Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
ετοιμαζει τη λιστα το Παπακι
γιατι νομιζεις δεν εχει γραψει ακομη τη γνωμη του?
:2funny:

Ρε μλκ, μην τον μνημονεύεις και εμφανιστεί και αυτός.
Αρκετές μαλακίες έχουμε φάει στην μάπα μέχρι τώρα.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δες τί έχω γράψει σε άλλο θρεντ...
Και στην τελική όταν έχουμε διπλή δολοφονία, το να λέμε "ναι αλλά οι τσέοι κάνουν τροχαίες παραβάσεις κατά τύπων που τους πετάνε κοτρώνια και μολότωφ) εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ ισορροπημένο - ανθρώπινο- αρμονικό...
Άλλο γεγονός το ένα, άλλο το άλλο.
Με την ισορροπημένη- αρμονική- ανθρώπινη λογική, αν στην επόμενη πορεία κανάς τσέος αδειάσει το mp5 σε κανά διαδηλωτή που τον στραβοκοίταξε, κάποιοι θα λένε "ναι αλλά και κάποιοι άλλοι σκότωσαν συναδέλφους του"...

Για φαντάσου να πάνε οι υπάλληλοι της Marfin να κάψουν π.χ. τα γραφεία τίποτα διαδηλωτών.

Απόλυτα σωστό δεν θα ήταν? Μία σου και μία μου, πάτσι.
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Δες τί έχω γράψει σε άλλο θρεντ...
Και στην τελική όταν έχουμε διπλή δολοφονία, το να λέμε "ναι αλλά οι τσέοι κάνουν τροχαίες παραβάσεις κατά τύπων που τους πετάνε κοτρώνια και μολότωφ) εμένα δεν μου φαίνεται και πολύ ισορροπημένο - ανθρώπινο- αρμονικό...
Άλλο γεγονός το ένα, άλλο το άλλο.
Με την ισορροπημένη- αρμονική- ανθρώπινη λογική, αν στην επόμενη πορεία κανάς τσέος αδειάσει το mp5 σε κανά διαδηλωτή που τον στραβοκοίταξε, κάποιοι θα λένε "ναι αλλά και κάποιοι άλλοι σκότωσαν συναδέλφους του"...

εγω δε διαφωνω σε τιποτα μαζι σου... σ αυτα που γραφεις τωρα εχεις απολυτο δικιο και δεν κανω απολυτως κανενα συμψηφισμο...

απλα για εμενα ηταν αρκετα σαφες τι συνεβη σ αυτο το βιντεο...
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Τύπε, τουλάχιστον λες να μπουν στον κόπο να μας κάνουν μια λίστα με το για ποιους πρέπει να κλαίμε πριν κλάψουμε για τους τσέους ή θα μας απαγορεύσουν γενικά το κλάμα;

Λες δικέ μου στο νέο νομοσχέδιο που ποινικοποιεί υποτιμητικά σχόλια σε μειονότητες κτλ να βάλουν και καμια διάταξη ότι απαγορεύεται να λυπάσαι για θάνατο τσέου γιατί ήταν επαγγελματική του υποχρέωση;

Και ξαναμαναλεώ...
Είναι χίλες φορές προτιμότερο να πεις "στα παπάρια μου, ας σαπίσουν στην κόλαση, μισώ τους μπάτσους" παρά "ναι, νταξ αλλά πεθαίνουν οι απεργοί πείνας στην υπατία και χθες ένας τσέος μου έκοψε κλήση"...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ρε μλκ, μην τον μνημονεύεις και εμφανιστεί και αυτός.
Αρκετές μαλακίες έχουμε φάει στην μάπα μέχρι τώρα.
εδω εχεις το θρασος να πενθεις για τους τσεους και δεν λες κουβεντα για τους καημενους τους μακεντονσκι που βιωνουν την καταπιεση και θες να το αφησω ετσι????? ΟΟΟΟΟΟΟΧΧΧΙΙΙΙΙΙΙΙ  ΠαΠακιιιιι φερε μας τη λισταααααα

:2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
Ρε μλκ, μην τον μνημονεύεις και εμφανιστεί και αυτός.
Αρκετές μαλακίες έχουμε φάει στην μάπα μέχρι τώρα.
αυτο ξαναπες το...γαμηθηκε που γαμηθηκε το θεμα αμα μπει και αυτος παει αυτο ηταν!!
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
εγω δε διαφωνω σε τιποτα μαζι σου... σ αυτα που γραφεις τωρα εχεις απολυτο δικιο και δεν κανω απολυτως κανενα συμψηφισμο...

απλα για εμενα ηταν αρκετα σαφες τι συνεβη σ αυτο το βιντεο...

Νταξ..Και εγώ μαλακίζομαι και δεν είμαι τόσο αυστηρός όσο πρέπει με αστυνομικές αυθαιρεσίες, απλά σε συνθήκες χαμού, το να γίνει κάτι τέτοιο, δεν το θεωρώ και πραξικόπημα ή έγκλημα κατά της ανθρωπότητας...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Και ξαναμαναλεώ...
Είναι χίλες φορές προτιμότερο να πεις "στα παπάρια μου, ας σαπίσουν στην κόλαση, μισώ τους μπάτσους" παρά "ναι, νταξ αλλά πεθαίνουν οι απεργοί πείνας στην υπατία και χθες ένας τσέος μου έκοψε κλήση"...

ημισυμφωνώ, προσωπικά προτιμώ να λες χέστηκα που πέθανε μπάτσος/μετανάστης παρά να κόπτεσαι για την ΑΝΘΡΩΩΩΩΠΙΝΗ ΖΩΗΗΗΗΗ αλλά μόνο αν είναι της πλευράς σου

και ναι, για το άσχετο του τι έκαναν οι μπάτσοι στα επεισόδια μπορώ μόνο να γελάσω
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Επειδή το "ηλικία" χτυπάει σε μένα...
Ανθρωπιστής το παιζεις εσύ, όχι εγώ..
Και επειδή είσαι μεγάλος "ανθρωπιστής", νοιάζεσαι για τους λαθρομετανάστες την ίδια ωρα που δε μπορείς να μην είσαι έστω προκλητικός για δυο 22χρονα που δολοφονήθηκαν;
Το "ενδιαφέρον" σου και των ομοίων σου για τους λαθρομετανάστες είναι ΜΙΣΟΣ για τους Έλληνες και κυρίως τα φτωχότερα λαικά στρώματα. Κάθε μαλακισμένο 25χρονο που ακόμα ψωλάρει με τα λεφτά του βολεμένου στο δημόσιο μπαμπά, γράφει τις μαλακίες του και απαιτεί τη νομιμοποίηση 1-2 εκατ. λαθρομεταναστών. Ρε δε γαμιέσται ρε μαλάκες, που υπάρχουν 2 εκατ. φτωχοί έλληνες και θυμηθήκατε και τους ξένους;

ΥΓ Για λύπη μίλησα(ν). Και η λύπη (ως συναίσθημα που είναι) κοιτάει όχι μόνο διαβατήριο και ηλικία αλλά και πολλά άλλα...

όλα ΑΥΤΑ εγώ τα γραψα; αααααχαχχαχαχαχαχαχαχα


και όχι δεν αναφερόμουνα σε σένα.
μόνο σε αυτούς που σέβομαι απαντάω ευθέως και σε προσωπικό επίπεδο.
εδώ μέσα είναι συγκεκριμένοι.

και όχι δε γαμιέστΑΙ
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Νταξ..Και εγώ μαλακίζομαι και δεν είμαι τόσο αυστηρός όσο πρέπει με αστυνομικές αυθαιρεσίες, απλά σε συνθήκες χαμού, το να γίνει κάτι τέτοιο, δεν το θεωρώ και πραξικόπημα ή έγκλημα κατά της ανθρωπότητας...
οκ.. αλλα υπαρχει μεγαλη αποσταση μεταξυ του εγκληματος κατα της ανθρωποτητας και του "δεν εγινε και τιποτα ιδιαιτερο"...
εγω το καταδικαζω, οχι διοτι αυτοι που παρεσυρε ο μπατσος ηταν απαραιτητα "φιλησυχοι διαδηλωτες", αλλα γιατι σε συνθηκες χαμου οπως λες,
οι δυναμεις της ταξης καλουνται να επιβαλουν ακριβως αυτο.. την ταξη... και οχι να επεμβαινουν με τακτικες χουλιγκανισμου και αδιακριτα...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
όλα ΑΥΤΑ εγώ τα γραψα; αααααχαχχαχαχαχαχαχαχα


και όχι δεν αναφερόμουνα σε σένα.
μόνο σε αυτούς που σέβομαι απαντάω ευθέως και σε προσωπικό επίπεδο.
εδώ μέσα είναι συγκεκριμένοι.

και όχι δε γαμιέστΑΙ

Μωρε, γιατι το κάνεις αυτο το πραγμα, γαμω το Σαμαρα μου γαμω?
Δεν χρειαζεται.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom