Νέα

Χτύπησαν 4 αστυνομικούς με καλάσνικοφ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpoukas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 58K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
σάλτα πηδήξου τελειωμένε που θα μου κάνεις και ψυχανάλυση

κάτσε να αρχίσω τους ιντερνετικούς θρήνους για να δείξω στο μπουρδέλα κομ πόσο πολύ λυπήθηκα

εκτιθεσαι.


:2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κοίτα γενικά ακόμα κ εσύ που λες ότι σε άγγιξαν κ οι δύο περιπτώσεις ουσιαστικά δεν σε άγγιξε καμία.

Από αύριο στην δουλίτσα σου μια χαρά θα είσαι κ στην ζωούλα σου.

Οπότε δεν υπάρχει λόγος να εκφράζει κανείς ιντερνετικό πένθος,μιας κ ουσιαστικά δεν υφίσταται.

Οι μόνοι που πενθούνε σήμερα πραγματικά κ θα το κάνουνε για πολύ καιρό ή για πάντα είναι οι οικογένειες κ φίλοι των νεκρών,οι υπόλοιποι απλά καραγκιοζ μπερντές.

ποιος εξέφρασε πένθος ρε αποκαϊδι κι εσύ?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
σάλτα πηδήξου τελειωμένε που θα μου κάνεις και ψυχανάλυση

κάτσε να αρχίσω τους ιντερνετικούς θρήνους για να δείξω στο μπουρδέλα κομ πόσο πολύ λυπήθηκα

Κλασικη γυναικα.
Οταν δεν μπορει να τα βγαλει περα, βριζει.
Αναμενομενο.
Και αδιάφορο βεβαια.
 

ateleiotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχομαι στους ψευτομαγκες, ψευτοεπαναστατες και με λοιπες μαλακισμενες αντιληψεις τυπους εδω μεσα (και σε αλλα φορουμ)..καποια μερα να βρεθει ενα αρρωστος, τρελλαμενος κακοποιος σαν τους σημερινους (που τα οπλα τους τα χρησιμοποιησαν λες και ηταν νεροπιστολα και σημαδεψαν χαρτινους στοχους) και να τους αδειασουν 5 γεμιστηρες για να τους ληστεψουν.
Δεν λεω να βιασουν, κλεψουν, σκοτωσουν, συγγενικα προσωπα τους, γιατι να πονεσουν αλλοι για να καταλαβουν (ισως κατι) τετοιοι ηλιθιοι, απανθρωποι ειναι εντελως τραγικο.
Γραφω στα φρυδια μου καθε πολιτικη ιδεολογια, γιατι αν δεν δουλεψω (αν με αφησουν δηλαδη)προκοπη δεν βλεπω.
Επισης καλες οι διαδηλωσεις..αλλα οι ειρηνικες η' στα πλαισια του δεν με τρωει ο κωλος μαου να μπλεχτω σε φασαριες (γιατι οι περισσοτεροι, πανε αποκλειστικα και μονο για σαματα και να βγαλουν τα απωθημενα τους).

Κριμα για τα νεα παλλικαρια που πηγαν σαν το σκυλι στ' αμπελι.
Να ναι ελαφρυ το χωμα που θα τα σκεπασει και οι δικοι τους να ζησουν να τους θυμονται.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ειπες μαλακια μπουμπα, παρ΄το αλλιως λεμε...

και βεβαια οταν ενας ληστης παει οπλισμενος να κλεψει παει γυρευοντας! Δεν τον σκοτωσαν επειδη πηγε περιπατο! Αϊντε κουνα λιγο το κεφαλι σου να παρει στροφες  :zfuck:

μεμάκι, όταν πεθαίνει κάποιος πεθαίνει
τα "πήγαινε γυρεύοντας" τα αφήνω στους δεξιούς και στους αριστερούς
όπως πάει γυρεύοντας ο κλέφτης, πάει και ο μπάτσος ανάλογα με ποια πλευρά είσαι

άμα μιλάς για ζωές μιλάς για ζωές
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
γιατι δεν πας να κατσεις στους μεταναστες βολβω? εισαι ρατσιστρια?
γιατι δεν καθεσαι σε οποιον σου την πεφτει βολβο? εισαι ρατσιστρια?

στις θεωριες μια χαρα τα λες! Στην πραξη οι Ελλεηνιδες ειστε οι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΕΣ του κοσμου!

:rockon: :rockon: :rockon:
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Γιατί σε όλα τα θέματα πρέπει να υπάρχει κάποιου τύπου συμψηφισμός?

Για να λυπηθώ που σκοτώθηκαν οι τσέοι πρέπει πρώτα να δακρύσω για τον Αλέξη τους Υπαίτιους ή τούμπαλιν?

Ή πρέπει να ρωτάμε για ποιον θα λυπόμαστε ή όχι?

Ορίζουμε νέο όρο του τύπου "ορθώς λυπόμαστε" ή κάτι παρόμοιο?

Έλεος πια. Απίστευτη υποκρισία.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Pink_floyd , δεν ξερω αν το εχεις παρει χαμπαρι , αλλα τα τελευται 15 χρονια οι αστυνομικοι μπαινουν στη σχολη με πανελληνιες εξετασεις .

μαντεψε...! το επιλεγουν στο μηχανογραφικο δελτιο ! οχι με το ζορι φυσικα!

μαντεψε...! οι βασεις βαθμολογιας ειδικα τα τελευταια 7-8 χρονια ειναι απο τις υψηλοτερες , αρα γουσταρουν να μπουν στη σχολη και προσπαθουν πολυ! παρα πολυ

μαντεψε...! για 3 η 4 χρονια (αναλογα αν ειναι απλοι αστυφυλακες η αξιωματικοι ) φοιτουν σε σχολες μακρυα απο τα σπιτια τους και ναι οι γονεις τους στελνουν το κατιτις

στο θεμα μας...

γιατι το επιλεγουν? για να εχουν σιγουρη δουελεια? ναι , το πιθανοτερο

γιατι αν δεν τους αρεσει ο κινδυνος δεν κανουν μια αλλη δουελιθα? γιατι δεν δουλευουν στην οικοδομη ? στο χωραφι μηπως? γιατι δεν δουλευουν σκουπιδιαρηδες ?

αρα... γουσταρουντη δουλεια . σωστα...? ναι η οχι?

ναι ομως αυτη η δουλεια ... εχει κινδυνους . και τους ΞΕΡΕΙΣ . ετσι δεν ειναι? καμια δουλεια δεν ειναι ευκολη. ε , η δικη τους δουλεια ειναι επικινδυνη.

αρα ... παιζοντας με τη φωτια, που θα παει... θα την παθεις μια μερα

συνεχιζω να επιμενω. πηγαιναν γυρευοντας. αν δεν ηθελαν να κινδυνευουν να ακολουθουσαν αλλο επαγγελμα .



ισως ακουγεται πολυ κυνικο αυτο που λες και σοκαρει αλλα δε μπορω να πω οτι διαφωνω εντελως...ισως η επιλογη των λεξεων "πηγαιναν γυρευοντας" να ειναι που ενοχλει ενω το "ειναι ενα απο τα παρελκομενα μιας τετοιας επικινδυνης δουλειας" να ακουγοταν πιο politically correct....

απο την αλλη δεν παυεις να στεναχωριεσαι για ανθρωπους που χωρις να εχουν φταιξει (ασχετα με τις επαγγελματικες επιλογες τους) εχασαν με τετοιο τροπο τη ζωη τους προσπαθωντας να κανουν το καθηκον τους...ο,τι κι αν ειναι αυτοι οι ανθρωποι....αστυνομικοι, εφηβοι, συνταξιουχοι, τραπεζικοι υπαλληλοι κτλ...

 

Επισκέπτης
Εισαι πολυ σκληρος ρε φιλε....
Αστον να τρωει καμια παντοφλιά επο τη γυναικα του
μεχρι εκει...

Σκληρή ήταν η ζωή με τον καραφλό έλληνα Μάρλον Μπράντο...

Να γαμάει μουνάρες Ιταλιάνες  :tits2: :tits2: πάνω στη σέλλα του απόλυτου μοτό, του...V-strom  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
πριν από μερικές σελίδες κάποιος πόσταρε φωτό κάποιου πεθαμένου μισοριγμένου έξω από ένα αμάξι με όνομα της φωτο "ληστής"

βλέφαρο δεν κουνήθηκε

κύριε διομήδη, κι εγώ άθεη είμαι και θεωρώ τα "ο καλός θεούλης να αναπαύσει την ψυχούλα τους" και τα "ο καλός χριστούλης να τους προσέχει εκεί ψηλά" τραγικές γελοιότητες.
όμως γαμώ το θεό σας, στενοχωρήθηκα και σοκαρίστηκα όταν είδα τις φωτό των παιδιών, ΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ όταν είδα τη φωτο με το πτώμα

αλλά επειδή ήταν ληστής τα ήθελε ο κώλος του φαντάζομαι
ανθρωπιστές του κώλου
Oλοι εχουν μία γνώμη είναι σαν τις κωλοτρυπήδες
*Εισαι απλά ένα τίποτα για να γαμήσεις τον ΘΕΟ ΜΟΥ  
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
μεμάκι, όταν πεθαίνει κάποιος πεθαίνει
τα "πήγαινε γυρεύοντας" τα αφήνω στους δεξιούς και στους αριστερούς
όπως πάει γυρεύοντας ο κλέφτης, πάει και ο μπάτσος ανάλογα με ποια πλευρά είσαι

άμα μιλάς για ζωές μιλάς για ζωές
για το Δουρη  εκλαψες που σκοτωθηκε? αυτος δεν ηταν ανθρωπος?
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ποιος εξέφρασε πένθος ρε αποκαϊδι κι εσύ?
Ρε μανάρι πολύ επιθετική μου είσαι σήμερα.... :grin: αυτό πώς να το εκλάβω:
στενοχωρήθηκα και σοκαρίστηκα όταν είδα τις φωτό των παιδιών, ΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ όταν είδα τη φωτο με το πτώμα
ως καθόλου;;; :think:

Ντάξει μπορεί,λάθος αν ισχύει σόρρυ. :P
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Κλασικη γυναικα.
Οταν δεν μπορει να τα βγαλει περα, βριζει.
Αναμενομενο.
Και αδιάφορο βεβαια.

κλασικός άντρας, νομίζει ότι ξέρει πώς αντιδρούν οι γυναίκες
ειδικά όταν δεν τις έχει μπροστά του

για πες, να αρχίσω τα μνημόσυνα στο μπουρδέλα?
μήπως να πάω να ανάψω κεράκι?
τα ψυχογραφήματα αγνώστων είναι δείγμα κομπλεξισμού, να το προσέχεις αυτό

 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
γιατι δεν πας να κατσεις στους μεταναστες βολβω? εισαι ρατσιστρια?
γιατι δεν καθεσαι σε οποιον σου την πεφτει βολβο? εισαι ρατσιστρια?

στις θεωριες μια χαρα τα λες! Στην πραξη οι Ελλεηνιδες ειστε οι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΕΣ του κοσμου!

:rockon: :rockon: :rockon:

ναι ειμαι εντελως γαμάτη γκομενα. ενα γαμησι μαζι μου θα τους προσφερει απιστευτη ευτυχια κ θα λυθουν ολα τα προβληματα που εχουν. μα πώς δεν το σκεφτηκα? :2funny:

ελατε, φριι φακ. καλυτερευει τη ζωη σας.
 

Επισκέπτης
γιατι δεν πας να κατσεις στους μεταναστες βολβω? εισαι ρατσιστρια?
γιατι δεν καθεσαι σε οποιον σου την πεφτει βολβο? εισαι ρατσιστρια?

στις θεωριες μια χαρα τα λες! Στην πραξη οι Ελλεηνιδες ειστε οι ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΡΙΕΣ του κοσμου!

:rockon: :rockon: :rockon:

Mπα, αν την δουν όχι απλώς θα συνεχίσουν την απεργία πείνας αλλά θα κόψουν και...τον Μπέο τους για να αποτραπεί το μοιραίο με το..."καβλοράπανο"  :zombie: :zombie: :zombie: :zombie:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε μανάρι πολύ επιθετική μου είσαι σήμερα.... :grin: αυτό πώς να το εκλάβω: ως καθόλου;;; :think:
Η ταραγμενη συνειδηση που καθησυχαζεται με συμψηφισμους, που λεγαμε...
 

ateleiotos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
16
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
πριν από μερικές σελίδες κάποιος πόσταρε φωτό κάποιου πεθαμένου μισοριγμένου έξω από ένα αμάξι με όνομα της φωτο "ληστής"

βλέφαρο δεν κουνήθηκε

κύριε διομήδη, κι εγώ άθεη είμαι και θεωρώ τα "ο καλός θεούλης να αναπαύσει την ψυχούλα τους" και τα "ο καλός χριστούλης να τους προσέχει εκεί ψηλά" τραγικές γελοιότητες.
όμως γαμώ το θεό σας, στενοχωρήθηκα και σοκαρίστηκα όταν είδα τις φωτό των παιδιών, ΟΣΟ ΑΚΡΙΒΩΣ όταν είδα τη φωτο με το πτώμα

αλλά επειδή ήταν ληστής τα ήθελε ο κώλος του φαντάζομαι
ανθρωπιστές του κώλου

Οταν σε κλεψουν η' σε πηδηξει ο καθε αληταρας, επειδη εχει μαθει να βγαζει χρημα ευκολα και με τσαμπουκα, ελα να με ξαναρωτησεις..
Απο ποτε ο καθε αληταμπουρας εχει δικαιωμα αλλο, εκτος απο το να παει φυλακη η' στο χωμα ρε βλημα???
Εγω τι φταιω να με παρει καμια ξωφαλτση επειδη εσυ ενισχυεις τον καθε αγραμματο, αλητη που εμαθε στοην ευκολη ζωη????

 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
κλασικός άντρας, νομίζει ότι ξέρει πώς αντιδρούν οι γυναίκες
ειδικά όταν δεν τις έχει μπροστά του

για πες, να αρχίσω τα μνημόσυνα στο μπουρδέλα?
μήπως να πάω να ανάψω κεράκι?
τα ψυχογραφήματα αγνώστων είναι δείγμα κομπλεξισμού, να το προσέχεις αυτό

Πηγούλα?
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ρε μανάρι πολύ επιθετική μου είσαι σήμερα.... :grin: αυτό πώς να το εκλάβω: ως καθόλου;;; :think:

Ντάξει μπορεί,λάθος αν ισχύει σόρρυ. :P

είπα ότι στενοχωρήθηκα και σοκαρίστηκα για να καταλήξω κάπου, δεν ήξερα ότι είναι πένθος αυτό
βλαμμένε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom