Νέα

City tour για πρωτάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tromeros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Ένας φίλος (με πολλα $$$$) είναι παρθένος και σκέφτεται να πάει σε city tour για πρώτη φορά καθώς δεν γουστάρει μπουρδελοστούντιο)Είναι καλή κίνηση;
 

kokopoco

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
97
Like
15
Πόντοι
0
ντρεπεσαι να πεις οτι ειναι για σενα......!!!! :helpplea:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
tromeros, νομίζω ότι είναι η καλύτερη λύση.
 
OP
OP
T

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
kokopoco εγώ μπουρδελιάρης είμαι 3-4 φορές το μήνα μακάρι να περισσευαν να παω σε city tour..

antisthenis άκου μια ερώτηση από το παιδί δίπλα μου είναι:

Υπάρχει περίπτωση να φάω πόρτα;18χρωνων είμαι, πως να της πω ότι είναι η πρώτη μου φορά;
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Πόρτα δεν θα φας, αποκλείεται. Μπορείς να πεις ότι είναι η πρώτη σου φορά και στο πρακτορείο κατά τη διαδικασία του κλεισίματος του ραντεβού και στην κοπέλα. Όσο για τη διαδικασία κλεισίματος υπάρχουν σχετικά threads... ρίξε μια ματιά.
 
OP
OP
T

tromeros

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Πόση ώρα είναι καλά να κλείσω;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  καλυτερα πες οτι ειναι πρωτη σου φορα που κλεινεις ct και το αλλο αστο φλου. Τωρα αν ειναι η πρωτη σου φορα και κλεισεις κανα 3ωρο θα τα δεις ολα και δεν θα ξεκολας και θα αρχισεις τις καταθεσεις. Γιατι δεν ξεκινας με κανα ντοπιο cg?
 

JohnMullins2005

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
102
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
1η φορά επειδή είσαι newbie...καλύτερα ένα studiaκι....γίνε πιο advanced user κ μετά πάρε city tour.

1 city tour = 250 /h

με 250 γαμάς 5 σε studio , πολύ περισσότερες σε μπουρδέλο.
Στην αρχή της καριέρας σου σαν γαμιάς, σημασία δεν έχει η ΠΟΙΟΤΗΤΑ
αλλά η ΠΟΣΟΤΗΤΑ :dancing:
 

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Να πας στη φυλής να κάνεις τη μπουρδελοτσαρκά σου για να μπορείς να βλέπεις και από κοντά.
Αυτή που θα σε καβλώνει πιο πολύ διαλεξέ τη.
Μη της πεις οτι είσαι παρθένος.
Είναι το καλύτερο.
 

blindz

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Απρ 2006
Μηνύματα
545
Κριτικές
22
Like
40
Πόντοι
6.765
Εγω θα ελεγα να παει σε ενα δοκιμασμενο και εμπειρο ct για 4ωρο αφου εχει πολλα $$$$$.Να μπει παρθενος και να βγει εξπερ και ερωτευμενος!!
Προτεινω αν ξαναερθουν
Christine(θα τον στιψει)
Leda(μολις του παρει πιπα θα ξεχασει και το ονομα του)
Vanes(αν του αρεσουν τα τρυφερα πραγματα)
 

Abebablom

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
171
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
Hello... Να κάνω μια ερώτηση κι εγώ γιατί ζαλίστηκα να ψάχνω σελίδες, αλλα δεν βρήκα να αναφέρεται κάτι σχετικό...

Δεν έχω εμπειρία από ct και θέλω να ξεκινήσω. Το ερώτημα είναι αν τα ct γενικά σου επιτρέπουν δεύτερη φορα - εννοείται μέσα στην ώρα που έχεις συμφωνήσει - η αυτό χρεώνεται extra? Επίσης αν κλείσεις μια ώρα αυτό τηρείται με ακρίβεια από τι κορέλλα η μπορεί να αρχίσει τις παπαριές των cg "έλα μωρό μου χύσε" στα 20 λεπτά?
Thanks!
 

sniatsikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως μπορειτε να μου δωσετε πληροφορια για call girls στην Αθηνα?
 

sniatsikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2006
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Μηπως καποιος μπορει να μου δωσει τηλ απο cg οπου να ειναι επιπεδου city tour αλλα based Αθηνα?
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Define: επίπεδο CT
 

Επισκέπτης
φιλε αν θες εχω ενα μπουρδελακι του 20αρικου που η πουτανα ειναι φιλη μου και πολυ καλη κοπελα.. αν θες να δοκιμασεις εκει στειλε μου pm να σου πω που θα πας και τι ωρα.... η κοπελα ειναι φιλικη πολυ γλυκια και υπομονετικη... ασε που αφηνει πολλα χαδια και κανει και αυτη πολλα χαδια με αποτελεσμα σπαει ευκολα τον παγο.... και επειδη την πρωτη φορα δεν θα το ευχαριστιθεις πολυ, ειναι μαλακια να δωσεις πολλα λεφτα δωσε καλυτερα καμια δεκαρια 20αρικα να φυγει η κριαδα και μετα χαλας και πολλα λεφτα.. καλητερα να κολησεις με 20αρικα (γιατι αυτο θα γινει) παρα να κολησεις με 50αρικα ή 100αρικα(cg) ή 300αρια(ct)... αν θες στειλε pm.......
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
φιλε αν θες την γνωμη μου μην δωσεις λεφτα για σιτι τουρ διοτι αν διαβασεις και αυτα που γραφουν διαφοροι λατρεις του ειδους ...δεν αξιζει 350  ευρω πηγενε σε κανενα καλο στουντιο λελασ καραγιαννη στην φιλη μας την πρωινη.. η σε κανενα αλλο στουντιο δες βαθμολογιες και γαμα 2 φορες με 100 και θα περασεις μια χαρα παρε και κανενα γραφειο απο εφρημεριδα που δουλευει πρωι βραδυ και θα γαμισεις 2 φορες με 160 και ωραιο μουνι αν δεν γουσταρεις σουταρε την και μην δωσεις λεφτα ουτε για οδηγο αφου πρωτα πεισ στην τηλεφωνητρια τι θελεις ομως...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
φιλε αν θες εχω ενα μπουρδελακι του 20αρικου που η πουτανα ειναι φιλη μου και πολυ καλη κοπελα.. αν θες να δοκιμασεις εκει στειλε μου pm να σου πω που θα πας και τι ωρα.... η κοπελα ειναι φιλικη πολυ γλυκια και υπομονετικη... ασε που αφηνει πολλα χαδια και κανει και αυτη πολλα χαδια με αποτελεσμα σπαει ευκολα τον παγο.... και επειδη την πρωτη φορα δεν θα το ευχαριστιθεις πολυ, ειναι μαλακια να δωσεις πολλα λεφτα δωσε καλυτερα καμια δεκαρια 20αρικα να φυγει η κριαδα και μετα χαλας και πολλα λεφτα.. καλητερα να κολησεις με 20αρικα (γιατι αυτο θα γινει) παρα να κολησεις με 50αρικα ή 100αρικα(cg) ή 300αρια(ct)... αν θες στειλε pm.......

Βρε αδερφέ, τι εννοείς όταν λές "είναι φίλη μου" ????
Αααααα θέλω και εγώ τέτοιες φίλες.... Να σαι καλά... :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom