Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
:think: :think: :think: ακομα ενα αλλο πολυ περιεργο στην ολη κατασταση ειναι οτι το σιμβαν εγινε 7 παρα 10 λιγο πριν αρχισουν οι ειδησεις  :think: :think: :think: :think: :think: πολυ περιεργα πραγματα!!!!!  :think: :think: βεβεα ολα αυτα ειναι θεωριες αλλα διολου απιθανο να ειναι τρομοκρατια!!!!!  και αν δεν ειναι συγουρα θα το εκμεταλευτουν για να μπλεξουν οτι τους καθετε στο λαιμο σιγουρα βεβαια  οι μπατσοι θα σκληρηνουν  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:  τελος παντον κατι μου λεει οτι θα εχουμε σιριαλ !!! τρομομετρα και καταστολη !!!!! τα γνωστα ΔΗΛΑΔΗ !!!!!!!!! :S :S :S :S  ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Ποιος σου ειπε οτι η ερωτηση "Ημισυμφωνεις να κανουμε σεξ?"
εννοουσε να κανουμε σεξ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ?
Εγω θα κανω σεξ με την κατωθι γκομενα ,το Πασχα στο Κιεβο ,
150 για δυο ωρες !
ρε ερευνητη διαβαζεις καθολου τα θρεντ που μπαινεις ή εχεις το ιδιο ποστ ετοιμο για ολα; :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Δῦο ἠλεκτρολόγοι ἀπέθαναν συνεπείᾳ ἠλεκτροπληξίας.

Δῦο οἰκοδόμοι κατέπεσαν ἐξ ἰκριώματος καὶ ἐφονεύθησαν.

Ἔχετε δεῖ πολλάκις νὰ ἀσχολοῦνται νυχθημερὸν τὰ ΜΜΕ διὰ περιστατικὰ ὡς τὰ ἀνωτέρω;
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Πρώτη φορά πάντως ακούω για αλλοδαπούς που έχουν κλέψει ακριβό τζιπ.....
Κυκλοφορούν με αυτό μέρες στην Αθήνα φορτωμένοι με περιστροφα και καλάσνικοφ......
Κλέβουν περίπτερο για μερικές δεκάδες ευρώ στην Λ. Δημοκρατίας.....
Τους καταδιώκουν πλήθος αστυνομικών με περιπολικά και μοτοσυκλέτες.....
4 άτυχα παιδιά, ανεκπαίδευτα και χωρίς σωστή πληροφόρηση ποιους καταδιώκουν, τους βρίσκουν.....
Αυτοί, ήρεμοι, ατάραχοι, πλήρως συνηδειτοποιημένοι του τι θα κάνουν, έχουν στηθεί σε "στρατηγικό" σημείο.....
Πυροβολούν με στρατιωτική πειθαρχία και απίστευτη ευστοχία τους 2 νεκρούς στο ΚΕΦΑΛΙ και τους άλλους 2 απλώς τους τραυματίζουν.....
Όχι 100 κάλυκες όπως είπαν στην αρχή και γελάγαμε όλοι, αλλά μόνο 26 έριξαν.....
Μετά με πλήρη ψυχραιμία και με πλήρη γνώση της περιοχής, διαφεύγουν, παρατάνε το τζιπ με τα όπλα και εξαφανίζοννται ενώ τους καταδιώκουν οι μισοί αστυνομικοί της Αθήνας....
Όλα αυτά σας δείχνουν ότι είναι αλμπάνια ή αλλοδαποί ή γκάνγκστερς?

ΣΟΡΡΥ ΜΑΓΚΕΣ...ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ Η ΛΟΓΙΚΗ ΜΟΥ!!!!!
Τώρα θα περιμένουμε να δούμε σε ποιους μαλάκες θα φορτώσουν τον άδικο θάνατο των παιδιών που δεν έφταιγαν σε τίποτα!!!!

ΑΘΑΝΑΤΟΙ!!!!
 

Επισκέπτης
Δῦο ἠλεκτρολόγοι ἀπέθαναν συνεπείᾳ ἠλεκτροπληξίας.

Δῦο οἰκοδόμοι κατέπεσαν ἐξ ἰκριώματος καὶ ἐφονεύθησαν.

Ἔχετε δεῖ πολλάκις νὰ ἀσχολοῦνται νυχθημερὸν τὰ ΜΜΕ διὰ περιστατικὰ ὡς τὰ ἀνωτέρω;

Το θέμα δεν είναι τι δείχνουν και τι δε δείχνουν τα ΜΜΕ.Ναι τα εργατικά ατυχήματα είναι καθημερινό φαινόμενο και η αδιαφορία της πολιτείας δεδομένη.Η δε αντιμετώπιση από την εργοδοσία απαράδεκτη.Αυτό όμως δε σημαίνει ότι πρέπει να περάσει στο "ντούκου" η εκτέλεση των 2 αστυνομικών.Και ο πατέρας μου έχει τραυματιστεί εν ώρα εργασίας,και ο ξαδερφός μου (εγώ δεν είμαι τεχνικός οπότε δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάθω κάτι).
 

Επισκέπτης
Το θέμα δεν είναι τι δείχνουν και τι δε δείχνουν τα ΜΜΕ.Ναι τα εργατικά ατυχήματα είναι καθημερινό φαινόμενο και η αδιαφορία της πολιτείας δεδομένη.Η δε αντιμετώπιση από την εργοδοσία απαράδεκτη.Αυτό όμως δε σημαίνει ότι πρέπει να περάσει στο "ντούκου" η εκτέλεση των 2 αστυνομικών.Και ο πατέρας μου έχει τραυματιστεί εν ώρα εργασίας,και ο ξαδερφός μου (εγώ δεν είμαι τεχνικός οπότε δεν υπάρχουν πολλές πιθανότητες να πάθω κάτι).

Αὐτὸ τὸ ὁποῖον ἐννοῶ εἶναι ὅτι ἡ - ἄκρως καταδικαστέα καὶ εἰδεχθεστάτη - ἐγκληματικὴ αὐτὴ πράξις γίνεται ἀφορμὴ διὰ πιέσεις πρὸς περαιτέρω ἔλεγχο τῆς κοινωνίας καὶ περαιτέρω αὔξηση τῶν προνομίων τῆς τάξεως τῶν ἀστυνομικῶν ἡ ὁποία βαρύνεται μὲ τὴν πρόκλησιν πλείστων ὅσων προβλημάτων καὶ δυσχερειῶν εἰς ὅλους τους πολίτας.
 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
Αὐτὸ τὸ ὁποῖον ἐννοῶ εἶναι ὅτι ἡ - ἄκρως καταδικαστέα καὶ εἰδεχθεστάτη - ἐγκληματικὴ αὐτὴ πράξις γίνεται ἀφορμὴ διὰ πιέσεις πρὸς περαιτέρω ἔλεγχο τῆς κοινωνίας καὶ περαιτέρω αὔξηση τῶν προνομίων τῆς τάξεως τῶν ἀστυνομικῶν ἡ ὁποία βαρύνεται μὲ τὴν πρόκλησιν πλείστων ὅσων προβλημάτων καὶ δυσχερειῶν εἰς ὅλους τους πολίτας.
Αυτό να κρατήσουμε στο μυαλό μας....


Το ποιος είναι ικανός να σχεδιάση, να οργανώση και να εκτελέση, τέτοιου είδους στρατιωτικής μορφής επιχείρηση σε αστικό περιβάλλον το ξέρουμε.....
Τις επόμενες μέρες θα μάθουμε και για ποιούς λόγους το έκαναν!!!!
Τα παιδιά όμως τι έφταιγαν?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αυτό να κρατήσουμε στο μυαλό μας....


Το ποιος είναι ικανός να σχεδιάση, να οργανώση και να εκτελέση, τέτοιου είδους στρατιωτικής μορφής επιχείρηση σε αστικό περιβάλλον το ξέρουμε.....
Τις επόμενες μέρες θα μάθουμε και για ποιούς λόγους το έκαναν!!!!
Τα παιδιά όμως τι έφταιγαν?
Πάντως ρε γμτ ούτε σχεδιασμένα από την κυβέρνηση να ήτανε για να στρέψει αλλού τα πνεύματα... :headbang:

Πάντα κάτι έρχεται,κάποια ταραχή να τραβήξει λίγο ή πολύ την προσοχή.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Πάντως ρε γμτ ούτε σχεδιασμένα από την κυβέρνηση να ήτανε για να στρέψει αλλού τα πνεύματα... :headbang:

Πάντα κάτι έρχεται,κάποια ταραχή να τραβήξει λίγο ή πολύ την προσοχή.

ειδικά στην συγκεκριμένη περίπτωση, ξέχνα το (το να γαζώσανε 4 αστυνομικούς για να περάσουν κάποιο νομοσχέδιο είναι από ανυπόστατο έως βλακώδες)

 

Geopa

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
5.861
Κριτικές
34
Like
39
Πόντοι
1.666
ειδικά στην συγκεκριμένη περίπτωση, ξέχνα το (το να γαζώσανε 4 αστυνομικούς για να περάσουν κάποιο νομοσχέδιο είναι από ανυπόστατο έως βλακώδες)
To να σκοτώσουν αθώους για να αποπροσανατολίσουν, χειραγωγήσουν και "πολτοποιήσουν" μια ολόκληρη κοινωνία δεν έχει γίνει ποτέ και πουθενά....
Τι λες τώρα?
Υπάρχει κρατική τρομοκρατία?
Θεός φυλάξει.....
Μόνο σκέτη τρομοκρατία!!!!
Αυτοί με τις κατσαρόλες......και τα αλλοδαπό οργανωμένο έγκλημα!!!!
Αλλά οι "άλλοι" που χτύπησαν την Αμερικάνικη πρεσβεία που είναι?...χάθηκαν?
Τέσπα...ο κάθενας με την λογική του και τα συμπεράσμα του!!!!
Στην βία απαντάς με βία....
Στην τρομοκρατία απαντάς με τρομοκρατία....
Και σε αυτόν τον "πόλεμο" δεν υπάρχουν κανόνες ούτε νομιμότητες....
Μόνο αθώα θύματα όπως χτες!!!!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
To να σκοτώσουν αθώους για να αποπροσανατολίσουν, χειραγωγήσουν και "πολτοποιήσουν" μια ολόκληρη κοινωνία δεν έχει γίνει ποτέ και πουθενά....
Τι λες τώρα?
Υπάρχει κρατική τρομοκρατία?
Θεός φυλάξει.....
Μόνο σκέτη τρομοκρατία!!!!
Αυτοί με τις κατσαρόλες......και τα αλλοδαπό οργανωμένο έγκλημα!!!!
Αλλά οι "άλλοι" που χτύπησαν την Αμερικάνικη πρεσβεία που είναι?...χάθηκαν?
Τέσπα...ο κάθενας με την λογική του και τα συμπεράσμα του!!!!
Στην βία απαντάς με βία....
Στην τρομοκρατία απαντάς με τρομοκρατία....
Και σε αυτόν τον "πόλεμο" δεν υπάρχουν κανόνες ούτε νομιμότητες....
Μόνο αθώα θύματα όπως χτες!!!!
:thumbsup:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
To να σκοτώσουν αθώους για να αποπροσανατολίσουν, χειραγωγήσουν και "πολτοποιήσουν" μια ολόκληρη κοινωνία δεν έχει γίνει ποτέ και πουθενά....
Τι λες τώρα?
Υπάρχει κρατική τρομοκρατία?
Θεός φυλάξει.....

ωπ! τώρα κατάλαβα τι εννοούσες!

όχι, εγώ είπα ότι εν προκειμένω δεν υπάρχει περίπτωση να ήταν σχεδιασμένη επίθεση για την εξυπηρέτηση κρατικών συμφερόντων (καλό είναι να είμαστε καχύποπτοι ή έστω υποψιασμένοι, αλλά μέχρις ενός ορίου)
άλλωστε καθόλου δεν θα αποπροσανατολιστεί η κοινή γνώμη (η κοινωνία δεν ασχολείται για πάνω από 2-3 μέρες με τον θάνατο αστυνομικών)

πάντως ως προς το αν υπάρχει κρατική τρομοκρατία κι εγώ διατηρώ μερικές επιφυλάξεις, όχι πάντως βεβαιότητες (το χτύπημα στους δίδυμους πύργους βρωμάει πολύ ρε γαμώτο :rolleyes: )
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Πολυ κριμα για τα παλικαρακια...
Πιστευω οτι θα επρεπε να φορουν αλεξισφαιρα γιλεκα ολοι οι αστυνομικοι πλεον....

Τωρα οσον αφορα το να δοθουν ελευθεριες στην δραση των αστυνομικων.
Θεωρω οτι αυτο ειναι ενα πολυ μεγαλο θεμα με παρα πολλες πτυχες...........

Να ειναι σχεδιασμενο απο την κυβερνηση για να τραβηξει τα βλεματα οπως ειπε καποιος το κοβω πολυ απιθανο.

Παντως το οτι πρεπει να γινει ενα μεγαλο ξεσκαρταρισμα απο τους αλλοδαπους πρεπει.

Μου κανει εντυπωση οτι μιλουν για αλλοδαπα στοιχεια ειναι αλλοδαποι αυτοι που το εκαναν ?
Κι εμεις οι Ελληνες ειμαστε μπουμπουκια ξερετε....

Το να ληστευεις περιπτερα και ταξια τα θεωρω κινησεις απελπισιας περισσοτερο γιατι εκει δεν υπαρχει χρημα.
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Πάντως ρε γμτ ούτε σχεδιασμένα από την κυβέρνηση να ήτανε για να στρέψει αλλού τα πνεύματα... :headbang:

Πάντα κάτι έρχεται,κάποια ταραχή να τραβήξει λίγο ή πολύ την προσοχή.
Μνημονιο...
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom