Νέα

Χύσιμο στη σύζυγο/γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnypap35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.608
Κριτικές
8
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Φίλη μου στις βυζάρες της και μετά μου το καθαρίζει
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
συναγωνιστές 991844a και paixnidi_30 έχετε σκεφτεί να πάτε με τις γυναίκες σας σε swingerάδικο;
η δική μου γυναίκα, μου έχει πει οτι δεν την ενδιαφέρουν αλλοι άντρες και δηλώνει γεμάτη απο τις εμπειρίες που είχε όσον αφορά το σεξ.
Βέβαια σε μια άλλη κουβέντα που είχαμε, μου είπε ότι δεν θα άντεχα να τη δω να γαμίεται με αλλον. Γιατι θα τα έδινε όλα αν το έκανε.
Τράβα βρες τώρα τι πραγματικά εννοούσε.:cheesy::alivedick:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.064
Κριτικές
10
Like
13.051
Πόντοι
3.846
η δική μου γυναίκα, μου έχει πει οτι δεν την ενδιαφέρουν αλλοι άντρες και δηλώνει γεμάτη απο τις εμπειρίες που είχε όσον αφορά το σεξ.
Βέβαια σε μια άλλη κουβέντα που είχαμε, μου είπε ότι δεν θα άντεχα να τη δω να γαμίεται με αλλον. Γιατι θα τα έδινε όλα αν το έκανε.
Τράβα βρες τώρα τι πραγματικά εννοούσε.:cheesy:

δηλαδή αν παίζατε με ένα ζευγάρι και έπαιρνες εσύ τη γυναίκα του άλλου, η γυναίκα σου πώς θα αντιδρούσε;
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
.
Eγω με την δικια μου ημαστε μαζι 13 χρονια .42 χρονων εγω σημερα 35 αυτη απο 22 χρονων την εχω στα χερια μου και μενουμε χωρια και συγκατοικουμε για μερες μονο παντρεμενοι δεν ημαστε που λεει ο λογος.Ολα ειναι οπως ηταν απο την αρχη και το χυσιμο χυσιμο σε οτι σημειο υπαρχει και δεν υπαρχει εκτος της μουναρας για να μην εχουμε αλλα.Κωλο μεσα,κωλομερια,βυζια,ποδια,πλατη,στομα μεχρι τελευταιας σταγονας και μαπα φυσικα απλα κλασικα προσοχη στα μαλια και μη μπει στα ματια πραγμα που δεν αποφευγεται ομως της περισσοτερες φορες οπως ξερουμε ολοι.Τα μπουρδελα μπουρδελα ομως καπου καπου γιατι δεν κοβεται το χουι και οχι γιατι με λειπει κατι απλα ετσι για την φαση και για την χαρα του αθληματος.Οπως ειπα παντρεμενοι δεν ημαστε ομως συζουμε πολλες μερες τον χρονο και οταν η γυναικα σε πλενει τα βρακια και τα ρουχα,κανει φαγητο μεσημερι βραδυ και γυρνας εκει απο την δουλεια ε σαν παντρεμενος νοιωθεις ασχετα αν δεν εισαι στην ουσια.Με αυτα ομως που διαβαζω απο παντρεμενους συναγωνιστες στο θεμα αυτο πραγματικα δεν ξερω τι να πω γιατι με φαινεται αδιανοτητο πως μια κουλουρα και μια βερα πχ θα μπορουσαν να αλλαξουν την δικεια μου μετα απο τοσα χρονια και να γινει οπως γυναικες συναγωνιστων που διαβαζω σε προηγουμενα posts.
Εισαι Αρχοντας με Α κεφαλαιο τυπε!
Το χεις πιασει το νοημα!
Γαμοι και μαλακιες
Ωστε αν μια μερα θες να την κανεις να περασεις απο δικηγορους και μαλακιες
Ασε που η συζυγος διεκδικει και μερος των οσο αποκτησες με τον ιδρωτα σου σε καιρο γαμου...
Τωρα εισαι ελευθερος να την κανεις οποτε θες χωρις νομικα δεσμα που πρεπει να σπασεις!
Σ ωραιος!
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Eγω με την δικια μου ημαστε μαζι 13 χρονια .42 χρονων εγω σημερα 35 αυτη απο 22 χρονων την εχω στα χερια μου και μενουμε χωρια και συγκατοικουμε για μερες μονο παντρεμενοι δεν ημαστε που λεει ο λογος.Ολα ειναι οπως ηταν απο την αρχη και το χυσιμο χυσιμο σε οτι σημειο υπαρχει και δεν υπαρχει εκτος της μουναρας για να μην εχουμε αλλα.Κωλο μεσα,κωλομερια,βυζια,ποδια,πλατη,στομα μεχρι τελευταιας σταγονας και μαπα φυσικα απλα κλασικα προσοχη στα μαλια και μη μπει στα ματια πραγμα που δεν αποφευγεται ομως της περισσοτερες φορες οπως ξερουμε ολοι.Τα μπουρδελα μπουρδελα ομως καπου καπου γιατι δεν κοβεται το χουι και οχι γιατι με λειπει κατι απλα ετσι για την φαση και για την χαρα του αθληματος.Οπως ειπα παντρεμενοι δεν ημαστε ομως συζουμε πολλες μερες τον χρονο και οταν η γυναικα σε πλενει τα βρακια και τα ρουχα,κανει φαγητο μεσημερι βραδυ και γυρνας εκει απο την δουλεια ε σαν παντρεμενος νοιωθεις ασχετα αν δεν εισαι στην ουσια.Με αυτα ομως που διαβαζω απο παντρεμενους συναγωνιστες στο θεμα αυτο πραγματικα δεν ξερω τι να πω γιατι με φαινεται αδιανοτητο πως μια κουλουρα και μια βερα πχ θα μπορουσαν να αλλαξουν την δικεια μου μετα απο τοσα χρονια και να γινει οπως γυναικες συναγωνιστων που διαβαζω σε προηγουμενα posts.

Μετά ξύπνησες μόνος σου ή σε ξύπνησε η παντόφλα της κυράς?
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.070
Πόντοι
6.236
παντως να θυμησω στους φιλους παντρεμενους οτι η συζυγος με αυτο το στομα φιλαει τα παιδια σας
Και αυτό γιατί είναι κακό; Τόσο βρώμικη πουτσ@ λες να έχουν; :think:
 

dimitriskozani

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2017
Μηνύματα
96
Like
165
Πόντοι
0
παντως να θυμησω στους φιλους παντρεμενους οτι η συζυγος με αυτο το στομα φιλαει τα παιδια σας
Ε δεν τα φιλάει με χυσια ρε φίλε οκ … τότε να μην την γαμαμε γτ από εκεί βγήκε ή θα βγει το παιδί μας
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201

Εχετλαίος

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2022
Μηνύματα
2
Like
5
Πόντοι
0
Μετά ξύπνησες μόνος σου ή σε ξύπνησε η παντόφλα της κυράς?
Ρε μεγαλε τι σε φανηκε παραξενο απο αυτα που εγραψα και με ζαλιζεις τα παπαρια.Πρωτο μου Post στο Bou μετα απο χρονια και να σου ο κλασικος παπαπαρας.Ημουνα παλιο μελος εδω μεσα απο το 2007 και μεχρι τωρα 2022 τιποτα δεν αλλαξε δεν προλαβαινει καποιος να γραψει κατι σε καποιο θεμα και να ο ξυπνιος να πεταξει την λαλακια του.Ξεκολατε επιτελους.
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Ρε μεγαλε τι σε φανηκε παραξενο απο αυτα που εγραψα και με ζαλιζεις τα παπαρια.Πρωτο μου Post στο Bou μετα απο χρονια και να σου ο κλασικος παπαπαρας.Ημουνα παλιο μελος εδω μεσα απο το 2007 και μεχρι τωρα 2022 τιποτα δεν αλλαξε δεν προλαβαινει καποιος να γραψει κατι σε καποιο θεμα και να ο ξυπνιος να πεταξει την λαλακια του.Ξεκολατε επιτελους.

Τι σχέση έχει αδερφέ το οτι είσουνα παλιός με αυτά που γράφεις. Δεν είμαστε στον στρατό εδώ. Τι ΜΕ φάνηκε παράξενο? Τίποτα αλλά ξαναδιάβασε τι έχεις γράψει. Επίσης δεν σε έβρισα φίλε μου κ ούτε έχω σκοπό να ΣΕ ζαλίσω τίποτα. Μία επισήμανση έκανα.
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Το καλύτερο χυσιμο είναι στην χούφτα τις μετά να τα απλώνει στο πρόσωπο τις και εσύ να λες.......ΕΤΣΙ ΕΤΣΙ ΝΥΨΟΥ ΜΥΡΩΣΟΥ
δηλαδή αν παίζατε με ένα ζευγάρι και έπαιρνες εσύ τη γυναίκα του άλλου, η γυναίκα σου πώς θα αντιδρούσε;
Θα την άρχιζε στα γλωσσόφιλα και στα δαχτυλωματα και αυτή, για κορόιδο την έχεις
 

lazarakos21

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2021
Μηνύματα
138
Κριτικές
36
Like
1.640
Πόντοι
2.391
Εγω σε διαφορετικο σημειο καθε φορα. Προτιμω στο στομα αλλα δεν θελω να την πιεζω
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Κάποια στιγμή γίνεται συνήθεια ο γάμος ..πώς να το πω πιάνεις το πόδι το δικό σου η της γυναίκας σου είναι το ίδιο...αλλά υπάρχουν και λύσεις ίσως σε ένα σύμβουλο γάμου να μην κάνουμε εδώ τους ειδικούς.
Αυτήν την ατάκα μου την έχει πει ξάδερφος μου πριν πολλά χρόνια μετά από 8 χρόνια γάμου τότε και μου χει μείνει αξέχαστη.Ειτε πιάνω λέει την γυναίκα μου η εμένα το ίδιο νιώθω!
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Ερώτηση, μετά από γάμο δεν χαλάει η ερωτική ζωή; Κάνετε το ίδιο σεξ όπως παλιά; Φοβάμαι να μπω σε τέτοιες σκέψεις γάμου κλπ μην γίνει βαρετό το σεξ. Είμαι νεος ακόμα φυσικά για κάτι τέτοιο αλλα όσες κοπέλας μου πρότειναν μπας και το δούμε για γάμο έφυγα τρέχοντας. Ισως εγώ έχω θέματα τι να πω
Μία παντρεμενη χωρισμένη έσκορτ μου είχε πει πλέον μόνο πουτσα και λεφτά θέλω τιποτα άλλο.
 

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.620
Πόντοι
30.573
Πολλοί πάνε και παντρεύονται χωρίς να έχουν στον ήλιο μοίρα.Ευτυχως δεν

Είσαι απτους λίγους τυχερούς φίλε και μπράβο σου. Αυτό που δεν καταλαβαίνουν οι παντρεμένες είναι ότι αν κρατάνε το ενδιαφέρον του άντρα τους στο κρεβάτι, αν τον εξιταρουν, αν του δίνουν μουνι κοινώς, κανένας άντρας δε θα κοιτάξει να ξεχογαμησει, η τουλάχιστον πολύ δύσκολα θα το κάνει.
Και μπον φιλέ να τρως συνέχεια θα το βαρεθείς κάποια στιγμή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: linear

Bratan2022

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2022
Μηνύματα
280
Like
883
Πόντοι
81
Και μπον φιλέ να τρως συνέχεια θα το βαρεθείς κάποια στια

Και μπον φιλέ να τρως συνέχεια θα το βαρεθείς κάποια στιγμή.
Έχει μεγάλη δόση αλήθειας αυτό που λες , δεν είναι καλύτερο όμως απτό να μένεις νηστικός;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom