Νέα

Χύσιμο στη σύζυγο/γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnypap35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

petsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2019
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
343
Πόντοι
21
Καλημέρα. Εγώ μετά από 20 χρόνια γάμου με την γυναίκα μου κάνουμε 3 φορές σεξ την εβδομάδα. Από χύσιμο όπου θέλω μέσα έξω μάπα στόμα τα καταπίνει. Μουνι ότι γουστάρει ο άντρας της.
 

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Καλημέρα. Εγώ μετά από 20 χρόνια γάμου με την γυναίκα μου κάνουμε 3 φορές σεξ την εβδομάδα. Από χύσιμο όπου θέλω μέσα έξω μάπα στόμα τα καταπίνει. Μουνι ότι γουστάρει ο άντρας της.
Είσαι απτους λίγους τυχερούς φίλε και μπράβο σου. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι παντρεμένες είναι ότι αν κρατάνε το ενδιαφέρον του άντρα τους στο κρεβάτι, αν τον εξιταρουν, αν του δίνουν μουνι κοινώς, κανένας άντρας δε θα κοιτάξει να ξεχογαμησει, η τουλάχιστον πολύ δύσκολα θα το κάνει.
 

petsa

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2019
Μηνύματα
118
Κριτικές
5
Like
343
Πόντοι
21
Είσαι απτους λίγους τυχερούς φίλε και μπράβο σου. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι παντρεμένες είναι ότι αν κρατάνε το ενδιαφέρον του άντρα τους στο κρεβάτι, αν τον εξιταρουν, αν του δίνουν μουνι κοινώς, κανένας άντρας δε θα κοιτάξει να ξεχογαμησει, η τουλάχιστον πολύ δύσκολα θα το κάνει.
Θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου φίλε μου.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.052
Πόντοι
3.846
συναγωνιστές 991844a και paixnidi_30 έχετε σκεφτεί να πάτε με τις γυναίκες σας σε swingerάδικο;
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.570
Πόντοι
20.686
παντως να θυμησω στους φιλους παντρεμενους οτι η συζυγος με αυτο το στομα φιλαει τα παιδια σας
Να θυμίσω επίσης ότι και εμάς μας φιλαγε η μαμά μας.
Και τον xratsas φαντάζομαι .:uglystupid:
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.178
Κριτικές
18
Like
3.594
Πόντοι
1.446
πριν παντρευτούμε τα κατάπινε και μου έδινε κώλο συχνά,
μετά τον γάμο σταμάτησε να τα καταπίνει κ να κάνει τσιμπούκια, αλλα συνέχισε να δίνει κώλο για 2 χρόνια,
μετά σταμάτησε να δίνει κώλο, με καβαλάει κ όσο δίνει μουνί θέλει ταυτόχρονα δονητή ή δαχτυλο στο κώλο.
τα τελευταία 2,5 χρόνια μου κάθεται μια φορα το μήνα ή το διμηνο και αυτό με παρακάλια κ πίεση από τη μεριά μου.
μεγααααλη καριόλα η σύζυγός μου.
Μακριά από καριόλες!
Την πάτησες όπως οι περισσότεροι...
Νόμιζες ότι τα γαμήσια του Δία που σου έκανε πριν τον γάμο σαν γκόμενα, θα στα κάνει και μετά...
Είναι παγίδα για τον άντρα η καύλα και κακός σύμβουλος...
Παντρεύεται έναν άνθρωπο με κριτήριο τις σεξουαλικές του ορμές και δεν βλέπει όλα τα άλλα και κυριότερα τον χαρακτήρα του...
Εν τω μεταξύ η κάθε καριόλα, όπως ειπώθηκε ψάχνει να βρει τον μαλάκα για να κάνει την μανούλα, από τα 30 και μετά...
Και το μεγαλύτερο όπλο που έχει είναι το μουνί της και τα "γλυκά ματάκια"...
 
Τελευταία τροποποίηση:

GREEK SNIPER

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2019
Μηνύματα
247
Like
911
Πόντοι
81
Έτσι είναι η μεγαλύτερη πλειοψηφία των γυναικών σήμερα. Μόλις φτάσουν εκεί λίγο μετά τα 30 χτυπάει το βιολογικό τους ρολόι και βρίσκουν ένα καλό παιδί και το τυλίγουν με το γαμησι και μετά όταν γεννήσουν αυτός έρχεται σε δευτεροτριτη -τετάρτη μοίρα . Το κόλπο είναι να βρεις άλλου ενδιαφέρον και να προσέχεις τον εαυτό σου, να μετράς ακόμα στις γκόμενες. Όταν δει ότι προσέχεις και ίσως παίζεις άλλου τότε θα έρθει να σε ψάξει. Είναι νόμος. Και τότε γραψτη και σταρχιδια σου γάμα τη από κώλο με χαστούκια και πες της έτσι γαμαω εγώ τις καριολες
ΣΩΣΤΟΟΟΣ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν ξέρω τι λέτε και τι θέματα υπάρχουν ...η δικιά μου 47-48και τα δίνει όλα .....αυτά φορά πριν κάνουμε σεξ
ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
2.039
Like
6.614
Πόντοι
1.056
Ερώτηση:η γκόμενα ή η γυναίκα σας έχει σχολιάσει ποτέ την ποσότητα του χυσιματος????
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
και τι θα πάρει μια γκόμενα με τα 20 και 30 ευρώ; φρέσκα αυγά από τον μπακάλη και ένα μπουκάλι κρασί να πνίξει τον πόνο της;

Ενώ αν μαζέψει τα 30αρια, σε 5 μέρες πάει και ξεμουνιαζει ένα πουτανακι και σταματάει να ποσταρει πια στο άλλο νήμα αυτά τα "εδώ η γυναίκα μου τον παίρνει στη δουλειά, εδώ την κάνουν σάντουιτς δύο μαλλιαδες στο σαλόνι κι εγώ τον παίζω " και τέτοια
Σε ποιο νήμα γίνονται αυτά ρε παιδιά;;; Τα καλύτερα χάνω γαμώτη μου!!!
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
Το καλύτερο χυσιμο είναι στην χούφτα τις μετά να τα απλώνει στο πρόσωπο τις και εσύ να λες.......ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΥΨΟΥ ΜΥΡΩΣΟΥ
 

Aprofilaktos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2021
Μηνύματα
177
Like
1.118
Πόντοι
201
Υπαρχει η γυναικα ΠΠ ( Προ Παιδιου ) και ΜΠ ( Μετα Παιδιου )
Τα υπολοιπα ειναι ευκολως εννοουμενα και παραλειπονται
Σωστά τα λες...και κανένας δεν παντρέυεται με γνώμονα την καύλα και το σεξ είναι επιπόλαιο κάτι τέτοιο...άρα κάτι "σε τύλιξε με το μουνί της" δεν τα πιστεύω!
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Ερώτηση:η γκόμενα ή η γυναίκα σας έχει σχολιάσει ποτέ την ποσότητα του χυσιματος????
Ναι, όταν είναι λίγο αναρωτιέται γιατί, μήπως άδειασα πρόσφατα αλλού!! Καλό κάνει αυτό γιατί έτσι τσιτώνεται και βγάζει κανένα γούστο..
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Λοιπόν, μετά τις κουβέντες που είχαμε εδώ το σκέφτηκα... Πριν 2 ώρες της κατέβασα την φόρμα χωρίς να τη ρωτησω, ανοιξα τις κουρτίνες διάπλατα, άναψα τα φώτα την έβαλα στα 4 και της είπα να δείξει τον κωλο της στους γείτονες. Καυλωσε και μου είπε οτι κάθε μέρα έτσι στήνεται κ τον δείχνει τον πάτο της στους γείτονες. Της είπα στα αρχιδια μου κ τη γαμησα στα 4. Την άλλη βδομάδα ομως θα πάω κ σε studio να γαμησω. Από δω κ πέρα την γράφω εκεί που δεν πιάνει μελάνι.
Κι εμείς το κάναμε αυτό αλλά πιωμένοι και χωρίς να το καταλάβουμε. Κανονικό γαμήσι με μπόλικο ξύλο σε όλες τις στάσεις, ακόμα και στα όρθια, και χύσιμο στη μάπα. Αμέσως μετά βλέπω απέναντι δύο γκόμενες σε διαφορετικά μπαλκόνια να καπνίζουν και να μας χαζεύουν.
Άλλη φορά γαμήσι μέχρι τελικής πτώσης με πολύ βία και δυνατά χυσίματα για πολλή ώρα, όλοι στη διπλανή πολυκατοικία στο μπαλκόνι καθότι καλοκαίρι. Θεωρώ ότι κάνουμε κοινωνικό έργο τελικά
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
Ναι ναι. Εμείς, οι δάσκαλοι και οι γιατροί!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom