Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Υπάρχουν κάποιοι που θέλουν να ασχολούμαι με τους οργασμούς σου;

Πολύ ενδιαφέρον...

:2funny:
και καποιοι που ακουνε τους γειτονες να το κανουν ( την κοινωνια μου μεσα μου εχει φαει την περιεργια να δω την γκομενα που γαμιεται ακουγεται καλη  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:)
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Δεν το παιζω ουτε Κολομβος ουτε εξυπνος, αλλά πρεπει καποια στιγμη να ξυπνήσουμε και εγω και εσύ και ολοι μας. Ο καθε τυπος τωρα αγοράζει απο μια Παε και καθαρισε...
Αλλα τι σου λεω χανω τον χρονο μου (Lion7) οταν παθεις κατι εσυ το παιδι σου η καποιος συγγενης σου, και τοτε σκεφτεις, και κανεις περα το ποδοσφαιρικο μενος σου, τοτε θα ειναι αργα για δακρυα και βεβαια ουτε ο Μαρινακης σου θα τους φέρει πίσω.
Φίλε συγγνώμη αλλά θα σε διορθώσω το λιοντάρι είναι απο τους λίγους εδώ μέσα που δεν έχει ποδοσφαιρικό μένος απλά έχει αυξημένο χιούμορ
Αυτά και χωρίς παρεξήγηση
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παιδια το m-16 με σφαιρα 5.56 εχει εμβελεια 750 μετρα για χτυπημα
το g3a3 με 7,62 εχει εμβελεια 800 μετρα σιγουρο θανατο το καλασνικοφ ακριβως το ιδιο ( ετσι μας λεγανε στο στρατο ετσι σας λεω )
το γκλοκ παντως αν βρω το εγχειριδιο του στρατου θα το επιβεβαιωσω αυτο που ειπα ειμαι 90% σιγουρος οτι εχω βαλει τα σωστα νουμερα

λαθος νουμερα ολα. ψαξτο. και λιγο ξεκαθαρισε τις ορολογιες εμβελεια και σιγουρο θανατο κλπ. να δεις δραστικο βεληνεκες και μεγιστο βεληνεκες.
 

infernoman

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
263
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
λαθος νουμερα ολα. ψαξτο. και λιγο ξεκαθαρισε τις ορολογιες εμβελεια και σιγουρο θανατο κλπ. να δεις δραστικο βεληνεκες και μεγιστο βεληνεκες.
θα ψαξω το εγχειριδιο και θα δω αν εχω κανει τοσο λαθος ζητω συγνωμη απο την παραπληροφορηση
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Παντως απο γνωσεις οπλων σκιζετε εδω ......
 

Επισκέπτης
Σύμφωνα με την wikipedia το ΑΚ47 έχει δραστικό βεληνεκές 300μ όταν είναι σε αυτόματη βολή και 400μ σε ημιαυτόματη.Κατανοητή,νομίζω,η διαφορά.
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
to μαγειρεμα που θα πεσει στην υποθεση και τα αποτελεσματα της ερευνας θα μας καθησηχασει παλι :idiot: :idiot: :idiot: σοστα επισημαναν εδω οτι οι αστηνομικοι δεν μπορουν να πηροβολησουν βαση νομου!!!!!!!!!!! αντε να αποδιξεις μετα οτι δεν εισε ελεφαντας :jerking: :jerking: τετοια τελεια χτυπηματα παντος εκανε μονο η 17 νοεμβρη αλλα και αυτη οχι σε συνθικες πανικου και καταδιοξης!!!! βεβεα οπος ξαναγραψα η ωρα που εγινε το περιστατικο 7 παρα 10 λιγο πριν της κεντρικες ειδησεις  :think: :think: :think:  βρωμαει το θεμα πολυ !!!! το μαγειρεμα ελππιζω να ειναι αληθοφανες αν και φοβαμαι οτι θα δουμε καμια προκυριξη με σιγκινονουντα δοχεια παλαιοκοστα και οτι αλλο τους ενοχλει!!! παντα ο παπουτσης τα κανει απο και αν  περασε πουτανα!!!! και μαγκες ειμαστε στην αρχη  :tickedoff: :tickedoff:τωρα σκαει η καυτη πατατα της διαλησης του ελληνικου κρατους~~~~~~~ εχουνε να κλαψουν μανουλες!!!!! :S :S :S :S :S :S
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Τελικά, αν πυροβολήσω κατακόρυφα προς τον ουρανό, όταν η σφαίρα πέσει, θα με σκοτώσει?

Εάν πούμε ότι δεν υπάρχει αντίσταση του αέρα λογικά θα πρέπει να επιστρέψει με την ίδια ταχύτητα λόγω της ΑΔΜΕ...

Έτσι δεν είναι;  :think:

Άρα πρέπει να σε σκοτώσει...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Εάν πούμε ότι δεν υπάρχει αντίσταση του αέρα λογικά θα πρέπει να επιστρέψει με την ίδια ταχύτητα λόγω της ΑΔΜΕ...

Έτσι δεν είναι;  :think:

Άρα πρέπει να σε σκοτώσει...

τι λες βρε  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

ανεβαίνοντας προς τα πάνω η βαρύτητα κάποια στιγμή θα μηδενίσει την ταχύτητα της σφαίρας.. οπότε θα επιστρέψει σε ελέυθερη πτώση..
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom