Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Η λογική του "καλά να πάθουν" επειδή κάποιοι συνάδερφοί τους μαλακίστηκαν σε κάποια διαδήλωση κλπ, είναι τελείως ισοπεδωτική και ζωϊκού βασιλείου (πάλι σορρυ) και ανάθεμα αν ταιριάζει με την προοδευτική αντίληψη που θα έπρεπε να χαρακτηρίζει ανθρώπους με ανοιχτά μυαλά και ειδικότερα αριστερούς που αν μη τι άλλο (τουλάχιστον κάποτε) φημίζεστε για το αίσθημα της δικαιοσύνης, της προόδου, της πρωτοπορίας και του πολιτισμού.

Ξέρεις, εκδηλώσεις και σχόλια αυτού του τύπου, σε θέτουν ακριβώς στο ίδιο σημείο και επίπεδο με τον κωλόμπατσο, ασφαλίτη whatever που μισείς και σιχαίνεσαι (πολλές φορές δικαίως).
Πως οριζεται αυτη η δικαιοσυνη?Πως και γιατι αυτη συσχετιζεται με τη προοδο και τη πρωτοπορια?
Καθε δραση εχει ιση και αντιθετη αντιδραση.Ο τριτος αυτος νομος του Νευτωνα ισχυει και στα πλεον πολυπλοκα συστηματα δυναμεων,απλα ο εξωτερικος παρατηρητης ειναι δυσκολο πολλες φορες να προσδιορισει τις αλληλεπιδρασεις.
Αν παντως παρουσιαζει ενδιαφερον το συγκεκριμενο γεγονος,τοτε αυτο ειναι ποιοτικο ως προς τη δομη και τα χαρακτηριστικα της κοινωνιας και της οργανωσης της.
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
αντέ ρε διαγράψτε αυτό το ποστ και αυτό το απόβρασμα και να μπλοκαριστεί να μην ξαναμπεί στο σάιτ....
Σιγα μη διαγραφτει!
Αφου ειναι ΕΡΑΣΤΗΣ του αντμιν!
Τον πιπωνει γιαυτο τον ανεχεται! χαχαχαχα!
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εεεμ κ σεις...είναι δυνατόν να κάνεις δήμαρχο τον μέχρι τώρα συνήγορο του πολίτη... :idiot: :uglystupid:

Τωρα που εγινε ΠΤΑΙΣΜΑ η παρανομη πορνεια και δεν κρατουνται στα κρατητηρια τα σιτιτουρ ,στην καραπουτσακλαρα μας !
Βλεπε νομο 3904/2010
Γι'αυτο και εχουν δυο κοπελες πολλα μπου.στη φυλης .Πλεον ειναι ΠΤΑΙΣΜΑ ,ΔΕΝ φυλακιζονται ,απλως πληρωνουν προστιμο.

ΘΑΝΑΤΟΣ στους ψευτομαγκες με τα Καλασνικοφ.
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Φερε και την Βελβυ ,θα εχω και σπανακοπιττα μαζι μου !(Στις αποσκευες ,μαζι μου ,δεν υπαρχει σπανακοπιττα στο Κιεβο !)

Μαγκες στο Κιεβο ,εχουν συμβει περιστατικα τετοια ,οπως το σημερινο.
Μονο που τους βρισκουν τους ληστες και δεν τους στελνουν να δικαστουν .
Τους στελνουν στον ταφο απευθειας .

Εκει όμως δεν έχει τσυριζα,
οποιος πάει να υποστιριζει ληστες και πρεζονια
τον κάνουν τουλουμι στο ξυλο  :s&m_1:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Εκει όμως δεν έχει τσυριζα,
οποιος πάει να υποστιριζει ληστες και πρεζονια
τον κάνουν τουλουμι στο ξυλο  :s&m_1:

Τους τσιμεντωνουν και τους ριχνουν στην Μαυρη Θαλασσα !
Να φανε και τα ψαρια !
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Πως οριζεται αυτη η δικαιοσυνη?Πως και γιατι αυτη συσχετιζεται με τη προοδο και τη πρωτοπορια?
Καθε δραση εχει ιση και αντιθετη αντιδραση.Ο τριτος αυτος νομος του Νευτωνα ισχυει και στα πλεον πολυπλοκα συστηματα δυναμεων,απλα ο εξωτερικος παρατηρητης ειναι δυσκολο πολλες φορες να προσδιορισει τις αλληλεπιδρασεις.
Αν παντως παρουσιαζει ενδιαφερον το συγκεκριμενο γεγονος,τοτε αυτο ειναι ποιοτικο ως προς τη δομη και τα χαρακτηριστικα της κοινωνιας και της οργανωσης της.

Δεν σε καταλαβα.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Πως οριζεται αυτη η δικαιοσυνη?Πως και γιατι αυτη συσχετιζεται με τη προοδο και τη πρωτοπορια?
Καθε δραση εχει ιση και αντιθετη αντιδραση.Ο τριτος αυτος νομος του Νευτωνα ισχυει και στα πλεον πολυπλοκα συστηματα δυναμεων,απλα ο εξωτερικος παρατηρητης ειναι δυσκολο πολλες φορες να προσδιορισει τις αλληλεπιδρασεις.
Αν παντως παρουσιαζει ενδιαφερον το συγκεκριμενο γεγονος,τοτε αυτο ειναι ποιοτικο ως προς τη δομη και τα χαρακτηριστικα της κοινωνιας και της οργανωσης της.
ενδιαφερουσα η "illuminati" προσεγγιση σου... αλλα σε θεματα κοινωνικα πολλες φορες η δραση δε φερνει αντιδραση ή φερνει δυσαναλογη αντιδραση..
δεν ειναι παντα 1+1=2....
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
πήγαιναν γυρεύοντας-πρέπει να εκπαιδεύεται καλύτερα η αστυνομία
νομίζω  :think:
και γι αυτο σαν το βολταιρο, ετσι κι εσυ πρεπει να τιμηθεις ως εκλαϊκευτρια της υψηλης διανοησης... :rockon: :rockon: :rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
βολτέραινα ένα πράμα  :rockon:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
και γι αυτο σαν το βολταιρο, ετσι κι εσυ πρεπει να τιμηθεις ως εκλαϊκευτρια της υψηλης διανοησης... :rockon: :rockon: :rockon:

Ολο την ανεβαζεις και το παιρνει επανω της !
Δεν καταλαβαινεις οτι μου χαλας τη δουλεια ,κανεις δυσκολοτερο το να την ριξω !

Θανατος στους "ψευτομαγκες με τα Καλασνικοφ" .
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Ολο την ανεβαζεις και το παιρνει επανω της !
Δεν καταλαβαινεις οτι μου χαλας τη δουλεια ,κανεις δυσκολοτερο το να την ριξω !

Θανατος στους "ψευτομαγκες με τα Καλασνικοφ" .
μου διεφυγε αυτη η παραμετρος και απολογουμαι γι αυτο...

πισσα και πουπουλα στους "ψευτοσκυλαδες με τα ηχεια" που δε μ αφηνουν να κοιμηθω...
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Ο Κορκονεας τωρα δικαιωνεται!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ημιγαμήθηκε το θρεντ  :birdman:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μαλλον καλο ειναι αυτο
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
παντος με ψηχρο βλεμα 100 σφαιρες και ενεδρα πανο στον πανικο της καταδιωξης δεν ειναι συνιθισμενο φαινομενο :think: :think: :think: :think: μπορει να δουμε καμια προκυρηξη αληθινη η φτιαχτη!!!! περιεργη η ολη κατασταση!!!!!!!!! ειναι και γκαντεμης ο μουσατος ο παπουτσης απο οπιο υπουργειο περναει κλαινε μανουλες !! το σαμινα το θυμαστε??? τοτε ειταν υπουργος ναυτιλιας!!!!!!  και λετε το μιτσοτακι γκαντεμι  :S :S :S κριμα τα παιδια παντος!!!
 

medaphoar

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
41
Like
0
Πόντοι
11
Οχι,δε θελω να πω οτι πηγαιναν γυρευοντας.Μπορει παλιοτερα να το ελεγα,βλεποντας ομως επιλογες γνωστων ολα αυτα τα χρονια,μου ειναι πλεον αδυνατο-τουλαχιστον στη συγκεκριμενη περιπτωση.Απλα λεω οτι εξεταζοντας μονομερως το θεμα βγαινουν λαθος συμπερασματα.Παντως εμμενω fantaros25 στην ορθοτητα της εξισωσης.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Οχι,δε θελω να πω οτι πηγαιναν γυρευοντας.Μπορει παλιοτερα να το ελεγα,βλεποντας ομως επιλογες γνωστων ολα αυτα τα χρονια,μου ειναι πλεον αδυνατο-τουλαχιστον στη συγκεκριμενη περιπτωση.Απλα λεω οτι εξεταζοντας μονομερως το θεμα βγαινουν λαθος συμπερασματα.Παντως εμμενω fantaros25 στην ορθοτητα της εξισωσης.
η εξισωση σου φιλε μου ειναι υπεραπλουστευτικη για το προκειμενο ζητημα...
και στην αναλυτικη της μορφη ακομα, βασιζεται σε παραδοχες και ceteris paribus που δεν υπαρχουν σε μια κοινωνια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom