Νέα

Δεν τη θέλουν οι γονείς μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα georgius
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 590
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
για τον ντάντι τίποτα...  :-
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Παιδιά δεν είμαι μαμάκιας. Για να μη με θεωρούνε μαμάκια σηκώθηκα και βρήκα δουλιά 300 χλμ μακριά από το σπίτι μου και πλέον είμαι ανεξάρτητος. Απλά έχω κάποιες αρχές και γι αυτό δε θαθελα να κάνω κάτι χωρίς την ευχή των δικών μου. Όπως επίσης ξέρω πως όταν αγαπάς κάποιον την περηφάνεια την αφήνεις στην άκρη και κατεβάζεις τα μούτρα σου. Επίσης αυτό που θέλω να αποφύγω είναι να μην καταφέρει με τον τρόπο της και με κλείσει μέσα και γίνω μίζερος σαν κάτι φίλους μου που την πάτησαν και όπως προα΄ναφερε και κάποιος νωρίτερα στο θέμα.
Aκου λιγάκι. Tη γυναίκα σου κ το σκυλί σου όπως το μάθεις.
Aν απο τη πρώτη φορά δεν της κόψεις το βήχα, για πράγματα που σε ενοχλούν η πιστεύεις οτι είναι θέματα  αρχών. Mετα το γάμο δεν γινεται τιποτα, θα σε κατηγορεί οτι εσύ φταίς κ οτι αλλαξες.
Tην μιζέρια μόνος σου θα την φέρεις στην ζωή σου.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Α και μην ξεχάσω. Ελλεϊνίδα είναι. Αλλά Φέρνει λίγο σε Ολλανδέζα και γι αυτό και έφαγα κόλλημα. Το μόνο της μειονέκτημα είναι πως ακούει Χατζηγιάννη, Χολίδη και την αδερφή της η οποία την κάνει ότι θέλει. Κατά τα άλλα δεν είχα κάνένα πρόβλημα. Αλλα αν γίνει κάτι και μετά η δουλειά στραβώσει δε θα αντέχω τους δικούς μου να μου το χτυπάνε μια ζωή "Εμείς στα παμε αλλα εσύ πουυυυυυυ"

λοιπον φιλε παντρέψου, είσαι τόσο αναποφάσιστος ακομα και βρακι να διαλεξεις αγχώνεσαι. Παντρέψου λοιπόν η γυναίκα σου θα ειναι μια χαρα θα παρει τη θεση της μανουλας και θα ειναι ο decision maker.
Εσύ σταρχιδια μας, εμεις παμε με τη γυναικα σου που θαναι ο αρχηγος  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι σας ζήτησε ρε μαλακισμένα το παιδί;
μια συμβουλή σας ζήτησε....

προφανώς για να ρωτάει στο μπουρδέλα τι βι για το γάμο του φαντάζεστε τι μπουρδέλο μεγάλωσε η οικογένειά του.  :grin: :grin:
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
εγώ τους γράφω όλους στ'αρχίδια μου,ακόμα και τον εαυτόν μου! :s&m_2:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
τι σας ζήτησε ρε μαλακισμένα το παιδί;
μια συμβουλή σας ζήτησε....

προφανώς για να ρωτάει στο μπουρδέλα τι βι για το γάμο του φαντάζεστε τι μπουρδέλο μεγάλωσε η οικογένειά του.  :grin: :grin:
αει στα διαλα ρε προβοκατορα....παρε συμβουλη....
Φιλε,σε κανενα στουντιο πηγες????
Υ.Γ.για να ρωταει στα 30 του τη μανα του για το γαμο,φαντασου τη λουλη μεγαλωσε η οικογενεια του.. :grin: :grin: :grin:
 

francesco

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.469
Κριτικές
13
Like
1
Πόντοι
2.007
To ειρωνευεσται ολοι το νεουδι  αυτο βλεπω!!!
Αντι να του απαντησετε ωριμα και σοβαρα !!
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
καλά κάνεις....
κι αυτός εκεί θα τους έγραφε όλους εάν η γυναίκα της παντρειάς είχε τον κώλο του αβατάρ σου.  :grin:

εμ γειαααα πες ταααα....περα απ την πλακα ομως,στ αρχιδια μου κι αυτος ο κωλος ;)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Φιλε το θεμα ειναι παντα κατα ποσο εισαι καλα οικονομικα;΄
Εχεις την οικονομικη ευχερεια για να συντηρησεις οικογενεια,
να παντρευτεις ,να κανεις παιδια και να φροντισεις για τα εξοδα τους(φαγητο,εκπαιδευση
ενδυμασια κτλ)ωστε να μεγαλωσουν και να ζησουν σε ενα καλο και ευπρεπες περιβαλλον!!
Αν ναι, κανεις οτι γουσταρεις και δεν υπολογιζεις ουτε μανα ουτε πατερα ουτε κανεναν
εφοσον την αγαπας και σ αγαπαει η κοπελα γιατι να την χωρισεις,
αν παλι δεν την εχεις τοτε και μονο τοτε ασ αποφασισουν οι γονεις σου,αλλα και παλι
μην τη χωρισεις την κοπελα για κανενα λογο,αλλα αναβαλλε το για καποια αλλα ημερομηνια στο μελλον!
Θυμησου τα χρηματα δεν νικανε την αγαπη!!!

Η γυναίκα δε δουλεύει; :think:
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
λατρευω το πνευμα σου ανεπι8υμητε...αν και εχουμε διαπληχτει στο παρελ8ον...συνεχισε ετσι!οντως,ο κωλος αυτος,στ' αρχιδια μου! :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom