Νέα

Χύσιμο στη σύζυγο/γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnypap35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Γνωστός μου παντρεμενος πηγε σε συμβουλο γαμου
Και το αποτελεσμα ειναι η γυναικα του να πιπωσει τον συμβουλο.
Κι οχι μονο αυτο.Τους εκανε τσακωτους στον καναπε του σπιτιου του να την γαμαει σε σταση καβαλαρισσας.
Τη συγχωρεσε και η ερωτικη τους ζωη πηρε φωτια.
Εκανε τη δουλεια του ο συμβουλος
Κυριακη
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Μουνι και μετά χάπι ..

Η κωλο και όχι χάπι .

Όσες γκόμενες γνωρίζω.
Ακόμα δεν κόλλησα κάτι σοβαρό ευτυχώς ( φοράτε προφυλακτικό μην κάνετε χαζα σαν και εμένα )
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.146
Πόντοι
446
Γνωστός μου παντρεμένος πήγε σε σύμβουλο γάμου
Και το αποτέλεσμα ήταν η γυναίκα του να πιπώσει τον σύμβουλο.
Κι όχι μόνο αυτό.Τους έκανε τσακωτούς στον καναπέ του σπιτιού του να την γαμάει σε στάση καβαλάρισσας.
Τη συγχώρεσε και η ερωτική τους ζωή πήρε φωτιά.
Έκανε τη δουλειά του ο σύμβουλος
happy-venomous-bush-viper-snake.jpg
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Ερώτηση, μετά από γάμο δεν χαλάει η ερωτική ζωή; Κάνετε το ίδιο σεξ όπως παλιά; Φοβάμαι να μπω σε τέτοιες σκέψεις γάμου κλπ μην γίνει βαρετό το σεξ. Είμαι νεος ακόμα φυσικά για κάτι τέτοιο αλλα όσες κοπέλας μου πρότειναν μπας και το δούμε για γάμο έφυγα τρέχοντας. Ισως εγώ έχω θέματα τι να πω
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
96
Like
165
Πόντοι
0
Ερώτηση, μετά από γάμο δεν χαλάει η ερωτική ζωή; Κάνετε το ίδιο σεξ όπως παλιά; Φοβάμαι να μπω σε τέτοιες σκέψεις γάμου κλπ μην γίνει βαρετό το σεξ. Είμαι νεος ακόμα φυσικά για κάτι τέτοιο αλλα όσες κοπέλας μου πρότειναν μπας και το δούμε για γάμο έφυγα τρέχοντας. Ισως εγώ έχω θέματα τι να πω
Χαλάει μέχρι να φτάσει σε σημείο χωρισμού για να αντιληφθεί ότι αν δεν αναζωπυρωθεί η ερωτική στιγμή θα ρθει το τέλος…
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
Λοιπόν, μετά τις κουβέντες που είχαμε εδώ το σκέφτηκα... Πριν 2 ώρες της κατέβασα την φόρμα χωρίς να τη ρωτησω, ανοιξα τις κουρτίνες διάπλατα, άναψα τα φώτα την έβαλα στα 4 και της είπα να δείξει τον κωλο της στους γείτονες. Καυλωσε και μου είπε οτι κάθε μέρα έτσι στήνεται κ τον δείχνει τον πάτο της στους γείτονες. Της είπα στα αρχιδια μου κ τη γαμησα στα 4. Την άλλη βδομάδα ομως θα πάω κ σε studio να γαμησω. Από δω κ πέρα την γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.929
Πόντοι
2.606
Λοιπόν, μετά τις κουβέντες που είχαμε εδώ το σκέφτηκα... Πριν 2 ώρες της κατέβασα την φόρμα χωρίς να τη ρωτησω, ανοιξα τις κουρτίνες διάπλατα, άναψα τα φώτα την έβαλα στα 4 και της είπα να δείξει τον κωλο της στους γείτονες. Καυλωσε και μου είπε οτι κάθε μέρα έτσι στήνεται κ τον δείχνει τον πάτο της στους γείτονες. Της είπα στα αρχιδια μου κ τη γαμησα στα 4. Την άλλη βδομάδα ομως θα πάω κ σε studio να γαμησω. Από δω κ πέρα την γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Τυπε άμα δεν παει καλά το μπουρδελο αλλάζουμε τις πουτανες όχι τις κουρτίνες
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.006
Πόντοι
2.256
Α, ξέχασα να σας πω, ότι μόλις στήθηκε στα 4 κ ένοιωσε ότι μπορεί να την βλέπουν, η μουνάρα της έσταζε. Αυτά, χωρίς καμία υπερβολή.
Ελπιζω να πηρες και χωρις να τη ρωτησεις και κωλο,γιατι αλλιως ειναι σαν να σου σφυριζει πεναλντι ενω η μπαλα ειναι στη σεντρα και εσυ να το σουταρεις στο κορνερ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.929
Πόντοι
2.606

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
Ελπιζω να πηρες και χωρις να τη ρωτησεις και κωλο,γιατι αλλιως ειναι σαν να σου σφυριζει πεναλντι ενω η μπαλα ειναι στη σεντρα και εσυ να το σουταρεις στο κορνερ
δυστυχως όταν της είπα, "τωρα θα σου πάρω τον κώλο" τραβήχτηκε φοβισμένη κ είπα να μην χαλασω το γαμήσι.
δυστυχώς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ρε τυπε έχει λειξει το έργο χωνεψε το και στείλε την στην μάνα της
πόσο δίκιο έχεις, παρόλα αυτά θα την γαμησω όσο παει, μεχρι κ παρτουζα θα την πάρω
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.006
Πόντοι
2.256
δυστυχως όταν της είπα, "τωρα θα σου πάρω τον κώλο" τραβήχτηκε φοβισμένη κ είπα να μην χαλασω το γαμήσι.
δυστυχώς
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


πόσο δίκιο έχεις, παρόλα αυτά θα την γαμησω όσο παει, μεχρι κ παρτουζα θα την πάρω

Οταν φτασει αυτη η στιγμη μη ξεχασεις αυτους που σου εδωσαν τις καταλληλες συμβουλες για να τη γαμησεις (και εσυ) :D:

Περαν της πλακας το να της προτεινεις κατι τετοιο στη φαση που ειστε ειναι μεγαλο αυτογκολ εκτός αν θελεις εσυ να τρως φιστικια και αλλοι να τη ξεπατωνουν
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.006
Πόντοι
2.256
Οταν φτασει αυτη η στιγμη μη ξεχασεις αυτους που σου εδωσαν τις καταλληλες συμβουλες για να τη γαμησεις (και εσυ) :D:

Περαν της πλακας το να της προτεινεις κατι τετοιο στη φαση που ειστε ειναι μεγαλο αυτογκολ εκτός αν θελεις εσυ να τρως φιστικια και αλλοι να τη ξεπατωνουν

Επισης οταν ειναι να παρεις κωλο δεν κανεις αναγγελια σαν να ερχεται πτηση.Πρωτα μπαινεις σταθερα και βαθεια και μετα λες οτι θελεις
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
Λοιπόν, μετά τις κουβέντες που είχαμε εδώ το σκέφτηκα... Πριν 2 ώρες της κατέβασα την φόρμα χωρίς να τη ρωτησω, ανοιξα τις κουρτίνες διάπλατα, άναψα τα φώτα την έβαλα στα 4 και της είπα να δείξει τον κωλο της στους γείτονες. Καυλωσε και μου είπε οτι κάθε μέρα έτσι στήνεται κ τον δείχνει τον πάτο της στους γείτονες. Της είπα στα αρχιδια μου κ τη γαμησα στα 4. Την άλλη βδομάδα ομως θα πάω κ σε studio να γαμησω. Από δω κ πέρα την γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
41895331.gif
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Ερώτηση, μετά από γάμο δεν χαλάει η ερωτική ζωή; Κάνετε το ίδιο σεξ όπως παλιά; Φοβάμαι να μπω σε τέτοιες σκέψεις γάμου κλπ μην γίνει βαρετό το σεξ. Είμαι νεος ακόμα φυσικά για κάτι τέτοιο αλλα όσες κοπέλας μου πρότειναν μπας και το δούμε για γάμο έφυγα τρέχοντας. Ισως εγώ έχω θέματα τι να πω
Αν δεν έχεις λεφτά σίγουρα έκανες καλά.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726
Αν δεν έχεις λεφτά σίγουρα έκανες καλά.
Που κολλάει αυτό; Έχω αρκετά , όποτε δεν ξέρω που κολλάει αυτό. Να μην βαρεθώ ρωταω , να μην μπυ κάθεται η σύζυγος , να μην γίνει όλη η φάση μίζερη λόγο του γάμου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom