεν ήταν μόνο για την συγκεκριμένη φορά αλλά για μια γενικότερη αντίληψη άθλιων Ελληνίδων γυναικών.
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.217
Κριτικές
4
Like
2.821
Πόντοι
456
Όπως νοιωθεις πρατεις.
Τίποτα δεν είναι γραμμένο στην πέτρα ούτε υπάρχουν κανόνες γι αυτά .
Όμως , γνώμη μου , είναι στοιχειώδης ευγένεια όταν βγαίνεις με μια κυρία να την φροντίζεις και να της παρέχεις και φυσικά χωρίς να περιμένεις αντάλλαγμα γι αυτό
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.255
Κριτικές
2
Like
2.033
Πόντοι
216
αν και το θέμα έχει εξαντληθεί και κουράζουμε τους αναγνώστες, έχω ένα ερώτημα:

με δεδομένο ότι έχω κεράσει πάνω από 10-15 φορές γυναίκες που έχουν αποφύγει να κάνουν την κίνηση ότι πληρώνουν, στους πόσους καφέδες άραγε πρέπει να αρχίσω να αισθάνομαι κορόιδο; θυμάμαι μια μάλιστα, μου είχε ζητήσει να την πάω κιόλας με το αμάξι στο σπίτι της. Πριν 10 χρόνια περίπου.
Να λοιπόν γιατί άνοιξα αυτό το θέμα. Δεν ήταν μόνο για την συγκεκριμένη φορά αλλά για μια γενικότερη αντίληψη άθλιων Ελληνίδων γυναικών.
Απλή η απάντηση αδερφέ... όποιος κινεί τη διαδικασία "ραντεβού" αναλαμβάνει και τα έξοδα, ή τουλάχιστον, μέρος αυτών.
Ζήτησες εσύ να βγείτε για καφέ; Εσύ πληρώνεις. Σου ζήτησε αυτή να τα πείτε κάπου; Εκεί ναι, μπορείς να περιμένεις να κάνει την κίνηση.
Αλλά, αυτή τη λεπτομέρεια την αφήσαμε στις καλέντες, έτσι δεν είναι;
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Απλή η απάντηση αδερφέ... όποιος κινεί τη διαδικασία "ραντεβού" αναλαμβάνει και τα έξοδα, ή τουλάχιστον, μέρος αυτών.
Ζήτησες εσύ να βγείτε για καφέ; Εσύ πληρώνεις. Σου ζήτησε αυτή να τα πείτε κάπου; Εκεί ναι, μπορείς να περιμένεις να κάνει την κίνηση.
Αλλά, αυτή τη λεπτομέρεια την αφήσαμε στις καλέντες, έτσι δεν είναι;
Όχι. Ήταν από κοινού η πρόταση για καφέ.
 

N. Gonorrhoea

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2023
Μηνύματα
55
Like
53
Πόντοι
0
αν και το θέμα έχει εξαντληθεί και κουράζουμε τους αναγνώστες, έχω ένα ερώτημα:

με δεδομένο ότι έχω κεράσει πάνω από 10-15 φορές γυναίκες που έχουν αποφύγει να κάνουν την κίνηση ότι πληρώνουν, στους πόσους καφέδες άραγε πρέπει να αρχίσω να αισθάνομαι κορόιδο; θυμάμαι μια μάλιστα, μου είχε ζητήσει να την πάω κιόλας με το αμάξι στο σπίτι της. Πριν 10 χρόνια περίπου.
Να λοιπόν γιατί άνοιξα αυτό το θέμα. Δεν ήταν μόνο για την συγκεκριμένη φορά αλλά για μια γενικότερη αντίληψη άθλιων Ελληνίδων γυναικών.
Kαι μόνο το ότι νιώθεις κορόιδο επειδή κέρασες 10 καφέδες σε 10 χρόνια τα λέει όλα… Άσε τύπε, δεν το’χεις. Πήγαινε για κανα ψάρεμα. Υ.Γ. Αν την είχες πάει σπίτι, μπορεί και να είχες γαμήσει
 
OP
OP
A

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.367
Like
4.549
Πόντοι
456
Kαι μόνο το ότι νιώθεις κορόιδο επειδή κέρασες 10 καφέδες σε 10 χρόνια τα λέει όλα… Άσε τύπε, δεν το’χεις. Πήγαινε για κανα ψάρεμα. Υ.Γ. Αν την είχες πάει σπίτι, μπορεί και να είχες γαμήσει
τρολάρεις μούτρο αλλά δεν μασάμε. Άιντε καλό ξημέρωμα.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.557
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
εχω παντρεμενη φιλη τα τελευταια 3 χρονια. πηδιομαστε που και που, ειναι και γειτονισσα, γενικα τα εχουμε βρει χωρις πολλα πολλα γιατι παντρεμενοι και οι 2, μαλακιες δεν χρειαζονται. πληρωσα 3 φορες το ξενοδοχειο, το θυμοταν και ζητησε να το παμε 1 προς 1, η καπως ετσι. αυτη δηλαδη γιατι ειναι αξιοπρεπης και οι αλλες δεν μπορουνε?
Γιατί σε έχει καβατζα και νιώθει ασφάλεια. Ίσως κ τύψεις να μην την πεις πουτανα. 3 παντρεμένες και οι 3 από την πρώτη φορά να πληρώσουν τα μισά.
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.236
Κριτικές
40
Like
21.377
Πόντοι
12.896
αν και το θέμα έχει εξαντληθεί και κουράζουμε τους αναγνώστες, έχω ένα ερώτημα:

με δεδομένο ότι έχω κεράσει πάνω από 10-15 φορές γυναίκες που έχουν αποφύγει να κάνουν την κίνηση ότι πληρώνουν, στους πόσους καφέδες άραγε πρέπει να αρχίσω να αισθάνομαι κορόιδο; θυμάμαι μια μάλιστα, μου είχε ζητήσει να την πάω κιόλας με το αμάξι στο σπίτι της. Πριν 10 χρόνια περίπου.
Να λοιπόν γιατί άνοιξα αυτό το θέμα. Δεν ήταν μόνο για την συγκεκριμένη φορά αλλά για μια γενικότερη αντίληψη άθλιων Ελληνίδων γυναικών.
την πηγες σπιτι κ ουτε μια πιπουλα η καργιολα?????:2funny:
:2funny::2funny::2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.537
Like
17.652
Πόντοι
3.656
Γιατί σε έχει καβατζα και νιώθει ασφάλεια. Ίσως κ τύψεις να μην την πεις πουτανα. 3 παντρεμένες και οι 3 από την πρώτη φορά να πληρώσουν τα μισά.


Παντρεμένη αν θέλει πούτσα .... κλείνει και ξενοδοχείο των 700€ για 3ωρο πήδημα ......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom