Νέα

Χύσιμο στη σύζυγο/γκόμενα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα johnypap35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188
  • Εμφανίσεις 65K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.765
Πόντοι
3.556
τίποτα, την πάτησα γιατι γαμιότανε καλά.
αλλά τελικά δεν γαμιότανε επειδη γούσταρε, αλλα για το συμφερον της για να κερδίσει αυτό που ήθελε.
καλή συνέχεια φίλοι μου, τα ξαναλέμε
τύπε εισαι παντρεμενος με γυναικα;
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.146
Πόντοι
446
τίποτα, την πάτησα γιατι γαμιότανε καλά.
αλλά τελικά δεν γαμιότανε επειδη γούσταρε, αλλα για το συμφερον της για να κερδίσει αυτό που ήθελε.
καλή συνέχεια φίλοι μου, τα ξαναλέμε

Τύπε μήπως όταν γνωριστήκατε ήταν σε ηλικία για παιδί, οποτε χρησιμοποίησε το μεγαλύτερο όπλο που έχει μια γυναίκα (το μουνι της) για να σε τυλίξει, κ μόλις της έκανες το παιδί μεταλλάχτηκε;;
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
πριν παντρευτούμε τα κατάπινε και μου έδινε κώλο συχνά,
μετά τον γάμο σταμάτησε να τα καταπίνει κ να κάνει τσιμπούκια, αλλα συνέχισε να δίνει κώλο για 2 χρόνια,
μετά σταμάτησε να δίνει κώλο, με καβαλάει κ όσο δίνει μουνί θέλει ταυτόχρονα δονητή ή δαχτυλο στο κώλο.
τα τελευταία 2,5 χρόνια μου κάθεται μια φορα το μήνα ή το διμηνο και αυτό με παρακάλια κ πίεση από τη μεριά μου.
μεγααααλη καριόλα η σύζυγός μου.
Μακριά από καριόλες!
Πρέπει να μάθεις αν έχει γκόμενο..μην την παρακαλάς..
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
τίποτα, την πάτησα γιατι γαμιότανε καλά.
αλλά τελικά δεν γαμιότανε επειδη γούσταρε, αλλα για το συμφερον της για να κερδίσει αυτό που ήθελε.
καλή συνέχεια φίλοι μου, τα ξαναλέμε
Τι ήθελε να κερδίσει?
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.447
Like
7.026
Πόντοι
1.056
Γυναίκα δε χύνω , δε τη γαμάω καν . Χριστουγεννα - Πασχα - διακοπες κι αυτο με το ζορι. Σας ζηλευω οσους πηδατε ακομα τις γυναικες σας, εγω δεν. Η πολλη οικειοτητα και το καθημερινο πρηξιμο ειναι τερμα αντικουκου.
Γκομενα 1η , παντρεμενη , κωλο - μουνι - βυζια. Δεν θελει στομα και προσωπο.
Γκομενα 2η , φοιτητρια , παντου εκτος απο προσωπο γιατι χαλαει το μαλλι αμα φυγει κανα φλοκι. Προτιμαει να καταπινει. Μ'εχει στραγγιξει.
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Γυναίκα δε χύνω , δε τη γαμάω καν . Χριστουγεννα - Πασχα - διακοπες κι αυτο με το ζορι. Σας ζηλευω οσους πηδατε ακομα τις γυναικες σας, εγω δεν. Η πολλη οικειοτητα και το καθημερινο πρηξιμο ειναι τερμα αντικουκου.
Γκομενα 1η , παντρεμενη , κωλο - μουνι - βυζια. Δεν θελει στομα και προσωπο.
Γκομενα 2η , φοιτητρια , παντου εκτος απο προσωπο γιατι χαλαει το μαλλι αμα φυγει κανα φλοκι. Προτιμαει να καταπινει. Μ'εχει στραγγιξει.
Και πως ρε θηρίο με τόσες γκόμενες έχεις φτάσει και τα 1000 μήνυμα εδώ μέσα . Δηλαδή εσυ μόνο γαμασ και γράφεις
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
570
Like
2.111
Πόντοι
206
πριν παντρευτούμε τα κατάπινε και μου έδινε κώλο συχνά,
μετά τον γάμο σταμάτησε να τα καταπίνει κ να κάνει τσιμπούκια, αλλα συνέχισε να δίνει κώλο για 2 χρόνια,
μετά σταμάτησε να δίνει κώλο, με καβαλάει κ όσο δίνει μουνί θέλει ταυτόχρονα δονητή ή δαχτυλο στο κώλο.
τα τελευταία 2,5 χρόνια μου κάθεται μια φορα το μήνα ή το διμηνο και αυτό με παρακάλια κ πίεση από τη μεριά μου.
μεγααααλη καριόλα η σύζυγός μου.
Μακριά από καριόλες!
Στα αρχιδια σου .
Βρες εναλλακτική και γάμα.
Τα μπουρδελα είναι μια Καλη λύση για αλλά για κάτι παραπάνω Γκομενακι…..να μπορείς να εκφράζεσαι πιο ελεύθερα και να μην το παίζεις στρατηγός ….
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
έχεις δίκιο, θα βρω εναλλακτική αλλα θα βρω και τρόπο να της ανοιγω την κωλάρα όποτε θέλω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
πριν παντρευτούμε τα κατάπινε και μου έδινε κώλο συχνά,
μετά τον γάμο σταμάτησε να τα καταπίνει κ να κάνει τσιμπούκια, αλλα συνέχισε να δίνει κώλο για 2 χρόνια,
μετά σταμάτησε να δίνει κώλο, με καβαλάει κ όσο δίνει μουνί θέλει ταυτόχρονα δονητή ή δαχτυλο στο κώλο.
τα τελευταία 2,5 χρόνια μου κάθεται μια φορα το μήνα ή το διμηνο και αυτό με παρακάλια κ πίεση από τη μεριά μου.
μεγααααλη καριόλα η σύζυγός μου.
Μακριά από καριόλες!
Καριολα την έκανε η εμμηνόπαυση μάλλον...σταδιακά όπως είπες χάνει το ενδιαφέρον της για σεξ οδηγούμενη στην απόσυρση.Μονο με επαγγελματίες θα βγάζεις γούστα στο μέλλον.
 

paixnidi_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2017
Μηνύματα
967
Like
4.031
Πόντοι
446
40 είναι, αποκλειεται να ειναι εμμηνοπαυση.
κ οταν γαμιεται ειναι φοβερα υγρη
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Δεν ξέρω τι λέτε και τι θέματα υπάρχουν ...η δικιά μου 47-48και τα δίνει όλα .....αυτά φορά πριν κάνουμε σεξ
 

Συνημμένα

  • IMG_20221006_194215.jpg
    IMG_20221006_194215.jpg
    614,1 KB · Εμφανίσεις: 239
  • 20190519_013517~2.jpg
    20190519_013517~2.jpg
    545,1 KB · Εμφανίσεις: 204

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.146
Πόντοι
446
Δεν ξέρω τι λέτε και τι θέματα υπάρχουν ...η δικιά μου 47-48και τα δίνει όλα .....αυτά φορά πριν κάνουμε σεξ

Εγώ θα της έχυνα τα κωλομερια έτσι όπως την βλέπω, έπειτα από δυνατό ξέσκισμα
 

billsalonika1926

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2013
Μηνύματα
328
Κριτικές
14
Like
1.667
Πόντοι
491
Μουνι, κωλο, στη μάπα, στα βυζια. Στόμα δεν θέλει αλλά όταν πιπωνει χωρίς προειδοποίηση την χυνω και της κρατάω το κεφάλι με το ζόρι κι αναγκάζεται να τα καταπιεί.... είναι μια μορφή βίας που της ασκώ και μετά από λίγο χυνει η καριόλα από την εξουσία που ασκώ στο σώμα της... αντε βγάλε άκρη... αφού το ξέρει πλέον ότι θα τα καταπιεί θέλει δεν θέλει κι ενώ λατρεύει να πιπωνει, κάνει τα τσιλιμακια της...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom