Νέα

Χύσιμο στη σύζυγο/γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnypap35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Alexander81

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2015
Μηνύματα
81
Κριτικές
5
Like
311
Πόντοι
280
Το παν είναι να υπάρχει φαντασία....μπορώ να πω μέρα από 17 χρόνια γάμου,πως πέρα από τις καύλες,οκ,που υπήρχαν στις αρχές,το γαμησι ήταν δυνατό απλά τώρα,η χωρίζεις ή ψάχνεις το αλάτι πιπέρι της ζωής...και αν το βρεις με την γυναίκα σου,τότε η ερωτική ζωή μπορεί να εκτιναχθεί,όμως βρίσκεται στα θέλω και των δύο...
Με βρίσκετε απόλυτα σύμφωνο, αγαπητέ
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Το παν είναι να υπάρχει φαντασία....μπορώ να πω μέρα από 17 χρόνια γάμου,πως πέρα από τις καύλες,οκ,που υπήρχαν στις αρχές,το γαμησι ήταν δυνατό απλά τώρα,η χωρίζεις ή ψάχνεις το αλάτι πιπέρι της ζωής...και αν το βρεις με την γυναίκα σου,τότε η ερωτική ζωή μπορεί να εκτιναχθεί,όμως βρίσκεται στα θέλω και των δύο...

Ότι πιο σωστό έχει ειπωθεί!!! χίλια Like!!!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Μια άλλη γκόμενά που γαμουσα προ λόγων μηνών, ήθελε μόνο κατάποση... και μεγάλη πίεση στο κεφάλι την ώρα που έχυνα στο στόμα... ο δεύτερος γύρος περιλάμβανε μετά χυσιμο μέσα στο μουνι ή κωλο εάν ήταν σε γόνιμες μέρες. Γενικώς καλή πουτανα ήταν και κάναμε ωραία γαμησια... χαθήκαμε από την καθημερινότητα μας λόγω δουλειάς... μας έφαγαν τα κυκλώματα!!
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Μια άλλη γκόμενά που γαμουσα προ λόγων μηνών, ήθελε μόνο κατάποση... και μεγάλη πίεση στο κεφάλι την ώρα που έχυνα στο στόμα... ο δεύτερος γύρος περιλάμβανε μετά χυσιμο μέσα στο μουνι ή κωλο εάν ήταν σε γόνιμες μέρες. Γενικώς καλή πουτανα ήταν και κάναμε ωραία γαμησια... χαθήκαμε από την καθημερινότητα μας λόγω δουλειάς... μας έφαγαν τα κυκλώματα!!
Ότι καλύτερο να χυνεις κ να σαι βαθειά στο λαρύγγι!
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Ότι καλύτερο να χυνεις κ να σαι βαθειά στο λαρύγγι!
Μεγάλη καυλα να της πατάς το κεφάλι.... η άλλη γκόμενά που είμαι μαζί της, μια φορά έκανε εμετο από το πάτημα του κεφαλιού... πήγε πλυθηκε και συνέχισε το εργο
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Πολλές φορές αντιδράει αλλά στα τελειώματα με πίεση κεφαλιού υποχρεωτικά καταπίνει. Γουστάρουν οι περισσότερες νταηλίκι κι εξευτελισμό εκείνη την ώρα της καυλας. Άσχετα εάν μετά δυσανασχετουν.... και φυσικά μετά χυνει με ενταση
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
275
Like
1.246
Πόντοι
201
Το παν είναι να υπάρχει φαντασία....μπορώ να πω μέρα από 17 χρόνια γάμου,πως πέρα από τις καύλες,οκ,που υπήρχαν στις αρχές,το γαμησι ήταν δυνατό απλά τώρα,η χωρίζεις ή ψάχνεις το αλάτι πιπέρι της ζωής...και αν το βρεις με την γυναίκα σου,τότε η ερωτική ζωή μπορεί να εκτιναχθεί,όμως βρίσκεται στα θέλω και των δύο...
Έτσι ακριβώς όπως τα λες! Απλά πρέπει να δουλεύει και των δύο το μυαλό αλλιώς καταντάς να ζητάς μόνο εσύ. Πάντως υπάρχουν άπειροι δρόμοι αρκεί να υπάρχει θέληση και από τους δύο.
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
Μεγάλη καυλα να της πατάς το κεφάλι.... η άλλη γκόμενά που είμαι μαζί της, μια φορά έκανε εμετο από το πάτημα του κεφαλιού... πήγε πλυθηκε και συνέχισε το εργο
Εγώ δεν αναγκάζομαι να της το πατάω! Το μπουκώνει μόνη της!
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
24
Like
4.403
Πόντοι
2.846
Μια άλλη γκόμενά που γαμουσα προ λόγων μηνών, ήθελε μόνο κατάποση... και μεγάλη πίεση στο κεφάλι την ώρα που έχυνα στο στόμα... ο δεύτερος γύρος περιλάμβανε μετά χυσιμο μέσα στο μουνι ή κωλο εάν ήταν σε γόνιμες μέρες. Γενικώς καλή πουτανα ήταν και κάναμε ωραία γαμησια... χαθήκαμε από την καθημερινότητα μας λόγω δουλειάς... μας έφαγαν τα κυκλώματα!!

Άτυχος είσαι
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Στο στόμα είναι απόλυτη καύλα, όμως και μέσα της ακόμα καλύτερη!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
παντως να θυμησω στους φιλους παντρεμενους οτι η συζυγος με αυτο το στομα φιλαει τα παιδια σας
Το ζητούμενο είναι να μην ρευεται η σύζυγος όταν φιλά τα παιδιά..
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Μεγάλη καυλα να της πατάς το κεφάλι.... η άλλη γκόμενά που είμαι μαζί της, μια φορά έκανε εμετο από το πάτημα του κεφαλιού... πήγε πλυθηκε και συνέχισε το εργο
ενώ εσύ ρε παίχτη έμεινες με τα ξερατά στην τσαπού......βρωμιάρη ε βρωμιάρη.
 

Beautyfulgirl

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2022
Μηνύματα
82
Like
105
Πόντοι
0
Είσαι απτους λίγους τυχερούς φίλε και μπράβο σου. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι παντρεμένες είναι ότι αν κρατάνε το ενδιαφέρον του άντρα τους στο κρεβάτι, αν τον εξιταρουν, αν του δίνουν μουνι κοινώς, κανένας άντρας δε θα κοιτάξει να ξεχογαμησει, η τουλάχιστον πολύ δύσκολα θα το κάνει.
Μην το λες αυτό φίλε,είναι από την φύση του καθενός να θέλει να ξενοπηδηξει,ότι και να του κάνει η γυναίκα του .
 

boubounitos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
332
Like
1.791
Πόντοι
201
Παντού αλλά τι καλύτερο από δυνατό πήδημα και χύσιμο μέσα;;;; Η δικιά μου μετράει τις μέρες του κύκλου τους και μου λέει πότε να της τα ρίξω μέσα (το γουστάρει) και πότε έξω. Στην πρώτη περίπτωση επειδή γουστάρω το κοπανημα, μούδιαμαρτύρεται ότι πόνεσε. Αλλά κάθε φορά το ίδιο γίνεται και τελικά αφού περνάμε και οι δύο καλα...
 

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
311
Κριτικές
2
Like
805
Πόντοι
81
Δεν ξέρω τι λέτε και τι θέματα υπάρχουν ...η δικιά μου 47-48και τα δίνει όλα .....αυτά φορά πριν κάνουμε σεξ
Πολύ καλή και σαν σωμα αλλα και γιατι εχει ορεξη να ντυθει και να κανει παιχνιδι,κατα τ άλλα κι εγω θα πω μέσα ακαποτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom