Νέα

Χριστίνα Μηλιού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 216
  • Εμφανίσεις 49K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Σιγά και το άλλο το τσόλι! Μη  σου θίξουμε εσένα καμιά "επώνυμη"...
Ρε γιατρέ άσχημες είναι και οι δύο.Απλά η μία ειναι διάσημη και πουλάει εκατομμύρια.Τι συγκρίνουμε?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε γιατρέ άσχημες είναι και οι δύο.Απλά η μία ειναι διάσημη και πουλάει εκατομμύρια.Τι συγκρίνουμε?

"Ασχημούλες" ας πούμε. Το άλλο σωστό, αλλά περί ομορφιάς συζητούσαμε όχι περί αναγνωρισιμότητος ή περί ετησίων απολαβών.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
"Ασχημούλες" ας πούμε. Το άλλο σωστό, αλλά περί ομορφιάς συζητούσαμε όχι περί αναγνωρισιμότητος ή περί ετησίων απολαβών.

Εμένα πάντως πριν 3 χρόνια μια με τη μισή ομορφιά της Χριστίνας με έσερνε απ' τη μύτη. Κανονικό  :lheel: ήτανε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
"Ασχημούλες" ας πούμε. Το άλλο σωστό, αλλά περί ομορφιάς συζητούσαμε όχι περί αναγνωρισιμότητος ή περί ετησίων απολαβών.
οκ ασχημούλες απλά η μία είναι ασχημούλα διάσημη που την κάνει πιο ας πούμε ελκυστική.Λόγω του ονόματος και μόνο.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
οκ ασχημούλες απλά η μία είναι ασχημούλα διάσημη που την κάνει πιο ας πούμε ελκυστική.Λόγω του ονόματος και μόνο.

Γιατί αυτό; Αν την πηδούσες θα γινόσουν κι εσύ διάσημος; Εμένα το ίδιο με το να πηδούσα την Μηλιού θα μου φαινόταν...
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Γιατί αυτό; Αν την πηδούσες θα γινόσουν κι εσύ διάσημος; Εμένα το ίδιο με το να πηδούσα την Μηλιού θα μου φαινόταν...

Έτοιμη είναι

milio.png



:2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Γιατί αυτό; Αν την πηδούσες θα γινόσουν κι εσύ διάσημος; Εμένα το ίδιο με το να πηδούσα την Μηλιού θα μου φαινόταν...
Δε θα πηδούσα καμία γιατί δεν είναι στον κύκλο μου.Απλά την Αμερικάνα θα την ειχα στο νου μου γιατί ολο και σε καμια ειδηση γι αυτη θα έπεφτα στο νετ ή σε κανενα βίντεο της.Και μπορεί να το κλίκαρα.Στη δικιά μας επειδη ότι ήταν να δω το είδα(τα βυζιά της τα εδειξε νωρίς)δεν εχω κάτι αλλο να ασχοληθώ.
 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Δε θα πηδούσα καμία γιατί δεν είναι στον κύκλο μου.Απλά την Αμερικάνα θα την ειχα στο νου μου γιατί ολο και σε καμια ειδηση γι αυτη θα έπεφτα στο νετ ή σε κανενα βίντεο της.Και μπορεί να το κλίκαρα.Στη δικιά μας επειδη ότι ήταν να δω το είδα(τα βυζιά της τα εδειξε νωρίς)δεν εχω κάτι αλλο να ασχοληθώ.

Μια γυναίκα δεν είναι ποτέ δυο βυζιά φίλε. Στο λέω αυτό λεβέντικα και ντόμπρα.  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Jimmy Jim

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2014
Μηνύματα
3.385
Like
121
Πόντοι
16
Ο αναμάρτητος πρώτος τον λίθο βαλέτω



URL]]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Μηπως να αλλαξουμε τον τονισμο στο επωνυμο της?
Νομιζω "Μηλιού" ειναι η κοπελα.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μια γυναίκα δεν είναι ποτέ δυο βυζιά φίλε. Στο λέω αυτό λεβέντικα και ντόμπρα.  :2funny: :2funny: :2funny:
Η συγκεκριμένη επειδή δε μου αρέσει και δε θα τη γνωρίσω και ποτέ για μένα ειναι δυο βυζιά.
Δεν εχω κάτι με την κοπέλα απλά αυτά εδειξε αυτά ειδα.Μουσικά δε μ ενδιαφέρει.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Η συγκεκριμένη επειδή δε μου αρέσει και δε θα τη γνωρίσω και ποτέ για μένα ειναι δυο βυζιά.
Δεν εχω κάτι με την κοπέλα απλά αυτά εδειξε αυτά ειδα.Μουσικά δε μ ενδιαφέρει.

μεγαλο δικιο. απολυτως μονο δυο βυζια.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
μεγαλο δικιο. απολυτως μονο δυο βυζια.
Ομορφη όμορφη δε τη λες.Να πω συμπαθητική?Αντε με το ζόρι να πω.Ειναι και γεματούλα.ΟΚ βυζί πλούσιο και καλό και το έχει μοστράρει σε φωτό φάτσα κάρτα από καιρό. Αν ήταν καμία Γούτνει Χιούστον ή καμία Κάντις Σουέναπολ θα ξεκινούσε ή με δίσκο με τον Τίμπαλαντ ή με εξώφυλλο στη βόγκ.Αλλά ξεκίνησε με γυμνή φωτογράφιση.Οπότε κρατάω μόνο τα βυζιά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom