Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κλασικός άντρας, νομίζει ότι ξέρει πώς αντιδρούν οι γυναίκες
ειδικά όταν δεν τις έχει μπροστά του

για πες, να αρχίσω τα μνημόσυνα στο μπουρδέλα?
μήπως να πάω να ανάψω κεράκι?
τα ψυχογραφήματα αγνώστων είναι δείγμα κομπλεξισμού, να το προσέχεις αυτό

Πλάκωσαν και οι ημιάνεργες γραμματείς σε μονοπρόσωπες ΕΠΕ.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Καριόλη Ηρώδη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Οι περισσότεροι αστυνομικοί βγαίνουν στην σύνταξη. Δεν τους γυρίζουν πίσω τέσσερις.
Όλοι όσοι σταματάνε να τρώνε πεθαίνουν. Συνεπώς, το "ήξεραν" σου είναι πολύ σχετικό.

Αν όλοι κόπτονται για τις ζωές των λαθρομεταναστών, θα έπρεπε να τους πείσουν να διακόψουν την απεργία και όχι να τους ενθαρρύνουν να την συνεχίσουν.
Είτε πρόκειται για αλληλέγγυους, είτε πρόκειται για σόουμεν. Αλλά εδώ προφανώς το διακύβευμα δεν είναι οι ανθρώπινες ζωές.

Για την απεργία πείνας τα έχουμε πει σε άλλο θρεντ...
Είναι πράγματι δείγμα ελληνοφρένειας πώς κάποιοι συσχέτισαν δύο τελείως διαφορετικά περιστατικά μεταξύ τους...

Δύο παιδιά δολοφονήθηκαν προσπαθώντας να πιάσουν κάποιους που και να τους έπιαναν, σε 2-3 χρόνια και πολλά λέω θα ήταν έξω, παίρνοντας μισθό της πλάκας, με ελλιπή εκπαίδευση που και σωστή εκπαίδευση να είχαν αν σου έχουν στήσει ενέδρα με assault rifles πάλι δεν τη βγάζεις καθαρή δεν πάει να είσαι ο Τσακ Νόρις....

Η λύπη είναι συναίσθημα... Σε άλλους βγαίνει έτσι, σε άλλους αλλιώς...
Δεν μπορώ να ζητήσω το λόγο γιατί κάποιος δεν λυπάται γιατί πέθανε ένας μπάτσος...

Ωστόσο, η προσπάθεια σύνδεσης άσχετων γεγονότων παραμένει τουλάχιστον αστεία...
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ναι ειμαι εντελως γαμάτη γκομενα. ενα γαμησι μαζι μου θα τους προσφερει απιστευτη ευτυχια κ θα λυθουν ολα τα προβληματα που εχουν. μα πώς δεν το σκεφτηκα? :2funny:

ελατε, φριι φακ. καλυτερευει τη ζωη σας.
υπεκφευγεις Βολβο!!!!!

γιατι εισαι ΜΕΓΑΛΗ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ!

το μουνι σου το περνας για χρυσο για να στο λερωσουν πακιστανοι και αραπαδες!

μην ανησυχεις, κατσε τους εσυ και ας τους προσφερεις και ΛΙΓΗ ευτυχια! Θα τα εχεις καλα με τη συνειδηση σου ομως!  ;) Γιατι τωρα ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ!!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
είπα ότι στενοχωρήθηκα και σοκαρίστηκα για να καταλήξω κάπου, δεν ήξερα ότι είναι πένθος αυτό
βλαμμένε
Εεε κ η στεναχώρια στην ίδια περίπτωση εμπίπτει...

Δεν νομίζω να δάκρισες κιόλας...

Αντέ cooool όμως γιατί να αρχίσω τα καντήλια ξέρω κ γω. :grin:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
για το Δουρη  εκλαψες που σκοτωθηκε? αυτος δεν ηταν ανθρωπος?

ούτε γι'αυτούς έκλαψα ούτε για τον γρηγορόπουλο ούτε για κανέναν που δεν ξέρω
τον δουρη δεν τονε ξέρω, ούτε θα έκλαιγα γι'αυτόνανε
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Οταν σε κλεψουν η' σε πηδηξει ο καθε αληταρας, επειδη εχει μαθει να βγαζει χρημα ευκολα και με τσαμπουκα, ελα να με ξαναρωτησεις..
Απο ποτε ο καθε αληταμπουρας εχει δικαιωμα αλλο, εκτος απο το να παει φυλακη η' στο χωμα ρε βλημα???
Εγω τι φταιω να με παρει καμια ξωφαλτση επειδη εσυ ενισχυεις τον καθε αγραμματο, αλητη που εμαθε στοην ευκολη ζωη????

μίλησα για δικαιώματα?  :jerking:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Γιατί σε όλα τα θέματα πρέπει να υπάρχει κάποιου τύπου συμψηφισμός?
Για να λυπηθώ που σκοτώθηκαν οι τσέοι πρέπει πρώτα να δακρύσω για τον Αλέξη τους Υπαίτιους ή τούμπαλιν?
Ή πρέπει να ρωτάμε για ποιον θα λυπόμαστε ή όχι?
Ορίζουμε νέο όρο του τύπου "ορθώς λυπόμαστε" ή κάτι παρόμοιο?
Έλεος πια. Απίστευτη υποκρισία.

Πέστα ρε Y γαμώ την πουτάνα μου με τους λοβοτομημένους εδώ μέσα.
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
υπεκφευγεις Βολβο!!!!!

γιατι εισαι ΜΕΓΑΛΗ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΑ!

το μουνι σου το περνας για χρυσο για να στο λερωσουν πακιστανοι και αραπαδες!

μην ανησυχεις, κατσε τους εσυ και ας τους προσφερεις και ΛΙΓΗ ευτυχια! Θα τα εχεις καλα με τη συνειδηση σου ομως!  ;) Γιατι τωρα ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ!!

:rockon: :rockon: :rockon:

σου απαντησε ο γαμιστεριξ ο 8ος
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Αν δεν με απατά η μνήμη μου η ίδια ακριβώς "συζήτηση" έγινε για τον υπασπιστή του Χρυσοχοΐδη και την βόμβα.

Βέβαια αργότερα, όταν ανακοινώθηκε ότι στην βόμβα βρέθηκε δακτυλικό αποτύπωμα του Παλαιοκώστα κανένας δεν το σχολίασε.

Διότι ήδη ο Παλαιοκώστας είχε ανακηρυχθεί ένας λαϊκός ήρωας. Που αντικαθιστά τα κλεμμένα αγροτικά με καινούργια φορτωμένα με μπάλλες με τριφύλλι.
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Γιατί σε όλα τα θέματα πρέπει να υπάρχει κάποιου τύπου συμψηφισμός?

Για να λυπηθώ που σκοτώθηκαν οι τσέοι πρέπει πρώτα να δακρύσω για τον Αλέξη τους Υπαίτιους ή τούμπαλιν?

Ή πρέπει να ρωτάμε για ποιον θα λυπόμαστε ή όχι?

Ορίζουμε νέο όρο του τύπου "ορθώς λυπόμαστε" ή κάτι παρόμοιο?

Έλεος πια. Απίστευτη υποκρισία.

 Οχι ρε Τζορτζ
 Δεν προκειτε περι του "ορθως λυπουμαστε"

 Προκειτε περι ισορροπιας εσωτερικης,ισορροπιας ως Ανθρωπος
 Αρμονια με την Αρχαιοελληνικη εννοια

 Το "Κλαιω για τους τσεους" αλλα οχι για οποιονδηποτε αλλο,δεν ειναι δειγμα ισορροπιας,ετσι
 δεν ειναι;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
ούτε γι'αυτούς έκλαψα ούτε για τον γρηγορόπουλο ούτε για κανέναν που δεν ξέρω
τον δουρη δεν τονε ξέρω, ούτε θα έκλαιγα γι'αυτόνανε
ο Δουρης βιασε και σκοτωσε τα παιδια του καπου στα 90s

και τον σκοτωσαν οι συγκρατουμενοι του στη φυλακη.

τον βαζεις στην ιδια κατηγορια "λυπης" με τον ληστη και στην ιδια με τους αστυνομικους?
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Τα διαδυκτιακα μνημοσυνα απο ανθρωπους που σε μια βδομαδα αντε δυο το πολυ θα τα εχουν ξεχασει ολα και θα συνεχιζουν τη ζωουλα τους οπως και πριν μου προκαλλουν αναγουλα....
Οπως και οι διαδυκτιακες "διαδηλωτικες" φανφαρες απο ανθρωπους που εξεταζουν το που θα πανε το τριημερο της καθαρας δευτερας ή την 25η Μαρτιου...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Γιατί σε όλα τα θέματα πρέπει να υπάρχει κάποιου τύπου συμψηφισμός?

Για να λυπηθώ που σκοτώθηκαν οι τσέοι πρέπει πρώτα να δακρύσω για τον Αλέξη τους Υπαίτιους ή τούμπαλιν?

εσύ δεν πρέπει
ούτε ο καθένας έχει υποχρέωση

εγώ προσωπικά μίλησα γι'αυτούς που φώναζαν για τόσες σελίδες ΤΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΕΧΕΙ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΠΑΤΣΟΣ, ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΖΩΗ

ο καθένας βλέπει ό,τι θέλει, άλλος βλέπει μπάτσο, άλλος βλέπει παιδί, άλλος βλέπει τον αδελφό του κτλ. όταν όμως κόπτεσαι για την "ανθρώπινη ζωή" δεν είναι υποκρισία να μετράς μερικές μόνο?
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Είναι πράγματι δείγμα ελληνοφρένειας πώς κάποιοι συσχέτισαν δύο τελείως διαφορετικά περιστατικά μεταξύ τους...
Ωστόσο, η προσπάθεια σύνδεσης άσχετων γεγονότων παραμένει τουλάχιστον αστεία...

+ 1
 

Επισκέπτης
Αν δεν με απατά η μνήμη μου η ίδια ακριβώς "συζήτηση" έγινε για τον υπασπιστή του Χρυσοχοΐδη και την βόμβα.

Βέβαια αργότερα, όταν ανακοινώθηκε ότι στην βόμβα βρέθηκε δακτυλικό αποτύπωμα του Παλαιοκώστα κανένας δεν το σχολίασε.

Διότι ήδη ο Παλαιοκώστας είχε ανακηρυχθεί ένας λαϊκός ήρωας. Που αντικαθιστά τα κλεμμένα αγροτικά με καινούργια φορτωμένα με μπάλλες με τριφύλλι.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λέγεται ότι θα επέμβει για επανάληψη του αγώνα-έγκλημα κατά της λαοφιλούς ομάδος του Παναιτωλικού

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom