Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
αν η κοπελα ειναι αυτοσηντηρουμενη,δεν ειναι πουτανακι και φερνει σε ολλανδεζα,προχωρα...

σου ακουγεται για αυτοσυντηρουμενη ρε?

οι περισσοτερες κοπελες σημερα δεν εχουν στον ηλιο μοιρα. ;)

βαφονται,στολιζονται με την ελπιδα να βρουν τον ¨"ευκαταστατο" ετσι τον λενε ,τον ομορφο και τον καλο.


για να μπορεσουν να συνεχισουν να κανουν την ζωη που κανανε τοσα χρονια με τα λεφτα της μαμας και του μπαμπα.

επειδη ομως μετα τα 24 αυτο τελειωνει καποια στιγμη (που πιθανοτατα τελειωνουν και την οποια σχολη τους)

ψαχνουν να βρουν και νεο ευκαταστατο χορηγο.. ;)

που θα τις πηδαει κιολας και θα τους δωσει την ελπιδα να κανουν και ενα μωρο.

αυτος ο φερελπις χορηγος λοιπον θα πρεπει να της χαριζει το status ζωηs που θελει αυτη.. :2funny:

και αυτο δεν περιλαμβανει πλυσιμο των πιατων ,φασινα,σφουγγαρισμα κλπ καθοτι οι κορασιδες σημερα

κουραζουνται με τα πιο απλα πραγματα .ποσο μαλλον αν προστεθει και ενα μωρο.

για αυτο θελουν τα εξτρα φραγκα του χορηγου αντρα( καθοτι αυτες με ενα 800ρι βγαζουν ισα ισα τα μανο τους και την βενζινη τους)

καθως και την μανουλα για να τους μεγαλωσει το μωρο καθοτι αυτες δεν μπορουν να ανταπεξελθουν σε ενα τετοιο συνθετο ρολο.



γι αυτο φιλε .αν η γκομενα σου ειναι καμμια της γενιας των 600 ευρω μη διανοηθεις και την παντρευτεις.

εκτος αν το φυσας ο ιδιος και θελεις να καψεις μερικα χιλιαδες ευρω μεχρι να διαπιστωσεις οτι θελει απλα να σου

φορτωθει για να επιβιωσει.


ειναι δυσκολοι οι καιροι.το ζευγαρι πρεπει οπωσδηποτε να βγαζει απο 1000 και πανω ευρω ο καθενας για να ανταπεξελθει σε

ενα σπιτικο. οτιδηποτε αλλο οδηγει σε αποτυχια και γκρινια.


η γνωμη των γονιων ειναι σημαντικη, ναι.

αλλα αυτα τα πραγματα οπως το αν η γκομενα θελει απλα να επιβιωσει μεσα απο σενα το βλεπεις και μονος σου.

δες το μισθο της. δες και την ανυπομονησια της  για γαμο..

και θα καταλαβεις μονος σου
. ;)
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δλδ το 80% των ανθρωπων σημερα που βγαζουν 600ευρω να μην παντρευονται....
χμμ...
μαλιστα....
εμπορικη συναλλαγη τα κανατε ολα...
καλα σας κανουν οι γκομενες...
τα θελετε...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
δλδ το 80% των ανθρωπων σημερα που βγαζουν 600ευρω να μην παντρευονται....
χμμ...
μαλιστα....
εμπορικη συναλλαγη τα κανατε ολα...
καλα σας κανουν οι γκομενες...
τα θελετε...

δηλαδή εσύ τι λες? ότι με 600 ευρώ το μήνα γίνεται ευτυχισμένος γάμος?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οι περισσοτερες κοπελες σημερα δεν εχουν στον ηλιο μοιρα. ;)

αντονιόνη μου.

δεν ειναι παραπάνω από 1% του ελληνικού πληθυσμού οι Κνίτισσες προς παντρειά σήμερις....
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Κρατάει τα παιδιά. Βέβαια, και αυτά η γιαγιά και ο παππούς τα φορτώνονται κρατάνε...αλλά λέμε τώρα

μεγάλε, αν το καλοκαίρι πας διακοπές και αφήσεις κλειδί να σου ποτίζουν τα λουλούδια οι γονείς, κανόνισε να εγκρίνουν το μέρος που θα πας  :jerking:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Τυχερός είσαι κολλητέ, εμένα την θέλουν οι δικοί μου αλλά δεν την θέλω εγώ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
σου ακουγεται για αυτοσυντηρουμενη ρε?

οι περισσοτερες κοπελες σημερα δεν εχουν στον ηλιο μοιρα. ;)

βαφονται,στολιζονται με την ελπιδα να βρουν τον ¨"ευκαταστατο" ετσι τον λενε ,τον ομορφο και τον καλο.


για να μπορεσουν να συνεχισουν να κανουν την ζωη που κανανε τοσα χρονια με τα λεφτα της μαμας και του μπαμπα.

επειδη ομως μετα τα 24 αυτο τελειωνει καποια στιγμη (που πιθανοτατα τελειωνουν και την οποια σχολη τους)

ψαχνουν να βρουν και νεο ευκαταστατο χορηγο.. ;)

που θα τις πηδαει κιολας και θα τους δωσει την ελπιδα να κανουν και ενα μωρο.

αυτος ο φερελπις χορηγος λοιπον θα πρεπει να της χαριζει το status ζωηs που θελει αυτη.. :2funny:

και αυτο δεν περιλαμβανει πλυσιμο των πιατων ,φασινα,σφουγγαρισμα κλπ καθοτι οι κορασιδες σημερα

κουραζουνται με τα πιο απλα πραγματα .ποσο μαλλον αν προστεθει και ενα μωρο.

για αυτο θελουν τα εξτρα φραγκα του χορηγου αντρα( καθοτι αυτες με ενα 800ρι βγαζουν ισα ισα τα μανο τους και την βενζινη τους)

καθως και την μανουλα για να τους μεγαλωσει το μωρο καθοτι αυτες δεν μπορουν να ανταπεξελθουν σε ενα τετοιο συνθετο ρολο.



γι αυτο φιλε .αν η γκομενα σου ειναι καμμια της γενιας των 600 ευρω μη διανοηθεις και την παντρευτεις.

εκτος αν το φυσας ο ιδιος και θελεις να καψεις μερικα χιλιαδες ευρω μεχρι να διαπιστωσεις οτι θελει απλα να σου

φορτωθει για να επιβιωσει.


ειναι δυσκολοι οι καιροι.το ζευγαρι πρεπει οπωσδηποτε να βγαζει απο 1000 και πανω ευρω ο καθενας για να ανταπεξελθει σε

ενα σπιτικο. οτιδηποτε αλλο οδηγει σε αποτυχια και γκρινια.


η γνωμη των γονιων ειναι σημαντικη, ναι.

αλλα αυτα τα πραγματα οπως το αν η γκομενα θελει απλα να επιβιωσει μεσα απο σενα το βλεπεις και μονος σου.

δες το μισθο της. δες και την ανυπομονησια της  για γαμο..

και θα καταλαβεις μονος σου
. ;)


ενω αν βγαζει 3000? αλλαζει κατι αν εχει μαθει να ζει με 4000?

επισης ποια η διαφορα απο το μεσο παληκαρι που επισης εχει μαθει να ξξοδευει περισσοτερα απο οσα βγαζει επειδη τσονταρουν οι γονεις?

τελος, θεωρεις οτι μια συνετη κοπελα των 700 ευρω με ενα συνετο παληκαρι των 700 ευρω δεν πρεπει να παντρευτουν?
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
δηλαδή εσύ τι λες? ότι με 600 ευρώ το μήνα γίνεται ευτυχισμένος γάμος?
ευτυχισμενος μπορει...
οπως κ με τρισεκατομμυρια μπορει να ειναι κακος γαμος...

ευκολος αντιθετα δε ξερω αν θα ειναι...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δηλαδή εσύ τι λες? ότι με 600 ευρώ το μήνα γίνεται ευτυχισμένος γάμος?

αχαχαααααααααααχαχαχα

είδα και τους γάμους των δεκάδων χιλιάδων πόσο ευτυχισμένοι είναι.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
μεγάλε, αν το καλοκαίρι πας διακοπές και αφήσεις κλειδί να σου ποτίζουν τα λουλούδια οι γονείς, κανόνισε να εγκρίνουν το μέρος που θα πας  :jerking:

http://[URL unfurl="true"]www.agrokip.gr/Upload/01825-20-L-001-4cm.jpg[/img[/URL]]

alles in ordnung
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
δλδ το 80% των ανθρωπων σημερα που βγαζουν 600ευρω να μην παντρευονται....
χμμ...
μαλιστα....
εμπορικη συναλλαγη τα κανατε ολα...
καλα σας κανουν οι γκομενες...
τα θελετε...

Αν μου βρεις γυναίκα που να παντρεύεται μισθωτό των 600 ευρώ, την παντρεύομαι (που λέει ο λόγος ) κι εγώ :think:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
αχαχαααααααααααχαχαχα

είδα και τους γάμους των δεκάδων χιλιάδων πόσο ευτυχισμένοι είναι.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
:rockon: :rockon: :rockon:

Αν μου βρεις γυναίκα που να παντρεύεται μισθωτό των 600 ευρώ, την παντρεύομαι (που λέει ο λόγος ) κι εγώ :think:
πολλες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Τυχερός είσαι κολλητέ, εμένα την θέλουν οι δικοί μου αλλά δεν την θέλω εγώ.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε βέβαια ρε παπάρα...
έμφραγμα έχουν πάθει οι αθρώποι...
νόμιζαν ότι πας διακοπές κι όταν έμαθαν ότι τα Σιτι Τουρς δεν είναι ταξιδιωτικό γραφείο έπαθαν αναφυλαξία......
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
τελος, θεωρεις οτι μια συνετη κοπελα των 700 ευρω με ενα συνετο παληκαρι των 700 ευρω δεν πρεπει να παντρευτουν?

πολύ σύνεση ρε παιδί μου...

παντόφλα, ρόμπα, τηλεόραση

zzzzzzzzzz

:2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
αχαχαααααααααααχαχαχα

είδα και τους γάμους των δεκάδων χιλιάδων πόσο ευτυχισμένοι είναι.  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

οι πλουσιοι και να δυστυχήσουν χωρίζουν στο πιτσι φιτίλι. Ο φτωχομπαράς όμως που του λείπουν 99 για να συμπληρώσει κατοστάρικο ούτε το Α4 χαρτί του δικηγόρου δε μπορεί να πλερωσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom